Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze nie spodziewałem się takiego zakończenia How I met your mother. Nic pozostaje zabrać się za 2 sezon.

 

Ogląda ktoś Unita bo po 18 odcinku to już się zaczyna nudne wszystko robić.

 

3 odcinek SP ale się uśmiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież od dawna wiadomo , że główny wątek PB czyli uniewinienie Linka i Michałka ma być skończony w drugim sezonie , to że będzie 3 sezon , cóż nikt nikogo nie zmusza do oglądania , skoro tak was PB denerwuje to może oszczędzcie sobie irytacji i nie oglądajcie po prostu.

Od dłuższego czasu Fani Prison Break zastanawiają się, czy po sezonie numer II, nastąpi jego kontynuacja. Wszystkim tym, którzy jeszcze nie widzą spieszymy z informacją, że nowy sezon opatrzony cyferką III - będzie. Jego oficjalna premiera zapowiedziana została na 29 sierpnia 2007 roku, czyli prawie 5 miesięcy po zakończeniu II sezonu. Sezon ma się pojawić pod zupełnie inna nazwą, która zostanie ogłoszona wkrótce.

No czyli jak dla mnie jest OK :) PB zostanie zakończone za tydzień, potem będzie kontynuacja pod inną nazwą i pewnie będzie na całkiem inny temat. Najwyżej jak coś popsują to nie odbije się to źle na ogólnej opinii o PB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby PB zakonczyl sie na drugim sezonie to pewnie by nikt nie narzekal. A terac chca to ciagnac, cholera wie jak dlugo...

 

To mnie najbardziej wkurza, ze beda to przeciagac i przeciagac.

hehe no stary, spoko, nikt cie nie zmusza do ogladania 3 sezonu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dość dziwny był ten odcinek, chyba to przez te częste retrospekcje :? .

Ale motyw z tym że Nikki otworzyła oczy przed zakopaniem wgniótł mnie w krzesło :-P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Lost

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ten motyw byl tak prosty do przewidzenia ze ja dziekuje. Odcinek sredni, nic sie nie wyjasnilo znow tylko po prostu dodali jakis jeden motyw. Ehh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ch** muje dzikie węże. Coraz gorszy się robi ten 3 sezon :? Żadnych konkretów, tylko wymyślają jakieś motywy które odbywały się niby przez cały serial, ale nic wcześniej nie mówili :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka losy PB

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Od dłuższego czasu Fani Prison Break ( Skazany na Śmierć ) zastanawiają się, czy po sezonie numer II, nastąpi jego kontynuacja. Wszystkim tym, którzy jeszcze nie widzą spieszymy z informacją, że nowy sezon opatrzony cyferką III - będzie. Jego oficjalna premiera zapowiedziana została na 29 sierpnia 2007 roku, czyli prawie 5 miesięcy po zakończeniu II sezonu. Sezon ma się pojawić pod zupełnie inna nazwą, która zostanie ogłoszona wkrótce.

 

A o to garść informacji co nas będzie czekać:

 

Po pierwsze. Większość ( 90%) wątków zawartych w II sezonie zostanie rozwikłana.

 

Cytując wypowiedź Scheuring "Widzowie dostaną zdecydowane zakończenie/zamknięcie opowieści, jednak pozostawimy ich w przekonaniu, że część wątków nie do końca znajdzie rozwiązanie”

 

Co jeszcze przyniesie nam nowy sezon? Znajdziemy w nim m.in. 8 głównych bohaterów oraz jedną lub dwie całkowicie nowe role. Postacie, które przetrwają nieustającą ucieczkę wciąż będą ze sobą powiązani linią fabularną.

 

Jaki los spotka agenta Mahone’a w którego wcielił się William Fichtnear? W odpowiedzi na pytanie fanów Scheuring stwierdził, że William w roli agenta strasznie mu się spodobał a co za tym idzie – jego obecność w nowej serii jest bardzo prawdopodobna.

