Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

na stronie ultimy wersja podastawowa xboxa 360 kosztuje 1300zł a wersja deluxe 1700zł.

1641702[/snapback]

było

KZI 

Było - nie było :

http://www.ultima.pl/shownfo.php?ct=321

 

ale macie icon_wink2.gif

 

Ceny, pewnie zdrożeje icon_wink2.gif

strone wcześniej

 

edit.

teraz dwie :lol2:

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, chodzi o oryginały. Dla mnie najlepszą rzeczą jaka była w X-Box 1 to możliwość zgrywania gier na dysk, i nie katowanie napędu dvd ;). Oby teraz też tak było. Lepiej i tak zakupić tego X-Box-a niż dokładać do PC-ta na którym gry są nudne i bez polotu. Komputer zostanie tylko do internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Xbox'a 360 będzie można podłączyć pod LCD od kompa albo zwykły monitor CRT. ?? Jakie będzie miał wyjścia wideo ?? tylko euro i chinch oraz s-video czy moze także dvi ??.

 

Pytam ponieważ zastanawiam się co kupić czy LCD do kompa czy może lepszy tlewizor tak aby uszykowac się na nadejście konsolki. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytania, i ja dołoże kolejne. Czy będzie można głośniki 7.1 do tego sprzętu podłączyć ?? Centrum multimedialne trzeba zrobić z tego ;)

1651592[/snapback]

troche dziwne twoje pytanie. przecież musisz mieć odpowiedni dekoder ( wzmacniacz ) i pod to podlanczasz dopiero głosniki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Xbox'a 360 będzie można podłączyć pod LCD od kompa albo zwykły monitor CRT. ?? Jakie będzie miał wyjścia wideo ?? tylko euro i chinch oraz s-video czy moze także dvi ??.

prawdopodobnie tak. X360 będzie miał HDMIO, wiec przejściówka na DVI to raczej nie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzilo o to, czy X360 bedzie w stanie wyprowadzic sygnal 7.1 do wzmacniacza.

1653352[/snapback]

Właśnie tak, chodzi mi o to czy to wszystko będzie ze sobą działało ;)

 

...

 

Czytałem opis na ultima.pl i zaciekawiła mnie taka rzecz:

 

>> Twardy dysk:  Wyjmowany twardy dysk o pojemności 20 GB pozwala na zapisywanie stanu gier, zgrywanie części lub całych gier

Zapomniałem dopisać. Chodzi mi o to że wg tego co tam pisze oryginalne gierki będzie można sobie zgrać na dysk. Oczywiście wg tego co tam pisze, choc wydaje mi sie ze to chyba jakies brednie, bo dzieki temu byloby zbyt prosto ;)

 

A co do gier na X-Boxa 360, obejrzałem kilka trailerów, i zapowiada się świetnie. Pewnie na allegro gry będą sporo tańsze niż w sklepach :)

 

Szkoda tylko że dyski są 2,5 cala (choć dzięki temu są małe) ale jak patrzałem na oferte dysków 2,5 cala to ich prędkość to zaledwie 5400 obrotów :mur: a na dodatek największy jaki widziałem miał 100GB, czyli troche mało jeżeli chciałoby się pozgrywać gry, oraz zapakować troche filmów DIVX ;)

Edytowane przez humax5400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze po obejrzeniu w akcji nowego kontrolera do nintendo revolution jestem pod wrazeniem i bardzo zaluje ze na xboxa 360 nie ma takiego projektu bo to co wymyslili technicy ninteno jest naprawde wypasione i mogloby byc stosowane w kazedej konsoli co pewnie sie za jakis czas stanie faktem,dla wszystkich ktorzy nie wiedza o czym mowie niech odwiedza strone

nintendo revolution

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie podoba kontroler nintendo. Mi się podoba X-Box 360, jego kontroler i ogólnie wszystko co z nim związane. Najlepszą rzeczą jest jego cena. Cena 1299zł za wersje podstawową to naprawde niewiele. Dużo osób z tego forum za tą cene kupuje karty graficzne do PC które i tak robią się po niecałym roku przestarzałe, i gry chodzą coraz gorzej. Może lepiej inwerstować w konsole ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend w sieci pojawił się krótki film przedstawiający proces produkcyjny najnowszej konsoli Microsoftu Xbox 360. Film jak twierdzi Theinquirer pochodzi z kasety VHS (sądząc po złej jakości) zawierającej materiały marketingowe Microsoft. Pokazuje on kilka ujęć linii produkcyjnej Xbox 360, testowanie i ujęcia z gier Call of Duty 2, Project Gotham Racing 3, Kameo: Elements of Power.

 

http://www.xboxyde.com/leech_1672_en.html

 

news skopiowany z portalu Dzikie.net

adres: http://www.dzikie.net/

 

ps. fajny filmik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym filmiku widać przykładową ściemę. A mianowicie chodzi o sprawdzanie, czy pad jest dobry i czy niema jakichś rysek. Jak oglądał/ła konsolkę spawdzając kurz, raski itp. to trochę czasu minęło. Przyjmując, że gdy pracownik dojdzie do wprawy, to trwa to 2min na konsolkę. A więc 720 konsolek na dobę. Dla porównanie średnia produkcja fiatów w Tychach to 2-3 tys samochodów łącznie. Żeby m$ dorównał temu musiałby zatrudnić 3-4 pracowników na stanowisku obracania konsolką :wink: , a weźcie jeszcze pod uwagę to, że pady (mam wrażenie) jeszcze dokładniej sprawdzali, a pozatym padów muszą mieć więcej niż konsolek (np do gry na dwóch). Tak więc nieźle, samochody jakoś da się sprawdzić dokładnie i szybciej :wink: .

Przejdźmy do gier. Tu muszę zwrócić honor xowi, bo spodobał i się project gotham, bo widać było prędkość samochodu, a to nie zawsze widać w grach. Tylko koła w ruchu mnie rozbroiły, śmiesznie wyglądały. Także tamto kagero (dobrze napisałem??) potwierdza, że x to konsolka. Na pcta prawie niema platwormówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym filmiku widać przykładową ściemę. A mianowicie chodzi o sprawdzanie, czy pad jest dobry i czy niema jakichś rysek. Jak oglądał/ła konsolkę spawdzając kurz, raski itp. to trochę czasu minęło. Przyjmując, że gdy pracownik dojdzie do wprawy, to trwa to 2min na konsolkę. A więc 720 konsolek na dobę.

1658109[/snapback]

wiadomoze ze pozniej nie beda sprawdzac wszystkich konsol. Beda sprawdzane pewnie ze dwie z partii i jak beda wadliwe to cala partia idzie do sprawdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze M$ robi wszystko, zeby tylko ludzie wersji podstawowej nie kupili... az dziwne, ze wogole ma czytnik... :?

 

A co do braku HDMI/DVI - troche lipa IMHO, na pewno ukladowo by im to nie skomplikowalo konstrukcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie , co wy pieprzycie !! Konsole są takie same przecież. Tylko że w zestawie wersji podstawowej jest kabel AV Standard , a w wersji droższej jest kabel HD-AV(który umożliwia wyświetlanie obrazu w wysokiej rozdziałce)

 

NIE WPROWADZAJCIE LUDZI W BŁĄD !!!!

 

A po za tym to i tak bardziej się opłaca wersje droższą ;) bo nie trzeba dokupywać karty pamięci , gry sie doczytują szybciej jak jest dysk i ten pad bezprzewodowy :D

 

Ja mam w planach wersje DELUXE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...