Skocz do zawartości
Fidel

Psp

Rekomendowane odpowiedzi

bracholek kupil niby to "cudo"

ale jak dla mnie nie jest to warte zachodu, co z tego ze ma swietna grafe, duzy wyswietlacz jesli na takich konsolach sensownie sie gra tylko w platformowki badz ukladanki no i niektore scigalki, poza tym jaki jest sens ogladania filmow na takim malym wyswietlaczu "bez dzwieku", chyba nikt nie bedzie nosil ze soba subwoofera?

jak dla mnie konsola fajna ale pelno w niej niepotrzebnych bajerow ktorych uzywanie mija sie z celem, no i jednak cena, 1000pln za przenosna konsole to zdecydowanie za duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, nie jest warte zachodu, poczekajcie jak wyjdzie GTA: LCS

no super ciekawe jaka bedzie przyjemnosc grania na takim malym wyswietlaczu....

sorry ale takie konsole nadaja sie tylko do platformowek i ukladanek itp, do niczego wiecej

druga rzecz, gry sa drogie, a mozna zawsze zaladowac z memorki ale.... 400pln za 1gb to lekka przesada, czyli tak naprawde konsola kosztuje 1400pln

a ponoc teraz maja zrobic mozliwosdc odpalania gier zamiast z memorki to z.... UWAGA.... tak z peceta.... co za bzdura, przenosna konsola....buahahahaha

Edytowane przez cmsydney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no super ciekawe jaka bedzie przyjemnosc grania na takim malym wyswietlaczu....

sorry ale takie konsole nadaja sie tylko do platformowek i ukladanek itp, do niczego wiecej

druga rzecz, gry sa drogie, a mozna zawsze zaladowac z memorki ale.... 400pln za 1gb to lekka przesada, czyli tak naprawde konsola kosztuje 1400pln

a ponoc teraz maja zrobic mozliwosdc odpalania gier zamiast z memorki to z.... UWAGA.... tak z peceta.... co za bzdura, przenosna konsola....buahahahaha

1611152[/snapback]

lol. Nie wiem czy widizales kiedys psp na wlasne oczy ale zapewniam cie ze wyswietlacz jak na konsole przenosne nie jest maly. Gry wcale takie drogie nie są, wejdz na ebay.com - utrzymują się w cenie 15-30 $ !! Na piratach z memorki pograsz tylko na wersji 1.00, ktorej w stanach juz nie bylo a w Japoni tez juz zostala wycofana. Memorka owszem, moze sie przydac ale do filmow i do mp3. A filmy bedzie sie ogladac calkiem przyzwoicie, bo ja na swoim n-gage'u ogladam filmy na lekcjach i nie narzekam a tu wyswietlacz jest sporo wiekszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bracholek kupil niby to "cudo"

ale jak dla mnie nie jest to warte zachodu, co z tego ze ma swietna grafe, duzy wyswietlacz jesli na takich konsolach sensownie sie gra tylko w platformowki badz ukladanki no i niektore scigalki, poza tym jaki jest sens ogladania filmow na takim malym wyswietlaczu "bez dzwieku",

1609125[/snapback]

Czytaj czasem co tu bzdurzysz... :mur: twoje opinie sa funta klakow warte, trzepiesz 3 po 3 byle tylko postow wiecej bylo?? Ech..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.... no tak to teraz zbankrutuja kina i telewizory przestana sie sprzedawac bo filmy mozna ogladac na psp,

Nie wiem czy widizales kiedys psp na wlasne oczy ale zapewniam cie ze wyswietlacz jak na konsole przenosne nie jest maly

przeczytaj mojego posta co napisalem, wyswietlacz jest duzy jak na konsole przenosna ale nie nadaje sie do ogladania filmow czy grania w jakies bardziej urozmaicone gry

jedynie co to moge sobie pograc w luminies jak siedze w toalecie

 

i chyba jestem jedyna osoba ktora potrafi psioczyc na cos co sie posiada, bo jak widze to kazdy zachwala to co ma

Edytowane przez cmsydney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.... no tak to teraz zbankrutuja kina i telewizory przestana sie sprzedawac bo filmy mozna ogladac na psp,

