Skocz do zawartości
marcos

Z Jakiego Antywirusa Korzystasz?

  

570 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z Jakiego Antywirusa Korzystasz?

    • Norton Antivirus
      71
    • Kaspersky Antivisus
      113
    • AntiVirienKit
      5
    • Mks_Vir
      8
    • Panda Antivitrus
      13
    • McAfee Antivirus
      4
    • BitDefender
      7
    • AVG Profesional
      8
    • NOD32
      120
    • PC-Cillin
      6
    • Norman Virus Control
      0
    • Dr. Web
      1
    • Avast! Home edition
      118
    • AntiVir Personal
      26
    • inny (darmowy) (jaki?)
      15
    • inny (platny) (jaki?)
      14
    • nie uzywam antywirusa
      41


Rekomendowane odpowiedzi

:D

NOD32 i kaspersky na jednym kompie to na drugim to. Na żadnego nie narzekam żaden mi nie obciąża, jak dla mnie OK, ponieważ ma mna oba licencje to korzystam z obu, jak się skończy na któryś to wtedy pomyśle co i jak :D. Nie mogę nic powiedzieć o tym jak dobrze wykrywaj, nie pamiętam kiedy to komunikaty o wirach miałem może pare lat temu :D.Pruszam się po necie bezpiecznie i jest OK. +KPF rules :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Luk3

kasperek jest do bani odkąd mam avasta raz mnie zawiódł ale to na lanie gdzie na 2 kompie nie ma niczego a siostra ma w doopie moje zalecenia co do bespieczeństwa ( teraz za kare jest odcieta :P) zainstalowałem kasperka nałapał tego badziewia ale sprawy nie wyleczył a odinstalowywał sie godzine bo on sobie jaieś ścieżki dostępu robi na hdd bleh nie polecam po frmacie zrzut systemu ghostem i avast i tyle :]

 

@ macin

AVAST! jest legal ja używam wersji home :-) nielegalne to jest to złodziejstwo które narzuca tepsa i Microsoft więc mam serdecznie gdzieś że się nie nachapią (znaczy m$ - bo tepsie i tak characz trzeba płacić)

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie i ładnie. A ilu z was ma te progsy legal? Ja używam AntiVira + SpyBota + AdAware są free. Może ktoś ma zestaw za free lepszy to będę wdzięczny za wszelkie sugestie po prostu nie stać mnie na legalne zabezpieczenie (czyt. płatne) i szukam optymalnego zestawu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wiecie co mam ja tez teraz problem lekki bo dla mmnie dobrym polaczeniem bylo awast + zone alarm ale problem byl taki ze sie gryza razem wiec co zrobic aby sie nie gryzly. niby jesli dalem ze nie wylaczaj oslonu siecoiwej to "niby" bylo ok, poza tym co myslicie, najl z trojki: norton 2005pl, awast, nod 32

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś Sygate personal firewall + spybot + antivir + ms antispyware i to było to czego oczekiwałem: nic nie wlazło:) Myślę że powinno się mieć 2x anty wira 2x anty spy'a a firewall według gustu. ja teraz fw nie mam i jest wsio ok jak siedzą sobie rezydenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś Sygate personal firewall + spybot + antivir + ms antispyware i to było to czego oczekiwałem: nic nie wlazło:) Myślę że powinno się mieć 2x anty wira 2x anty spy'a a firewall według gustu. ja teraz fw nie mam i jest wsio ok jak siedzą sobie rezydenty

no tak, ale jak mozna miec 2 antywirusy przeciez to spowolni system jak niewiem. ale o tej trojce krara wymienilem, 2 byly platne a z bezplatnych to co bedzie najskuteczniejsze??

pozdrawiam

Grzesiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypowiadalem sie juz na ten temat ale w innym miejscu, swoje zdanie podtrzymuje i jako ze dyskusja wydaje sie aktualna odsylam w pare miejsc:

 

"jak slucham tych [ciach!]l na temat antivirow ktore wypisujecie to az mnie scina z nog.

ze zamula (strzelam w ciemno ze komputer zawalony szajsem i [ciach!]lami), ze slaby (antyvir na lewo postawiony z wylaczona polowa opcji - bo nie otwiera stron), ze blokuje jakies procesy (kwestia konfiguracji), itp.

 

ogranicze sie do paru testow:

http://www.virus.gr/english/fullxml/default.asp?id=67&mnu=67

 

http://www.wiruszone.net/infopage.php?id=122

http://www.wiruszone.net/infopage.php?id=77

http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/

 

http://www.av-comparatives.org/ >> szereg bardzo obiektywnych testow AV

 

 

-------------------- test nie bardzo pamietam skad -----------------

------WYKRYWALNOŚĆ------

 

----------NAZWA PROGRAMU---------- --ILOSC WYKRYTYCH WIRUSÓW--

| Kaspersky antivirus Personal 5 | | 2336 |

| McAfee VirusScan 9 | | 2321 |

| F-Secure Internet Security | | 2319 |

| Norton AntiVirus 2005 | | 2311 |

| ESET NOD32 | | 2308 |

| Panda AntiVirus Titanium 2005 | | 2298 |

| eTrust AntiVirus 2005 7.0 (CA) | | 2284 |

| Avast! Home Edition | | 2270 |

| AntiVir Personal | | 2268 |

------------------------------------------------------------ --

 

