Skocz do zawartości
szeregowy

X360 Vs Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

a ja jestem czlowiekiem ktory w zyciu nie mail zadnej konsi\oli i jestem zupelnie bez strony ale jak widze wypowiedzi niektorych to.....boshe co za stronniczosc! Bronicie tej sony jakby od tego wasze zycie zalezalo!! Jak dla mnie oczywiste jest ze kupuje sie to co jest najepsze a nie jaki jest na tym znaczek!! Nie mowie wcale ze x-box jest lepszy to wyjdzie w praniu! Planuje kupic konsole po nowym roku bo nie mam kasy zeby caly czas dokladac kase na kompa, wiec sledze co sie dzieje teraz na rynku konsolowym! I czytajac poki co artykuly na ktore natrafilem jakbym na dzien dzisiejszy cos kupowal to biore x-box'a! Ale nie zmienia to faktu ze za tydzien zmienie zdanie na ps3! Poki co jest za malo powiedziane tzn nikt jeszcze nie gral w zadna gre ani na x-box ani na ps3 wiec po co te klotnie!! Ludzie dajcie ze spokoj!! Jak Beda na rynku juz obydwie to na chlodno zadecyduje co kupie!! Nie ma co spekulowac o wydajnosci na podstawie cyferek np nie wiem czy najlepszy przyklad ale wydaje mi sie dobry GF5900 na papierze wypas!!! a jak wyszedl w PS2.0??? Podobnie moze byc choc nie musi w przypadku Play'a3 !! Wiec spokojnie!! A jesli chodzi o argumenty gier to nie mam zdania kompletnie bo nie gralem w zadna gre na konsoli :(((

Edytowane przez Jajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co jest za malo powiedziane tzn nikt jeszcze nie gral w zadna gre ani na x-box ani na ps3 wiec po co te klotnie!! Ludzie dajcie ze spokoj!! Jak Beda na rynku juz obydwie to na chlodno zadecyduje co kupie!!

1456816[/snapback]

No i widać, że mamy tu rozsądnego człowieka. Ale co do gier, to nikt nie grał na next genach, ale pełno osób grało w gierki, których będą sequele na konsolach. A niektóre będą zarezerwowane tylko dla niektórych konsol np: Tekken, czy Devil May Cry (podaje tylko do ps-a, bo nieznam tytułów na x-a). To według mnie jest już jakaś podstawa.

 

P.S. niemoge sie doczekać, aż zobacze Mobil Suit Gundam, bo jestem wielkim fanem tej serii (zwłaszcza anime), a wiem że wyjdzie na ps3. Spodziewałbym się tego równierz na Nintendo (bo to też japońska firma), ale wątpie, że wyjdzie na X-a. Więc widzisz. Niektórzy nie mają problemu, którą konsole kupią, zanim którakolwiek wyjdzie :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie xboxonline.pl pojawiło się tłumaczenie artykułu z gamespota:

 

 

PS3 kontra Xbox360 - okiem speca

 

Kategoria:Opisy, Data dodania artykułu: 2005-05-20 21:20:05.

 

 

Ogólnie rzecz biorąc mała jest ilość ludzi którzy naprawdę rozumieją cyferki, którymi raczą nas producenci w celu jak najefektowniejszego rozreklamowania swojego towaru. Po prostu zdecydowana większość z nas wychodzi z założenia, że czym wyższe parametry dany sprzęt posiada tym lepiej. Jednak nie do końca jest tak, jak się sądzi.

 

Kłamliwe Flopsy.

 

Jak zapewne zauważyliście, największą różnicą w szybkości pomiędzy dwoma konsolami notuje się w różnicy całkowitej wydajności systemu Floating-Point (1 TFLOP X360, 2 TFLOP PS3).

Cóż to zatem jest ten FLOP?

