Skocz do zawartości
grzegrz

Splinter Cell: Double Agent

Rekomendowane odpowiedzi

Deek - wylaczaj gre, wczytuj caly czas save'a az poskutkuje. Mi tez nie dzialal wiec zapisalem gre centralnie przed sejfem i wczytywalem az zaskoczylo. Za 20 razem gdzies moze :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K.A.B tutaj masz odpowiedz

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jak zabijesz Enrice to nie pomoże Ci ona otworzyć drzwi w ostatniej misji przy retinal skaner. Gdy zginie bedziesz musiał kombinować inne źródło i nie robić nic pochopnie ;p

 

ps. tak na marginesie polecam sciagnac patcha do gry z oficjalnej strony ubisoft. U mnie naprawiła ona problem z sejfami i wyłaczaniu sie gry + pare innych bugów

Edytowane przez Qki86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sejf to zauważyłem, że na początku nie działają klawisze "kierunkowe" ale po przekręceniu scrola(myszka) wszystko gra. Zakończyłem tę misję i żadnych problemów. Znaczy był jeden i to spory ale wynikał z niezainstalowania directX znajdującego się na płycie więc jeśli ktoś tego nie uczynił a problemiki jakieś ma to proponuję go przeinstalovalovać. Tak mniemam bo przeinstalowanie gry łącznie z nim i problem zniknął.

A no i słowo jeszcze na temat grafiki, czasami wygląda całkiem normalnie bez jakiś bajerów ale jak dopi3rdoli do pieca to robie właśnie takie oczy jak w poprzednim moim poście. Wyglądam wtedy mniej więcej tak:

:shock:

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Dobrej nocy życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedne toto...

Zawsze lubiłem SC, ale ta część mi nie podpasiła. Nudne misje (zwłaszcza baza JBA bleeee), grafa nie powala - Kinszasa wygląda cieniuuuutko, ogromne wymagania, bugi! IMO najbiedniejsza ze wszystkich części.

Uninstall :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedne toto...

Zawsze lubiłem SC, ale ta część mi nie podpasiła. Nudne misje (zwłaszcza baza JBA bleeee), grafa nie powala - Kinszasa wygląda cieniuuuutko, ogromne wymagania, bugi! IMO najbiedniejsza ze wszystkich części.

Uninstall :lol:

Grałeś ostatnio w coś co nie wyglądało według Ciebie biednie i na domiar tego dawało Ci przyjemność grania?

 

Coś nieprawdopodobnego.

:D

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Pokład z basenem... masakra.

:shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie najnowsza odsłona Splinter Cell’a nie przypadła mi do gustu. Misje jak dla mnie były mało ciekawe, fabuła niewciągająca. Denerwuje mnie ilość błędów, jakie są obecne w tej grze, i w porównaniu do poprzednich części brakuje jej „ostatniego szlifu”. Pod względem grafiki gra jest nierówna – w porównaniu do np Szanghaju, misje rozgrywające się w Afryce są po prostu brzydkie. Krok wstecz względem poprzednich serii, co do optymalizacji działania gry. Dla mnie gra jest na 3+ (patrząc przez pryzmat poprzednich odsłon).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza -> żaden z tych skrinów nie robi na mnie wrażenia, widziałem grę w akcji i może ze 2,3 miejsca były godne uwagi, reszta raczej słaba. Przed umieszczeniem obrazków radzę najpierw na nie spojrzeć. Ten z Samem patrzącym przez okno na morze wygląda jak z budżetówki za 9,9zł :lol:

 

A co do gier które mi się podobają to ostatnimi czasy świetnie bawiłem się przy Dark Messiah Of Might And Magic i FEAR Extraction Point oraz... Alien Shooterze 2. Te gry mają to czego nie ma Double Agent.

Miodność :)

Edytowane przez SzperSon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem,a mianowicie 2:) .Chodzi mi o misje w kwaterze JBA gdzie trzeba powstrzymać wybuch tego statku tylko przeszukałem już cala baze i nie moge znaleźć pmieszczenia gdzie można było by powstrzymac ten wybuch.Drugi problem dotyczy kostki szcześcianiu mam za zadanie rozszyforwac email za pomoca tej kostki ,o co tam chodzi??

pozdrawiam i prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://img223.imageshack.us/my.php?image=asdasdin5.jpg

 

Widac tam po lewo kawalek Sama.

