Skocz do zawartości
grzegrz

Splinter Cell: Double Agent

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SamoDobro

hmmm, gram 1024x768 , w sterach high quality, wylaczone wygladzanie krawedzi (...)

Czasem przytnie ale tragedii nie ma. Powiedzialbym, ze nawet gra sie komfortowo.

a ja zerkam w Twa sygnaturke spodziewajac sie jakiegos 6600GT (rozdzialka, brak AA) i... szok :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na 7300gt 'troszke wykreconej' mam w 1024/768 - nie wiem jakie detale :D 25-30fps i nawet niezle chodzi ;) a wyglada tez nie najgorzej.

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: Tyle to ja rzadko widzę na sprzęcie z podpisu. :lol2:

 

Nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie?? :cry: :cry:

Masz service packa 2? Na jakimś forum czytałem, że z takim komunikatem radzi sobie FrameWork. Głowy uciąć sobie nie dam bo u mnie tego problemu nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zabieram się za drugą połowe CT i mam pytanie - Czy warto grac w DA ? Słyszałem, że silnik skopany i gra ogólnie słaba :)

Warto, jak lubisz się bawić w kłopotliwą grę + bugi ;]

Silnik skopany.

Słaba ? Gra taka jak poprzednie części, a nawet bardziej klimatyczna ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, gram 1024x768 , w sterach high quality, wylaczone wygladzanie krawedzi, na takich ustawieniach :

cfg.JPG

Czasem przytnie ale tragedii nie ma. Powiedzialbym, ze nawet gra sie komfortowo. Cuz rogrywka inna niz w poprzednich czesciach ale ujdzie. Jednak czasem ma sie wrazenie, ze to niedorobiona konwersja z XO.

Musze grać na 1280x1024. Odpalam aplikacje bez AA i AF. Z HDR bez SS. Tekstury otoczenia (czy siakoś tak) na LOW.

Dla mnie jest to chore, żeby w czasie akcji mieć framedropy. Wiadomo, 79xx są silniejsze od 78xx. No, ale litości.

Chyba wytrzepie skarbonke przynajmniej na GTO bo sytuacja mnie lekko irytuje.

 

Inaczej, pozdrawiam graczy z 7300/7600. Trzeba mieć "bolsy" ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Wczoraj kupiłem oryginał SC DA. Zainstalowałem i uruchomiłem. Ustawiłem wszystko na High, rozdziałkę na 1280x960 w 16:10, kliknąłem zastosuj i error :angry: "Wystąpił błąd z aplikacją Splinter Cell 4.exe i zostanie ona zamknięta" . Kazda kolejna próba uruchomienia gry kończy się tym samym komunikatem. W info o błędzie znalazłem coś o pliku d3ddrv.dll. Jak grę przeinstaluję to mogę uruchomić ale jak tylko zacznę grzebać w opcjach grafiki to mam error. Nie wiem czego to wina. Pomóźcie.

Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się gra w ogóle nie uruchamia (zarówno w wersji demo jak i pełnej) zaraz po włączeniu i wybraniu 'single player' pojawia sie windowsowski komunikat 'Wystąpił błąd z aplikacją Splinter Cell 4.exe i zostanie ona zamknięta. Wymagania minimalne spełniam (e6600+gf7900+2gbram). Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem? Proszę odpiszcie. Dzięki, pozdrawiam

 

Sygnatura błedu:

AppName: splintercell4.exe AppVer: 0.0.0.0 ModName: d3ddrv.dll

ModVer: 0.0.0.0 Offset: 0008587a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstaluj DirectX z pelnej wersji.

zainstalowełem, nic to nie pomogło. Pomogło zmniejszenie odświeżania monitora. Tyle, że tak się grać nie da (60hz). Co za lipa, włączam ReForce gra się nie uruchamia wcale, wyłączam gra się uruchamia w 60hz. Edytowane przez Bernał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się gra w ogóle nie uruchamia (zarówno w wersji demo jak i pełnej) zaraz po włączeniu i wybraniu 'single player' pojawia sie windowsowski komunikat 'Wystąpił błąd z aplikacją Splinter Cell 4.exe i zostanie ona zamknięta. Wymagania minimalne spełniam (e6600+gf7900+2gbram). Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem? Proszę odpiszcie. Dzięki, pozdrawiam