 

Jednostka wydajności obliczeniowej procesorów. Jeden FLOP to jedna operacja zmiennopozycyjna wykonana w ciągu jednej sekundy. Moc obliczeniową współczesnych procesorów mierzy się w gigaflopsach (GFLOP), czyli jednostce tysiąc milionów (miliard) razy większej. Ang. Floating Point Operations Per Second - operacje zmiennopozycyjne na sekundę.

Wielu specjalistów jednak radzi, aby nie brać pod uwagę takiego wyliczenia ponieważ jest to pomiar który nie uwzględnia reszty czynników mających wpływ na szybkość działania całego systemu. Wyniki zazwyczaj nie oddają rzeczywistej mocy obliczeniowej całego układu z którym mikroprocesor jest sprzężony. Dlatego wprowadzono zupełnie inny sposób obliczania wydajności zwany Standard Performance evaluateuation Corporation (SPEC) który dostarcza bardziej wiarygodnych informacji.

 

Jak widać, FLOPY jako cyferki mogą zmylić jeśli według nich szacujemy prędkość CPU. Bez kontekstu całości architeORT: ORT: ORT: ktury, są nic nie znaczącymi liczbami które mówią jedynie, że jeśli reszta pozwoli, procesor ma dostateczną moc, aby nic w układzie nie pracowało zbyt wolno.

 

PS3 jest reklamowany jako konsola, która posiada w sumie 2TFLOPy, z czego 1.8TFLOPa to moc która pochodzi z GPU. I zgadzam się, że Sony posiada bardzo mocny GPU pracujący na szynie 6800Ultra SLI. Ale to by znaczyło, że pojedyncza szyna to zaledwie 0,9 TFLOPa? I jak do tej przepustowości mają się ultra nowoczesne układy graficzne? Przecież ich moc nie będzie dostatecznie dobrze w takim układzie wykorzystana. 1TFLOP jest dla X360 marketingowym miodzikiem na uszy żądnych wrażeń graczy – a u Sony ten miodzik jest porostu bardziej słodki. Nic więcej.

 

Jeszcze ciekawostka: 1TFLOP zawiera 1000 GFLOPów, czyli IBM władował w trzewia PS3 2000% wydajniejszy procesor niż w najnowszych stacjach serwerowych pracujących na architekturze PowerPC kosztujących po 500 000 dolców? Przemyśl to.

 

CPU:

 

PS3 Cell (1 PPC + 7 działających jednostek + 1 niewykorzystany segment) vs X360 CPU (trzy rdzenie PPC)

 

X360 - wady i zalety:

- znacznie łatwiejszy w programowaniu są 3 symetryczne procesory niż 7 asymetrycznych

- mocny i wydajny pojedynczy wątek, niestety może przeprowadzać ograniczoną ilość operacji

- multithreading jest trudny w programowaniu, ale nie aż tak bardzo jak w przypadku architektury Cell`a

- Najlepiej opisać CPU Xboxa jako maszyny do wszystkiego

 

Cell - wady i zalety:

Cell jest wektorowym procesorem który posiada niesamowite osiągi w pomiarach przy pomocy Flopów, czyli ma zapas mocy w przypadku instalacji odpowiednio szybkich urządzeń wewnętrznych

- doskonały do uruchamiania jednocześnie wielorakich zadań (np. silnika gry oraz kodowania i dekodowania strumienia video)

- Asymetryczny multhreaded jest trudniej programować niż symetryczny układ wieloprocesorowy. Wymaga to niezwykłych zdolności w kompilowaniu oraz optymalizowaniu oprogramowania znacznie wykraczające poza opanowanie podstaw ujarzmiania architektury X86.

- Słabiutka wydajność pojedynczego wątku (tzw. single thread)

- Nie została przewidziana żadna dodatkowa gałąź sprzętowa. Bardzo słaby w uruchamianiu skomplikowanych struktur A.I.

- Bardzo wyspecjalizowane podejście do procesora; Cell jest przede wszystkim multimedialnym potworkiem który najlepiej się nadaje np. do HDTV a dopiero potem do gier. Bardzo dobry do uruchamiania skomplikowanych silników sprzętowych znacznie gorzej wypada w kodowaniu A.I.

