Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

tylko ze to jest euro :) 4.04 * €399 = ~1615 zł

fuck . .. . .. najczesciej podaje sie ceny w dolcach (tym bardziej jesli chodzi o x360 ) wiec z rozpedu przeliczyłem po kursie $$ :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

jesli nie bylo to pare nowinek i plotek

xboxonline :

HDMI w x360??

Lubicie plotki? Właśnie pojawiła się dosyć ciekawa, dotycząca naszej ukochanej konsolki - Microsoft przygotowuje nową wersję, wyposażoną w gniazdo HDMI. Screen dołączony do newsa przedstawia jakoby płytę główną nowej wersji konsoli.

 

Zakładając nawet, że plotka jest prawdziwa, pojawia się pytanie, co z dotychczasowymi posiadaczami X360? Zostaną pozbawieni korzyści płynących z posiadania wyjścia HDMI? Czy też może pojawi się kabel HDMI? Przyszłość pokaże.

lista sprzedazy w Japoni

 

DS Lite – 153.566

PSP – 25.935

PS2 – 23.133

Nintendo DS – 3.504

GBA SP – 2.919

Xbox 360 – 1.897

GB Micro – 1.443

GameCube – 1.002

GBA – 17

Xbox - 8

jak widac x360 powoli pnie sie do gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chromehounds:

 

Screeny: http://www.sega-europe.com/en/MediaPlayer/...hots___4443.htm

 

Pograłem chwilkę w demo i powiem ... MASAKRA!!! :)

 

Grafika super, sterowanie robotami też odjazdowe, rozwalanie drzew, budynków i wszystkiego co jest na drodze jest wspaniałe. Zbieram na pełną wersję. W multi to musi być odjazd.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

oto co znajdziemy w packu do PGR3

xboxonline

izarre Creations zapowiedziało nowy Pack do trzeciej odsłony Project Gotham Racing - Style Pack II, który oczywiście będzie dostępny w Xbox Live Marketplace. Poniżej zestawienie nowych samochodów które bedziemy mogli przetestować w nowym dodatku.

 

- BMW M6 (2006)

- BMW Z8 (2001)

- BMW M3 CSL (2003)

- BMW Mini Cooper S (2005)

- Gumpert Apollo Coupe 4.2 V8 (2005)

- 2005 Chrysler Firepower Concept

- Ferrari 365 GTB4 "Daytona" (1968)

- Ferrari F430 Challenge (2006)

- Mercedes CLK DTM AMG (2006)

- Pagani Zonda F (2005)

- RUF R.K. Spyder 3.8 (2006)

- Vanwall GPR V12 (2006)

 

Dostępne będa też nowe minigry: "Free Roam Points", "Team Free Roam Points" i "Cat and Mouse". Poniżej screeny prezentujące nowe fury w akcjii.

Nowy developer dla x360

Tajwański wydawca International Games System (IGS) poważnie zastanawia się nad zdecydowanym wejściem w rynek gier dedykowanych konsoli Xbox360. Do tej pory firma znana była przede wszystkim z finansowania produkcji gier na PS2 PC oraz PSP, więc poszerzenie rynku zbytu jest jak najbardziej rozsądnym posunięciem.

 

Cieszy mnie to niezmiernie. Czekamy na konkrety.

i mala ciekawostka juz dostepna z dziedziny hardware-software

Firma Talismoon umożliwia nam niedrogie (9,95$) porządkowanie dysku X360. Przy pomocy zapowiedzianego MiniSPY SATA możemy podłączyć dysk konsoli do PCta, co daje nam możliwość archiwizowania materiałów na dysku komputera stacjonarnego, kasowania treści na dysku konsoli jak i przywracanie plików z PCta na dysk konsoli. Urządzenie montuje się wewnątrz obudowy blaszaka, porty potrzebne do podłączenia dysku wyprowadzone są na zewnętrznym śledziu.

 

A co jeśli ktoś posiada starszą płytę główną, bez złącz SATA? Dla nich przeznaczony jest MiniSPY USB – wersja podłączana poprzez port USB – niestety znacząco droższa (31,95$).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy na xbox360 kupionym w stanach beda chodzic gry kupione w polsce? tv mam w pal i ntsc wiec z tym probl nie bedzie, chodiz mi tylko o gry.

 

zastanawia mnie tez kwestia dokupienia poszczegolnych akcesoriow w polsce np dysk twardy (imo powinno wszystko miec jedna zgodnosc)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez GHAD29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry mają ograniczenia regionalne. Więc nie będą chodzić. Wyjątkami są Dao i cod.

ale chyba jest mozliwość przerobienia z ntsc na PAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio pytałe czy ktoś z was ma już zmodowanego xksa 360. ponawiam pytanie :)

wiadomo mod napędu jest już jakiś czas i sprawuje się ponoć wyśmienicie. czy ktoś z tego kozysta?

