Skocz do zawartości
grzegrz

Splinter Cell: Double Agent

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.Potrzebuje waszej pomocy bo nie wiem dlaczego ale nie dostaje do wykonania misji np Urządzenia hakującego o zwiększonej skuteczności.Po zakończeniu misji mam takie odblokowane ale w kolejnej misji mam tylko to zwykle.Dotyczy to również broni oraz innego wyposażenia.Proszę o pomoc.Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z misja w nowym jorku w SC double agent jest to misja w kwaterze JBA w ktorej trzeba postrzelić Lamberta i znależć i rozbroić bombe czy ktoś wie jak sie dostać do tej bomby??? jestem w momence gry gdy postrzeliłem Lamberta i wychodze z pokoju i nie wiem co dalej zrobić pomocy !!!!!!

za pomoc z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość damianoX

W sumie dawno nikt się nie wypowiadał na temat tej gry... więc powiem tak (nie wiem czy ktoś to już odkrył ale napiszę) gra nie ma bugów (jeśli chodzi o sejfy) kółka w sejfie normalnie się ruszają.. w KAŻDYM! Poprostu trzeba pokręcić rolką w myszce :)

 

Aha, jeszcze coś.. mam do was pytanie:

Jak powinna mi chodzić gra na:

Intel C2D E4500 2,2@3,1 Ghz

Galaxy Zalman edition 7600GS 256 MB

1GB RAM

Niestety na rozdzielczości 1024x760 i na wszystkich detalach gra chodzi tak tragicznie że poprostu się niedobrze robi :( a przecież wymagania spłnia na średnio-wysokie :/

Proszę o szybką odpowiedź co mam zrobić, bo słyszałem że można pogrzebać w configu gry, więc jeśli bylibyście tacy dobrzy i powiedzieć mi co i jak mam zrobić żeby gra ładnie mi chodziła to byłbym wdzięczny :)

Edytowane przez damianoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji że gra sie ukazał w w Super seller czym predzej ją zakupiłem. Mam wszystkie gry z tej serii bo gierka naprawde przednia jest. Niestety do teorii chaosu. Bo SCDA jest takie jakieś bez wyrazu!!! Jestem chyba w 4 albo 5 misji i jak narazie to sie tylko mocno wkurzałem. A to gra dziwnie zwolniła, później bo wgraniu przyspieszyła, posadziłem najnowszego patcha i niby chodzi już ok choc czasem ma humory!

Niestety jak dla mnie jest to najgorsza częśc z serii!!!! grywalnosc spadła conajmniej o 50%. Oczywiście mam zamir mimo wszystko ją skończyc z nadzieją że na koniec zmienie zdanie na jej temat. Jak narazie to daje 5/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pogram w te gre pare minut i pojawia mi sie niebieski ekran smierci cos tam pisze ale zanim zdaze cos przeczytac restartuje sie komp czy ktos mial ten problem gram na 1280x1024 konfiguracja jak nizej :damage_wall:

 

 

 

 

 

 

 

--------------

cpu-2180 box@2.7ghz

gpu-galaxy 8600gt 256mb 600/800

ram-2x1gb 800cl5

hdd-samsung320

psu-350W megabajt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Dorwałem tą gre dopiero wczoraj. Nie miałem na co pieniędzy wydać widocznie, żałuje.

Nie chodzi o grafe, nie chodzi o bugi.. Tylko o to, że nie można sobie ustawić przycisków sterowania jak się chce. Mam oryginalne trzy pierwsze częsci i zakupiłem tą.. Wcześniejsze ustawialem jak chcialem.

Czyli:

Prawy przycisk myszy zablokowany na stałe.. nie mozna go zmienic:/// A ja inaczej grac nie umiem:) U mnie prawy mouse button musi być: iść w przód.. męcze sie drugi dzien, zaraz wyrzuce ta gre do kosza (doslownie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Skoro masz oryginal to pewnie z Supersellera. Przygotuj sie na misje w Kinszasie > sejwy nie dzialaja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Mam normalną wersje. Kupioną z drugiej ręki. Nie dojde tam, bo nawet pierwszej misji nie ukonczylem, ponieważ jak nie mozna skonfigurowac przyciskow wedlug wlasnych upodoban, to gra jest niedopracowana i nie nadaje się. Pamietam kupilem kiedys Sniper Elite, i tez nie mozna bylo ustawic Prawego przycisku myszy pod "Foward".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz oryginal to pewnie z Supersellera. Przygotuj sie na misje w Kinszasie > sejwy nie dzialaja :D

 

O jak miło!!! To do ogólnie złej oceny jaką wystawiam tej części jeszcze dochodzi coś takiego. No rewelacja!!!

Od pierwszej chwili ta gra mnie załamuje a tak lubiłem SC!!! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu zaciąłem się na odszyfrowaniu mejla (sześcianik binarny :D ) - i odpuściłem. Niby to Splinter Cell, ale rozgrywka jest po prostu nudna, więc po co się męczyć.

A dubbing jest po prostu żenujący. Raz głośniejszy, raz cichszy. Parę razy miałem wrażenie (szczególnie przy kwestiach Lamberta), że jedna gadka była nagrywana na raty, bo w środku zdania nagle głos się zmieniał.

