Skocz do zawartości
Kosiarz_1987

Oplotki Na Kable

Rekomendowane odpowiedzi

Osoby które potwierdzily zamówienie na priv:

 

ent - wpłacone

joli - wpłacone

Paweł666 - wpłacone

miramp - wpłacone

Horzy - wpłacone

MaSell - wpłacone

andrzey83 - wpłacone

staszek1000 - wpłacone

maarchewa - wpłacone

hard - wpłacone

Grimlock - wplacone

noe9 - wpłacone

staszek1000 - wpłacone

RavenMT - wpłacone

ryba - wpłacone

AVEnger_Ak - wpłacone

 

Jeszcze od kogoś są pieniażki ale nie mam w tym momencie jeszcze w historii rachunku dodanej tej osoby.

 

W obecnym momencie nie potwiedziła wpłaty jeszcze jedna osoba Ivan_666MHz

Edytowane przez Hipo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czekam na ostatnie potwierdzenia i wpłaty !! nastawiłem swojego karku ( a raczej pieniędzy ) dołożyłem reszte i zamówiełem już oplot. Teraz wszystko zalezy od dystrybutora jak szybko zrealizuje zamówienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zrób liste kto juz Ci wpłacił - to powinno zmotywować ludzi!

A według Ciebie to co jest dwa posty wyżej ;) i wisi tam od rana dnia wczorejszego :D Prawdopodobnie są już pieniążki od wszystkich tylko nie mam jeszcze w historii wpłat od Noe9 i marcheewy, ale po środkach dostępnych widze ze już chyba są. Natomiast kolegoa Ivan ciagle milczy mimo ze sie loguje na konto swoje.

Edytowane przez Hipo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OKi, wszyscy zainteresowani wpłacili oprócz jednego kolegi haki731 który miał wpłacić dopiero wczoraj i drugiego Ivan_666MHz który wogóle nie potwierdził zamówienia

Ja mysle, ze skoro olewaja, to olać i ich. Sa chetni, aby przejąć zamówienie, strata grzebieluchów i wstyd niech im bedzie.

 

A wogóle to :26: za takie szybkie załatwianie sprawy!!

Edytowane przez joli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna by sie jeszcze wkrecic w zamowienie jesli ktos ktorys z ww. panow by nie wplacil kasy?:>

ja bym potrzebowal 5m i kase moglbym wplacic odrazu

Ponieważ zgłosiłeś sie pierwszy a mamy jedno miejsce wolne to zapraszam do zamówienia :) dane do przelewu wyśle Ci na priv, w ramach odpowiedzi odeślij mi swoje dane do wysyłki.

 

ja rowniez chetnie wzialbym po kims schede jesli ktos zrezygnuje :)

Zobaczymy jak wyjdzie sprawa z kolegą haki. Jeśli wpłacił to niestety ale nie bede mógł Cie wpisać, jeśli sie rozmyśłi to dam znać.

 

 

Reszta zamawiajacych nie powinna sie obawiać o zamówienie, sprawą kolegów którzy nie potwierdzili niejako sam sie zająłem bo złożyłem zamówienie mimo ich niepotwierdzenia i bede musiał wyłożyć swoje pieniądze.

 

 

Nie działa mi obsługa konta przez www i nie moge sprawdzićczy pieniażki od haki dotrały, VenomSpawn musisz jeszcze chwile poczekać.

Edytowane przez Hipo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Grimlock - 5m - wpłacone

2. Hipo - 5m - wpłacone ;)

3. maarchewa - 5m - wpłacone

4. RavenMT - 5m - wpłacone

5. Horzy - 5m - wpłacone

6. noe9 - 5m - wpłacone

7. ent -5m - wpłacone

8. joli - 20m - wpłacone

9. haki731 - 5m - kaska w drodze

10. miramp - 5m - wpłacone

11. ryba - 5m - wpłacone

12. andrzey83 - 5m - wpłacone

13. hard - 5m - wpłacone

14. MaSell - 5m - wpłacone

15. staszek1000 - 5m - wpłacone

16. Paweł666 - 5m - wplacone

17. AVEnger_Ak - wpłacone

 

Na obecną chwile wpłaty wyglądaja tak. Myśle ze oploty będą w poniedzialek lub wtorek bo akuratnie tak wypadnie 7 dni pracujących na realizacje zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie czy oploty dojdą przed świętami - teraz poczta ma kupe roboty i przesyłki idą ze 3x dłuzej. Troche cierpliwości stasiu :wink: Jak na razie wszystko przebiega nadzwyczaj sprawnie i szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...