Kolejnym novum jest pojawienie się roli kobiecej. Określono ją jako osobę, której sposób bycia zbiega się z tym jaki prezentuje Michael – inteligencja. Rozkocha w sobie jednego z bohaterów. Kto to taki? Tego niestety nie wiemy.

 

Wszyscy miłośnicy Sary Tancredi, usłyszawszy wiadomość o ciąży aktorki, zaczęli się obawiać o jej dalszy los w serialu. Uspakajamy i informujemy że Sara nie zniknie. Paul Scheuring mówi, że jej rola jest zbyt istotna dla fabuły, by nagle całkowicie z niej rezygnować. Ze względu na to że poród aktorki zaplanowany jest na późne lato, co zbiega się z premierą III sezonu, pierwsze odcinki nowej serii będą emitowane bez jej udziału. Scheuring oznajmia, że jej tymczasowe zniknięcie pasuje do wątku, ale odmawia potwierdzenia pogłosek, ze Sara Tancredi zostanie porwana.

 

 

lost

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
beznadziejny odcinek, jeden z najgorszych , syfny zapychacz i tyle , kogo obchodzi ten typ i panienka , którzy się może z kilka razy przewineli w serialu, przeodostatni odcinek był świetny , dynamiczny, odkrywający tajemnice a teraz takie coś pozatym ja chcę konkrtetów z Losta dawno zrobił się serial bez pomyslu ani okreslonej fabuly pisany jako kilkanascie odcinkow, sztucznie przeciagniety do drugiej i kolejnych serii, konkrety poproszę a nie bzdety niech się zacznie coś wyjaśniać w końcu

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 i 14 odcinek Losta to totalna porazka po ostatnich naprawde dobrych odcinkach.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
dodaja nowych aktorow zeby przedluzyc emisje. A ta para jako pierwsza odkrywa wlaz, samolot, obcych i ich plany. Ot odcinek o niedobrych ludziach ktorych spotyka zasluzona kara.

 

Dexter trzyma poziom-jestem przy 10 odcinku i naprawde mi sie podoba.

 

Lost room sobie darowalem- jakos mnie nie zainteresowal

 

PB jestem 2 odcinki do tylu ale jakos mnie nie ciagnie :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOST

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
A najgorsze jest to że cały tydzień zastanawiałem się co Lock zrobi swojemu ojcu a tu [gluteus maximus] i go w ogóle nie pokazali :mad: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie PB IIsezon ma sie ku koncowi.

Juz nie bede czekal tak na III sezon. Jak sie pojawi to moze obejrze ale nie bede sobie wlosow z glowy rwal.

Te koncowe odcinki to juz normalnie wybudzanie polmartwego ze spiaczki.

Ostatni odcinek zostal to sie zobaczy. Sadzac po zapowiedziach III serii po prostu uwala fabule niedokonczona w polowie. Ba, dowala jeszcze ze dwa nowe watki aby widz czekal na III serie. Takie przeciaganie gra mi na nerwach.

 

Gotowe na wszystko to o klase lepszy serial.

Czy ktos wie ile jest juz odcinkow z serii i jak sie konczy 16 odcinek bo albo taki ma byc albo mam taki ktory urywa sie niemal w 90% sadzac po czasie (w co watpie). Nie moglem z "małego Zacha" - myslalem, ze obsmarkam ekran :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no stary, spoko, nikt cie nie zmusza do ogladania 3 sezonu :)

Ale opinii wyrazac mi nie zabronisz?

 

Nie mowie ze serial jest do [gluteus maximus], tylko ze takie rozciaganie jest wkurzajace.

