Skocz do zawartości
kamilo23

Cinebench 2003 : Dyskusja: !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lipa_ml

ja na moim mam 3,8 ghz 1,4v (nie wiem czy dac 1,5v czy to nie za duzo) czas 38s z tym ze na windows 32 bit i na jednej kosci 512 mb ddr 667 goodram jaksadziecie dokupienie drugiej do duala da kopa w tym teście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lipa_ml

a skąd ściągnąć cinebench 2003 bo wszedzie gdzie szukam to 95 moze ktos zapodac linka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle focha a znudzily mu sie takie wypadki... On to DI nie ma szczescia.. tak samo po niezbyt udanej zabawie z DI pozbyl sie zabawek z pod znaku AMD.. I tak jest wielki, że mu się chciało bawić z dotim, przejsciówkami.. wierzę że wróci!!

 

@Niemiec

Moze ty strzelisz jakis wynki w cine, masz juz wodę wiec zainstaluj win x64 (jezeli nie uzywasz) i pokaz jakies wyniki konkretne ;)

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

woda jest w trakcie dojazdu a wlasciwie eheim i rez od innova. do pelni szczescia brakuje mi wizyty ksiegowej w pracy [;

teraz pracuje na intel box [;

 

wreszcie wrocily memki MaSella z RMA wiec moze bedzie cos przy 2GB ramkow ;]

 

wczesniej dodam nowe wyniki do hwbota w markach bo gdzies po glebie w pokoju wala sie 2*76gt :P

 

win x64 jeszcze nie mam, ale jak jakis dysk z pracy wezme to czemu nie [; tylko musze kogos dorwac z tym OS :P

 

na foto ww karty, mx700, uwalona 6 letnia klawa i 6310i :P nie, ze sie chwale, ale znajac zycie pytania bede WTF na foto [;

i wybaczcie, ze foto z lampa, ale kostke dzisiaj skrecilem i nei chcialo mi sie skakac, zeby gorne oswietlenie wlaczyc :P

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, myślałem że już masz wodę gotową :) Karcioszki fajne, a klawaturę to masz czyściutką przy mojej :P

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, myślałem że już masz wodę gotową :) Karcioszki fajne, a klawaturę to masz czyściutką przy mojej :P

czekam tylko na paczke z eheimem i rezem. krocce kupic to nei problem bo mam dystrybutora camozzi w olsztynie a zaraz obok niego jest OBI [;

 

karty ujda ;] razi brak chlodzenia infineonow 1,4 a wrzucic cos przy HP to problem:

Dołączona grafika

 

 

do tego WC moze przegrac z ostatnia sesja, pisaniem i obrona pracy dyplomowe. wiec mowiac szczerze nie wiem kiedy je poskladam i powalcze z wynikami w spi i cb2k3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lipa_ml

Poszukaj w tym temacie chyba 1 albo 2 strony wstecz.

 

Kurcze mozę Yotom by spróbował coś wycisnąc ze swojej maszyny na Cinebenchu <_<

dzieki Edytowane przez lipa_ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo nawet gorzej ...

to jest benchmark który mu wybitnie nie podchodzi :D

A to ciekawe AMD szybsze od Intela w benchu dla Intela czego to ludzie nie wymyślą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 32bit system a jak chcesz inaczej porównywać Dotkana co NIE MA 64bit do A64 ?

Wiesz ja jestem starej daty jedyne :rolleyes: co wiem to Soket A i tyle a reszte to tak powierzchownie gdyż brak środków na coś lepszego :wink:

 

Tylko z ciekawości czytam o nowych technologiach :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...