Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

O Army of Two zalożyłem temat w GRY, ale został olany przez stricke PC'towych graczy, gdy sie dowiedzieli ze tylko konsole ;) Oczywiscie teksty, ze CrySis bedzie lepszy musialy sie pojawic, bo to standard. Reszta chyba nie widziala, bo zagladają glownie do tego tematu. Jak chcecie to mozna rozkrecic tamten temat ;) Pozdro

Gdy takie gry są besztane przez graczy "PC-only" to od razu jak bumerang wraca pomysł o założeniu oddzielnego wątku dla gier na konsole ale nikt na to nie pójdzie :( . Niektóre tematy by się dublowały ale z drugiej strony w wypadku wersji tematu gry na konsole temat byłby czystszy bo w jego odpowiedniku na PC więcej byłoby postów w stylu "jak Ci chodzi?", "coś silnik zrypany", "Tu mam xx FPS'ów a tam xx"....Więc może to nie jest taki głupi pomysł. Coś mi się wydaje że po premierze takiego (dla przykładu) Splinter Cell'a 4 gracz konsolowy gdyby się coś zapytał (jak przejść dany moment np.) to i tak nie uzyskałby odpowiedzi bo takie pytanie utonęłoby w gąszczu tych bezsensownych (dla gracza konsolowego) postów jakie wymieniłem wyżej.... Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

gladiac

wcześniej nie mialeś xboxa 360? czy może się myle.....

wczesniej uzywalem x360 z zaprzyjaznionego sklepu ktory czesto stal u mnie w domku ,oczywiscie to nie to samo co posiadanie wlasnego ,wiec aby posiadac wszystkie duze konsole kupilem x360 oraz oczywiscie aby cieszyc sie grami, sama konsole kupilem w wersji premium za.... 200 euro!! :) :)czyli polowe ceny!!, zupelnie nowa z nienaruszonym pudelkiem wlasnie od znajomych ze sklepu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczesniej uzywalem x360 z zaprzyjaznionego sklepu ktory czesto stal u mnie w domku ,oczywiscie to nie to samo co posiadanie wlasnego ,wiec aby posiadac wszystkie duze konsole kupilem x360 oraz oczywiscie aby cieszyc sie grami, sama konsole kupilem w wersji premium za.... 200 euro!! :) :)czyli polowe ceny!!, zupelnie nowa z nienaruszonym pudelkiem wlasnie od znajomych ze sklepu

ekhmmmm to może jakiś eksporcik do Polski dla kolegów z Purepc?? B-) B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

ekhmmmm to może jakiś eksporcik do Polski dla kolegów z Purepc?? B-) B-)

nawet jesli chcialbym sprzedac kilka konsol powiedzmy za 299 euro za wersje premium(czyli 100euro taniej) to jak mialbym ja dostarczyc do Polski??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet jesli chcialbym sprzedac kilka konsol powiedzmy za 299 euro za wersje premium(czyli 100euro taniej) to jak mialbym ja dostarczyc do Polski??

a tego to nie wiem :P a nie przyjeżdzasz czasami do naszego kraju może? albo znajomi, rodzina? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

a tego to nie wiem :P a nie przyjeżdzasz czasami do naszego kraju może? albo znajomi, rodzina? :)

najwczesniej w grudniu na swieta bede w Polsce-ale jak cos wymysle to dam znac bo oprocz konsol za przystepna cene dochodza do tego gry -oczywiscie oryginaly(nowe) po ok 25 euro czyli 100 zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwczesniej w grudniu na swieta bede w Polsce-ale jak cos wymysle to dam znac bo oprocz konsol za przystepna cene dochodza do tego gry -oczywiscie oryginaly(nowe) po ok 25 euro czyli 100 zl :)

hmmmmmm no to dawaj znac jakby co :) może bym się skusił ewentualnie. Rodzina naokoło mnie zabije, że kolejna konsola (już przy PSP był śmiech ze mnie ;) ) ale co mi tam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solid- niestety jesli jaks gra ma prawo bytu w temacie "gry" to zawsze musi byc w pierwszej kolejnosci w wersji pc bo inaczej kazdy ja oleje,zreszta niewiele gier konsolowo-pc przebilo sie w temacie z tego chociazby powodu ze przebywa w tamtym watku zapewne z 90% posiadaczy tylko i wylacznie kompow wiec cala robota na nic

Fakt. Ale Ci powiem, ze tak cała robota to do końca na nic nie jest ;) Każdy taki, od CoD3, przez Assassin Creed po Army of Two i wiele innych np. z poprzednich konsol (Shadow of the Collossus itp) dają za każdym razem im do myślenia "a moze oni mają racje? Moze na tych pudełkach a'la odtwarzacz VHS rzeczywiscie są fajne gry i nie jest to zabawka dla przedszkolakow? Moze warto sobie kupić?" itd...

 

Wiem ze juz kilka osob z tego forum, wlasnie dzieki podobnym topicom (no i oczywiscie tym z tego dzialu, ale tamte tez maja znaczenie nie małe) zakupiło czy to PS2, czy X'a 360...

