Skocz do zawartości
grzegrz

Splinter Cell: Double Agent

Rekomendowane odpowiedzi

Po przejściu gry mogę stwierdzić tylko, że DA to najsłabsza część serii. Z najlepszej skradanki zrobili średnią grę akcji TPP. Pomysły ze scenariusza średnie, grafika w większości ciekawsza była w Chaos Theory. Mam nadzieję że w następnej części twórcy porzucą pomysły z DA i wrócą do korzeni z pierwszej części + CT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie. Czy macie w tej grze takie coś np. gram sobie, i po misji (nie zawsze) wyskakuje czarny ekran, albo się zawiesza. Ma ktoś może taki przypadek ? Nie wiem co się dzieje, czy ta gra jest tak zabugowana ? System mam świeży, sterowniki najnowsze -> sprzęt nie kręcony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pewien problem z tą grą. Gra mi idzie ładnie przez pierwsze bodajże trzy rundy a w następnych po dłuższym graniu gra zaczyna "zamulać" po czym z postaci znikają tekstury (robią się czarne). Sprzęt mam nie kręcony i się nie przegrzewa. W inne gry mogę grać godzinami przy pełnym obciążeniu i nic się nie dzieje. Może ktoś wie czym może to być spowodowane? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałeś patche? W sumie to ta gra jest tak zabugowana, że szkoda jej instalować. Nawet na X360 chodzi dość wolno i często przycina. Programiści kładą lache na optymalizacje i wychodzi nie wiadomo co. Tak na odwal się. :( Ja odpuściłem. Szkoda zdrowia dla tego tytułu. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dopiero co zakupiłem oryginał DA lecz nie mogę jej uruchomić. Za każdym razem po uruchomieniu dostaję taki oto komunikat:

Dołączona grafika

 

Sprzęt na 100% spełnia wymagania (sygn.)

Czy ktoś dlaczego tak się dzieje?

 

pozdrawiam

 

EDIT

Sterowniki do karty mam nowe, zainstalowałem też patcha 1.02 ale wciąż to samo...

Edytowane przez spartakus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze mi lopatologicznie wytlumaczyc jak mam ustawic ta cholerna kostke, tylko nie wysylajcie mi tego linka:

http://www.gamespot.com/features/6159962/p-25.html

 

To teraz sobie wyobraź, że ta tabela to ten sześcian rozłożony na płaszczyźnie, taka siatka figury. Teraz tak, pierwsze 2 kolumny pomijamy, czytamy 3 i 4 od góry (sąsiadujące komórki odpowiadają polom w kostce). 000 i 110 wpisujemy do pierwszej linii, 001 i 111 do drugiej poniżej, obracamy następnie kostkę w dół i wpisujemy dalej 010 i 000, oraz 011 001. Procedurę powtarzamy obracając sześcian cały czas w tym samym kierunku (w dół). Kiedy wypełniliśmy już wszystkie pola liczbami z kolumny 3 i 4 przechodzimy do danych z kolumny 1 i 2 - obracamy kostkę w lewo i tam wpisujemy te wartości - 100 i 110 w pierwszej linii oraz 110 i 101 w drugiej. Obracamy kostkę dalej w lewo i mamy kolejny pusty bok, w który wklepujemy wartości z 7 i 8 kolumny. To wszystko :-) Miłej zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz sobie wyobraź, że ta tabela to ten sześcian rozłożony na płaszczyźnie, taka siatka figury. Teraz tak, pierwsze 2 kolumny pomijamy, czytamy 3 i 4 od góry (sąsiadujące komórki odpowiadają polom w kostce). 000 i 110 wpisujemy do pierwszej linii, 001 i 111 do drugiej poniżej, obracamy następnie kostkę w dół i wpisujemy dalej 010 i 000, oraz 011 001. Procedurę powtarzamy obracając sześcian cały czas w tym samym kierunku (w dół). Kiedy wypełniliśmy już wszystkie pola liczbami z kolumny 3 i 4 przechodzimy do danych z kolumny 1 i 2 - obracamy kostkę w lewo i tam wpisujemy te wartości - 100 i 110 w pierwszej linii oraz 110 i 101 w drugiej. Obracamy kostkę dalej w lewo i mamy kolejny pusty bok, w który wklepujemy wartości z 7 i 8 kolumny. To wszystko :-) Miłej zabawy

A ja to ujmę prościej :

 

#1 - Na ściance startowej wprowadź następujące wartości (zaczynając od lewej strony, od góry) – 010, 000, 011, 001.

Wciśnij PRAWY przycisk myszy.

#2 – Wprowadź wartości – 100, 010, 101, 011.

Wciśnij PRAWY przycisk myszy.

#3 – Wprowadź wartości – 110, 100, 111, 101.

Wciśnij PRAWY przycisk myszy.

#4 – Wprowadź wartości – 000, 110, 001, 111.

Wciśnij PRAWY przycisk myszy.

Wciśnij LEWY przycisk myszy.

#5 – Wprowadź wartości – 100, 110, 111, 101.

Wciśnij LEWY przycisk myszy.

Wciśnij LEWY przycisk myszy.

#6 – Wprowadź wartości – 011, 001, 000, 010.

