Skocz do zawartości
andrewthx

Gazety,tygodniki.miesięczniki..

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem na forum kilka tematów o pismach komp. ,ale o pozostałych opinii jakoś brak..

Ja preferuję lekturę Polityki, rzadko Newsweek, często Angora kiedyś FiM

Nie znoszę zakłamanego Faktu :? , i ogólnie towarzyskich brukowców dorabiających sie na "sensacjach"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uu juz od odawna nie wydaje $ na prase (odkąd SS przestał sie pokazywac ;] ) a zcytam czesto to co mi wpadnie w łapy poza jakimis srajtaśmami w stylu fakt SE czy chwila dla debila , w pracy czesto angore, nie i GW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eksperta czytałem dom stycznia tego roku...

Sporadycznie CHIPa kupuję (czasami 2 miechy pod rząd, czasami pół roku przerwy - jak zatęsknię)

co tydzień w piątek Dziennik Zachodni, rubryka Cywilizacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie:

 

+ Rzeczpospolita

+ Newsweek

+ Networld ;]

+ czasem Przekrój, Angora

+ oczywiście Nowy Pompon i Donosy ;]

 

+/- wyborcza

+/- wprost

(od kilku lat idą w dół, głównie wprost)

 

- fakty, super expressy i inne takie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie szlag chce trafić jak widzę ludzi kupujących FAKT.

Wpadł mi w ręce dwa razy jak szukałem pracy.... KOSZMAR, same ploty, domysły, pomówienia.

 

Temat na całą stronę: Polityk (pominę imię i nazwisko) na wczasach i oczywiście zdjęcia tegoż polityka z jego żoną w kostiumach kąpielowych, w różnych pozyjach, na piasku , na kocu, w morzu.... Bleeeeeeee

 

A najgorsze, że w pracy mam gościa, który to czyta co dzień i muszę słuchać co tam dzisiaj w Fakcie było....

 

Ech.. zostawmy to!

Dodam jeszcze, że w obecnych czasach ciężko znaleźć prasę z aktualnościami, której można zaufać w obiektywizm reportaży. Za każdym dużym wydawnictwem stoją byli lub nie politycy, lobbyści, którym daleko do obiektywizmu, a raczej bliskie im są własne korzyści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wprost , zgadzam się z ParanoiKiem, mówiąc krótko stacza się, na początku lat 90 było dość ciekawe,ale teraz?

Często zastanawiam się ,ile gazeta "Fuckt" miałaby stron, gdyby wyciąć z niej zdjęcia i tytuły - jedną, dwie :lol:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK:

Debesciak - CDACTION

Angora, czasem Fakty i Mity.

Teletydzien :D - skads program TV trzeba miec.

 

BE:

Niczym nie gardze, jak czegos nie lubie to tego nie kupuje i nie komentuje. Albo jak mozna nienawidziec czasopisma? itp. lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angora, Wiedza i Życie. Czasem jakieś brukowce, jak akurat kupią, bo zabraknie TeleTygodnia. SKRYTOBOJCA dobrze napisał że jakiś program trzeba mieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I myślisz że będę włączał komputer za każdym razem kiedy będę chciał sprawdzić co leci?

Poza tym komputerem się nie da zabić muchy :lol: (znaczy da się, ale szkoda komputera).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie szlag chce trafić jak widzę ludzi kupujących FAKT.

Wpadł mi w ręce dwa razy jak szukałem pracy.... KOSZMAR, same ploty, domysły, pomówienia.

 

Temat na całą stronę: Polityk (pominę imię i nazwisko) na wczasach i oczywiście zdjęcia tegoż polityka z jego żoną w kostiumach kąpielowych, w różnych pozyjach, na piasku , na kocu, w morzu.... Bleeeeeeee

 

A najgorsze, że w pracy mam gościa, który to czyta co dzień i muszę słuchać co tam dzisiaj w Fakcie było....

 

Ech.. zostawmy to!

Dodam jeszcze, że w obecnych czasach ciężko znaleźć prasę z aktualnościami, której można zaufać w obiektywizm reportaży. Za każdym dużym wydawnictwem stoją byli lub nie politycy, lobbyści, którym daleko do obiektywizmu, a raczej bliskie im są własne korzyści.

1463053[/snapback]

Zgadzam się co do FAKTU ;] Kiedyś jak na Zielonej byłem to na poczcie codziennie FAKT kupowałem ;) To jest zwykły brukowiec w formie gazety ;] Według mnie żadna gazeta nie powinna się np. opowiadać za stroną jakichś aktorów czy piosenkarzy i ciągle o nich pisać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...