 

------SZYBKOSC - OCHRONA W CZASIE RZECZYWISTYM------

 

----------NAZWA PROGRAMU-------------

| ESET NOD 32 |

| Avast! Home Edition |

| McAfee VirusScan 9 |

| eTrust AntiVirus 2005 7.0 (CA) |

| Kaspersky AntiVirus Personal 5 |

| Panda Titanium 2005 (z TruPrevent) |

| AntiVir Personal |

| Norton AntiVirus 2005 |

| F-Secure Internet Security 2005 |

------------------------------------

 

 

-----SZYBKOSC - SKANOWANIE NA ZADANIE-----

 

-------NAZWA PROGRAMU-----------

|ESET NOD 32 |

|Panda AntiVirus Titanium 2005 |

|Avast! Home Edtition |

|eTrust AntiVirus 2005 7.0 (CA) |

|McAfee VirusScan 9 |

|Kaspersky Anti-Virus Personal |

|AntiVir Personal |

|Norton AntiVirus 2005 |

|-Secure Internet Security 2005 |

-----------------------------------------------------------------------------

 

test z entera 04 2005

1. Kaspersky Anti-Virus Personal

2. Norton AntiVirus 2005

3. AntiVirenKit Professional 2004

4. mks_vir 2005

5. NOD32 1.998

6. Panda Titanium Antivirus 2005

 

komputer swiat nr. 7/2005

1. Kaspersky Anti-Virus Personal

2. Mks_Vir 2005

3. Norton AntiVirus 2005

4. Panda Platinum Internet Security 2005

5. AntiVirenKit 2004

 

 

 

 

 

 

 

praktycznie wszedzie w czubie jest kasperski i gdzies tam f-secure, moim zdaniem o czyms to swiadczy.

choc osobiscie uzywam darmowego avasta plus monitor Ad-watch z Adaware SE prof"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie i ładnie. A ilu z was ma te progsy legal? Ja używam AntiVira + SpyBota + AdAware są free. Może ktoś ma zestaw za free lepszy to będę wdzięczny za wszelkie sugestie po prostu nie stać mnie na legalne zabezpieczenie (czyt. płatne) i szukam optymalnego zestawu.

Z tymi cenami jest różnie ja kupiłem nam allegro AVK Internetsecurity, nówkę za 60 zeta z kosztami przesyłki. Jest to wersja 12 miesięczna, czyli za 5 zeta miesięcznie (dziennie więcej wydaję na fajki) mam legala z aktualizacjami, pomocą techniczną itd.Sam AVK jest bardzo przyjemny, nie ma żadnych kłopotow, aktualizacje są kilka razy dziennie,w ubiegłym roku miałem Pandę i moim zdaniem była gorsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzien dzisiejszy najlepszym legalnym i darmowym :wink: (wiadomo o co biega) antyvirem jest Nod32. Przeszedlem z Kasperskiego na niego ze wzgledu na szybkosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testy typu Enter i Komputer świat to można sobie wsadzić ......

 

Ankieta sama mówi za siebie NOD 32 100 głosów :wink:

ankieta jest nieobiektywna, bo nie mowi co jest najlepsze tylko kto czego uzywa i oddaje osobiste sympatie.

 

pozatym twoje stwierdzenie ze "Testy typu Enter i Komputer świat to można sobie wsadzić ......" nie przedstawia cie z pewnoscia w blasku fleszy jako autorytet wsrod oprogramowania antyvirusowego.

ide o zaklad ze nawet nie raczyles otworzyc linkow ktore podalem.

ja tam widze zaskakujaca zbieznosc wynikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ankieta jest nieobiektywna, bo nie mowi co jest najlepsze tylko kto czego uzywa i oddaje osobiste sympatie.

 

pozatym twoje stwierdzenie ze "Testy typu Enter i Komputer świat to można sobie wsadzić ......" nie przedstawia cie z pewnoscia w blasku fleszy jako autorytet wsrod oprogramowania antyvirusowego.

ide o zaklad ze nawet nie raczyles otworzyc linkow ktore podalem.

ja tam widze zaskakujaca zbieznosc wynikow.

 

Ja mówiłem na temat tych dwóch pism , linki tu cie zdziwie otowrzyłem i co nieco poczytałem :wink:

 

Każdy używa co dla niego jest najlepsze w każdym razie w czołówce jest Nod32 i Kasperski :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antywirus: NOD 32 2.5

Firewall: Kerio Personal Firewall 2.1.5

Antispyware: SpyBot Search&Destroy 1.4RC2

 

I od jakiegos roku nie mialem zadnego syfu na dysku dluzej niz przez 0,5h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ctx0075b

Każdy używa co dla niego jest najlepsze w każdym razie w czołówce jest Nod32 i Kasperski

Teraz w czołówce jest nod32 i avast!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaspersky Antivirus 6.0 (w tej wersji jest naprawde wypasiony), za firewall robi Outpost 3.5 (ma zaimplementowany filtr i skaner antyspyware, bardzo często aktualizuje bazy spyware'ów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...