Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

zamiast czekac na x360 lub ps3 kupcie dosc tania i juz sprawdzona konstrukcje z masa gier czyli xbox: forza motorsport wyglada oblednie, doom3 tez i masa masa innych gier a do premiery nastepcow jescze kilka/nascie hiciorow sie pokaze... + dostaniesz odtwarzcza divx , dvd video itd

 

forza-motorsport

Dołączona grafika

tork-prehistoric-punk

Dołączona grafika

doom-3

Dołączona grafika

burnout-3-takedown

Dołączona grafika

oddworld-strangers-wrath

Dołączona grafika

nba-street-v3

Dołączona grafika

halo-2

Dołączona grafika

tom-clancys-splinter-cell-chaos-theory

Dołączona grafika

project-gotham-racing-2

Dołączona grafika

brothers-in-arms-road-to-hill-30

Dołączona grafika

 

i wiele wiele innych swietnych gier

Edytowane przez Lazymodder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten swoje...do znudzenia... :mur:

1444415[/snapback]

fakt Cie o oczy koli? Człowieku, nieprawdy nie mówie, wiec nie wiem w czym problem. Konsola next gen bedzie kosztować tyle ile dobra karta graficzna, a nie trzeba dokupować ani ramu, ani procka, ani MoBo, ani zasilki, ani pada, ani systemu - nic. Podłaczasz pod TV i jechane...

 

Ciebie to erbi bo widac, ze kasiasty jestes (2xSLI Ultra), ale nie wszystkich stać na wydatek rzedu 3000 zł na grafike. A ta konsola pobije mocą twoje SLI bedąc o polowe tansza (nie wspominajac ponownie o reszcie komponentów, jak wyzej). No ale SLI bedzie Ci za wolne, pojdziesz, wydasz kolejne 3000 zł bo masz, i dobrze , miej, ale inni nie maja tyle ;)

 

No i co z tego, że nv to pociagnie, jak gier jest tyle co kot naplakal, w przeciwienstwie do supportowanych mocno konsol.

 

Reasumując.

Aby miec moc taką jak konsola, musisz wydać wiecej kasy (czasem dużo wiecej, bo niekiedy wymiana grafy = wymiana mobo i zasilki, za tym i dzie proc itd), a gier masz baaaardzo mało w porownaniu do konsol (tych wykorzystujących moc jak i w ogole ilosci tytułow).

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh...nadal nie czujesz roznicy pomiedzy konsola a piecem...na co mi ferrari jak po gorach sobie nim nie pojezdze? do czego mi statek, jak helikopterm dotre wszedzie?...czujesz to ? chodzi o UNIWERSALNOSC. zrozum to chlopie w koncu i daj sobie na wstrzymanie z tymi ciaglymi porownaniami piec-konsole, konsole-piec...to jest bez sensu...a szczegolnie porownania cenowe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh...nadal nie czujesz roznicy pomiedzy konsola a piecem...na co mi ferrari jak po gorach sobie nim nie pojezdze? do czego mi statek, jak helikopterm dotre wszedzie?...czujesz to ? chodzi o UNIWERSALNOSC. zrozum to chlopie w koncu i daj sobie na wstrzymanie z tymi ciaglymi porownaniami piec-konsole, konsole-piec...to jest bez sensu...a szczegolnie porownania cenowe..

1444436[/snapback]

Ja rozumiem, że komputer potrafi wiele rzeczy... bardzo dużo....

Ale teraz Ci powiem. Wszystkie te rzeczy można robić na kompie za 2000 zł i to wydajnie. Pisac, ściagac, wypalać, programowąć i fakt jest taki, że do tego dorzucasz (w Twoim przypadku) około 4000 zł (lepsze ramy zapewne, lepszy proc i mobo z SLI, no i same karty + zasiłka ktora je uciągnie) i te 4000 zł dokładasz właśnie po to aby móc grać, bo po nic innego sie nie przydają.

Nie lepiej kupić kompa za 2000-2500 zł i do tego konsole do grania?