Na naszym forum raczej nikt nie ma :) Za mało posiadaczy X360 :) Choć ja małymi kroczkami się już przymierzam do montażu dual firmware.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam świerzo zrobionego moda na Hitachi-Lg

dzila normalnie bez żadnych "soft-resetów" choć te ponoć w przypadku

coponiektórych konsol są konieczne

pozdro 4@ll

P.S. teraz oryginaly bedą już bezpieczne przed porysowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio pytałe czy ktoś z was ma już zmodowanego xksa 360. ponawiam pytanie :)

 

wiadomo mod napędu jest już jakiś czas i sprawuje się ponoć wyśmienicie. czy ktoś z tego kozysta?

ja chodze z takim zamiarem :) mam samsunga wiec moge mu wgrac firmware sam i nie ma pozniej jakis problemow. z tego co slyszalem na hitachi trzeba wypalac plytki na najnowszej nagrywarce pioniera ( lub jednej z nowszych). co do duala to chyba sobie odpuszcze, za duzo kasy sobie za to krzycza a i tez np w przypadku undedoga trzeba cos kombinowac`. narazie sie wstrzymuje, nie chce tracic gwarancji no i obecnie troche grywam w GRAW na live ( nowe konto = 1 miesiac gratis)

po przerobce oryginaly beda bezpieczniejsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heyyy, gdzie bedziesz kupowac ? tez bede kupowal poleccie mi jakis dobry sklepik w centrum (Wawa-Łódź)

wieszanie sie konsoli jest podstawa do reklamacji w sklepie ?

256neostrada wystarczy na live ?

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heyyy, gdzie bedziesz kupowac ? tez bede kupowal poleccie mi jakis dobry sklepik w centrum (Wawa-Łódź)

wieszanie sie konsoli jest podstawa do reklamacji w sklepie ?

256neostrada wystarczy na live ?

 

pozdro

 

Będe kupował bezposrednio w markecie w Niemczech, lub u Juchego, innych sensownych sprzedawców nie widze :)

 

konsola ma działać bezawaryjnie, a wieszanie jest podstawą do reklamacji....

 

256 neo - niestety troche wolna, ja się zastanawiam czy mój DSL1 wystarczy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heyyy, gdzie bedziesz kupowac ? tez bede kupowal poleccie mi jakis dobry sklepik w centrum (Wawa-Łódź)

wieszanie sie konsoli jest podstawa do reklamacji w sklepie ?

256neostrada wystarczy na live ?

 

pozdro

Ja polecam zagadać najpierw do admina xboxonline, zwie się qlman i zapytać czy nie ma jeszcze konsolek po 1559zł (za tyle od niego w maju kupiłem) daje roczną, pisemną gwarancję.

 

Neo 256 to jest akurat takie minimum do korzystania z Live!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podawalem wczesniej strone Chromehounds, na ktorej sa tez trailery (rowniez HD).

 

Roger, czy w demie jest Tactics Commander? Jesli tak, to jak wyglada jego rola na polu bitwy?

Ok, sorki, że tak późno odpisuję, ale nie miałem czasu.

1. Stronkę podałem tak, żeby tylko była, dla odświeżenia, co to za gra jest.

2. Nie, w demie nie ma commander'a. Jest tylko zwykły soldier i sniper. Tak więc nie mogę Ci powiedzieć, jaka jest rola commander'a.

 

Btw. wczoraj na marketplace pojawiło się demo LOTR: BFME II, waży około 900MB. Nie mam porównania do wersji z PC, bo jej nie mam. Grafika nie jest zła. Natomiast jakoś do sterowania się nie mogę przemóc.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będe kupował bezposrednio w markecie w Niemczech, lub u Juchego, innych sensownych sprzedawców nie widze :)

 

konsola ma działać bezawaryjnie, a wieszanie jest podstawą do reklamacji....

 

256 neo - niestety troche wolna, ja się zastanawiam czy mój DSL1 wystarczy? :)

ja mam dsl1 i do wszystkiego wystarcza :) wiec nie ma co sie martwic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wypalam plytki na starym lite-on-nie wiec ze to mosi byc koniecznie najnowszy pioneer to hyba mit jakis

 

a jaki masz naped w xksie 360 ?

 

 

mi się wydaje że napęd w swoim xksie zmoduje tym chipsem co wyszedł. :) tylko ciekawe kiedy one trafią do polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie jak masz połączonego xboxa do sieci?

 

bezpośrednio do komputera przez kabel skrętka ?

 

czy masz jakiś router ?

narazie konsole mam podlaczona kabelkiem (tym co daja do premium) do PC. w planach mam zakup jakiego routera

 

co do wypalania gier to jesli ktos ma czytnik Samsunga w konsoli to praktycznie kazda nagrywarka DL sie nagra. w Przypadku hitachi-lg trzeba nagrywac konkretnymi. z tego co mi wiadomo najlepiej sobie radza pioniery najnowsze. dobrze ze mam Samsunga :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nice ... .

ale za rozmiar fotek to cie modemowcy zlinczują ;)

 

ps.

podobno coś na forum nie trybi z miniaturami... pisali już o tym w temacie o fotografii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...