Skocz do zawartości
Szymoon

Woz marzen

Rekomendowane odpowiedzi

Niosiagalne:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dodge Viper SRT-10 model 2003 (foty) czarny po tuningu pshes firme Hanessy z Texasu (wyciagneli z Vipera 1175 koni) :twisted:

1175HP duzo na tej stronce jest opisow typu N/A ale radze jeszcze zwrucic uwage na przyspieszenie 0- 100 na poziomie porzadnego scigacza :twisted:

Osiagalny:

Cos na poziomie Nissana Almery 1.6 (1998r) ale jeszcze nie teras, najwczesniej za rok 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z nieosiagalnych to Maybach 62 :) cena~400 tys euro, porownywali go w auto sukcesie 8/2k3 z rolls roycem phantomem.

z osiagalnych to najchetniej bym sobie pojezdzil vectra (1998-2000) a jeszcze chetniej nowa vectra (samochodzik jest naprawde wypasiony). no i alfa 156 jeszcze mi sie podoba bardzo... a skonczy sie pewnie i tak na astrze classic lub czyms podobnym cenowo i wielkosciowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takich co do dalekiej przyszłości, może keidyś zarobię na takei cudo, albo przeyszłą wersję, to będzie Porsche Carrera 4, albo Boxterek, albo 911 Turbo.

A tak teraz w przyszłosci to sobie myślę o jakimś Peugeot 307.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

REALNE SAMOCHÓDY

 

BMW M3 3.0

Audi A3

Yenko Camaro '69

 

NIEREALNE SAMOCHODY

 

Toyota Supra Jun1200 KM przy 7500 obr/min :: 415 km/h , a na 1/4 mili 8 sekund.

 

Nissan Skyline GT-R R34 (albo 35, już nie pamiętam) z '99

 

oraz w za swoje pieniadze to co kupił ostatnio mój tatulek

 

Audi A8 4.2 z 19' alusy - mniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... Jako, że jeżdzę pare miesięcy Starletką to chciałbym miec Starletke na wypasie :wink:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

http://www.rigoliracing.com.au/starletgt02.htm

 

Na zachęte podam, że jest to silnik z turbo o pojemności 1.5 i mocy 274KM. 1/4 mili robi w... 12.2s 8O

 

Z bardziej realnych to Toyota Starlet Glanza z turbo (silnik 4EFTE - fabrycznie 135KM i duuuży moment obrotowy przy masie ok. 850kg).

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

A z kompletnie nierealnych to klasyka japońskiego streetracing'u:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Czyli R34 Skyline GT-R, aka NISMO.

 

Podobają się autka :roll: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczne od kilku rzeczy:

Ten 16 cylindrowiec to taki pic dla tluszczy czytajacych Bravo Motor... Normalnie dziala tylko 8 cylindrow, tylko przy bardzo gwaltownym przyspieszaniu (BARDZO) wlacza sie na krotko 8 kolejnych, nawet w stanach nie wyrobiliby na paliwo dla V18...

 

Inna sprawa: Porsche nie odbiega poziomem wykonczenia od Audi, nic dziwnego skoro to jeden koncern (a i tak roznica w jakosci zastosowanych materialow i jakosci spasowania ich jest widoczna od razu, jesli tego nie czujesz to albo nie siedziales w nowej 911 i widziales ja tylko na fotkach, albo wszedles do srodka w papierowej torbie na glowie i z rekawicami ogrodniczymi na rekach...)

 

 

Teraz przejdzmy do sedna:

Nierealne totalnie:

Ferrari 575 Maranello

Dodge Viper

BMW 5 nowe na pelnej opcji:D...

 

troche realniejsze:

Subaru Impreza WRX STi (co wazne bo sama wrx ma bodajze cos kolo 220 koni) - i tu kolejny zonk, ktos napisal ze ta subarka ma 280 koni BULLSHIT, ma 265 albo 255 (jestem spiacy i nie pamietam)

Mitsubishi Lancer Evo VI - on mial 281 koni wiec moze sie komus pomieszalo...

Audi Quatro - ponad 300 koni, i trzeba byc zajebiscie dobrym kierowca zeby zapanowac nad ta bestia praktycznie pozbawiona elektroniki.