 

GPU

 

X360 wady i zalety:

- ATI jako układ graficzny nex-genowej konsoli (R500) ma ma architekturę wyjątkową – posiada ujednolicony układ vertex/shader i pixel pipelines (czyli jednostek generujących pixele). 48 z tych jednostek ma automatycznie przydzielone własne funkcje.

- Łatwiejszy w programowaniu (dzięki temu co napisałem w punkcie wyżej)

- 10MB framebuffer pozwala na zupełnie swobodny anti-aliasing, ale ograniczony do trybu 720P. Dla wyższych rozdzielczości jest niewystarczający.

- Nieznana liczba tranzystorów (oczekujemy rychłego sprecyzowania)

 

PS3 GPU:

- oficjalnie podano, że układ będzie posiadał 300 millionów tranzystorów z obsługą fixed pixel oraz vertex pipelines. Jeśli 6600GT posiada 160 milionów tranzystorów, a 6800ultra 222 miliony - to jest bardzo prawdopodobne że PS3 GPU będzie miał 24 pixel pipelines i około 10-12 shader pipelines.

- niezależne pipelines są szybsze ale i znacznie cięższe w programowaniu

 

Pamięć:

 

X360:

512Mb ujednoliconej pamięci DDR3. Jest ona podzielona pomiędzy GPU i CPU. Elastyczność takiego rozwiązania jest oczywistą przewagą (mniejsze koszta, brak problemów z synchronizacją, możliwość przedpremierowej całkowitej zamiany układu na większy lub wydajniejszy). Wadą takiego rozwiązania jest właśnie ta wspólnota. Developerzy bardzo różnie będą ją rozdzielać 50:50, 30:70, 20:80 przez co gry jakościowo będą nierówne.

 

PS3:

256MB XRD dla Cell`a

256MB DDR3 dla GPU

Przewagą takiego układu jest posiadanie własnej pamięci, ale też wadą, że ograniczona została do 256 MB.

 

Wiec jeśli gra potrzebuje ładniejszej i pełniejszej grafiki w X360 otrzyma ją kosztem prędkości działania. W PS3 jej poziom będzie ograniczony właśnie do wielkości pamięci, ale zawsze będzie wiadomo, że nie spadnie poniżej pewnego poziomu.

 

Pasma przenoszenia

 

X360:

22.4 GB/s pamięć sprzężona z pasmem Bandwidth

256 GB/s Bandwidth dla EDRAM

21.6 GB/s podstawowa szyna

 

256GB/s przy 10mb buforu ramki (frame buffer) daje X360 GPU główną przewagę; to oznacza, że R500 nie jest ograniczony tylko szerokością pasma i uzyskuje minimalną wydajność już z włączonym 4x MSAA Antialiasingiem. Ale tylko przy ograniczeniu 720p. Jeżeli włączymy większą rozdzielczość obraz nie zmieści się już w buforze ramki, przez co nastąpi znaczne zwolnienie pracy.

 

PS3:

Główny RAM 25.6GB/s

VRAM 22.4GB/s

RSX 20GB/s (zapis) + 15GB/s (odczyt)

SB< 2.5GB/s (zapis) + 2.5GB/s (odczyt)

 

W przypadku PS3 to po prostu standard. Nic ponad to.

 

Wyjścia video.

 

X360:

Pojedyncze wyjście DVI-output wsparcie dla HD (wliczając w to 1080P i 1080i). Prawdopodobnie i tak większość gier będzie użytkowana przy 720P z antialiasingiem; problem może wystąpić tylko przy 1080i

 

PS3:

Podwójna HDMI pomocna w podpięciu dwóch telewizorów HDTV. HDMI jest nowym formatem. Jednak z komputerowego doświadczenie wiemy, że jeśli gra działa prawidłowo na pojedynczym monitorze w rozdzielczości 1080P, to aby podobnie chodziła na dwóch telewizorach potrzeba już zmniejszyć rozdzielczość do 720P.