 

Oczywiscie, jeśli swojego kompa wykorzystujesz do pracy, czy to projektowanie 3d, tworzenie gier 3d itp itd to sory, zwracam honor, ale czuje ze ten "dopalacz sprzętowy" ktory masz, czyli wszystko to co ponad podstawowy komp do robienia wszystkiego oprocz obrobki 3d to wlasnie wykorzystujesz do grania.

 

Ale jak juz mowiełem ;) Programujesz 3d, tworzysz obrazy 3d, gdzie moc 3d jest potrzebne - no offence.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam porownujesz chociaz co ma ferrari statek do konsol i komputerow ?? ... kupiles 2 kraty w sli zeby co pochwalic sie pokazac ile masz $ nie po to zeby zagrac sobie w najnowsze gry tak jakbys chcial zeby wygladaly i chodzily... jakupie nowego xboxa albo ps3 zeby tez grac w gry ktore chce grac a nie martwic sie czy mi pojdzie czy musze grafe znowu zmienic czy zasilacz wytrzyma czy to czy tamto ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lazymoder rowniez uwazam ze zakup xboxa to koniecznosc dla osoby lubiacej gry. Sam pecet nie zaspokaja potrzeb:) Forza to mistrzostwo swiata i jak kto lubi racery to nie wyobrazam sobie jak moze w to nie zagrac. Na peceta takich gier nigdy nie bylo i pewnie nie bedzie (ciekawe zreszta dlaczego).

 

Polecam filmy z tej strony - http://www.gamesarefun.com/ sa dlugie z gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

witam:)

 

Bez kitu ludzie ktorzy ciagle nie rozumieja roznic w swobodzie grania miedzy konsolami a pc sa prawdziwymi .................:):) , ja sam posiadam dosyc dobry pc ale takze xboxa, playstation 1 jak i 2 ,oraz game cube ,starego megadriva, dreamcasta, i wszystkie dawaly mi wielka przyjemnosc z grania!!!. Na pc takze gram bo po prostu w fpp lepsze jest sterowanie no i szybciej wychodzi lepsza grafa ,jednak to co potrafi taki xbox ktory przeciez jest juz dziadkiem technologicznym budzi respekt, ludzie ktorzy ciagle wyskakuja ze ich karta w pc moze tyle albo tyle moga isc na drzewo bo choc i ja pogrywam na pc to nikomu nie doradze aby gral w nfs2 na kompie ,bo jak nie ma duuuzzooo ramu ,szybkiego proca i wypasionej karty to raczej niech zapomni choc i na wypasionym sprzecie zdazaja sie problemy!!.Ja jestem prawdziwym graczem i tylko granie jest dla mnie wazne ,wszystko mi jedno na czym gram liczy sie tylko przyjemnosc grania, dlatego mam wlasnie tyle sprzetu,a taki gosc co tu wyjezdza ze swoim sli to przeciez nie jest zadnen gracz bo on owszem gra ale w 3dmarki buhahaha a jego komp sluzy mu do wpisywania ilosci markow na forach inter..:),sorry kolego ale jestes zalosny,sam mieszkam na zachodzie i stac mnie na bardza duzo modernizacje mojego kompa ale mam to gdzies bo to co mam mi wystarcza i nie gonie za nowosciami,.

jesli tylko wyjdzie Xbox 360 to na pewno go kupie ,tak samo jak nowe playstation 3 jak i nintendo revolution .

 

ps. baranku ze swoim sli mozesz sie schowac jesli chodzi o mozliwosci nowego xboxa360 jesli nie widziales podanych przedwczoraj specyfikacji to zal mi cie bo bedziesz musial chyba zrobic sobie quadro ze swojego sli aby choc w polowie potrafic to co nowy xbox,w glebokim zalu dla ciebie sulaco zegnam oziemble:)

motto.. hehe ...komputery sa potrzebne ale kosole niezbedne:):):)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej kupić kompa za 2000-2500 zł i do tego konsole do grania?

jezeli bede mogl sobie pograc w gry typu LockOn, Silent Hunter 3, Warcraft 3, Far Cry itp. nie kupujac do tego tv lcd hdtv aby pograc w z normalna jakoscia graf, to lece juz jutro taka konsole kupic...