 

przeczytaj mojego posta co napisalem, wyswietlacz jest duzy jak na konsole przenosna ale nie nadaje sie do ogladania filmow czy grania w jakies bardziej urozmaicone gry

jedynie co to moge sobie pograc w luminies jak siedze w toalecie

 

i chyba jestem jedyna osoba ktora potrafi psioczyc na cos co sie posiada, bo jak widze to kazdy zachwala to co ma

1611408[/snapback]

 

:mur: Wez czlowieku lepiej skoncz pisanie w tym temacie bo tylko innych denerwujesz. Konsoli na oczy zapewne nie widziales. Dlaczego mialaby sie nie nadawac do gier jakto napisales <bardziej urozmaiconych > lol czlowieku co ty w ogole pieprzysz. Takiej opini jeszcze chyba nikt o psp nie slyszal : "nie nadaje sie do grania bo ma za maly ekran" :D A ten tekst odnosnie kin i tv - nie bede komentować - żenada.

 

@Fidel : tak czy inaczej granie na piratach bedzie malo oplacalne ze wzgledu na wysoka cena kart pamieci, obecnie obraz jednej gry zajmuje ok 700mb, a zapewne nowsze gry na karcie 1 GB nie będą sie mieścić.

Edytowane przez neonone1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsoli na oczy zapewne nie widziales.

a ty wiesz swoje, przeslac ci zdjecie konsoli takie jakie sobie wymarzysz bys nie powiedzial ze sciagnalem z netu?

Dlaczego mialaby sie nie nadawac do gier jakto napisales <bardziej urozmaiconych > lol czlowieku co ty w ogole pieprzysz

zagraj sobie w jakas pilke, strzelanke na psp i na monitorze/tv, jaka jest przyjemnosc taiej gry np w busie? ZADNA

nie nadaje sie do grania bo ma za maly ekran

zapomniales dodac jakich gier....

ale wiesz ja mam swoje zdanie a ty swoje.... ja bede sobie ogladal filmy na duzym tv z dzwiekiem 5.1 a ty w busie z lornetkami na oczach i swietnymi sluchawkami

ja bede sobie gral na duzym tv a ty bedziesz sie wpatrywal w swoja super konsolke...

twoj wybor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink:

konsolke mozna za 900-1000zl na allegro dostac!!

1427065[/snapback]

mozna ale, po pierwsze gry sa drogie a po drugie konsola zaczyna kosztowac wiecej gdy dolozymy do tego karty pamieci 1gb 400zl!!, pozatym czy jest sens ogladac filmy i fotki na 2 calowym ekranie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YEAH!!! POŻYWKA DLA SPRAGNIONEGO POSTÓW LUDZI NA TEMAT SPRZĘTU O KTÓRYM NIE MAJĄ POJĘCIA... czyli mnie xD

 

mysle ze psp nie jest warte 1000zl, niewiele na tym zrobisz gry sa drogie, jest ich malo

1609593[/snapback]

niewiele z tym zrobisz? A co? Ma wiązać krawat? A moze buty czyścić, albo tosty piec? Idealne połaczenie kieszonki z ipodem i sprzetem do wifi i roznych aplikacje wcale mało rozbudowanych. Mało gier? Lol lol lol <sciana>

 

no super ciekawe jaka bedzie przyjemnosc grania na takim malym wyswietlaczu....

sorry ale takie konsole nadaja sie tylko do platformowek i ukladanek itp, do niczego wiecej

druga rzecz, gry sa drogie, a mozna zawsze zaladowac z memorki ale.... 400pln za 1gb to lekka przesada, czyli tak naprawde konsola kosztuje 1400pln

a ponoc teraz maja zrobic mozliwosdc odpalania gier zamiast z memorki to z.... UWAGA.... tak z peceta.... co za bzdura, przenosna konsola....buahahahaha

1611152[/snapback]

Uwielbiam ludzi, ktorzy swoją przygode z handlerami skonczyli na GameBoy Mono , o ile nie rosyjskich gierkach, gdzie sie jajka łapało ;F Wez zagraj w np Wipeout czy Burnout na PSP i sie okaze czy sie nadaja tylko do "ukladanek" (whad da fak 0_o?) Nie masz pojecia o ekranie w PSP jak i tym do czego sie nadaje. Dlaczego? Bo nigdy nie grales na PSP, wiec nie wiem po co sie wypowiadasz.