 

Pozostałe dodatki.

 

Które tylko podnoszą koszta i niewiele wnoszą w życie przeciętnego gracza. PS3 ma ich znacznie więcej:

 

Podwójny eithernet

Wbudowany wi-fi

Bluetooth

Multi-typesslot z pamięci flash (SD, memory stick itp)

Blueray

 

Wyżej wymieniony sprzęt dodaje jakieś $100 do podstawowej ceny PS3

 

 

Twórcy X360 i PS3 podchodzą do swojego sprzętu z inną filozofią. X360 posiada surową potęgę przy tym jest sprzętem bardziej elastycznym i łatwym w programowaniu. PS3 jest trudniejsze w okiełznaniu przy bardzo podobnych efektach końcowych. Różnica pomiędzy sprzętami wbrew pozorom i wbrew temu, co mówi Sony nie jest duża. Sprzęt Sony jest 100% szybszy? Nie zauważyłem aby był szybszy chociażby w 50%. Obydwie konsole to dokładnie ta sama generacja.

 

Analiza nie uwzględnia wad i zalet zabawy sieciowej za pośrednictwem internetu, łatwości obsługi, mnogości dostępnych funkcji i usług z tym aspektem związanych.

 

Żródło: GameSpot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/ 1 CELL running at 4 GHZ, providing 256 GFLOPS power ( 1 PPE ( L1 cache 32 KB, L2 cache 512 KB, and 8 SPE each one having 256 KB )

 

2/ there is 2 I/O ( input/output ) on CELL, to communicate with other parts of the console, the first I/O of the CELL has the main purpose to communicate with the unified shared (between the CELL and the GPU) XDR Ram memory ( from RAMBUS) at a 50 GB/s bandwidth ( 4 * 64 MB = 256 MB of memory )

 

3/ The second I/O is called FlexIO ( flexible input/output ) and this allow the CELL to communicate with the next generation NVIDIA GPU at a 76.8 GB/s bandwidth ( this GPU with 190 million transistors will run at a 600 MHZ, with a 32 rendering pipelines, associated with 16 MB of Toshiba Embedded DRAM of 256 GB/s bandwidth)

The CELL will help the GPU in creating advanced physics for particle effects

 

:blink: ciekawe kto tu sobie w bambuko leci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz mi powiedzcie, z kąd twórcy wyżej wymienionych artykułów mają te dane?? Do czasu premiery może się wiele wydarzyć, więc cyferki mogą się bardzo pozmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby się coś działo w tym topiku: PS3 BĘDZIE LEPSZY!!!!

:cool:

edit-poprawiłem, aby nie było :razz:

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeby się coś działo w tym topiku: PS3 BĘDZIE LEPSZY!!!!

:cool:

1467462[/snapback]

Każdy ma swoje zdanie i trzeba to szanować, ty uważasz że ps3 będzie lepszy, ja uważam że to xbox 360 będzie lepszy i dlatego będę go miał.

 

a ps3 nie wybiorę dlatego gdyż 3/4 gier na tą konsole będą dla ciot( nie chce nikogo urazić, wnioskuje to z gier na ps2) i takie gry mi nie pasują

jak powiedział kiedyś Mariusz Max Kolonko w telexpresie ps2, gamecube to zabawki dla dzieci, a xbox to maszyna dla prawdziwych mężczyzn i z tym się w pełni zgadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

cavarr hhahahahah jaki lol... po pierwsze to prawdziwi mezczyzni nie zamuja sie graniem w gierki O_o Na ps3 beda gry dla ciot hmm a to ciekawe, a na xboxie beda gry dla prawdziwych twardych mezczyzn? Mam nadzieje ze sobie zartujesz bo jesli piszesz na serio to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cavarr hhahahahah jaki lol... po pierwsze to prawdziwi mezczyzni nie zamuja sie graniem w gierki O_o Na ps3 beda gry dla ciot hmm a to ciekawe, a na xboxie beda gry dla prawdziwych twardych mezczyzn? Mam nadzieje ze sobie zartujesz bo jesli piszesz na serio to...

