Skocz do zawartości
cavarr

Earth 2160

Rekomendowane odpowiedzi

Wydawca Nowej Dobrej GRY poinformował, że kolejnym tytułem w jego serii tanich gier będzie Earth 2160! :-P

Earth 2160 będzie na dwóch plytach CD umieszczonych w pudełku DVD będzie -cena 19,90 zł :-P

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawca Nowej Dobrej GRY poinformował, że kolejnym tytułem w jego serii tanich gier będzie Earth 2160!  :-P 

Earth 2160 będzie na dwóch plytach CD umieszczonych w pudełku DVD będzie -cena 19,90 zł  :-P

1513035[/snapback]

 

To o co biega? Kiedy mają to wypuścić w tej cenie. Zresztą jak normalnie gra ma kosztować 30 zł to to lekka przesada aby to jeszcze taniej wydawać. W "oryginale" (o ile możan tak powiedzieć bo oba są oryginalne) będzie jeszcze płyta z Soundtrackiem i plakacik ;). Ja raczej atakuję "normalną" wersję ale jeszcze się zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji odchudzonej niema PRAWDZIWEJ instrukcji (a w pudełkowej prawie 200 stron w kolorze ! ) co może być niewygodne z powodu braku samouczka (więc ucz się sam :)) ) . Ale jak ktoś oszczędza to niech se kupi tańszą wersję :P (jak na mój gust to zamówiłem tę NORMALNĄ :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji odchudzonej niema PRAWDZIWEJ instrukcji (a w pudełkowej prawie 200 stron w kolorze ! ) co może być niewygodne z powodu braku samouczka  (więc ucz się sam :))  )  . Ale jak ktoś oszczędza to niech se kupi tańszą wersję :P (jak na mój gust to zamówiłem tę NORMALNĄ :D )

1514886[/snapback]

A tą "odchudzoną" wersję JUŻ można kupić :?: Może mi ktoś odpowiedzieć bo mało z domu wychodzę (ewentualnie z uczelni ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe zamówiłem gierke i nie moge sie już doczekać,dawno nie grałem w jakiegoś dobrego RTS'a, bo jak na mój gust nie ma nic ciekawego obecnie na rynku,a do serii Earth czuje sentyment,ehh te godziny spędzone na grze po lanie z sasiadem :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam az w sklepach bedzie... nie zwariowalem, zeby placic za przesylke z Topware 10zl przy cenie gry 30zl...

 

Propozycja zlozenia z kims z Wawy wspolnego zamowienia (zero kosztow wysylki wtedy) nadal aktualna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji "normalnej" pudelkowej to sa dodane bajery jak ten czujnik ruchu czy cos.

1513980[/snapback]

możesz trochę rozszerzyć wypowiedz o tym czujniku ruchu. po co on w ogóle jest itp. :)

a po za tym gierka ssie jak za za tą cenę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Grałem w Earth 2160, nie pytajcie jak-tylko testowałem ;-). I przy ustawieniach minimalnych da się grać. Przy widoku izomertycznym wyciąga około 20 do 30 fps, a przy pełnoekranowym FPP ~20. Po ustaiweniu wszystkich detali na Max + AA grać sie nie da, około 4 fps ale za to grafika po prostu zwala z nóg. Widok FPP z kabiny mecha jest ładniejszy niż w Mechwarriorze ;-). A mam tylko obsługe DX 8.1. Strach pomyśleć jak gierka wygląda przy Dx9.0 z PS 3.0!!

 

Ogólnie za 30 zł kupno gierki sie po prostu nieeeeziemsko opłaca !!!

http://www.topware.pl/shownews.php?page=1

 

Interesuje Was wiecej informacji o grze to polecam stronke

http://wec.insideearth.de

Edytowane przez Vailix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Nierealny

 

(...) gra będzie wydana w wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju pudełku ze specjalnym sensorem, który w momencie wykrycia ruchu uruchomi sygnał świetlny oraz, że pudełko będzie pokryte specjalnym metalizowanym lakierem(...)

Info

Edytowane przez S0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze ta wersja pudelkowa tez trafi do empiku, a nie tylko do przed sprzedarzy. No ewentualnie jest ktos chetny na wspolne zamowienie z Tychow/Katowic. (Darmowa przesylka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Wersja pudełkowa, czyli ta droższa trafi pewne do wszystkich sieci sklepów, natomiast w Dobrej Grze będzie wersja okrojona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja pudełkowa, czyli ta droższa trafi pewne do wszystkich sieci sklepów, natomiast w Dobrej Grze będzie wersja okrojona.

1520989[/snapback]

Najważniejsze że gra będzie taka sama, a dodatki typu błyskające pudełka, plakaty i inne deperele mnie nie jarają... Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ludziska ! oto najnowsy NEWS ZE STRONY TOPWARE ! ! :D :

 

"Firma TopWare Poland informuje, że wszystkie przedpremierowe zamówienia złożone w sprzedaży wysyłkowej właśnie dziś zostały zrealizowane. Paczka powinna do Was dotrzeć do końca tego tygodnia, jeżeli migające diody w kopertach nie zwrócą zbytniej uwagi pocztowców, i nie zostaną one zdetonowane na wojskowych poligonach :) Jednocześnie przypominamy, że zamówienia na limitowaną wersję gry złożone w sprzedaży wysyłkowej są realizowane w pierwszej kolejności.

 

Oficjalna premiera EARTH 2160 planowana jest na 8 lipca 2005.

Zapraszamy do sklepów sieci Media Markt, Vobis, Carrefour, Tesco, Real, Makro.

 

Zapraszamy na oficjalną stronę gry: www.earth2160.pl "

 

Poezja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówione. Nieważne, że poprzednie cześci mi się zbytnio nie podobały. Ważne, że goście oferują nową dobrą gierkę za 29.95 i im się opłaca. Ludziska - pokażcie wszystkim że tędy droga do zrezygnowania z piratów :lol:

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nic się nie zmieni z datą wypuszczenia tej giery to 9 lipca objadę sklepy w Łodzi (tzn. hipermarkety...MediaMarkty i inne Tesca) w poszukiwaniu tego tytułu (wersja pudełkowa of course). Czemu taka? To proste, jest "więcej" za "niewiele więcej" + instrukcja obsługi a skoro w grze nie ma typowego tutoriala to instrukcja się przyda :lol:. Niektórzy już grają lub dostaną grę dzisiaj (przedsprzedaż) ale ja mam czas ;)....Narka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś gre :) i musze powiedzieć ze całkiem całkiem,grafika bardzo szczególowa i miła dla oka,ale nie wiem jak Wam,ale u mnei gierka choidz słabiutko na tym co w podpisie tylko athlon tymczasowo na def bo grzeje sie niemiłosiernie i czeka na WC :],aha sredni fps utrzymuje sie na poziomie 21-23, co do grywalności to mi osobiście bardzo sie podoba

pozdrawiam

 

edit

 

Pomogło przestawienie athlona na jego "normalne" ustawienia B)

PS. Wie ktoś już jak sie obsługuje to urządzenie dołączone do gry :)

Edytowane przez Mac102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...