Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

W praktyce ,konsola jest profesjonalnie odnowiona,czyli przetestowana i wszystko co wykazuje ślady zużycia jest wymieniane na nowe.Przeciętny "użyszkodnik" nie jest w stanie określić czy dostał kompletnie nową sztukę czy refurba-bo są nie do odróżnienia.Co bardziej wnikliwi zwrócili jednak na to uwagę.

Gwarancja jest realizowana,produkt naprawiony,więc niby wszystko jest ok.

Są osoby którym konsola padła kilka razy,i tutaj jasno widać ,że można dostać wadliwą sztukę od razu po wyjęciu z pudełka.A tacy pechowcy się znaleźli.

Dlatego jeśli zdecyduję się na X pudło ,to zdecydowanie poczekam nową rewizję.Ale z uwagi na brak czasu na gry w ogóle,pół roku w tą czy w tamtą, to dla mnie nie problem.Dla innych już może jednak być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem raczej za tym ze X raczej jest dobrym playerem, mysle ze wplyw ma tez nosnik. Sa filmy i sa filmy, sam czasami jestem zdumiony jak film wyglada, a czasami (9 Kompania tydzien temu) zaskoczyla mnie obrazem raczej nie wysokich lotow. Ja generalnie nie mam powodow do narzekan i chyba to powinno byc wyznacznikiem - wlasne zadowolenie - a nie testy pro portali.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto buszować po allegro ;) Aukcja z mojego miasta z Need For Speed Carbon. Odpakowana z folii, ale chyba w ogóle nie śmigana (koleś tez tak mówił że jego kolega tylko odpakował) bo ani jednej ryski. 79 zeta :P Aż żal było nie kupić :)

 

A tak btw. mam pytanie z ciekawości. Bo w pewnym momencie przyszło mi do głowy że to może bedzie super dokładnie zrobiony pirat :? (szczególnie że na tylnej stronie sa teksty po polsku i rosyjsku :P ) Jak się zachowuje konsola po włożeniu pirata? Jakiś komunikat czy cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, napotkał się ktoś może z problemami headseta?

 

W czasie gry podpinam go. Przestawiam na tryb rozmowy i cisza. Owszem, słyszę głos w słuchawce, ale inni mnie nie słyszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukk jesli to pirat a ty niemasz firmware moda to niepojdzie.

ale cena taka srednia, w lodzi w empiku byly NFS:C po 60 zyla w ramach promocji :-)

No przecież wiem że nie pójdzie :lol: :lol: Taki głupi to nie jestem ;) Ale pytałem z ciekawosci co konsola by napisała??

 

No ale u mnie Carbony stoją po 150-200 zeta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NBA Street Homecourt na Marketplace.

 

Pograłem i hmm..... Nie powiem gra się przyjemnie ale screeny dawały złudzenie lepszej grafiki, a ta jest zwyczajna. Fajne alley-upy (nie wiem czy dobrze napisałem :P ) można robic, wsady też ok. Ale kojarzy mi się bardzo z poprawiona wersją na PS2. Takie V3,5 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanko: czy napedy HD do naszej konsoli maja ograniczenia regionalne i to samo tyczy sie filmow?

"Unlike DVDs, the HD DVD format does not currently feature region coding, meaning you can playback HD DVDs from all over the world using the Xbox 360 HD DVD Player. The HD DVD Player is also able to play standard DVDs, but carries the same region coding as the built-in Xbox 360 DVD drive."

 

10 sekund googlowania ;)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To a propo filmow, a sam naped? Chodzi mi o to, ze znajomy bedzie w USA i chce sobie przez niego sciagnac 2 napedy HD i chce miec pewnosc ze beda u nas dzialac w sensie na europejskich wersjach.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja od kilku dobrych tygodni gram w Ninja Gaiden Black :D gra jest kozacka, polecam w 100%

właśnie szukam upgrade do Dragon Sword'a - oko smoka :D

jedno co mnie wnerwia po odpaleniu gierek z x1 na x0 to wywalanie z Live :(

 

Mortal Kombat next

W wywiadzie dla GameInformera, Ed Boon (ojciec smoczej serii), wypowiedział się w kilku słowach o Mortal Kombat tworzonym na nowe konsole. Po pierwsze, gra ma chodzić na silniku Unreal Engine 3, po drugie, nie zostanie ona przedstawiona na kolejnej edycji targów E3 (E for all), bo Ed uważa, że jak na tak potęzną falę, jaką ma być nowy MK, trzeba się odpowiednio przygotować. Gra straci też dużo ze swego festyniarskiego oblicza, ma być szara, brudna i rdzawa, zwłaszcza po tym, co Boon zobaczył w Gears of War. Strasznie mu się ta stylistyka spodobała, dlatego nie liczyłbym za bardzo na fioletowe kimona i zielone kalesony w nowym MK.