1467756[/snapback]

Kiedyś oglądałem program na discowery o rynku gier konsolowych i komputerowych, śednia wieku konsumentów tego typu rozrywki to powyżej(dokładnie nie pamiętam) 25 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cavarr hhahahahah jaki lol... po pierwsze to prawdziwi mezczyzni nie zamuja sie graniem w gierki O_o Na ps3 beda gry dla ciot hmm a to ciekawe, a na xboxie beda gry dla prawdziwych twardych mezczyzn? Mam nadzieje ze sobie zartujesz bo jesli piszesz na serio to...

1467756[/snapback]

lol to ty jesteś jak tak uważasz :lol: , większość użytkowników konsol to ludzie którzy już pare ładnych lat skończyli, tylko w naszym kraju jest jakaś mentalność ze w gry grają tylko dzieci, na zachodzie wygląda to zupełnie inaczej.

 

PS.

nadal jestem swojego zadania ze większość gier na pleya2 to dziecinada połączona z mangą którą Japończycy uwielbiają i dlatego ps2 zdobył tam tak dużą popularność.

 

pisze to serio jak prawie wszystko na tym forum hehhehe

czekam na odp :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

moze ci sie podobac xbox bardziej niz ps2, twoj gust, twoja sprawa ale pisanie ze 3/4 gier na ps2 to gry dla ciot jest... swiadczy o twojej inteligencji i takie argumenty to sobie mozesz.

PS. Nie kazdy dosrosly mezczyzna jest prawdziwym mezczyzna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje zdanie i trzeba to szanować, ty uważasz że ps3 będzie lepszy, ja uważam że to xbox 360 będzie lepszy i dlatego będę go miał.

 

a ps3 nie wybiorę dlatego gdyż 3/4 gier na tą konsole będą dla ciot( nie chce nikogo urazić, wnioskuje to z gier na ps2) i takie gry mi nie pasują

jak powiedział kiedyś Mariusz Max Kolonko w telexpresie ps2, gamecube to zabawki dla dzieci, a xbox to maszyna dla prawdziwych mężczyzn i z tym się w pełni zgadzam.

1467670[/snapback]

"wnioskuję toz gierna ps2" ...dopszeee koleszko..to moze nam teraz łaskawie napiszesz z jakich gier to wnioskujesz i jakie twoim zdaniem gry swiadczą o tym ze konsola jest dla ciot, oraz jakie gry swiadczą o tym ze xbox nie jest dla ciot..tylko proszę konkretne tytuły i konkretne argumenty nie to co przed chwilą.

 

P.S cos mi się zdaje ze to co napisałes to zwykła prowokacja dla przysłowiowych jaj ale poczekam na twą odpowiedź o ile ona nastąpi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehhee - Final fantasy, bodajrze nr 9 - główny bohater - koleś z ogonkiem :) Harvest Moon (podoba mi się) - siejesz roślinki na polu :) Większość platformówek - bohaterowie - jakieś liski, krokodylki :)

Pokemany, Dragon Balle :) Większość horrorów - gra się panienkami :) Nie chce mi się myśleć dalej, ale w sumie większość gier heheh :)

Oczywiście to żarty, chciałeś - masz, błagam, nie sypcie "poważnymi" tytułami, ja to zrobiłem dla śmiechu :)

Edit:

Wiem wiem wiem - MARIO roxxx ! Razem z Luigim to podstawa śmiechu w PSX EXTREME :) Pedaaaałyyyy :)

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"wnioskuję toz gierna ps2" ...dopszeee koleszko..to moze nam teraz łaskawie napiszesz z jakich gier to wnioskujesz i jakie twoim zdaniem gry swiadczą o tym ze konsola jest dla ciot, oraz jakie gry swiadczą o tym ze xbox nie jest dla ciot..tylko proszę konkretne tytuły i konkretne argumenty nie to co przed chwilą.

