Skocz do zawartości
Moog

Bardzo Duża Kasa

Rekomendowane odpowiedzi

Co mam z nią zrobić ? Czy bank ją wymieni? Nadmieniam że są oryginały sprawdzałęm pod UV  :mur:

1456693[/snapback]

Mam nadzieje, ze sie zgrywasz w tym temacie :wink: . Bo jesli to jest prawdziwa kasa, to ja dziekuje :mur: ... Moim skromnym zdaniem na wymiane nie masz co liczyc - zbyt duzy stopien zniszczenia tych banknotow :wink: . Edytowane przez vantomiko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam z nią zrobić ? Czy bank ją wymieni? Nadmieniam że są oryginały sprawdzałęm pod UV  :mur:

1456693[/snapback]

 

Powiem tak nic z tym nie zrobisz kiedys w NBP robiono te starych wycofanych banknotow takie kostki z 10zł i taki prostokacik ok15x5cm był wart 100000zł mielismy cos takiego w szkole i to co ty na tym *.jpg pokazałes wyglada tak samo. Coz moze sie komus taka kosteczka zniszczyła i ja do lasu wyrzucił, bo pomysl jesli była by jakas nadzieja na to ze da sie je wymienic to czy ktos by to wyrzucał do lasu??. Mi sie wydaje ze nie

Przykro mi jeszcze dzis nie zostaniesz milionerem pozdrawiam i trzymam kciuki aby ci sie udało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem co myśleć... na początku wydawało mi się że to podróbki. Okazało się że nie. Teraz rozważam taką opcję że to "brudna kasa" i troche boje sie iść z tym do banku :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brudnej kasy sie nie rozcina na kawaleczki i do lasu nie wyrzuca :P tak jak kolega dwa posty wyzej powiedzial, jest to zwykla kostka z NBP. NBP regularnie niszczy stare/zuzyte banknoty i wlasnie podobnie wygladaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no stary to brudna kasa pewnie brudna bo w lesie lezała :lol: nie pozostało ci nic jak jedyne strzeić sobie kule :lol: bo i tak mafia Cię dorwie że im kase podprowadziłeś :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak sobie wielkich nadziei nie robiłem nie można mieć przecież takiego szczęścia...

 

edit. rozmawiałem z kolegą z NBP moge to wyrzucić do kosza :wink:

Edytowane przez Sphinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz miec 75% kazdego banknotu zeby oddali ci jego rownowartosc

 

ale to chyba ktos wyniusl z nbp kase co przez niszczarke przeszla

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Novus. Tez mialem kiedyś taką sztabke 100 i 10 zł. i odpowiednio o wartosci 100000 i 10000 :) i zrobilismy z tego konfetti na 100dniowce :D mozesz zrobic to samo :D Pozdrawiam (a juz myślałeś ze nowego kompa kupisz cooo? :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad mi takie coś pokazał raz kiedyś ;) I oficjalnie było można to kupić w mennicy państwowej. On miał akurat zgrzaną paczke w której było posiekane 100 000zł ;) Fajny bajer ;)

Edytowane przez Sid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś w niemczech jak robili przesiadke na euro mielili w ten sposób swoje stare marki.... pokazywali to w tv... kazdy mógł przyjść i nabrać sobie tego tyle ile mu siępodoba ;)

1457249[/snapback]

Jak pamietam to oni z tych marek zrobili konfetti na sylwka, ale fakt blotki do blantow to mogły by byc bajeranckie tylko ze nie wiadomo czy farba od banknotow nie jest rakotworcza;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...