Niby czemu konsola "kosztuje naprawde 1400 zł". Przystawiaja Ci spluwe i mowią "KUP MEMORKE BO CI ZROBIMY Z ŁBA SHAKE'a" ? Lol, nie!? A moze zmuszają do odpalania pirackiego softu, jak wlasnie z tym kompem co zes wyskoczył 0_o To wina SONY, ze kilku typa z kraju, ktory 15 lat po odzyskaniu niepodleglosci jest, wydaje sie ze MUSI ICH BYC NA WSZYSTKO STAĆ.

 

 

hm.... no tak to teraz zbankrutuja kina i telewizory przestana sie sprzedawac bo filmy mozna ogladac na psp,

 

przeczytaj mojego posta co napisalem, wyswietlacz jest duzy jak na konsole przenosna ale nie nadaje sie do ogladania filmow czy grania w jakies bardziej urozmaicone gry

jedynie co to moge sobie pograc w luminies jak siedze w toalecie

 

i chyba jestem jedyna osoba ktora potrafi psioczyc na cos co sie posiada, bo jak widze to kazdy zachwala to co ma

1611408[/snapback]

Odnoscie ekranu i bardziej urozmaiconych gier - bredzisz.. dlaczego? Patrz wyzej - nie masz pojecia o PSP, bo nie grales na tym.

 

Co do filmow. LOLLOLOL! Przecież to dodatek jest. Fakt, bardzo dobrze zrealizowany (powtorze, nie ogladales filmow na PSP), ale rownie dobrze by go moglo nie byc bo UMD nie jest rozpowszechnione na rynku filmowym. W ogole o co kaman z kinem... nie wiem jak sobie wyobrazasz kilkadziesiat osob ogladajacych film na jednym PSP... hahaha Bk. Opcja filmu ma sluzyc np, ze siadasz gdzies w parku, albo kladziesz sie do śpiwora w namiocie, czy podczas podrozy autokarem, zakladasz sluchawki i sobie ogladasz. Ty naprawde nie mozesz pojac ze to KONSOLA PRZENOSNA nie stacionarna? Wg Ciebie lepiej brac 21 cali monitor na taczke, kompa, mysz, klawiere, listwe zasilajaca itp itd... zeby miec wpyte jakosc i duzy ekran przy ogladaniu filmow.

 

a ty wiesz swoje, przeslac ci zdjecie konsoli takie jakie sobie wymarzysz bys nie powiedzial ze sciagnalem z netu?

1611993[/snapback]

A co. Masz taką konsole, ktorej zdjecia na google nie ma? PolyStation? XD

zagraj sobie w jakas pilke, strzelanke na psp i na monitorze/tv, jaka jest przyjemnosc taiej gry np w busie? ZADNA

1611993[/snapback]

Jaki bełkot... Winning Eleven 9 v.PSP - nara!

Ludzie sie srali przy winning Eleben na GBA, na sprite'ach zamiast 3d, a Ty probujesz wmowic ze jest zadna przyjemnosc jest na nowym dziecku sony. Zreszta znow widze ze nie umiesz odroznic konsoli PRZENOSNIEJ, zminiaturyzowanej, od stacionarnej konsoli lub kompa... to trzeba byc geniuszem normalnie :F Jak porownywac rower i samochod i ktore jest lepsze.  :blink:

zapomniales dodac jakich gier....

ale wiesz ja mam swoje zdanie a ty swoje.... ja bede sobie ogladal filmy na duzym tv z dzwiekiem 5.1 a ty w busie z lornetkami na oczach i swietnymi sluchawkami

ja bede sobie gral na duzym tv a ty bedziesz sie wpatrywal w swoja super konsolke...

twoj wybor

1611993[/snapback]

No, a my bedziemy siedziec w autobusie, potem wrocimy do domu, usiadziemy przed kompem, potem jadac znow sobie pogramy, a Ty nie ruszysz kaka z domu, bo przeciez jak mozna oderwac sie od swojej gry, no a przeciez na taczke czy plecak ze stelazem nie zamontujesz sobie kompa...

