Skocz do zawartości
berkut

Prawo Jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

no ale jaka frajda

frajda to jest śmigać włąsnym motocyklem po odebraniu prawka :-)

puszką też fajnie, ale nie aż tak

 

a co do płatności to ja płąciłem w dzień odbioru, czekałem jakieś 10 - 11 dni

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój samochód, czy kogoś z rodziny??

Rodziców samochód... Lanos z instalacją gazową, rocznik 2000 więc nie jest tak źle :) Mjut orzeszki. Coś czuje że często będę pożyczał =)

 

Hm myślałem nad własnym samochodem ale utrzymanie dużo kosztuje a ja dochodu nie mam stałego. A kupić grata często oznacza ładować w niego kase. No i opłaty - OC... Jakbym kupował kiedyś używane to najlepiej te z kategorii "nie do zdarcia". Słyszałem że Daewoo Espero jest nie do zdarcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

frajda to jest śmigać włąsnym motocyklem po odebraniu prawka :-)

puszką też fajnie, ale nie aż tak

 

a co do płatności to ja płąciłem w dzień odbioru, czekałem jakieś 10 - 11 dni

 

pozdro

Może i tak ale jakoś boje się motorów :] wole coś na 4 kółkach :]

Sid może Audi 80? te z początku lat 90 :] byleby zadbana to wtedy spoko ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O sidek ma prawko.:D Mam nadzieję, że rowera przez to nie porzucisz? I cholibka nie rób mi tego, nie kupuj sobie daewoo... Jest tyle pięknych solidnych aut z duszą, nie myśl o espero... Wiem, że praktyczne i w miarę ładne i zaprojektowało go Bertone, ale to na pewno nie to co chciałbyś mieć. Wierz mi. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym kupował kiedyś używane to najlepiej te z kategorii "nie do zdarcia". Słyszałem że Daewoo Espero jest nie do zdarcia...

Ja w przyszłości (za 3 latka gdy może uda mi się zdobyć prawko) to bym chciał kupić Honde Civic. Tą wersje oczywiście Sedan :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sid może Audi 80? te z początku lat 90 :] byleby zadbana to wtedy spoko ;]

Hm kto wie ;] Ale póki co nie myśle o tym ;)

 

O sidek ma prawko.:D Mam nadzieję, że rowera przez to nie porzucisz? I cholibka nie rób mi tego, nie kupuj sobie daewoo... Jest tyle pięknych solidnych aut z duszą, nie myśl o espero... Wiem, że praktyczne i w miarę ładne i zaprojektowało go Bertone, ale to na pewno nie to co chciałbyś mieć. Wierz mi. ;-)

No ba, Sysak ;] Rowera nie porzuce nigdy! Prawko to taki nowy skill, ale nie powiem bo lubie jeździć :) A co do piękności samochodu. Hm. Ma być wytrzymałe jak czołg. Ostatecznie czołg przypominać :) Wygląd na drugim miejscu. Jakoś na lans nie mam ochoty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem to co widzialem w panoramie na TVP2 i slyszalem radiu RMFFM. Reki za to nie dam ale mowili ze od 1 stycznia to wejdzie:)

Radzę wybrać się do okulisty i na czyszczenie uszu.

 

1. Rząd ma w planach... powtarzam ma w planach zwiększenie o 2 lata wieku żeby móc zrobić prawko na kat D

2. Co 5 lat kierowcy autobusów i ciężarówek mają przechodzić badania lekarskie.

 

Narazie to tylko zwykła "gadka" po wypadku pielgrzymów. Co mądrego wprowadzą to się okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(2007-07-25) Prawo Jazdy: przyjęto wniosek, trwa postępowanie administracyjne. :D

 

Pewnie po 5 razy dziennie będe sprawdzał czy nie jest gotowy do odbioru :D ;)

Oj będziesz... Zapewniam :twisted:

 

BTW tak na zaostrzenie apetytu:

(2007-07-17) Prawo Jazdy: przyjęto wniosek, trwa postępowanie administracyjne.(2007-07-23) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.(2007-07-23) Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany.
Edytowane przez Sid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: :mur: :mur: :mur: :mur: Ostatnio ustalali mi termin egzaminów i musze czekać do 20 września :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

 

Za co mnie tak pokarało :?

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica. Wszyscy czekali do góra 3 tyg. A mi się trafiło 2 miesiące :mur:

 

Chciałem prawko na wakacje a tu [gluteus maximus]. Znów sezon bez prawka przejeżdżony... choćby człowiek chciał normalnie to się nie da :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym czekaniem nie jest tak źle :lol:

(2007-07-26) Prawo Jazdy: przyjęto wniosek, trwa postępowanie administracyjne.

 

(2007-07-30) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.

Hyhy, ja miałem jeszcze szybciej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(2007-07-25) Prawo Jazdy: przyjęto wniosek, trwa postępowanie administracyjne.

 

(2007-07-30) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.

 

a zaczynałem wątpić w mój urząd, odwołuje wszystko co złego na niego wygadywałem 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sledze watek, bo wyskakuja czasem fajne posty doswiadczonych kierowców bez plastiku w kieszeni, ale nie mam ochoty przegladac statsow z wydzialu komunikacji. Od paru stron wiecej niz polowe miejsca zajmuja gadki o terminie odbioru. Wiem, ze to temat o prawie jazdy, ale walkujecie ciagle to samo, bez sensu bo i tak nikt nigdy nikomu nie powie "tego i tego dnia juz bedziesz mogl odebrac prawo jazdy". Moze i lepiej, zebyscie wlasnie na forum okazywali to zniecierpliwienie na plastik, a nie na drodze od razu sprawdzajac Vmax na poszczegolnych biegach, ale jako osoby w konkretnym wieku upowazniajacym Was do poruszania sie po drodze powinniscie zachowac jakis dystans do tego. To nie jest furtka do wielkiego swiata..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...