 

Ach, no i Boon za rzecz obowiązkową uważa zaimplementowanie opcji onlineowych. Liczymy na to bardzo.

ostatnie części MK jakoś nie zachwycały :( mam nadzieję, że "NEXT" pokaże klasę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bylo ale:

Resident Evil 5 na 100% wyjdzie na X360 (PS3 tez). :D Wystarczy wejsc na strone:

http://www.capcom-europe.com/home.aspx

 

Na samym dole jest sonda, na najbardziej oczekiwany tytul w tym roku, jak mozna zauwazyc, RE5 jest na X360 i PS3. Natomiast DMC4 poki co, tylko PS3.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BenQ Drives appearing on Xbox 360

It seem as if MS are installing BenQ drives in recent Xbox 360 consoles. Those who buy Xbox 360's in around the December 06 manufacturing date range may well get this new drive

As of Nov. 2006 - M$ has finally got the shipment of the BenQ drives to replace the dropped Toshiba/Hitachi brands. I thought these machines would start appearing in the new production lot just before XMAS'06 or early '07 in time with the new 65nm cpu die also. It looks like M$ has started finally using them, and those owners buying machines in the Dec.'06 mfr. date range may not get a Toshiba MS28 or Hitachi v78 but the new super-quiet BenQ drive based on the Philips design - VAD6038.

może wreszcie nastanie cisza B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napędy DVD produkują już tyle lat, technologia jest opanowana do perfekcji. Micosyf wkłada nam do konsol jakiś syf, nie dość że napędy samsunga w xksach mają slabą korekcje błędów, to napędy są nie dopuszczalnie głośne, o porysowanych płytach i lużnych tackach nawet nie wspomne. To jest śmiech na sali.

 

W kompie mam napęd już 4 lata, jest katowany codziennie i nic dosłownie nic się z nim nie dzieje, jest cichy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epic Considering PC, Xbox 360 Interplay for UT3

 

The Live network also makes it not a trivial task to make it integrate with the open network of the PC and the PS3. We’re very interested to see how Shadowrun does it and if people will want that. As a consumer of games myself, with Battlestations: Midway I’ll violate my rule, because I really love Battlestations: Midway. There’s a great PC version and there’s a great 360 version, but I want to play with the biggest number of players. I want the biggest server pool. I don’t want to have to decide and artificially split my audience between the two. I’m going to go where the bigger audience is. With UT, I don’t want to have the PC players to play with just half of the UT players just because of the platform. There’s a real motivation to make it interchangeable with one big pool of servers out there that everybody can play in. If I can have a hundred servers with great ping to me by having all those servers shared, that’s really compelling to me. Oftentimes, you’ll see something like Battlefront 2, which is another game I love - there are much more players on Xbox, more servers, than there ever were on PC. As a player, I want to play better servers with more people.

 

For the most part, they’re the same gameplay. What I like about PC games is I like high-resolution graphics, multiplayer and fast action, and damn if the new generation of consoles don’t allow us to do all three of those. If you’re into graphics, the Xbox can deliver just like the PC can, and multiplayer is so ubiquitous now that you’re able to get that same experience. If you’re about good games, there’s no contest between the two systems. They’re all giving you the same experience.

nie wyobrażam sobie tego :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napędy DVD produkują już tyle lat, technologia jest opanowana do perfekcji. Micosyf wkłada nam do konsol jakiś syf, nie dość że napędy samsunga w xksach mają slabą korekcje błędów, to napędy są nie dopuszczalnie głośne, o porysowanych płytach i lużnych tackach nawet nie wspomne. To jest śmiech na sali.

ktos cie zmusza do kupna iksa? nie podoba sie - sprzedaj/nie kupuj

jak dla mnie proste ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt mnie nie zmusza, mam konsole do gier, nie obchodzi mnie jakiej firmy ona jest. Mogła by być nawet no name, jedynie taka przeszkadzajka jak głośność jest denerwująca i nie pozwala zupełnie wczuć się w klimat . Małe dziecko nie pozwala mi nocami dać głośniej TV, słuchawki odpadają bo nie lubie kabli, pozostaje słuchać wycia napędu, dobrze ze niektóre gry zwalniają to suszarke po czasie :)

