Skocz do zawartości
nrl

Prey

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe , było do przewidzenia to :). Juz teraz pc daje rade x360 a co bedzie za 5 miechów. Jednak blaszak to blaszak :). Juz na medium lepsze textury sa na piecu.

X360 jest na rynku od troche ponad pol roku to chyba logiczne jest ze programisci nie znaja wszystkich mozliwosci tego sprzetu, nie od razu Krakow zbudowali. Sory za OT, nie ja zaczalem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X360 jest na rynku od troche ponad pol roku to chyba logiczne jest ze programisci nie znaja wszystkich mozliwosci tego sprzetu, nie od razu Krakow zbudowali. Sory za OT, nie ja zaczalem ;)

Nie zmienia to faktu ze wyglada gorzej.... :| Chociaz tez trzeba wziac pod uwage to ze pod X 360 pewnie i plynniej smiga ,bo np. pod Multi to juz nie mam tak zaciekawie. Przy 10 userach na serwerze nawet na Low mi troche przycina jak jest nielza rzeznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe , było do przewidzenia to icon_smile3.gif. Juz teraz pc daje rade x360 a co bedzie za 5 miechów. Jednak blaszak to blaszak icon_smile3.gif. Juz na medium lepsze textury sa na piecu.

 

Generalnie ta gra wyglada słabo na xboxie jak i piecu :) z tym, że z tego co widziałem u kumpla, gra na xksie ani na moment nie zwolni, chodzi idealnie płynnie.

 

co bedzie za 5 miechów? :) a no bedzie Gears of War , Lost Planet, forza 2

 

http://www.xboxyde.com/leech_2570_en.html

 

czyli bedzie druga fala gier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

ponawiam pytanko

czy ktos wie co tu trzeba zrobic

 

poziom centre of gravity -porozwalalem jakies latajace prostokaty wokol tego

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Nie pamiętam dokładnie. Trzeba chyba strzelać w górę tego rdzenia i go okrążać. Takie większe wybuchy powinny cię informować, że dobrze celujsz. Jak będzisz go okrążał, to w pewnym momencie powinna ci się odsłonić luka, w którą trzeba celować.

Sorry, że niezbyt precyzyjnie, ale zrobiłem to jakoś na czuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu ze wyglada gorzej.... :| Chociaz tez trzeba wziac pod uwage to ze pod X 360 pewnie i plynniej smiga ,bo np. pod Multi to juz nie mam tak zaciekawie. Przy 10 userach na serwerze nawet na Low mi troche przycina jak jest nielza rzeznia.

Płynniej niż 20 to tak, masz rację. Na x360 jest ograniczenie do 30fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strzelam wszedzie juz gdzie sie da i nic:) moze zaznacz na rysunku co i jak

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Musisz rozwalic takie jakby pierscienie wokol tego slupa swiatla. Przyjrzyj sie dokladniej :)
Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

dzieki , wlasnie o to chodzilo sa 3 pierscienie. za jasno grafe mialem ustawiona bo dopiero z bardzo bliska ledwo bylo je widac , troche przyciemnilem i wszystko ok:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm skońcyłem tego preya i mam mieszane uczucia. Początek był słaby i nudny oraz walka z ostatnim bossem która okropnie mnie rozczarowała i ale za to końcówka zrobiła na mnie lekkie wrazenie(wszczególnoscie te zmiany komnat, pięknie wyglądały) ogólnie gre oceniam na 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hose27

Witam,mam pytanie. Jak przejsc ostatniego bosa bo strzelam w ta oslone i nic mu sie nie dzieje. To cos bardzo banalnego? Jesli tak to nie odpisujcie tylko napiszcie czy bardzo proste :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

ostatniego bosa przechodzisz zestrzeliwujac te balony jak jest kolo nich i wtedy na chwile traci oslone .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlatwiejszy boss. Wypatrujesz kiedy podlatuje do balona i strzelasz i tak z kilka razy. Teraz wlasnie gram na multi wiec jak ktos chetny to mozna sie ustawic!. Ktos kto ma dobry upload min 512 kbps moglby postawic serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Boone

Ja nie zrobiłem screena niestety ale mówie wam - wpadłem do jakiejś klatki z której nie ma wyjścia a przede mną sobie lewituje ogromna kula raz do góry raz na dół. Co zhrobitsh :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny automat znalazłem a raczej mój kuzyn. Woła mnie i pokazuje jak mu karta idzie...

Dołączona grafika

:wink:

 

Dłużej grać już mu się nie chciało.

Na jednorękim chyba z 3 h gralem az zabrakło miejsc na cyferki :). Było 99999999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny automat znalazłem a raczej mój kuzyn. Woła mnie i pokazuje jak mu karta idzie...

Dołączona grafika

:wink:

 

Dłużej grać już mu się nie chciało.

Ja nawet nie zwracalem uwagi na te automaty i ze da sie na nich grac :) Bede musial to sprawdzic jak mi idzie karta.Twoj kuzyn powinien zagrac o jakas duza kase w realu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie zwracalem uwagi na te automaty i ze da sie na nich grac :) Bede musial to sprawdzic jak mi idzie karta.Twoj kuzyn powinien zagrac o jakas duza kase w realu ;)

 

:D

...czy te cyferki nie wyglądają trochę egzotycznie? Panowie sobie trochę jaja robią, zdaje mi się, że kuzynek trafił na jeden ze zhakowanych automatów przez obcych. Co by nie zrobić(zostawiając jedną kartę wybraną losowo) zawsze dochodzi do karety, tak najmniej bo często był poker i na dodatek w kolorze.

:lol:

Nie przyglądałem się jak gra więc nie wiem w jakiej lokacji jest ta maszyna. Na innych już Mu tak nie szło.

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

Czy ktos przy instalacji mial taki komunikat ?

 

 

Error 1324 The path Documents and Settings contains

an invalid character.

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos przy instalacji mial taki komunikat ?

Error 1324 The path Documents and Settings contains

an invalid character.

 

Pzdr

c:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\My Games\PREY\base\savegames

tam sie zachwują savey, moze wywal ten folder i sproboj ponownie

 

 

ps. nikt nie wie jak przejsc ten etap kjtory opisalem pare postow wyzej??????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam juz dokladnie. Gdzies tam jak wychodziles z tego pomieszczenia z scianami w the old tribies byl terminal gdzie sie wlaczalo. O ile mi sie nie myli z innym poziomem to trzeba bylo wyjsc z ciala i przejsc przez oslone w jakby takim oknie i tam byl przelacznik. Cofnij sie troszke i poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\My Games\PREY\base\savegames

tam sie zachwują savey, moze wywal ten folder i sproboj ponownie

ps. nikt nie wie jak przejsc ten etap kjtory opisalem pare postow wyzej??????????

No normalnie kurde podchodzisz do panelu sterowania i aktywujesz przejście.

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skonczone :)

 

dobrze ze bedą nastepne gry. Taki tytułów brakuje. 8+/10

Bardzo dobrze wykorzystany silnik i do tego silnik na teleporty. Miód. I ta optymalizacja. W koncu dobrze zoptymalizowana gierka. Mi chodziło all na full. Zadnych zwisow, szybko sie laduje jak i wychodzi do windy. Ekstra! No i to, ze w fabule sie panowie nie szczypią. Potrafią zaskoczyc i zaszokowac. Moze nie zwrotem w fabule, ale ich pomyslami, na jeden z takich mozna sie juz naciac na poczatku gdy traktują dziadka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...