 

Koniec :) i lepiej zapisz grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dopiero co zakupiłem oryginał DA lecz nie mogę jej uruchomić. Za każdym razem po uruchomieniu dostaję taki oto komunikat:

 

Sprzęt na 100% spełnia wymagania (sygn.)

Czy ktoś dlaczego tak się dzieje?

 

pozdrawiam

 

EDIT

Sterowniki do karty mam nowe, zainstalowałem też patcha 1.02 ale wciąż to samo...

Usuń monitor(y) w menedżerze urządzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to ujmę prościej :

 

#1 - Na ściance startowej wprowadź następujące wartości (zaczynając od lewej strony, od góry) – 010, 000, 011, 001.

Wciśnij PRAWY przycisk myszy.

#2 – Wprowadź wartości – 100, 010, 101, 011.

Wciśnij PRAWY przycisk myszy.

#3 – Wprowadź wartości – 110, 100, 111, 101.

Wciśnij PRAWY przycisk myszy.

#4 – Wprowadź wartości – 000, 110, 001, 111.

Wciśnij PRAWY przycisk myszy.

Wciśnij LEWY przycisk myszy.

#5 – Wprowadź wartości – 100, 110, 111, 101.

Wciśnij LEWY przycisk myszy.

Wciśnij LEWY przycisk myszy.

#6 – Wprowadź wartości – 011, 001, 000, 010.

 

Koniec :) i lepiej zapisz grę :)

Wielkie dzieki, zrobilem jak piszesz i juz mam to za soba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zaraz mnie szlag trafi! Jak ta gre zmusic do dzialania na 100Hz??? Przy 60Hz moje oczy nie wyrabiaja... Wymuszanie 100Hz w dxdiag i catalyst nie dziala - gra nadal odpala sie w 60Hz. Po uzyciu Reforce gra w ogole sie nie odpala...

 

Prosze o rady.

 

Panowie zaraz mnie szlag trafi! Jak ta gre zmusic do dzialania na 100Hz??? Przy 60Hz moje oczy nie wyrabiaja... Wymuszanie 100Hz w dxdiag i catalyst nie dziala - gra nadal odpala sie w 60Hz. Po uzyciu Reforce gra w ogole sie nie odpala...

 

Prosze o rady.

 

Panowie zaraz mnie szlag trafi! Jak ta gre zmusic do dzialania na 100Hz??? Przy 60Hz moje oczy nie wyrabiaja... Wymuszanie 100Hz w dxdiag i catalyst nie dziala - gra nadal odpala sie w 60Hz. Po uzyciu Reforce gra w ogole sie nie odpala...

 

Prosze o rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którym klawiszem uaktywnia się minimapę? Tak by w trakcie grania było ją widać w lewym dolnym rogu ekranu?

Nie pamietam dokladnie ale ponaciskaj po lewej stronie ctrl, alt, shift,z,x,c. Pod koniec gry dopiero sie zorientowalem ze cos takiego jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No w sumie gra ma swoje wymagania, graficzke tez ladną wiec z takim sprzetem to mozna sie w sumie tego bylo spodziewac ;) U mnie tez nie dzialala za dobrze ale jakos mozna bylo to przezyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie powiedzcie mi jak to jest z wymaganiami tej gry. Bo mi tu coś nie gra :D 1 misję zacząłem w takich ustawieniach Dołączona grafika

i gierka chodzi bardzo płynnie czasami tylko zacina przy większych zadymach ale generalnie chodzi dobrze. Chciałem sie dowiedzieć czy w następnych misjach też tak będzie? Czy tylko 1 jest tak łaskawa dla sprzętu. Zacina po włączeniu "Shaderów wysokiej jakości" a bez tej opcji właściwie nie widać gdzie są oświetlone miejsca a gdzie nie :blink: Nie wiem już co o tym myśleć ta opcja żre tyle fpsów ile widzi nawet przy wyłączonych innych opcjach, ale bez niej nie wiem gdzie moge sie bezpiecznie poruszać :mur:

Edytowane przez Krzysg4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie chodzi dobrze 40-50kl/s na moim radeonie x1800 (niepodkrecona karta) i mam problem co jakis czas komputer wyłacza podczas ladowania gry albo podczas grania to normalne??

U mnie podobnie z tym wyłączaniem kompa albo czasami sie jakieś błędy pojawiają przy ładowaniu albo błąd pliku exe. Raz jak mi wywalił to musiałem od nowa instalować gre bo nie chciał sie włączyć ale z reguły chodzi dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem

zmieniłem komp plytę , dysk itp

Ponownie zainstalowałem gre , wszystko jest ok, program sprawdził system , DirX z płyty

klikam na ikonę , płyta się kręci w DVD kilka sekunt i koniec.

odinstalowałem i znowu instal zawsze to samo

co jest grane???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

tez mam problem z tym ze zawsze mi ustawienia graficzne wracaja na next gen. Poza tym gra nie chodzi najlepiej w stosunku do tego jak wyglada. Szkoda, moze latka jakas pomoze, jest sens instalowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie pojawia sie okno

- jeden gracz

- wielu graczy

-autorzy

- wyjście

wszystkie działają oprucz - jeden gracz

klikam

kursor miga pojawia sie ikona cd i po paru sekundach cisza

 

inne gry np. STALKER działeją

co robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...