 

Oczywiscie, jeśli swojego kompa wykorzystujesz do pracy, czy to projektowanie 3d,

tez, ale tez lubie sobie pograc, tylko, ze w gry w typach j.w.

 

ja nigdzie nie napisalem, ze konsola jest ble, nie moge tylko zrozumiec ciaglego porownywania konsol i pieca...ile mozna...a porwonywania cen to juz w ogole. jezeli jest tak idealnie na konsolach to dlaczego placi sie ponad 2x wyzsze ceny za te same gry niz na piecu? no dlaczego? no przeciez sprzedaje sie ich tysice wiecej na konsolach, wiec z ekonomicznego punktu widzenia powino byc odwrotnie...a nie jest...wiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

witam

 

Sulaco sam przeciez porownujesz ....

a co do obrazkow, zlozonosc obiektow w sumie nie ulegla zmianie, wykorzystano w koncu dobrodziejsctwa SM3.0 i HDR'a, czyli nic z czym nie moga sobie poradzic nowe uklady nv i przyszle ati...

sam przeciez moze nawet nawet nie chcacy ale jednak prowokujesz do poruwnan dajac do zrozumienia ze np pc jest lepszy !!, potem piszesz ze co tutaj ludzie tak poruwnuja i ze tego nie lubisz a sam podkrecasz atmosfere, kogo to obchodzi co potrafia nowe karty jak mowimy o konsolach!! jedyne sluszne porownania moga wynikac tylko z radosci graczy ktorzy ciesza sie ze nie tylko nowe nextgeny utrzymaja standart dzisiejszych wymagan graficznych ale takze beda potrafic go wyprzedzic, zreszta sam to potwierdzasz piszac.....nowe uklady nv i "przyszle" ati....czyli jednak sam juz wiesz ze dopiero karty w singlu nie w duo za jakis czas doscigna nowego xboxa nie mowiac juz o kartach ati ktore dzisiaj nawet nie obsluguja direct 9c jak i hdr wiec narazie chcesz tego czy nie to pc musi dogonic standart nowych nextgenow choc do premiery nowego xboxa jesze 6 miechow i moze do tej pory wyjdzie jakas karta nv czy ati ktora ci poprawi chumor wzgledem nowych konsol, reasumujac uwazam ze jesli to jest topic o konsolach to moze niech co niektorzy przestana mowic a ..dzisiejsze karty tez tak moga ...bo co to kogo obchodzi jak ktos chce grac na konsoli!!

ps. i jeszcze jedno sulaco co ci po twoim sli jesli to co pokazuje filmik o nintendo revolution jest prawda!! i jako kontroler beda takze specjane okulary z dzwiekiem przestrzenym i sensorami skanujacymi ruchy oczu oraz pozycje gracza wzgledem konsoli!! to sie nazywa revolucja:):):)

ps2.Sulaco roznica cen dla gier pc i konsol wynikaja niestety z tego ze olbrzymia ilosc graczy zachlanie kupuja gry na konsole przez co wydawcy nie obnizaja cen gier majac taka swiadomosc o potrzebach graczy ,na szczescie istnieja specjalne serie gier ktore wychodza np w platynie , co przeklada sie na ok. 50 % obnizkie gry ,czyli jak ktos troche poczeka to nowosc za pare miesiency moze miec sporo taniej ,nie mowiac juz o czarnym rynku ktory oczywiscie jest ble ble :):);) ,zas rynek gier na pc jest bardzo maly i aby zwiekszyc sprzedaz wydawca zmuszony jest do obnizania maxymalnie cen aby sprzedaz byla na odpowiednim poziomie:)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli bede mogl sobie pograc w gry typu LockOn, Silent Hunter 3, Warcraft 3, Far Cry itp. nie kupujac do tego tv lcd hdtv aby pograc w z normalna jakoscia graf, to lece juz jutro taka konsole kupic...

tez, ale tez lubie sobie pograc, tylko, ze w gry w typach j.w.

