Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

zawiodlem sie na test drivie screeny sa super ale juz gra na filmikach kiepska forza zjada ja spokojnie wielka impreza z "frodo" tez zasysa malo tego co powinni pokazac czyli gier... to co rzucilo mnie na kolanka to project gotham3 i DOA4

Edytowane przez Lazymodder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym bral konsole ... tylko ktora :>

1442922[/snapback]

Moją ostatnią konsolą był pegasus dlatego nie wiem na co sie zdecydowac. Kiedys na kompie glownie gralem, teraz raczej bawie sie jakąs grafą 3d albo gram w multi, ale mysle ze to po rpsotu z powodu ze moj komp nie uciagnie nowych tytulow. W sumie jakbym kupil tego xboxa to by mi starczylo na o wiele dluzej komfortowej gry niz upgrade kompa, ale z kolei 3ds max dalej bedzie przycinal i w multi sobie nie pogram :(.

 

No i jeszcze telewizor do konsoli by sie przydal, bo przeciez nie bede lazil do pokoju rodzicow zeby sobie pograc. A taki 21' tez swoje kosztuje.

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem nad czym się zastanawiac wezmie się taką konsolę na którą gry będą trafiały w mój gust (najchętniej bym wziął obie :D )..obie konsole będą miały powera , mój pecet przy takim xboxie to muzeum (...biorąc pod uwagę całą wydajnosc systemu xboxa i to ze gry są pisane pod okreslony hardware bez posrednictwa windozy)

 

czujecie klimat 1 terflop mocy obliczeniowej :blurp:

 

i 500 milonów polygonów na sekundę :banana:

 

ps3 będzie pewnie szybsze ale tak naprawdę niewazne jest która konsola jest szybsza - obie mają kopa, wazne będą tytuły - to bedzie argument decydujący

 

...na pc wychodzi coraz mniej dobrych gier, mam na mysli dobrych - czyli zajebiscie grywalnych z dobrą lub b.dobrą grafiką , (wiekszosc tytułów obecnie na peceta albo jest ładna ale nudna albo z kiepskim enginem i zabugowana ,naprawdę ładnych grywalnych i dobrze napisanych jest bardzo mało) swiat przechodzi na konsole- na pc poprostu nieoplaca sie wydawac gier , od pewnego czasu roku ilosc zajebistych tytułów na pc zmniejsza się a na konsole się zwiększa jak przesypujący sie piasek w klepsydrze , pc zapewne będzie sie trzymał głównie dzięki sieciówkom (strzelawki , mmorpg itp) a single player będzie rządził na konsolach.

Edytowane przez ZATOICHI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZATOICHI wszelkie znaki wskazuja ze xbox 360 nastawiony jest na multiplayer. Na pececie multiplayer to sredniowiecze przy rozwiazaniach xboxa. Rozmowy glosowe w grach, kamery, podglody. Nie moge sie doczekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZATOICHI wszelkie znaki wskazuja ze xbox 360 nastawiony jest na multiplayer. Na pececie multiplayer to sredniowiecze przy rozwiazaniach xboxa. Rozmowy glosowe w grach, kamery, podglody. Nie moge sie doczekac.

1443269[/snapback]

A moge tak bezczelnie podpiac xboxa do np. neostrady i grac? Czy musze miec jakies specjalne lacze ktorego w polsce oczywiscie nie bedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie odpowiedz jest oczywista!! Za 1500zl (plus okolo 150zl za przejsciowke zeby grac na monitorze) kupuje xbox'a i nie inwestuje w kompa przez min 3lata! Jakbym mial investowac w tego koma co mam i osignac grafe z xbox 360 to wole nie myslec ile jeszcze kasy bym musial wlozyc :( Ten komp co mam w zupelnosci wystarczy do domowych zastosowan i studiowania na przynajmniej 2lata i nawet wiecej. Ciekawe kiedy kompy beda mialy taka grafe jak zaprezentowal xbox!? za 1,5roku najwczesniej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie, oprocz tego z 2 postow wyzej.

 

Z Benchmark.pl:

Gry dla konsoli będą tworzone z myślą o panoramicznych wyświetlaczach HD.

To znaczy ze jak nie kupie sobie drozszego telewizora 16:9 to bede mial te glupie czarne paski na dole i gorze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moge tak bezczelnie podpiac xboxa do np. neostrady i grac? Czy musze miec jakies specjalne lacze ktorego w polsce oczywiscie nie bedzie?

1443360[/snapback]

Wystarczy ze wlozysz do peceta karte sieciowa i podepnniesz pod konsole. W systemie operacyjnym udostepnisz polaczenie i to wszystko. Mozna tez zastosowac router i switcha.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie, oprocz tego z 2 postow wyzej.

To znaczy ze jak nie kupie sobie drozszego telewizora 16:9 to bede mial te glupie czarne paski na dole i gorze??

1443387[/snapback]

Konsole maja ustawienia rodzaju telewizora od wielku lat:) Zadnych paskow nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy kompy beda mialy taka grafe jak zaprezentowal xbox!? za 1,5roku najwczesniej??

dzisiaj maja...

 

Konsole maja ustawienia rodzaju telewizora od wielku lat:) Zadnych paskow nie bedzie.

tak , ale gry w trybach HDTV to chyba teraz dopiero maja...czyli pozsotaja paski lub ogorek...