Jeszcze ta "wolna ręka" w doborze zadań - rozleniwiła mnie tak, że nie raz miałem ochotę odpuścić sobie główne zadanie, bo zwyczajnie było nieciekawe i monotonne (jak składanie bombek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem może 3 dni dawno temu. Doszedłem do misji na statku gdzie jakiś kolo łazi z racą przy benzynie. Dalszą grę sobie podarowałem. Najgorszy SC w jakiego grałem. Zdaje się jedyny, którego nie chciało mi się ukończyć. Wg. mnie twórcy dali d.

To już nie ten SC co kiedyś. Niestety jest to częsta bolączka kolejnych części gier.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

W sumie nie napisales w ogole co Ci sie nie podobalo. Ja uwazam ja za najlepsza czesc dlatego ze :

-ma wreszcie swietna fabule jak na gre typu stealth - MGS'em to nigdy nie bedzie ale DA wreszcie trzyma fason

-gameplay jest ciekawy przez prace na dwie strony

-nasze uczynki maja odwzorowanie na koniec przy...bonusowej misji

-chce sie grac dalej by dowiedziec co bedzie w nastepnych misjach

-brak technobelkotu , ktory odstraszal od wczesniejszych czesci

-wreszcie zmiana podejscia do osby Fishera - koles nabral charakteru za sprawa tego co dzieje sie na poczatku itd (no spojler) , wczesniejsze czesci - gramy jakas szczeka

 

Faktem jest to , ze dubbing jest tragiczny , dziwne jest to , ze w ChT mozna bylo odpalic wersje eng , a tutaj nie. Ja sie nie nudzilem przy tym , wrecz przeciwnie - przechodzilem dwa razy :)

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w misji w shanghai i niestety gra sie zaczęła wysypywac na maxa. Każdy save = błąd i pulpit. Nawet auto saves wywala. Mam już maxa. Ma ktos może jakieś kody które by mi pozwoliły przejsc do misji następnej?

 

Nadal mnie załamuje ta gra ale nie mam obecnie nic innego więc staram sie ją przejśc a tu prosze. Wcześniej nic sie nie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh.... W porównaniu do poprzednich części porażka pod względem technicznym. Wygląda na odwalony na pałę konwert z konsoli - stąd te wyrąbane w kosmos i totalnie wkurzające filmiki w menu, przy ładowaniu misji. Wszystko przeładowane efektami jak japońska kreskówka (nie obrażając prawdziwej japońskiej sztuki animacji :) ). Można białej gorączki dostać. Definiowanie klawiszy pominę milczeniem. Ale błędy w grafice ni z gruchy ni z pietruchy po załadowaniu levela to kpina. Już nie mówię o zwisach gry przy wczytywaniu poziomu od czasu do czasu. Gierka ~2 lata na rynku, a wydawca olał sprawę po wydaniu drugiego patcha, który i tak nic istotnego nie poprawia. HAHAHAHA. Granie w poprzednie części było przyjemnością, bo to były wersje stricte PCtowe. Kolejnego SC od Ubi na pewno nie kupię. Takiego wała :( Chromolę takie oryginalne oprogramowanie.

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie w poprzednie części było przyjemnością, bo to były wersje stricte PCtowe. Kolejnego SC od Ubi na pewno nie kupię. Takiego wała :( Chromolę takie oryginalne oprogramowanie.

Splinter Cell zawsze byl konwertem z xbox'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria faktycznie zadebiutowała na Xboxie, przypomniałem sobie zapowiedzi i pierwszą reckę w PSX Extreme :P

 

Jednakże wcześniej każda kolejna (kon)wersja (XBox, PC, PS2) była dopieszczana oddzielnie - widać to było po zmianach w designie poziomów. Twórcy modyfikowali je tak, aby chodziły elegancko w każdej wersji. Stąd wydaje mi się, że sensowniejsze było dopasowanie wersji PCetowej do możliwości XBoxa i PS2 niż na odwrót. A to, że pierwsza zawsze wychodziła wersja na X-a, to według mnie był czysty marketing, tytuł ten był jednym z kluczowych na tę konsolę - odpowiedź na MGSa Konami.

 

Przy Double Agent sytuacja wygląda jak przy skonwertowaniu MGS2 ew. DMC3 - "na odwal się". A szkoda, bo wydawca miał dużo łatwiejszą pracę, gdyż korzystał z pierwotnej wersji konsoli microsoftu. Do tego gra działa na Unreal Engine, który słynie z wszechstronności a nie idiotycznych błędów graficznych. Kasę biorą, ale wparcie zamykają trzy miesiące po premierze. Żeby było śmieszniej nasi biorą się za reeedycję :/

Żal.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie coś trafi...

Robie ponowne podejście do gry i niestety gra sie wysypuje cały czas. Każdy save powoduje zwieche. Nawet autosave.

Ma może ktoś save`s zachowane z całej gry? Tak żebym mógł wybierać misje po kolei.

Zassałem jakies saves z sieci ale nie działają. Gre patchowałem na różne sposoby. nic to nie daje.

Gre mam z superseller.

 

post-119646-1244365275_thumb.jpg

 

taki błąd wyskakuje.

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem SC:DA za groszę na ebay w wersji na Xbox 360.

Jest to moja pierwsza styczność z SC i jak na moje gra wymiata. Dawno rozgrywka tak mnie nie wciągnęła i mam ochotę przejść ukończone misje w inny sposób. Teraz pora na wcześniejszą część CT - kupiona juz na Ebay za 1,40 funta (z przesyłką). I czekam na kolejną edycje SC. Nie wiem jak mi się udała przegapić całkowicie taką fajną serie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...