 

P.S cos mi się zdaje ze to co napisałes to zwykła prowokacja  dla przysłowiowych jaj ale  poczekam na twą odpowiedź o ile ona nastąpi  :D

1468483[/snapback]

Też bym chciał te tytuły zobaczyć. Ale taki poważny przegląd a nie selekcje kilku dennych gierek i uważanie ich jako poparcje swojej teorii, bo gier na PS2 jest ponad 5000. Pozatym gier o japońskim charakterze poza kraj KKW się mało wydostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ci sie podobac xbox bardziej niz ps2, twoj gust, twoja sprawa ale pisanie ze 3/4 gier na ps2 to gry dla ciot jest... swiadczy o twojej inteligencji i takie argumenty to sobie mozesz.

PS. Nie kazdy dosrosly mezczyzna jest prawdziwym mezczyzna :P

1468298[/snapback]

no mój gust i to przedstawiłem w poprzednich postach.

No widocznie bardzo się oburzyłyłeś, gdyż mówisz o inteligencji, a zazwyczja ludzie wyjeżdzają z takimi tekstami jak nie mają co napisać, a chcą gościa zmieszać z błotem.

 

ps. widocznie ty nie jesteś jak tak piszesz

 

"wnioskuję toz gierna ps2" ...dopszeee koleszko..to moze nam teraz łaskawie napiszesz z jakich gier to wnioskujesz i jakie twoim zdaniem gry swiadczą o tym ze konsola jest dla ciot, oraz jakie gry swiadczą o tym ze xbox nie jest dla ciot..tylko proszę konkretne tytuły i konkretne argumenty nie to co przed chwilą.

 

P.S cos mi się zdaje ze to co napisałes to zwykła prowokacja  dla przysłowiowych jaj ale  poczekam na twą odpowiedź o ile ona nastąpi  :D

1468483[/snapback]

następny się zbulwersował, że obraziłem jego konsole hehhe, uważaj zeby ci pikwa nie staneła

1. "wnioskuję toz gierna ps2" nie znam tego

2. nie jestem twoim "koleszką"

3. napisałem gdzieś ze ta konsola jest dla ciot bo nie widzę, przedstawiłem tylko że większośc gier jest ciotowatych, a kto co kupi to mnie nie obchodzi, mają do tego prawo

3.

Viewtiful Joe 2, Dragon Ball Z: Budokai, Spy vs Spy, Ys: The Ark of Napishtim, Astro Boy, Monster, Hunter, Dynasty Warriors 4: Empires, Guilty Gear Isuka

Shadow Hearts: Covenant, Shining Tears, Teenage Mutant Ninja Turtles 2: Battle Nexus, Dragon Ball Z: Budokai 3, Shaman King: Power of Spirit, Godzilla: Save the Earth, SingStar Party, Final Fantasy VII, Dirge of Cerberus, Time Crisis: Crisis Zone, Maximo vs Army of Zin, Muppet Party Cruise, DJ: Decks & FX, Suikoden 4, Samurai, Jack: The Shadow of Aku, Maximo: Ghosts to Glory, Wszystkie Final Fantasy, Front Mission 4 , Xenosaga, Parappa The Rapper 2, Kingdom Hearts, Killzone, Pro Evolution Soccer 3-4, Metal Gear Solid, Amplitude, Namco X Capcom Playtest

 

i to co podał KZI

 

I wiele innych, nie twierdze że wszystkie gry na ps2 to dno, jest naprawdę wiele gier które są b.dobre, ale i tak nie przemawia to abym kupił tą konsole a nie xboxa i to jest moje i wyłącznie moje zdanie.