 

Zreszta jaki "wybor". Ty tutaj rozumujesz, ze topic sluzy do ropatrzenia kwesti "co kupic, PSP, czy kompa" i przekonywania ludzi ze warto sprzedac kompa aby kupic PSP, albo kupic PSP zamiast kompa czy stacionarnej konsoli? 0_o... nosz normalnie intelektualista...

 

Teraz sie zastanawiam po co wziolem dyskusje w tym topicu, bo kurde, jak przeanalizowalem te wypowiedzi to wyszlo ze gadam z kims kto porownuje samochod do roweru, mysliwiec do boinga 747, czy zegarek na rekę do Big Ben'a. Lol. Czy jest sens polemiki z kimś takim?

 

Jesli kogos urazilem to sor, ale taki mam stajl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no to teraz ladnie powiedziales

Odnoscie ekranu i bardziej urozmaiconych gier - bredzisz.. dlaczego? Patrz wyzej - nie masz pojecia o PSP, bo nie grales na tym.

 

Co do filmow. LOLLOLOL! Przecież to dodatek jest. Fakt, bardzo dobrze zrealizowany (powtorze, nie ogladales filmow na PSP),

znasz mnie ze wiesz ze nie mam? mam ci udowodnic? mowisz o rzeczach o ktorych nie mozesz wiedziec, moja matka nie jestes

A co. Masz taką konsole, ktorej zdjecia na google nie ma? PolyStation? XD

no mam, i masz jeszcze jakies problemy? moze zadzwon do strefy 11 i im powiedz ze

Bo nigdy nie gral na PSP, wiec nie wiem po co sie wypowiada

nadaja tylko do "ukladanek"

masz tez problemy z czytaniem..... moze jednak ci przytocze co napisalem wczesniej

jesli na takich konsolach sensownie sie gra tylko w platformowki badz ukladanki no i niektore scigalki

Ty naprawde nie mozesz pojac ze to KONSOLA PRZENOSNA nie stacionarna? Wg Ciebie lepiej brac 21 cali monitor na taczke, kompa, mysz, klawiere, listwe zasilajaca itp itd... zeby miec wpyte jakosc i duzy ekran przy ogladaniu filmow.

pojmuje doskonale ale nie da sie na tym ogladac filmow.... jesli tobie to odpowiada twoj problem

ale taki mam stajl

BUAHAHAHAHAHA Edytowane przez cmsydney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz tez problemy z czytaniem..... moze jednak ci przytocze co napisalem wczesniej

pojmuje doskonale ale nie da sie na tym ogladac filmow.... jesli tobie to odpowiada twoj problem

1612275[/snapback]

I tyle mi wystarczy aby ocenic i zweryfikowac "fakt" Twojego obcowania z PSP...

 

A ze "stajlem" to była zamierzony tekst, widze ze nie wykminiles.

 

To co jest lepsze? Boing czy F-16? A może ponton a u-boot?

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cmsydney rozumiem ze kupiles psp, ale poco?? Po to aby pochwalic sie kumplom, ze ja masz?? Pograles w chaci 1h i uznales ze granie na kompie jest lepsze?? wspolczucia.

Jakbym czesto podrozowal i mial kase, to bym sobie kupil. Ogladanie filmow na takim "malym" ekranie niejest wcale zle, zwlaszcza porownujac do przenosnych tv (oczywiscie mono, bo takie sprzedaja po 300zl :wink: ) lub do komorek wysokiej klasy, na ktorych terz sie da ogladac.

Grafa jest wyjerpasta. Wprawdzie niemialem okazji sie dokladniej przyjrzec, ale porownuja ja do ps2, wiec na tydzien-dwa wystarczy jakis tekken, nfs i cos jeszcze. Wkoncu niebedziesz ciagle gral, a jak bedziesz to bedzie git.

P.S. pamietam jak na koloni gralo sie na gbc jednego kolesia w pokemony i bylo wypas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...... i jak tu z wami gadac.... przeczytaj od poczatku to sie dowiesz, juz nie bedzie zadnych spoilerow

a grywam czasami, jak ide do kibelka

1612483[/snapback]

no wiec po co go kupiles. Mi jakos nie usmiecha sie granie w kiblu.