 

Każda owieczka sie liczy! Trzeba wyplenić ten growy ciemnogród z tego kraju i uświadamiac ludzi ze nie tylko PC sluzy do grania ;) Tymbardziej ze przynosi to ostatnio coraz wieksze rezultaty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem x360 od qlmana, w razie awarii mam jego pisemną gware, ale x działa bez zarzutu i nic się nie wiesza

 

mam pytanie o starszych grach, z xboxa1 , wiem ze halo2 dziala na nowym x360, kupie bo podobno zajebka , z reszta gralem w pierwsza czesc na pc wiec 2 musze tez przykatowac i pierwsze pytanie czy halo2 dziala w HD ?

 

drugie pytanie na temat ninja gaiden, tez slyszalem ze dobre wiec chcialem zapytac czy na x360 dziala to ? sprawdzilem i sa chyba dwie czesci, jedna 2004 i druga black z 2005 , wie ktos cos na ten temat , czy dziala czy ma HD ?

 

a jezeli chodzi o ciemnogród to nie doceniałem konsoli dopuki braciak nie kupił ps2...tyle na ten temat

Edytowane przez silver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze juz kilka osob z tego forum, wlasnie dzieki podobnym topicom (no i oczywiscie tym z tego dzialu, ale tamte tez maja znaczenie nie małe) zakupiło czy to PS2, czy X'a 360...

Mogę potwierdzić, jestem żywym przykładem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

No i wrescie przemoglem sie aby odpalic konsole, powiem wam ze najbardziej lubie wlasnie otwierac nowe rzeczy ,pachnace "fabryka" ;) .sama konsola jest naprwade fachowo zapakowana bo mimo ze wczesniej uzywalem x360 to jednak nigdy nie mialem do czynienia z nowka ,tak wiec woreczki od kabli sa zielone i kilka pomaranczowych ,wszystko pieknie zapakowane ze az zal rozwijac ;), wszystko wyglada bardzo solidnie i fachowo ,najbardziej juz wczesniej spodobal mi sie kabel hd-tv@sdtv ,widac ze nie trzeba zamieniac go na inny lepszy bo przynajmniej w moim wypadku obraz jest bardzo dobry-na uznanie zasluguje rowniez fakt ze jest to kabel podwojny dla 2 systemow jakie wczesniej napisalem a ktore wybiera sie przelacznikiem na kablu, widac ze Microsoft nie wypial sie na zwyklych uzytkownikow tv i dal im pograc bez dokupowania kabla zwazywszy na fakt ze x360 jest przeznaczony do systemu hd-tv

Instalacja Live troche mi zajela , same logowanie i aktywacja na live tez najkrotsza nie jest , jednak pozniej juz z gorki :) ,sciagniecie dema test "Drive-unlimited" ok 500mb zajelo moze 30 min , a "Lost Planet" z 20 ,servery billa sa bardzo szybkie :) ,samo granie bylo przyjemne i bez zgrzytow a co do dem to na razie moge powiedziec z w "Tescie.. " grafa daje przyjemnie po oczach a "Lost .." nie przypadl mi do gustu bo tak jak nie lubie gier na czas tak niepodobalo mi ze bohaterowi spadala energia ktora nalezalo uzupelniac energia zabitych wrog

Jutro sciagne jeszcze pare dem a pozniej zabiore sie byc moze za porzadne granie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem troszkę stronkę GameVideos i trochę dziwne jest, że większość gier na 360 tnie w mniejszym lub większym stopniu ale tnie. A mistrzostwem świata chyba jest fear, tam jest masakra. Można powiedzieć, że zdarza się być płynnie. Spadki tak na oko są poniżej 20fps.

 

2279197[/snapback]

Wlasnie stoi kolo mojego biurka nowiutki x360 w wersji premium , wlasciwie stoi juz tak z 3 dzien a ja go nawet nie rozpakowalem!!! , najgorsze jest to ze sam nie wiem dlaczego ,ale jakos niechce mi sie tego robic!, moze dlatego ze musialbym znowu wszystko podlanczac-te wszystkie przewody itp ,moze to mnie zniecheca? tym bardziej ze na biurku oprocz 2 innych konsol i pc jest jeszcze niezly ..burd....:), na pewno nie jestem zniechecony do samego grania bo gram co dziennie czy na pc , ps2 czy Gacku bo xbox jest obecnie w Polsce , licze ze moze jutro lub poprostu ktoregos dnia mi sie zachce;

Podziwiam Cie stary :rolleyes: Ja nie wytrzymałbym minuty ;p Na szczęście na święta sobie już w końcu takiego zprezentuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Snake:

 

To zalezy czego potrzebujesz... :) Ja osobiscie wzialem ostatnio PSP ( samolot, auto, szkola ), a x'a/ps3 moze kupie po premierze tej drugiej - tzn jakis czas po ( 3 miesiace? ) jak sie ceny moze troche ustatkuja, wyjda gry itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solid_Snake

 

ja na twoim miejscu czekal bym do premiery ps3. Wtedy sprawa się wyjaśni, będą nowe wersje xboxa 360, bedzie można go kupć oficjalnie w polsce itd. :)

