Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakiś legalny sposób (bez chatów) aby wejśc do bazy wojskowej i nie dostać 5 gwiazdek? Strój policjanta nie pomaga, co było mozliwe w VC. :mur:

Na posterunek policji mogę wjechac w policyjnym aucie i policyjnym stroju, ale chodzenie po ich terenach już nie jest możliwe, bo zaraz uruchamiają grupę pościgową ;)

 

No więc jest jakis sposób? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rada dla wszystkich z problemem restartu grałem w grę na ramie 2x256 333 goodram wymieniłem ram na kingstona 512/ 400 i po dodzinie gry reset wszedłem na nowo znowu reset puściłem na noc test programem memtest i okazalo się że ram jest kuku to była przyczyna restartu w pozostałych programach i grach bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można jakoś zostawić broń w San Andreas i później po nią przyniechać? (Tracę ok. 4500 Kalashnikov'a po misii gdzie strzelasz z samochodu Sweet'a )

1528854[/snapback]

Niestety nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie wszedłem w ten temacik bo dawno tu nie zaglądałem i jestem zaskoczony - chyba nikt nie wypróbował jeszcze patcha, który ukazał się wczoraj umożliwiającego grę multiplayer przez neta B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi multi nie chodzi. Chyba ze wyszedł jakiś nowy multi, bo ten co tu ktoś wczesnie podawał to mi nei działa. Gra się włącza i kiedy dam new game to wychodzi do windowsa :mur: Ale tak jest tylko jeśli chcę zagrać w multi. Normlanie bez problemów ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem San Andreas, mam na liczniku 100% gry i teraz mogę z czystym sumieniem powiedzieć że ta gra jest genialna i zasługuje na 10/10. Oczywiście są w niej pewne minusy, ale nawet te minusy nie są wstanie zasłonić nam

plusów :D Naprawdę dawno się tak dobrze nie bawiłem z grą komputerową. Ciekawe jaką ocenę dostanie to GTA w CDA, chyba jutro wychodzi nowy numer z recką San Andreas. A póki co wracam do gry, bo mimo że mam 100%, to jeszcze zostało dużo do zrobienia, naprzykład panienki (świetny jest ten patent z laskami).

 

:banana: :banana: :banana:

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy wygrywacie na tych (...) wyścigach konnych?? ja nigdy nie moge trafić tylko raz wygrałem 2mln i to wszystko, mój koń jest prawie zawsze 2 albo ostatni.

1527860[/snapback]

http://img259.imageshack.us/img259/2167/10mln4sh.jpg

 

W czym problem :D

 

http://img259.imageshack.us/img259/1285/cash1jn.jpg

 

zaczelo sie od $6700 hehe

 

PS

to nie jest moja najwieksza wygrana :D

Edytowane przez krzyysiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja probowalem multiplayer GTA i powiem wam ze puki co to nie dzial poprawnie. Widzisz jak koles strasznie tnie (minimalne teleporty). Ja mialem brak samochodow na ulicach, brak pieszych i policji. Znalezlismy jakis samochod na parkingu to wsiadam do niego i jade, a brat tez widzial tam samochod ale zupelnie inny i pojechal. Jak ja jechalem to go widzialem gdzies obok na autostradzie jako pieszego. On mial to samo a bylismy a tym samym miejscu w samochodzie :D No coz trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i czekac na poprawnie dzilajaca wersje [:

 

A co do tego patcha wypuszczonego przez HOODLUM to prosze to wykasowac z tematu bo to jest grupa hakerska a regulamin forum mowi, ze nie wolno podawac zadnych linkow i info o nie legalnych programach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzyysiu :arrow: ja postawiłem ostatni milion i też wygrałem 10mln i mam teraz prawie tyle samo co ty. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koleszka - też się nad tym zastanawiałem, ale zrezygnowałem po czasie ;)

 

Nie śledze tego wątku, ale sobie napiszę, że do tej pory nie narzekałem na policję, bo fajnie reagowała też na innych (za zarysowanie policyjnego wozu grozi śmierć, pamiętajcie :>), ale to co się dzieje podczas zamieszek mnie dobija.. Wszędzie wojna uliczna a oni na mnie się uwzieli jak już kogoś ustrzele... Już dawno bym odbił całe LS a tak to się ślimaczy strasznie... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego to już sie na podwórku nie spotka :lol:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pójde do PKP na skarge że mi sie pijanie maszyniści przed domem rozbijają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem przez przypadek skasowalem swoje saevy do GTA:SA. I teraz pytanie czy mozna je jakos odzyskac? Jak tak to w jaki sposob??? Pozmuscie w miare szybko jak to mozliwe

1529421[/snapback]

Spróbuj programem Handy Recovery 2.0 odzyskać poprostu wykasowane pliki z folderu z save`ami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś spotkał już takie cudo? :-P

kLiK

Mam jedno pytanie: Od kiedy można kupować ubrania w [DS] - Didier Sachs (czy jakos tak) bo mam ok 45% gry zaliczone i nadal nie moge wejsc do tego sklepu :-P

EDIT:

ok znalazlem B) dla zainteresowanych - w Didier Sachs - najbardziej ekskluzywnym sklepie w SA (najwiecej pkt respect i sexapil) mozna kupować dopiero po ostatniej misji w Las Venturas.

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem Ja spotkalem w pierwszym miescie w miejscu gdzie kiedys cesar dzwonil do CJ w pewnej sprawie co cza bylo wejsc do jego samochodu no i .... misja green saber.

 

Jak pojechalem do drugiego miasta san fierro jakos dla mnie klimat sie skonczyl w pierwszym spoko gangi, bieda a tam co chaty po kilkanascie metrow i jakos mniej kolorowo teraz nudzi mnie gra i mam nadzieje ze sie to z czasem zmieni;P Ale tak czy siak wybitna to jest gra.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam marudzisz mi sie te misje na wsi nawet podobały chociaż są troche długie bo trzeba daleko jeździć ale za to jak sie fajnie sanchezem jeździ przez te górki, pagórki itd. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega ma problem nie może nawet zainstalować "autoinstalacja sie zaczyna( czary prostokąt) i potem znika i tyle"

jego config to mniej wiecej P4 3,0GHz, 512MB RAMu, GF FX 5200 128MB i wiecej nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gram i gram i musze przyznać że to całe miasto jest ogromne ile czasu zajeloby przejscie na nogach po przekatnej mapy to nawet nie chce wiedziec :D Najbardziej w całej grze podoba mi się.. pustelnia :D naprawde świetny pomysł z tą okolicą. Z "innowacji" wprowadzonych względem poprzednich części najlepsze jest chyba to że wreszcie możemy pływać! nie ma to jak skoczyć z samolotu - nie otworzyć spadochronu i plum do wody :twisted: Ciekawy jest też "efekt gorąca" czyli tego falowania obrazu ale zastanawia mnie jedna rzecz - dlaczego twórcy gry zrezygnowali z efektu spływających kropli po ekranie z Vice City?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...