I TY przeczytaj od poczatku ale do czego sluzy konsolka PRZENOSNA (w gry java na komorce tez w sraczu grasz :lol: )

Jak nie zalapales o co chodzi w tym topicu to Ci pisze (z objasnieniem rzeczy domyslnych):

Koles sie zastanawia czy warto kupic PSP.

Skoro chce kupic konsolke PRZENOSNA, to widocznie chce sie z nia PRZENOSIC (albo jak to ludzie mowia, np ja, podrozowac). I jak ktos jest na tyle niemadry, zeby sie tego nie domyslic, to wystarczy poczytac ten topic, bo ktos tu pisal, ze tylko wtedy cos takiego ma sens. Jak sa ludzie lub mormony (bez aluzji do kogokolwiek), ktorzy nawet po tym nie lapia ze TA KONSOLKA JEST SWIETNA PRZY CZESTYCH PODROZACH, A NIE W CHACI, to niemoja wina. Widocznie sie tacy urodzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec po co go kupiles

debilizm?..... twoj problem jak nie chce ci sie czytac

I TY przeczytaj od poczatku ale do czego sluzy konsolka PRZENOSNA

debilizm^2..... napisalem ze ogladanie filmow jak i granie w takie gry jak GT czy MGS nie ma sensu

Koles sie zastanawia czy warto kupic PSP

i napisalem ze nie warto za te kase

jesli nadal twierdzisz ze super sie oglada filmy w busie na takiej malej [ciach!]lce to zycze powodzenia....

jestescie nienormalni, ktos napisze ze nie warto to juz sie rzucacie.... ludzie troche opanowania, kazdy ma swoje zdanie, nie pasuje to nie czytac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na debilizm to chyba ty cierpisz. Jezeli chcesz napisac, ze niewarto kupic przenosnej konsolki, to napisz to sensownie, a nie:

ale wiesz ja mam swoje zdanie a ty swoje.... ja bede sobie ogladal filmy na duzym tv z dzwiekiem 5.1 a ty w busie z lornetkami na oczach i swietnymi sluchawkami

ja bede sobie gral na duzym tv a ty bedziesz sie wpatrywal w swoja super konsolke...

W du.pe wsadz sobie wlasne slowa jak nie umiesz ich sensownie uzasadnic (jak chcesz to graj sobie np w pociagu na "duzym tv z dzwiekiem 5.1"). Wielkie !LOL!

twoj problem jak nie chce ci sie czytac

Jak czego mi niechce sie czytac?? Czytam ten topik od jego powstania, tylko ty wygladasz jakbys sie z choinki urwal.

Jak chcesz napisac, ze do ogladania filmow i do grania niektore gry (choc wszystkie sa raczej przystosowane do gabarytow wyswietlacza) PSP jest za maly to ok. Ale Jezeli porownujesz konsolke PRZENOSNA do tv i konsoli STACJONARNEJ (a tak robisz) to jestes chory.

P.S. GT i inne scigalki sa wlasnie wymazone na tego typu konsolke, bo nie wymagaja wpatrywania sie w drobne szczeguly, a wysokiej jakosci obraz jaki daje nam PSP wystarcza w zupelnosci (niemyl z wysoka wielkoscia, heh).

Co do gier w stylu mgs, to nie powiem, bo tu juz za duzo zalezy od samej gry. Kto gral chociaz w demko na NGAGE w empikach itp to wie jak to wyglada. Maly wyswietlacz, lecz wszystko jest czytelne.

Acha jeszcze jedno

no wiec po co go kupiles

pytam po raz drugi, i prosze o odpowiedz. Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończ Xaon, bo to glupota z nim dyskutowac. To jest typ probujacy udowodnic, ze discman jest do du.py jesli chodzi o sluchanie muzy, bo wierza z dobrymi glosnikami jest lepsza. No i jesli taki discman na powiedzmy wbudowaną książke telefoniczną, to i tak jest ona do [gluteus maximus], bo książka, która dostajemy od TPSA jest lepsza kny-kny-kny-kny-kny :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czego mi niechce sie czytac?? Czytam ten topik od jego powstania, tylko ty wygladasz jakbys sie z choinki urwal.

to masz problemy z czytaniem bo zadajesz glupie pytania w stylu

no wiec po co go kupiles

jakbys czytal to bys wiedzial.....

porownujesz konsolke PRZENOSNA do tv i konsoli STACJONARNEJ

i znowu problemy z czytaniem, stwierdzenie ze konsola przenosna nie nadaje sie do pewnych zastosowan jest rownoznaczna z porownaniem....