 

ja nigdzie nie napisalem, ze konsola jest ble, nie moge tylko zrozumiec ciaglego porownywania konsol i pieca...ile mozna...a porwonywania cen to juz w ogole. jezeli jest tak idealnie na konsolach to dlaczego placi sie ponad 2x wyzsze ceny za te same gry niz na piecu? no dlaczego? no przeciez sprzedaje sie ich tysice wiecej na konsolach, wiec z ekonomicznego punktu widzenia powino byc odwrotnie...a nie jest...wiec?

1444614[/snapback]

Ceny gier na allegro to 120 zł

 

Ceny gier na PC za granicą mają tą samą cene co na konsole. U nas, w Polsce są tańsze, bo z powodu zaliczenia naszego kraju do grupy podwyższonego piractwa na PC (nie ukrywajmy, 90% softu w domach to piraty), producenci zgodzili sie obniżyć ceny. Dlatego czesto gry są wydawane w wersji Polskiej, aby z za granicy nikt ich nie kupował i odsprzedawał. Na zachodzie nie ma opcji, żeby nową grę kupic za 5euro dla przykładu. Ceny są takie same. A że u nas gry na PS2 są (stosunkowo do PC) drogie, bo 200 zł kosztuja, to na allegro sprzedają gry po cenach takich jak sklepowe PC. Np Splinter Cell za 120 zł, GTASA za 120 zł, GT4 119 zł ;) Jak tylko trochę dłużej bedziemy w UE, to ceny bedą takie jak na zachodzie, 200 zł za gre na PC.

 

Far Cry jest na konsolach, zamiast Lock On masz np Ace Combat, Blizzard juz sie przymierza, aby gry na konsole wydawać, SH3 osobiscie nie interesuje sie wiec nie wiem. Ale takich gier jest mało w porownaniu do ilosci gier na konsole, wiec dla czlowieka, ktory nie jest az tak przy kasie jak Ty, kupowanie takiego kompa do grania, a nie kupowanie konsoli jest zagrywką bezsensowną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. i jeszcze jedno sulaco co ci po twoim sli jesli to co pokazuje filmik o nintendo revolution jest prawda!! i jako kontroler beda takze specjane okulary z dzwiekiem przestrzenym i sensorami skanujacymi ruchy oczu oraz pozycje gracza wzgledem konsoli!! to sie nazywa revolucja:):):)

1444660[/snapback]

Tu bym nie był taki pewny, bo chociaż film jest naprawde niezle zrobiony, to prawdopodobnie jest wykonany przez fanów, nie przez nintendo. Szły pogłoski jakoby taki kontroler miał być wyprodukowany (długo przed ukazaniem sie filmu) jednak zostały one przez N zdementowane. Teraz nie wiadomo jak to bedzie. Ja tam bym chciał takie okulary. Mi by przypasowały, ale obawiam sie, ze to fake, chociaż chce sie mylić!

 

Aczkowiek, mozliwe jest, ze został ten film, np podwędzony z serwera nintendo, przygotowywujacego prezentacje na E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

solid_snake no coz sam mam podobne odczucia jednak tak jak wczesniej rozne byly pogloski o xboxie i okazalo sie przewaznie lepiej:) to moze i ten filmik okaze sie prawdziwy,a pozatym przeciez cos musi byc innowacyjnego w nowej konsoli nintendo jesli ma byc revolution:)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

sulaco wiesz co zal mi cie coraz bardziej, odpisujesz na nic nie znaczace poruwnania np

lock'on do aceCombat gdzie to jest porownanie subiektywne a jak zadales wczesniej pytania ktore teoretyczne bylo dla ciebie wazne i nie interesujesz sie odpowiedzia na nie to chyba nie mozna cie powaznie traktowac:) ,mysle ze nie masz czego szukac na tym forum o xboxie no chyba ze lubisz prowokacje i sprawia ci to radosc:), graj sobie dalej w swoje 3dmarki a granie na konsolach zostaw prawdziwym graczom bo co jest w takiej grze jak zelda czy soul calibur ,albo residen evil 4 i setki innych tytulow na rozne konsole nie zrozumiesz nigdy!!! pozdrawiam wszystkich prawdziwych graczy:)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całe te kłótnie powyzej są trochę nie na miejscu