 

czasami można ponarzekać a tym bardziej jak misrosyf wkłada do konsol tak badziewne napędy. Najpierw miałem pecha z ps2, kilka razy napęd szlak trafił, teraz znowu hałąs nie do wytrzymania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

nikt mnie nie zmusza, mam konsole do gier, nie obchodzi mnie jakiej firmy ona jest. Mogła by być nawet no name, jedynie taka przeszkadzajka jak głośność jest denerwująca i nie pozwala zupełnie wczuć się w klimat . Małe dziecko nie pozwala mi nocami dać głośniej TV, słuchawki odpadają bo nie lubie kabli, pozostaje słuchać wycia napędu, dobrze ze niektóre gry zwalniają to suszarke po czasie :)

 

czasami można ponarzekać a tym bardziej jak misrosyf wkłada do konsol tak badziewne napędy. Najpierw miałem pecha z ps2, kilka razy napęd szlak trafił, teraz znowu hałąs nie do wytrzymania

narzekac trzeba ;)-szczegulnie jak ma sie prawdziwy powod,a slaba jakosc napedu w x360 jest niezaprzeczalnym faktem, i naprawde przeszkadza w uzytowaniu ,na szczescie nie mialem jeszcze zadnej porysowanej plyty,ale prawde mowiac rzadko uzywam x360 wiec moze dlatego.

Cala sprawa zapewne rozbija sie o koszta i wybor najtanszego dostawcy,dzieki czemu Bill mniej doplaca do x'a jednak nam uzytkownikom to wychodzi troche bokiem.

I wielka szkoda ze tak sie dzieje bo to bardzo udana konsola o duzym power'ze ,jednak caly obraz psuje wlasnie dosc duza awaryjnosc lub efekty uboczne-chalas czy mozliwosc porysowania plyt

 

ps. za to 1 xbox to jest maszyna nie zdarcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MacOSek, zawsze starasz sie rozwiazywac problemy okrezna droga?

Ciezko ci sie uporac z tym, ze X360 ma jakies wady?

 

Prawda jest taka, ze Microsoft mogl cos zrobic w kwestii glosnosci, ale olali sprawe, zastosowali tanie glosne wentylatorki jak i napedy. Coz trzeba sie bedzie meczyc z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za offtop ale pewnie to banalne pytanie ;) do przerobienia x'a dokupilem kontroler sata na pci (via), ale za chiny nie mogę go zmusić do działania w dos'ie ;). Może ktoś to już robił? ;)

 

Btw... a spowolnienie napędu poprzez wgranie właśnie innego firmware nic nie daje? ciągle wyje? <_<

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MacOSek, zawsze starasz sie rozwiazywac problemy okrezna droga?

to prosze, powiedz mi mistrzu w jaki sposob chcesz rozwiazac ten problem?

 

Ciezko ci sie uporac z tym, ze X360 ma jakies wady?

wiem, ze ma wady :) duzo wad...

 

Prawda jest taka, ze Microsoft mogl cos zrobic w kwestii glosnosci, ale olali sprawe, zastosowali tanie glosne wentylatorki jak i napedy. Coz trzeba sie bedzie meczyc z tym.

wyciszenie napedu nie jest taka prosta sprawa... plyta w napedzie od iksa wiruje z predkoscia ok. 7000rpm (5200rpm dla DVD9)

dla porownania 2x BD w PS3 - od 4000rpm do 1600rpm (napęd CLV)

 

dodajmy do tego fakt, ze czesto plyty nie sa dobrze wywazone i juz mamy niezly hałasik

 

zreszta wystarczy wsadzic do wlasnego napedu plytke DVD i np. w Nero CD-DVD Speed popatrzec na wykres - przy 12x zobaczycie jak będzie głośno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MacOSek, zawsze starasz sie rozwiazywac problemy okrezna droga?

Ciezko ci sie uporac z tym, ze X360 ma jakies wady?

 

Prawda jest taka, ze Microsoft mogl cos zrobic w kwestii glosnosci, ale olali sprawe, zastosowali tanie glosne wentylatorki jak i napedy. Coz trzeba sie bedzie meczyc z tym.

Wady są, każdy produkt je posiada :-|

X360 boli to, że:

- wyje jak pies :angry:

- grzeje się :angry:

- trzeba otwierać konsole do hacka :-P

- brak HD-DVD :? (to się okaże za jak giery będą zajmować po parę płyt)

więcej nie stwierdzono :D

Sorki za offtop ale pewnie to banalne pytanie ;) do przerobienia x'a dokupilem kontroler sata na pci (via), ale za chiny nie mogę go zmusić do działania w dos'ie ;). Może ktoś to już robił? ;)

 

Btw... a spowolnienie napędu poprzez wgranie właśnie innego firmware nic nie daje? ciągle wyje? <_<

1. może to wina mtkflasha, spróbuj z poniższym:

http://rapidshare.com/files/15201621/mtk183c_VIA.rar.html

2. daje i już tak nie wyje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...