Co do gier w stylu mgs, to nie powiem, bo tu juz za duzo zalezy od samej gry

a jednak masz jakies watpliwosci???? to moze przecztrasz jeszcze raz watek od poczatku i wtedy zakumasz o co mi chodzi

pytam po raz drugi, i prosze o odpowiedz

odpowiedz znajdziesz wczesniej.... to w koncu czytales czy jednak masz problemy z czytaniem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

no wiec po co go kupiles

jakbys czytal to bys wiedzial.....

 

No sory, twoj brat kupil, a ty czasem pogrywasz sobie na tym w kiblu.

No i fakt, jak sie nie pmylilem twoje 2 pierwsze wypowiedzi (moze trzy, nielicze postow) byly sensowne, ale potem zaczales porownywac piernik do wiatraka.

i znowu problemy z czytaniem, stwierdzenie ze konsola przenosna nie nadaje sie do pewnych zastosowan jest rownoznaczna z porownaniem....

 

 

Co do gier w stylu mgs, to nie powiem, bo tu juz za duzo zalezy od samej gry

a jednak masz jakies watpliwosci???? to moze przecztrasz jeszcze raz watek od poczatku i wtedy zakumasz o co mi chodzi

 

no mam watpliwosci, bo wiem, ze jak na 4,5" ekran o takiej rozdzialce ktos wsadzi zdanie na 3 piksele wysokosci, ktorych jak nie przeczytasz, to latwo sie gubisz w fabule to dzieki. Albo jak dadza do gry jakiego trujacego chrzaszcza wielkosci malego palca u stopy twego bohatera, to ciezko zauwarzyc na takim wyswietlaczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no prosze, jak sie chce to mozna znalezc

no mam watpliwosci, bo wiem, ze jak na 4,5" ekran o takiej rozdzialce ktos wsadzi zdanie na 3 piksele wysokosci, ktorych jak nie przeczytasz, to latwo sie gubisz w fabule to dzieki. Albo jak dadza do gry jakiego trujacego chrzaszcza wielkosci malego palca u stopy twego bohatera, to ciezko zauwarzyc na takim wyswietlaczu.

a o czym ja mowie od poczatku, dlatego na tym sie da grac tylko w platformowki, ukladanki i jakies scigalki itp itd.... co do filmow dochodzi jeszcze kwestia dzwieku... i dlatego stwierdzam ze zabawka nie jest wart tych pieniedzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o czym ja mowie od poczatku, dlatego na tym sie da grac tylko w platformowki, ukladanki i jakies scigalki itp itd.... co do filmow dochodzi jeszcze kwestia dzwieku... i dlatego stwierdzam ze zabawka nie jest wart tych pieniedzy

Mam wrazenie ze najmniej o tym. Ale skoro klutnia skonczona, to niech bedzie skonczona.

edit-

no mam watpliwosci, bo wiem, ze jak na 4,5" ekran o takiej rozdzialce ktos wsadzi zdanie na 3 piksele wysokosci, ktorych jak nie przeczytasz, to latwo sie gubisz w fabule to dzieki. Albo jak dadza do gry jakiego trujacego chrzaszcza wielkosci malego palca u stopy twego bohatera, to ciezko zauwarzyc na takim wyswietlaczu.

Ale troche watpie w cos takiego, bo uwazam, iz tylko DEBIL zmontowalby cos takiego na takiej konsolce. Troche, bo widzialem NFS UG na gba (na emulatorze, ale to niewielka roznica), ktory w wersji na DS jest calkiem calkiem (gralem nie przez emu).