 

W tym momencie żadna gra nie zachwyca, wszyscy czekają na mega kilery Gears of War, Forza motorsport 2

 

Być moze i te gry nie bedą mega kilerami :) wiec może kupisz PS3 :)

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, lepiej poczekać do końca tego roku, aż pojawią się Wii i PS3. Do tego czasu może uzbierasz następną sumę i na święta sprawisz sobie przykładowo taki bombastyczny zestaw w postaci X360+Wii. Co do PSP, to 1600 PLN'ów bym na niego + bajerki w życiu nie dał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znów mam kase (z 1600 zł) i znów mam dylemat

x360 premium czy PSP @ 2GB i jakieś duperele

 

CIĘŻKIE JEST ŻYCIE GRACZA Z OGRANICZONYMI FUNDUSZAMI :lol2:

Ty Wojtek nie kombinuj :P Ustaliliśmy że kupujesz PSP nie? B-) B-)

 

PSP w 1000 zeta się zmieścisz. Zostanie Ci 600 to do premiery Wii, PS3 etc (aby już się tak troszke zadomowiły) znowu może sobie dozbierasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, lepiej poczekać do końca tego roku, aż pojawią się Wii i PS3. Do tego czasu może uzbierasz następną sumę i na święta sprawisz sobie przykładowo taki bombastyczny zestaw w postaci X360+Wii. Co do PSP, to 1600 PLN'ów bym na niego + bajerki w życiu nie dał.

Napewno nie chodziło mu o to żeby wydawać całe 1600zł na PSP ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<obrazek>

ohohoho... wyborne... ale heca... i taki dzołk na czasie... ohohohoh... boki zrywac <_<

 

 

co do PSP or X360 to powiem, ze jakbym dostał za 1000 zł PSP z 1.5, 2GB i Kevlarkiem od Logitecha to bym wzioł. Bo do świąt to te 1000 zł bym pewnie jakoś dozbierał. A PS3 na swieta raczej nie kupie, bo sprzet to bedzie świerzy i kij wie jak bedzie działać. Moze gdyby ten line-up kilkudziesieciu gier okazałby sie prawdziwy, ale wątpie.

 

Zrobie tak.

Z kupnem X'a wstrzymam się przynajmniej do polskiej premiery (a kiedy to bedzie dowiemy się na GC2006 juz za kilka dni)

A jesli sie w miedzy czasie znajdzie tanie PSP to sie zasępie ;)

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<obrazek>

Te zdjęcie jest nietrafione, bo akurat w tym miejscu gdzie leży ta patelnia iks jest chłodny. Gorąco bucha tylko z tyłu konsoli, gdzie ciepło w wnętrza odprowadzają coolery.

 

Zrobie tak.

Z kupnem X'a wstrzymam się przynajmniej do polskiej premiery (a kiedy to bedzie dowiemy się na GC2006 juz za kilka dni)

Przecie już zostało ogłoszone kiedy polska premiera :) Dla przypomnienia - 3 listopada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecie już zostało ogłoszone kiedy polska premiera :) Dla przypomnienia - 3 listopada

fakt ;p zapomnialem, ze byl taki news... gdzies poprostu czytalem ze bedzie to ogloszone oficialnie wraz ze szczegolami na GC, a ze zyje GC bo się mam zamiar wybrac to reszta informacji odbija się odemnie niczym kałczukowa piłeczka od ściany ;) Takie zboczenie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ohohoho... wyborne... ale heca... i taki dzołk na czasie... ohohohoh... boki zrywac <_<

...wzioł.

O matko, jak ktoś może się śmiać z tych świętych maszynek do grania?

Baczki zrywam :D .

Prawda jest taka, że gry tną a miało tak nie być. Jak zapewniali twórcy konsol miało być stałe 60 fps a tak nie jest. Rozumiem, że są one na tyle mocne by to uzyskać(czy aby na pewno) ale powinno tak być już dziś a nie za dwa lata albo jak się komu będzie chciało dobrze grę zoptymalizować.

"10 rdzeni", mega układy graficzne i co? Nowa grafika od ati (R600) będzie już bardziej zaawansowana od tej, która siedzi w trzystasześćdziesiątce, to dopiero początek 2007 roku, który przyniesie również cpu z czterema rdzeniami. Rozumiem, że wszystko kosztuje a konsolka zapewnia spokój z jej upgrade'm aż po kres jej żywotności na rynku no i oczywiście ilość gier co bardzo przemawia za nimi.

Co do zdjęcia to wierzcie mi, że przypadkowo na nie wpadłem i nie zamierzam tu specjalnie zamieszania wprowadzać i ośmieszać konsol. Robią to za mnie inni. :lol:

 

Treść niektórych wypowiedzi i sposób ich przekazywania to czysty fanatyzm. Więcej luzu Panowie, poczucia humoru i dystansu do wszystkiego a przede wszystkim do samego siebie.

... bo śmiać to się trzeba „umić”.

:wink:

 

Pozdrowienia.*

 

 

 

*nie dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...