 

W zasiegu przecietnego europejczyka:

Audi A(S)3 nowe z silnikiem 3.2 241 koni tudziez 2.0 FSI Turbo 200 koni (oczywiscie na sportowym zawieszeniu)

Seat Leon Cupra R 211PS (jedyny w polsce stoi w salonie w Wawie - siedzialem w nim, to trzeba poczuc:D)

 

A tak calkiem realnie to marzy mi sie Golfik srebrny 1.8T na 16 Alu, z 8 glosnikami:D...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym tylko chciał rozebrać mojego golfa I rocznik 79 :D na części i wszystkie blachy zastąpić aluminiowymi, silnik i skrzynię biegów wsadzić z golfa IV np TDI 130 KM@160 KM (bo 2.5 V6 nie wejdzie) lub VR6 wstawić. kapcie jakieś solidne (ale nie szersze niż 205, bez przesady), zderzaki od golfa II GTi i skórzane wnętrze, klima i dobre jakościowo audio (ale nie huczące badziewia do techno), światełka xenonowe dorzucić i zawieszonko lekko obniżyć.

 

ajajaj, jakby kasa była ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ogladal Szybcy i Wsciekli to tam na poczatku i na koncu jezdza takie 3 czarne Civici od Veil Side ... jednego dla mnie poprosze :D Poprostu pieknie sie maskuja... pieknie chodza i wogule jak dla mnie to miodek :D Czadddd :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mniej realnych to:

Skoda Superb

http://www.marekvtuning.republika.pl/superbo.jpg

 

BMW 3 Coupe

http://www.toya.net.pl/~kooles/o4.jpg

 

Subaru Impreza :)

 

Z bardziej :)

Mitsubishi Lancer EVO

http://tuning.infinity.net.pl/galeria/EVO7.jpeg

 

 

VW Golf

http://217.113.226.49/~tuning/o9.jpg

 

Ford Focus RS(taki jak wyzej ktos zamieszczal)

 

Renault Clio

 

Toyota Supra(paroletnia)

 

Dodge Stealth(paroletni)

http://img.allegro.pl/photos/oryginal/14/1...149173/14917375

 

i wiele wiele innych :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maserati ehhhh piekna fura...

 

moje mazenia to pelen garaz 1. 911 carrera 4s z jasna skora;2. jako lima passat w8; 3. impraza wrx sti @350-400KM;4. supra ful tun ile sie poprostu da na swiecie moze z silnkiem od sixteena ;-); mitsubischi 3000gt @ duzo szmocy; nissan 300zx jak wczesniej; nissan skyline za najlepszy uklad jezdny swiata z tunem @ sky is the limit; i wieeeele innych cudownych

 

przy ziemi bardziej to moze celica ts 200KM z tunem ew civka sedan z silnikem od type-ra, fokus st ale 170 raczej ze wzgl na super uniwersalne zawieszenie, moze 3000gt 220KM z allegro wielo letni.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maserati ehhhh piekna fura...

 

moje mazenia to pelen garaz 1. 911 carrera 4s z jasna skora;2. jako lima passat w8; 3. impraza wrx sti @350-400KM;4. supra ful tun ile sie poprostu da na swiecie moze z silnkiem od sixteena  ;-); mitsubischi 3000gt @ duzo szmocy; nissan 300zx jak wczesniej; nissan skyline za najlepszy uklad jezdny swiata z tunem @ sky is the limit; i wieeeele innych cudownych

 

przy ziemi bardziej to moze celica ts 200KM z tunem ew civka sedan z silnikem od type-ra, fokus st ale 170 raczej ze wzgl na super uniwersalne zawieszenie, moze 3000gt 220KM z allegro wielo letni.....

 

Hehe Subaru Impreza 2.0 400KM?? Sa dwa wyjscia: albo chcialbys wlozyc nowy silnik, albo rozwiercic ten tak ze bys go wymienial na kazdym przegladzie co 15 tys. km... Ludzie zastanowcie sie, kazdy tuning ktory wplywa na konstrukcje silnika (nie mowie o dolozeniu turbo, zwiekszeniu srednicy wydechu) powoduje ze silnik traci na zywotnosci, wszystkie te stuningowane bryki mastahow ze zlotow tuningu stoja prawie caly czas w garazach bo koszty napraw by ich zjadly... Subaru i tak nie moze sie cieszyc z wytrzymalosci tego silnika (bo za dlugo sie na nim bezawaryjnie nie pojezdzi (nic dziwnego 130koni z litra to bardzo duzo...) a jeszcze go dokrecac??) Po co?

BTW Do supry by sie raczej nie zmiescil silnik od sixteena o ktorego rewelacyjnej technice uzycia 16 clindrow juz pisalem (teraz mazda chyba pracuje nad 4 cylindrowcem w ktorym 3 by pracowaly a 4 wlaczal sie przy przyspieszaniu...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...