Wsystkie bledy typu ort., gram., styl., zostaly zamierzone i uzgodnione ze mna :P

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, dobrze ze juz sie nie wypowiadam w tym temacie ... Jeszcze tylko powiem odnosnie tego ze za 1000 zl sie go kupic nie oplaca jak powiedzial sydney czy jak mu tam. Za 1000zl mozesz kupic iPoda i to tylko w wersji mini, a tu od iPoda widze sporo wiecej mozliwosci wiec sam widzisz ze jestes kretynem mowiac ze sie nie oplaca. Jestem pewny ze konsoli nie masz i nie widziales, to samo wynika z twoich wypowiedzi, bo twoja wiedza na temat psp jest znikoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, dobrze ze juz sie nie wypowiadam w tym temacie ... Jeszcze tylko powiem odnosnie tego ze za 1000 zl sie go kupic nie oplaca jak powiedzial sydney czy jak mu tam. Za 1000zl mozesz kupic iPoda i to tylko w wersji mini, a tu od iPoda widze sporo wiecej mozliwosci wiec sam widzisz ze jestes kretynem mowiac ze sie nie oplaca. Jestem pewny ze konsoli nie masz i nie widziales, to samo wynika z twoich wypowiedzi, bo twoja wiedza na temat psp jest znikoma.

1614988[/snapback]

Tylko jaki madry wywali na iPoda 1000pln ?? (podpowiedz: madry inaczej) :-P

 

Co do tematu, konsolka fajna zapewne i oplaca sie dla maniakow grania. Jako gadget to tylko dla ludzi majacych nadwyzki gotowki, da sie bez tego spokojnie obejsc. Takie mam zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cmsydney, kolejny temat w ktorym tylko toczysz piane i piszesz 3 po 3. Pokaz zdjecia tej PSP na np dzisiejszej Rzepie, bo trudno uwierzyc by taki smark z fantazja jak ty ja posiadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cmsydney, kolejny temat w ktorym tylko toczysz piane i piszesz 3 po 3. Pokaz zdjecia tej PSP na np dzisiejszej Rzepie, bo trudno uwierzyc by taki smark z fantazja jak ty ja posiadal.

1615062[/snapback]

nie chcem ale muszem:D masz tyle samo lat co on :)) a tak powaznie, kurde uwielbiam tych ludzi co sie na lewo i prawo kłucą, mimo iż wszyscy próbują ukazać mu jego błędy.

Hehe zamieszałeś zamotałeś, i teraz ci głupio się przyznać, nie wnikam czy masz ta konsola czy nie, (btw. może spróbuj zagrać w pokoju? nie w kiblu? może przez ten klimat w kiblu;] nie możesz pojąć do czego ona służy) zwisa mi to, ważne że przekazujesz do publicznej informacji, swoje zdanie ok, ale prosze Cie nie rob tego w taki idiotyczny sposób. Nie jestem maniakiem grania na przenośnych konsolach, jednak zastanawiam sie czy zamiast ps2 nie zbierac na psp:> bo same filmy, zdjęcia na necie spowodowały u mnie opad szczęki, masz racje nie opłaca się brać tej konsolki z 11cm przekątna, lepiej wziąć N-gage i grać w doom1( to była ironia tak btw) Bezsens przecież obecnie to najlepsza przenośna konsolka, oferująca DODATKOWO wiele ciekawych możliwości. Jakoś nie widziałem aby ktoś narzekal że poczatkowo komorki oferowały beznadziejna jakość zdjęć! tylko wszyscy sie podniecali "fotkami" w 320x240:) niektóre maja obecnie przekaz TV na żywo na dużo mniejszym ekranie, z dużo mniejsza jakościa i jakoś nikt nie narzeka. Tylko Ty sie uczepiłeś że ta konsola sie nie nadaje do ogladania filmów.... za to twój komp lub kino domowe nadaje się do tego wysmienicie...szczególnie w pociągu\samolocie\autobusie. SPOJZ NA NIA JAK NA PRZENOSNA KONSOLE DO GRANIA i MP3 player. Bynajmniej do tych dwóch rzeczy nie powinieneś mieć zastrzeżeń.

Podsumowując imho (podkreślam IMHO) warto poczekać na kolejne wersje, tak samo z ps2 na początku Sony wypuściło partię z kaszaniącymi się memory cards, itd. na bank wszystkie wady (ukryte:)) zostana poprawione w kolejnych odsłonach, i tylko dlatego teraz nie warto się na nia rzucać (podobno akumulatorek trzyma strasznie krótko)no chyba że ktoś śpi na pieniądzach :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...