 

fakt faktem ze pecet jest uniwersalny i pod tym względem spełnia swoją role

 

a konsole słuzy do grania i pod tym wzgledem tez spełnia rolę

 

 

 

druga sprawa to to ze wielu pecetowców zagorzałych nie przyjmuje do wiadomosci ze

na peceta wychodzi coraz mniej naprawde dobrych gier a wsród tych które wychodzą połowa wyszła tez na konsole lub jest konwersją z konsoli.

 

co mi z super mocnego peceta jesli nie mam dobrych tytułów na niego

 

czy mam jakies dobre wyscigi na PC z dobrą grafą i zajebistą grywalnoscią - niełudzmy się NIE MA TAKICH

 

czy są jakies zajebiste bijatyki only PC z zajebistą grafą i miodem cieknącym po padzie ..WSZYSCY WIEMY ZE NIE MA

 

a moze jakas zajebista platformówka ...TAK JEST - Prince of Persia 1 i 2 ...ale wyszła tez na konsole B)

 

a moze jakaś nowa supergrywalna siekanka HACK and SLASH w 3D only PC .....NIE MA

 

itd

 

trzeba byćslepym zeby tego nie widzieć , są oczywiscie pewne grywalne tytuły na pieca takiejak np Splinter Cell - chaos Theory (jest i na konsoli - wersja pecetowa oczywiscie najładniejsza) czy MOH-PA , Far Cry. ale tych grywalnych jest mało

 

dla mnie inwestowanie w mocnego peceta by na nim grać to szczyt głupoty i żal mi ludzi którzy tak robią , masa kasy którą wpakowali w mocne karty nie przekłada się na dobrą zabawę , a pozniej slina im cieknie ze ich super zajebisty komp za tyle kasy stoi bezuzyteczny i nie mogą sobie zagrac np w Forze czy w GT4 czy w Tekkena 4 B) i ciągle te same pytania na forum"nie wiecie czy GT wyjdzie na PC ..słyszałem ze wyjdzie" ROTLF tyle powiem :lol:

 

dla mnie pecet jako platforma do gier to pomyłka (będzie żył jedynie dzięki sieciówkom) to jest oczywiscie moje osobiste zdanie i nie kazdy musi się z nim zgadzać a juz raczej na pewno nie będą zgadzać się z nim ci którzy wpakowali mnóstwo kasy w swoją budę i nie chcą się przyznać sami przed sobą ze zrobili głupio :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZATOICHI ty jakby nie patrzec tez wpakowales mnostwo kasy w swojego kompa, ale rozumiem ze nie uzywasz go tylko do grania?

 

Ja mam kase ale wstrzymuje sie z upgrade kompa, chyba zdecyduje sie na konsole, tylko nie wiem ile bede musial jeszcze czekac? Kiedy sa E3? Kiedy bedzie do kupienia x2 i ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie na Peceta wychodzi coraz mniej fajnych gier :cry: .

Przeważnie są to niedopracowane tandety albo nieudane konwersje

z przestarzałych 5 letnich już konsol .

Trzeba sobie jasno powiedzieć zbliża sie powoli koniec Peceta jako zabawki do grania.

Spójżcie jakie gry wychodzą na konsole nowej generacji.

Mamy Stalkera, Quake 4 ,Elder Scroll , Unreal Tournament 2007 czy Call of Duty 2

czyli gry ,które miały pierwotnie wyjść tylko na kompa.

Po co wydawać 2000 na nową karte graficzną i dwurdzeniowy procek za 3000 skoro

za 1500 zl można mieć super wydajna maszynke do grania z masą dopracowanych gier

a nie czekać pól roku na jakąś jedną perełke w zalewie badziewst na PC. Nie ma sensu inwestować już w kompa przynajmniej przez najblisze 2 lata .

