Skocz do zawartości
Kosiarz_1987

Oplotki Na Kable

Rekomendowane odpowiedzi

Hello.

Mam oploty w domu już, jednak jest problem bardziej banalny, nie mają na poczcie druków na paczke :| babka powiedziała ze ma ostatnie 3 i mi nie da na taką hurtową wysyłke :? gorzej jak za PRL'u :evil:

 

Dołączona grafika

mozna wyslac jako list polecony + prirytet a nie jako paczka. bez roznicy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tu się włącze i powiem że @staszek1000 synu ty nigdy nie słałeś paczki?? taki druczek składa się z 3 karteczek i taśmy dwustronnej !! nie da sie zkserować :)

 

PS Hipo działasz szybciej niż DragonDDR z poprzedneij paczuszki :P (bez urazy dragon) :) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dzisiaj oba urzędy pocztowe w mojej miescinie i kupa, babka mi powiedziała ze dawno zamówiłą juz druki ale teraz okres przedświąteczny i duzo wysyłek idzie stąd problemy.

 

No nic, jutro ją znowu odwiedze ;) jak nie to bede kombinował coś z innym sposobem przesyłki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dzisiaj oba urzędy pocztowe w mojej miescinie i kupa, babka mi powiedziała ze dawno zamówiłą juz druki ale teraz okres przedświąteczny i duzo wysyłek idzie stąd problemy.

 

No nic, jutro ją znowu odwiedze ;) jak nie to bede kombinował coś z innym sposobem przesyłki

Paranoja zeby nie mozna bylo nadac paczki z powodu braku drukow :D Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paczki ponizej 1kg mozna nadac jako list.

hipo jezeli nie bedzie tych druczkow na paczke to mi mozesz wyslac jako polecony + prirytet. napewno wyjdzie mniej niz to 7,5zl ktore brales za wysylke :)

List polecony może mieć do 2 kg, gwoli ścisłości. Suma wymiarów przesyłki to 90 cm, z czego największy bok nie może przekroczyć 60 cm :-) Mieści się w tym większość małych kartonów i kopert. Sam tak wysyłam książki w kartonikach.

 

Nie wiem ile te oploty ważą, ale poniżej 0,5 kilograma bardziej opłaca wysłać się listem poleconym. Inne zalety to że listy są z reguły traktowane na sortowniach ciut lepiej niż paczki, a odszkodowanie za (odpukać) zgubiony polecony jest wyższe niż za paczkę. Minusem dużych poleconych jest to, że nie zawsze mieszczą się w torbie listonosza i nie zawsze chce się mu je nosić, więc czasem z góry bierze awizo, zamiast listu. A wtedy można odebrać przesyłkę przed samym zamknięciem poczty lub na drugi dzień.

 

pzdr,

hard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale śliczne... Aż mi ślinka pociekła. Wiesz, czytam to i zgłupiałam, jakto nie mają druczków???? To już przechodzi wszelkie pojęcie, ja mam w szufladzie cała górę. Poczta Pier..

Ja myslę, że wysyłaj jako listy. Przeciez masz w kopertach, ślij! Polecone spokojnie takie wysyłałam nie raz.

Jak już zobaczyłam, to nie wytrzymam teraz... :mur:

Edytowane przez joli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki to zrobie tak ze wyśle jako zwyczajne listy prio polecone i tyle, natomiast różnica pieniężna zostanie zwrócona przelewami do wszyskich płacących - 50gr przelew ;)

 

Do kolegi haki : Cięgle nie mam pieniazków od Ciebie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki to zrobie tak ze wyśle jako zwyczajne listy prio polecone i tyle, natomiast różnica pieniężna zostanie zwrócona przelewami do wszyskich płacących - 50gr przelew ;)

Hipo sorry ale chyba Cie pogielo :D wiecej zaplacisz za przelewy, nie ma najmniejszego sensu, zreszta te 50 gr od kazdego Ci sie nalezy, chociaz na piwo za fatyge bedziesz mial.

 

Nawet nie probuj przelewac mi tej "kasy" spowrotem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ze sie wtrace, ale potwierdzenie nadania listu poleconego da sie wydrukowac (wypelnione, wypelnia sie formularz a strona generuje pdfa ktorego sie drukuje) ze strony Poczty Polskiej ---> wejdz w uslugi ---> cennik ---> list polecony ---> druki pocztowe ---> wydruki. Jak dobrze wypelnisz, a pani na poczcie nie przyjmie to znaczy ze jest gupia i ma wszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ze sie wtrace, ale potwierdzenie nadania listu poleconego da sie wydrukowac (wypelnione, wypelnia sie formularz a strona generuje pdfa ktorego sie drukuje) ze strony Poczty Polskiej ---> wejdz w uslugi ---> cennik ---> list polecony ---> druki pocztowe ---> wydruki. Jak dobrze wypelnisz, a pani na poczcie nie przyjmie to znaczy ze jest gupia i ma wszy

gupia.. hmm. Ale odróznia jednak papierki do paczek od papierków do listó poleconych. W przeciwieństwie chyba do Ciebie... :unsure: Czytaj najpierw to, na co odpisujesz, bo mętlik czynisz...

 

Hipo, jeśli moje 50 gr ( a właściwie nasz, bo za mną stoi jeszcze trzech chetnych) mogłoby wesprzeć Twoja akcję piwną, to ja z przyjemnością. Choć może byc i tak, że moja przesyłka bedzie droższa niz inne, daj wtedy znać, dopłacę!!

 

A Haki zaraz dostanie kęsim.... B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mniej wiecej kazdy dostałby po 2zł zwrotu ;)

Trudno, będziesz mieć więcej piwa do wypicia :wink: Podałeś taki a nie inny koszt wysyłki, wszyscy go znali i zaakceptowali.

Teraz radź sobie sam, zdrówko :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gupia.. hmm. Ale odróznia jednak papierki do paczek od papierków do listó poleconych. W przeciwieństwie chyba do Ciebie... :unsure: Czytaj najpierw to, na co odpisujesz, bo mętlik czynisz...

 

Hipo, jeśli moje 50 gr ( a właściwie nasz, bo za mną stoi jeszcze trzech chetnych) mogłoby wesprzeć Twoja akcję piwną, to ja z przyjemnością. Choć może byc i tak, że moja przesyłka bedzie droższa niz inne, daj wtedy znać, dopłacę!!

 

A Haki zaraz dostanie kęsim.... B)

Jak cos wazy do 2 kg i ma okreslone wymiary to moze zostac nadane jako polecony nawet jak jest w pudle, a nie kartonie. Smiem watpic, by czyjes oplotki wazyly wiecej niz 2 kg. EOT z mojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...