Część gier które tu przedstawiłem mogą się komuś podobać ale do mnie nie trafiają heheh

 

 

The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay

Project Gotham Racing 2

Halo 2

Forza Motosport

Oddworld Stranger's Rath

Ninja Gaiden

 

I wiele innych przedstawiłem tylko kilka tytułów, gdyż nie mam czasu na takie wypisywanie

 

5. to nie jest żadna moja prowokacja Sherlocku tylko moje zdanie na temat gier na ps2, na co mam pełne prawo

 

 

ps. .:Solid_Snake:. wracaj na pclab heheheh tam cię jeszcze bardziej kochają

 

gier na ps2 jest ok 5000 jak piszesz solid Snake, a ile jest tych naprawdę dobrych 10, 20 bo na pewno nie więcej. reszta to jakieś wypychacze.

maniaku ps3 hehehe który uważa że tą konsolkę kupi po premierze za 1600zł.

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie poniekad z cavarr. Gry na xboxa sa najbardziej dorosle ze wszystkich konsol. Ta konsola sprawdza sie dla faceta takiego jak ja (29lat) idealnie. Halo 2, Forza, riddick i splinter cell. Nie trawie klimatu gier ktory sie ukazaly tylko na ps2. Nie kreca mnie samujaje, mangi, FF i symulatory komara. Wole sensowne gry robione na europejskie i amerykanskie rynki. Jedna gra na rynek japonski w ktora gram to desha de go i icaragua na dreamcascie :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Viewtiful Joe 2, Dragon Ball Z: Budokai, Spy vs Spy, Ys: The Ark of Napishtim, Astro Boy, Monster, Hunter, Dynasty Warriors 4: Empires, Guilty Gear Isuka

Shadow Hearts: Covenant, Shining Tears, Teenage Mutant Ninja Turtles 2: Battle Nexus, Dragon Ball Z: Budokai 3, Shaman King: Power of Spirit, Godzilla: Save the Earth, SingStar Party, Final Fantasy VII, Dirge of Cerberus, Time Crisis: Crisis Zone, Maximo vs Army of Zin, Muppet Party Cruise, DJ: Decks & FX, Suikoden 4, Samurai, Jack: The Shadow of Aku, Maximo: Ghosts to Glory, Wszystkie Final Fantasy, Front Mission 4 , Xenosaga, Parappa The Rapper 2, Kingdom Hearts, Killzone, Pro Evolution Soccer 3-4, Metal Gear Solid, Amplitude, Namco X Capcom Playtest

 

ps. .:Solid_Snake:. wracaj na pclab heheheh tam cię jeszcze bardziej kochają

 

gier na ps2 jest ok 5000 jak piszesz solid Snake, a ile jest tych naprawdę dobrych 10, 20 bo na pewno nie więcej. reszta to jakieś wypychacze.

maniaku ps3 hehehe który uważa że tą konsolkę kupi po premierze za 1600zł.

1468805[/snapback]

Odemnie się łąskawie odczep. Kolejny z elo elo powaznym argumentem. Ps2 kupiłem za 1600 zł to powiedz mi DLACZEGO nie mam kupić PS3 za tyle? I ile razy mam pisać, ze jakbym był maniakiem sony to bym nie grął na PC i x-boxie.

Nazywanie gier takich jak PES, MGS, Killzone że są dla ciot, albo dziecinne, albo Aplitude, Sungstar czy Timie Crisis, takimi samymi, bo posiadają niekonwencjonalne sterowanie jest smieszne. Ktoś lubi śpiewać do ekranu, wg słów w SingStar to ciota? Ktoś kto lubi strzelać pistoletem w ekran to ciota. Kto gra w PES to ciota. Fifa da best... :blink: A jak nie ciotowate, to co w tych grach jest dziecinne.