Ja osobiscie nie włoże już ani złotówki w modernizacje komputera

Na gwiazdkę zaś kupuje na 100% Xboxa 360 pewnie zamówie w necie bo w Polsce

będzie z tym problem.

Zaczekam tylko jak zaprezentuje sie Play 3 tylko że na niego trzeba czekać do nastepnego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sulaco wiesz co zal mi cie coraz bardziej, odpisujesz na nic nie znaczace poruwnania np

lock'on do aceCombat gdzie to jest porownanie subiektywne

1444725[/snapback]

To jest bardzo subiektywne porownanie. LockOn grałem i usnołem... denny ten symulator... tzn, jako symulator moze i dobry, ale to jest usypiajaca rozgrywka. Moze sulaco lubi nudne gry, w ktorych trzeba sie wczuć w nudnego pilota oblatywacza, ma do tego prawo, jesto gust. Ale Ace Combat to jest perełka, rownież latanie (moze troche uproszczone, ale wypas) full maszyn, ekstara fabuła i muzyka oraz dialogi wspoltowarzyszy i przeciwnikow przez radio, ta gra rzadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZATOICHI ty jakby nie patrzec tez wpakowales mnostwo kasy w swojego kompa, ale rozumiem ze nie uzywasz go tylko do grania?

rozumujesz prawidłowo , jestem grafikiem komputerowym , ten komputer który obecnie mam tylko częsciowo jest z moich pięniędzy, chodzi o to ze ja go wygrałem go w ogolnopolskim konkursie graficznym

 

co nieco skrobnąłem tutaj http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=108817

 

a tu inny podony temat http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=121241

 

..moj własny (tzn kupiony za swoje pieniądze komp) to był Bartek 2500 i gf 4 - 4200 Ti + 768 mb ramu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jest do wszystkiego to jest do niczego!!

 

Sulaco ma SLI zeby byc najlepszym w benchmarkach i sie tym chwalic!!

 

do gry na kompie wystarcza bezproblemowo karta pokroju 9800 lub jak ktos jest wymagajacy to x800

 

a jak ktos chce naprawde fajnie sobie pograc to ma konsole

konfort gry na konsoli jest o niebo lepszy

wiekszosc gierek ma stale (nie tak jak na PC) 60fps!!

pad - duzo fajniej sie gra jak dojdziesz do wprawy to nawet w fpsy sie gra konfortowo:)

tansza duzo - raz placisz 1500zl i masz spokuj ze sprzentem

i duzo gier ktore na PC sie nie ukarza na szczescie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

witam

 

jedyne co mnie martwi to ze nie ma na razie w planach myszki czy klawiatory do nextgenow bo szczerze mowiac to duzo gier dobrze wykorzystuje pady jak platformowki czy wyscigi lub bijatyki jednak np fpp to juz inna bajka,juz taki dreemcast mial mozliwosc dokupienia klawy i myszki i mozna bylo ciac np w queka 3 ,dlatego fajnie by bylo aby producenci pomysleli o tym bo nowe tytoly fpp sa naprawde odjazdowe i prawdziwy power bedzie dopiero z mycha i klawa,co myslicie??

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie oszukujmy sie....

w Polsce i tak malo kto siegnie po konsole ze wzgledu na dostapnosc gier;

teraz kazdy niestety gry zalatwia sobie z netu lub od kumpla, a na konsole raczej tak latwo pirata sie nie zalatwi, ---- oto Polska nasza :/

 

btw. wczoraj bylo na MTV o Barcelonie !!!

zaj***bista miejscowa!!! decha rzadzi :]

podzro dla skaterow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

jedyne co mnie martwi to ze nie ma na razie w planach myszki czy klawiatory do nextgenow bo szczerze  mowiac to duzo gier dobrze wykorzystuje pady jak platformowki czy wyscigi lub bijatyki jednak np fpp to juz inna bajka,juz taki dreemcast mial mozliwosc dokupienia klawy i myszki i mozna bylo ciac np w queka 3 ,dlatego fajnie by bylo aby producenci pomysleli o tym bo nowe tytoly fpp sa naprawde odjazdowe i prawdziwy power bedzie dopiero z mycha i klawa,co myslicie??