 

edit: doczytalem spec :) oba tryby beda dzialac - standard i high...

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: :blink:

ten drvier wyglada jakby wstawili normalny wóz w tło :D

wow

 

btw. jesli gra w necie bedzie taka latwa to kiedys sprawie sobie xboxa :)

przypuszczam ze gry wydawane na niego trafiąw moj gust bo microsoft

przejał RARE - najlepszych :) :D

oni robili gry na N64 !

Conker's Bad Fur Day i Conker Reloaded na Xboxa (zwyklego) :D

chociaz najchetnie to bym obie konsole chcial posiadac i wypasionego kompa zeby moc porownac :D

no i ten klimat Pieca

podkrecanie itp :D

Edytowane przez pain.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne wypowiedzi macie... szkoda ze na PClabie typy niebardzo są nastawione na konsole, tylko slepo w PC. :E

Sami zlookajcie.

http://forum.pclab.pl/t91216-s80.html

Co prawda dzielnie trzymam barykade, ale pod naciskiem niektorych typow zwalajacych sie w grupach mam lekkie problemy z odparciem ataków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem prawie wszystkie filmiki ..niektóre zrywają głowę z kaskiem, mi osobiscie najbardziej podobał się GEARS oF WARS

 

link do torrenta tutaj

 

http://media.xboxyde.com/torrent/teaser_mtv_gow.avi.torrent

 

...ten duzy brzydki pan który wybiega rozwalając scianę to nie wiem czy kojarzycie ale to ten osobnik:

 

 

http://www.unrealtechnology.com/screens/p_bezerker.jpg

 

jesli grywalnosc będzie na poziomie grafiki to nie mam więcej pytań :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, o 21:05 dzisiaj miał być na MTV Polska program o X360. Nie ma go? Czy jestem ślepy? Kiedy będzie?

 

O fuck! :angry: Czyżby zmienili i był o 20:30? Na szczęście będzie powtórka...

Edytowane przez Mizc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie zonk. Program byl o 20:30 (tak napisali na mtv.pl) Wkurzylem sie, ale juz chyba to widzialem, czy ktos mi powie czy ten program to to samo co mozna sciagnac z torrenta, a nazywa sie The.Next.Generation.Xbox.Revealed.DSR.XviD-LOKi tylko przetlumaczone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciągnijcie sobie torentem ten program MTV (link juz byl podany wczesniej) jesli wam mocno zalezy ale szkoda czasu ...a tak szczerze mówiąc to nic ciekawego w nim nie było tylko gra Perfect Dark Zero - która imho jest taka sobie , pozatym pełno gadających głów które nie mówiły nic konkretnego tylko slogany

 

duzo więcej ciekawych rzeczy jest tutaj http://www.xboxyde.com/index_en.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzylem sie to malo powiedziane :mur: :mad: :???:

czlowiek sobie planuje wieczor a tu jakies badziewne deskorolki ...

na 99% to z torrenta to jest to samo, no coz trza zassac i przemeczyc na kompie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila obejrzalem (z torrenta)

Nie pokazali NIC konkretnego, same migawki, takze spokojnie mozna sobie darowac ... ze strony ktora podal zatoichi szarpnolem filmik z Test Drive`a ... hmm, framerate nie zachwyca, powiem wiecej, widzialem jedno chrupniecie ;) troche sobie poczekamy na dopracowane gry niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny... ale jakos sceptycznie podchodze do takich screenow przed premiera konsoli. Np. w tych filmikach ze streamingu IGN widac nawet ze nie jest odpalony AA, aczkolwiek to moze byc wina slabej jakosci strumienia.. nie mniej jednak specyfikacja maszyny a mozliwosci pisania na nia juz tak wygladajacych giera jak na zalaczonym obrazku i z miodnym FPS to dwie rozne broszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten obrazek to na bank jest retuszowany. Ale faktycznie, wygląda nieprzeciętnie. Ciekawe co pokażą w konktrataku spece od GT.

 

A przy okazji to gdzie jest kierowca? :D W serii PGR był w środku kierowca?

Edytowane przez Mizc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.... kto pierwszy wyda konsole ten wygra... jak narazie to xbox 360 ma lekka przewage bo juz pokazał swoja zabawke, pare gierek i wszedzie o nim glośno.. a sony ze swoim ps3 ciagle gdzies sie chowa - czyżby przyczajony tygrys, ukryty smok?? Mam nadzieje ze tak :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu sie mylisz. To jest obraz w High Def... przyzwyczaj się... 48 potoków.

tam nie ma "tych" 48 potokow...mowa jest caly czas o 48 "potokach" shaderow, nie ma nigdzie info o fizycznej ilosci potokow. patrzac na budowe jednostek w nv4x/r8xx, sadze, ze beda to 24potoki, gdzie na kazdy przypadaja 2 jednostki shaderow, a ze dynmicznie, podejrzewam, ze jak w nv40 jest mozliwosc wykorzystania jednostek ALU do innch "zadan" np. operacji na teksturach...tak wiec spokojnie, tam nie ma 48potokow...

a co do obrazkow, zlozonosc obiektow w sumie nie ulegla zmianie, wykorzystano w koncu dobrodziejsctwa SM3.0 i HDR'a, czyli nic z czym nie moga sobie poradzic nowe uklady nv i przyszle ati...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...