Final Fantasy i inne jRPG to aqrat kwestia gustu i to rozumiem, ktoś może nie uznawać jak mu biegają japońce po ekranie no i styl tych erpegów (pytanie tylko na ile się z nimi zapoznał)

A reszta tytułów to porpostu gry z segmentu dla dzieci. Pula z 5000 gier przeznaczona w segment dla młodszych.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. ja tylko wyraziłem swoje zdanie :lol:, a co inni uważają na temat tych gier to ich sprawa i mają do tego pełne prawo, mi akurat te gry się nie podobają i tyle.

 

Część z tych gier to nie są ciotowate( coś za dużo tych ciot hehheh) tytuły, ale b.dobre gry według innych użytkowników ale mi nie pasują gdyż są dla mnie denne.

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. ja tylko wyraziłem swoje zdanie  :lol:, a co inni uważają na temat tych gier to ich sprawa i mają do tego pełne prawo, mi akurat te gry się nie podobają i tyle.

 

Część z tych gier to nie są ciotowate( coś za dużo tych ciot hehheh) tytuły, ale b.dobre gry według innych użytkowników ale mi nie paśą.

1468877[/snapback]

OK :) To już lepiej :wink: Bo najpierw napisałeś 3/4 gier ciotowate, a potem wymieniłeś i wśród nich sie znalazły wlasnie takie różne gry jak PES np. Ale ok. Teraz czaje. Spoko ;) Masz pełne prawo, aby Ci sie jedne gry podobały a inne nie. Tylko proszę pisz w przyszłości "IMO" bo tak, to wyglada zupełnie inaczej. Rozumiesz ;) Wypowiedz "3/4 gier na PS3 mi nie bedzie pasować, bo mi nie pasują ich charakter i to jakie są na PS2" brzmi lepiej niż "3/4 grie na PS3 bedzie dla ciot, wnioskując z gier na PS2" ;) Właśnie takie malutki epitety powodują te durne dyskusje. :wink: Ja lubie grać, gram na PC, gram na PS2, na X-boxie i w sumie, jak ktoś powie bzdure obojetnie na temat której konsoli to zareaguje :) Poprostu nie lubie siania polot nieprawdziwych na temat czegoś, a zdanie "na PS3 bedą ciotowate gry" zabrzmiało jak informacja, nie jak subiektywna opinia, wiec zem z papą wyskoczył ;)

 

Peace i pozdrawiam.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal jestem swojego zadania ze większość gier na pleya2 to dziecinada połączona z mangą którą Japończycy uwielbiają i dlatego ps2 zdobył tam tak dużą popularność.

1467924[/snapback]

Obejrzyj sobie "Ghost in the Sheel", albo "Perfect Blue", to nie będziesz uwarzał, że manga i anime to dziecinada. Jak widzę ich dzieła, to mam wrażenie, że przynajmniej połowa jest kierowana do dorosłych. A to czy się podobają to kwestia gustu, a nie przedziału wiekowego. Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie poniekad z cavarr. Gry na xboxa sa najbardziej dorosle ze wszystkich konsol. Ta konsola sprawdza sie dla faceta takiego jak ja (29lat) idealnie. Halo 2, Forza, riddick i splinter cell. Nie trawie klimatu gier ktory sie ukazaly tylko na ps2. Nie kreca mnie samujaje, mangi, FF i symulatory komara. Wole sensowne gry robione na europejskie i amerykanskie rynki. Jedna gra na rynek japonski w ktora gram to desha de go i icaragua na dreamcascie  :-P

1468846[/snapback]

Ehem! Nie mieszaj rynku europejskiego z amerykańskim. Moje zdanie na ten temat: przedstawicielem rynku amerykańskiego jest NFS:U1 i 2, w którego można pograć ale powidzmy, że karzdy ma swoje zdanie na jego temat, a przedstawiciel rynku Europejskiego jest Mortyr 2 (bo tylko w dwójkę grałem), dopracowany (nielicząc głosu gł. bohatera) fps z humorem (np: "last chance to surviwe" skok na spadochronie i lądowanie po niemieckiej stronie frontu, w samym środku bitwy). Powtarzam: moje zdanie. Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...