1445048[/snapback]

zgadzam się , pad jest boski do gier typu METAL GEAR SOLID 3 czy Prince of Persia albo TEKKEN ale taki QUAKE 4 na padzie to pomyłka , do nowych konsol powinna byc myszka i klawa w standarcie albo lepiej myszka i taki manipulator specjalny zamiast klawy (wyglądalby jak przepustnica przyciskami od broni, uskoków itp ale ruszałby sie tez na boki , myslalem kiedys zeby cos takiego zrobic we własnym zakresie i podpiąc to jako klawiature. B) )

 

P.S. granie w wiele fppów na konsolach jest mniej komfortowe na padzie i developerzy stosują rozne sztuczki zeby to ułatwic albo czesciowy autoaim albo obnizony refleks przeciwników , pad po prostu ma za małą precyzje i szybkosc celowania. Gracz chocby niewiem jak wyczwiczony grający na padzie nie ma szans w necie na serwie z graczem sredniej klasy grającym na myszce ...taka prawda

Edytowane przez ZATOICHI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie na Peceta wychodzi coraz mniej fajnych gier :cry: .

Przeważnie są to niedopracowane tandety  albo nieudane konwersje

z przestarzałych 5 letnich już konsol .

Trzeba sobie jasno powiedzieć zbliża sie powoli koniec Peceta jako zabawki do grania.

Spójżcie jakie gry wychodzą na konsole nowej generacji.

Mamy Stalkera, Quake 4 ,Elder Scroll  , Unreal Tournament 2007 czy Call of Duty 2

czyli gry ,które miały pierwotnie wyjść tylko na kompa.

Po co wydawać 2000 na nową karte graficzną i dwurdzeniowy procek za 3000 skoro

za 1500 zl można mieć super wydajna maszynke do grania z masą dopracowanych gier

a nie czekać pól roku na jakąś jedną perełke w zalewie badziewst  na PC.

swięta prawda ...ktoś kupuje przykładowo karte za 2 tys po to zeby w ciągu roku zagrać w 2 dobre tytuły nie będące konwersjami z konsol ...żenada

 

jesli ktoś nie wie dlaczego na peceta nie wychodzą te superhity z konsol (przeciez pecet pociągnie spokojnie Forze czy GT 4) to juz wyjasniam

 

BO WYDAWANIE TAKICH HITÓW NA PC JEST DLA PRODUCENTÓW NIEOPŁACALNE

 

po prostu za mały zysk by sie opłacało ..to jest niestety fakt

 

Dlatego np jak robili Brother in arms to wogole nie wykorzystali mocy peceta , zrobili ją na PS2 na XBOXA i przy okazji jako ze mieli juz gotowąwersję na XBOXA wydali ją na PC zeby troszke grosza skapło , wersja XBOX i PC niczym się nie rózni dlatego ludzie na PC narzekają na rozmyte textury (w koncu xbox ma tylko 64 mb) ...z innymi grami jest podobnie

 

Ja osobiscie  nie włoże już ani złotówki w modernizacje  komputera

Na gwiazdkę zaś  kupuje na 100% Xboxa 360 pewnie zamówie w necie bo w Polsce

będzie z tym problem.

Zaczekam tylko jak zaprezentuje sie Play 3 tylko że na niego trzeba czekać do nastepnego roku.

1444834[/snapback]

ja robię tak samo ..mysle nawet nad rozwiązaniem takim:

 

jak sie pojawi XBOX to go zapewne kupię , ale bardzo bym chciał miec PS3 więc niewykluczone ze za rok kupiłbym i ją, i na 5 lat spokój z modernizacją , masa swietnych tytułów i kupa zabawy B)

Edytowane przez ZATOICHI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...