 

Sygnatura błedu:

AppName: splintercell4.exe AppVer: 0.0.0.0 ModName: d3ddrv.dll

ModVer: 0.0.0.0 Offset: 0008587a

No to ja mam dokładnie to samo ale jak zmienię rozdzielczość w grze. Dlatego nic nie ruszałem i mogę pograć. Ale i tak to jest wkurzające. Też instalowałem DirectX z płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam dokładnie to samo ale jak zmienię rozdzielczość w grze. Dlatego nic nie ruszałem i mogę pograć. Ale i tak to jest wkurzające. Też instalowałem DirectX z płyty.

Chyba mi się udało z tym uporać (chyba bo gra jest ciemna i jak na razie wolna więc nie widzę na 100% czy odświeżanie już jest ok lol). Proponuje zainstalować sterowniki Z-Tweaked_v9128, ustawić odświeżanie na sztywno (w 'zmiana częstotliwości odświeżania), zrobić restart i uruchomić grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto mi pomoze? po długiej przerwie przysiadłem znowu do SC i mam zadanie gdzie musze otworzyc sejf i wziąć rtęć a ten sejf ni ciach!a nie da sie otworzyc :| nie wiem co mam robic, tyle razy juz probowałem...pomozcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stracilem save, czy ktos moglby mi powiedziec jak odblokowac misje, ostatnia misja to ta na statku odbieram telefon, wala do drzwi. Potem wychodze na balkon i tam na gore do kasyna. A tak na przyszlosc gdzie zapisywane sa save??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BilGejtZ

Czy wydana w Polsce wersja SCDA jest już w wersji 1.2? Nie widzę na stronie Cenegi żadnych łatek, a nie mam wersji instalacyjnej SCDA, więc nie będę eksperymentował z łatkami od UbiSoftu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wydana w Polsce wersja SCDA jest już w wersji 1.2? Nie widzę na stronie Cenegi żadnych łatek, a nie mam wersji instalacyjnej SCDA, więc nie będę eksperymentował z łatkami od UbiSoftu...

 

Wlasnie zainstalowalem ta late i dla mnie jest gorzej pomimo ze troche lepiej chodzi. W menu dodali antyaliasyng ale za to chyba nie opcji hdr cos tam (nie pamietam, to nie ten hdr co jest na samej gorze w menu) dlatego gorzej wygladal, a cienie mi sie kopaly, jakas kaszana czasami. Bez zadnych patchy wszystko bylo ok. Zalatalem tylko z nadzieja ze bedzie moze troche wiecej klatek.

Edytowane przez mmmaaarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za gra - grafika szokująca nie jest (przynajmniej na wszystkim min/off), a tnie ;D - mam tymczasowo 6600GT, Winchestera @2.45GHz i 1GB RAM, a gra utrzymuje się w okolicach 15-20 fps :D - chyba czas kupić konsolę ;)

 

//Spolszczenie też "jakieś gorsiejsze" niż w Chaos Theory...

Edytowane przez Darek_RK2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie zawarte w poscie powyzej.

Czy ktos moze mi wskazac gdzie do jasnej ciasnej sa patche na stronie cenegi?Kupilem gre i d...grac nie moge.Zrobilem myk z dopiskiem w shortcucie ( dzieki Sulaco) ale gre po wejsciu do menu wywala do windowsa.Ktos moze wie czemu?Oczywiscie oryginal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh to spolszczenie to najwyższych lotów pewnie nie jest pamiętam jak wychodził ChT to były próbki audio, filmiki słowem jedna wielka kampania gry w wersji PL a przy okazji DA nic.

Tak odbiegając nieco od tematu to przez ostatnie dni grałem w Pandore tomorrow (kiedys tylko 1 misje przeszedłem) i na prawdę gra wciągnęła mnie na długie godziny, miała ten klimat tą miodność, której DA brakuje. Przy okazji pamiętając nieco jeszcze ChT mogę stwierdzić, że imho ChT jest najlepszą częścią serii, później PT, a DA co najwyżej 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...