Mega akcja po prostu. Przylepilem sie do sciany, do malutkiego pokoju wszedlo 4 straznikow, kazdy z nich sie na mnie gapil, prawie dotykal i sobie poszli :lol:. Dobra kryjkowa to podstawa, nastepnym razem planuje zakryc twarz dla lepszego camuflage.

 

Jezus jaka ta gra jest zabugowana...

 

Np. zalatwilem kolesia co trzymal latarke i latarka mu nie spadla na ziemie tylko lewitowala w powietrzu po jego smierci.

Albo np. jak ogluszam kogos to zalicza mi to jakos zabojstwo, a jak udusze to zalicza mi jakos ogluszenie (chodzi o motyw, gdy podchodzimy od tylu do straznika i go lapiemy - wtedy mozna lewym przyciskiem ogluszyc, prawym udusic).

 

Thx qqrydza :lol:.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem,a mianowicie 2:) .Chodzi mi o misje w kwaterze JBA gdzie trzeba powstrzymać wybuch tego statku tylko przeszukałem już cala baze i nie moge znaleźć pmieszczenia gdzie można było by powstrzymac ten wybuch.Drugi problem dotyczy kostki szcześcianiu mam za zadanie rozszyforwac email za pomoca tej kostki ,o co tam chodzi??

pozdrawiam i prosze o pomoc

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
W solucji GameSpot'u masz "narysowane”, w jaki sposób masz ułożyć tą "kostkę" (tj. jak odszyfrować e-mail), konkretnie tu -> link. Bombę możesz rozbroić, bądź też nie po tym, jak skończy Ci się czas - pójdziesz po prostu za Emile.
Edytowane przez K.A.B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jestem wlasnie w Afryce. Zapowiada sie ciekawie. Szkoda mi jedynie Sama - bidny w poprzednich misjach tak sapal jakby mial wykorkowac, w Afryce juz widzialem pot sie lał z niego... chyba czas przejsc na emeryture, jak to on sam powiedzial podczas pierwszej misji.

 

 

Gdyby nie masa bugow i taka srednia na jeza optymalizacja to po prostu gra by byla swietna... ma klimat, ale zabraklo tego szlifu.

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

właśnie przeszłem gre,tylko jestem zawidziony zakończeniem dla mnie było beznadziejne ,grałem jako ten zły i zabiłem lamberta.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Moje zakończenie polegało na tym że rozboriłem bombe i wpada oddział swat fiher podnosi rece do gory i ...... tyle napisy koncowe ,rzeczywiscie zakonczenie jest takie kiepskie czy cos źle zrobilem ?(zabilem czlonkow jba emile i jakis inny)

Słyszałem że gierka ma 3 rózne zakonczenia ,czy mógłby ktos w spolerze mi opisac je DOKłADNIE oraz ewentualnie wskazówki co zrobic aby je uzyskac.

z góry dzieki pozdrawiam.smilies/smile.gif

edit. dodam też ze wskaznik zaufania miałem wieszky dla JBA:D

 

Spoiler źle zadziałał ;]. Teraz ok

Domik

Edytowane przez Domik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG... nie przeszedlem gry i to przeczytalem... dzieki deek, wielkie dzieki :| Wez pomysl zanim cos napiszesz, ok?

Najlepsza niespodzianka w grze mnie ominela :|

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK jak sie okazalo bylem na samym koncu gry. Wlasnie ja skonczylem...

 

No coz, gierka super, czekam na patcha jakiegos (mam nadzieje ze wyjdzie) i przechodze jeszcze raz. IMO najlepsza czesc serii.

 

O co chodzi z tym ostatnim lvlem? Przeszedlem gre ale mam jaksi jeszcze poziom gdzie zaczynamy gre na drabince lodki... wtf?

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Kiedy spotkalem tego calego szefa JBA podczas drogi do bomby, zalatwilem go karabinem, ale potem wczytalem i go zlapalem od tylu. Myslalem ze cos mu szepne przed smierca ale skubany sie wyrwal i musialem mu przywalic :lol:

 

Gra jest po prostu pikna i troche glupio ze ja tak skopali (silnik, bledy)

 

http://img103.imageshack.us/my.php?image=beztytu322usc3.jpg

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...