No chyba, ze niektorzy lubia takie ciagnace sie seriale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB na początku zaskakiwał nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Ostatnio ma to do siebie, że autorzy serialu z nimi przesadzają... Praktycznie nie ma sprawy związanej z braćmi która potoczyła by się bez żadnych problemów. Jest to trochę wkurzające, lecz serial nadal miło się ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem 8 sezon Sg-1 i rzeczywiscie, serial powoli schodzi na psy. Dalej jest wesolo i naprawde fajnie sie oglada, ale w zasadzie "to juz kiedys bylo". Za to pierwszy sezon Atlantisa zrobil swoje ;> Fajna odskocznia od sg-1, fabuły obu seriali milusio sie przeplatają i bohaterowie jakos dziwnie ciekawsi :P Szkoda tylko ze wspomniany pierwszy sezon konczy sie moim ulubionym zdaniem "ciag dalszy nastapi".

Tak apropo Stargate'ow to jak juz od jakiegos czasu wiadomo szykuje sie 3 tasiemiec w tym uniwersum.

Trzeci serial Stargate będzie nosić dość niespotykaną, mówiącą wiele nazwę - Universe. O samym serialu nie wiadomo zbyt wiele, tylko tyle, że będzie utrzymany w konwencji SG-1 - nie będzie to zaawansowany scifi show jak w przypadku Atlantis. Twórcy przyznali, że nie chcą się upodabniać do typowych produkcji science-fiction, a pozostać przy wypróbowanym schemacie SG-1. Ponadto - i co chyba najważniejsze - serial będzie rozwiązywać zagadkę istnienia dziewiątego szewronu - czyli symbolu, którego znaczenie jest kluczowe dla istnienia sieci wrót.

Jak wiemy do tej pory pojawiło się osiem symboli, które były kluczowe dla podróży. Dziewiąty to prawdziwa nowość - wielu fanów uważa, że jego pojawienie się pozwala podróżować w czasie, lub poruszać się pomiędzy wymiarami.

Z oficjalnych zapowiedzi, szkic fabuły serialu jest w zaawansowanej fazie. Wytwórnia już zbiera fundusze na produkcję. Celem zarówno producentów jak i wytwórni jest przygotowanie pilota do emisji w 2008 roku, co oznacza, że wkrótce zacznie wybieranie postaci i się pisanie scenariuszy.

Z innych rzeczy które wiadomo na temat serialu: nie zostanie on osadzony w innej erze (tak więc wszystko będzie się dziać "obecnie") - nie będzie ani wstępem ani wizją SGC w przyszłości.

Po za tym szykuje sie nam miniserial battlestar Pegasus :lol:

Wszystko wskazuje na to, że będziemy mieć wkrótce nowy miniserial z rodziny Battlestar. Tym razem będzie on opowiadać o przygodach krążownika Pegasusa.

 

Analogicznie do pilota nowej serii i tym razem będzie to opowieść z okresu ataku Cylonów na Kolonie, tylko opowiedziana z perspektywy załogi Pegasusa. Zapowiada się niezła rzecz :) Przyznam, że możliwość ponownego zobaczenia admirał Cain jest zdecydowanie najlepszą wiadomością od premiery 3 sezonu BSG.

 

Producent Ronald D. Moore przyznał, że pomysł narodził się już dawno, jednak początkowo miał opowiadać jakąś bliżej nieokreśloną akcję już po spotkaniu z Galactica. Miało to być już za dowództwa Adamy. Jednak ostatecznie wygrała wersja z Michelle Forbes, która okazała się bardziej atrakcyjna.

 

Po spadku, jaki BSG zanotował w trzecim sezonie, twórcy podjęli się próby ratowania jego oglądalności dodatkowymi pobocznymi wątkami (podobnie jak to zrobiono przed premierą trzeciego sezonu z webisodami). Mimo, że czwarty sezon dostał ostatecznie 22 odcinki, to jednak budżet pozostaje bez zmian.

I na koniec info o kolejnym filmie X-fools.

http://www.scifi.com/scifiwire/index.php?c...=3&id=40745

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po spadku, jaki BSG zanotował w trzecim sezonie, twórcy podjęli się próby ratowania jego oglądalności dodatkowymi pobocznymi wątkami (podobnie jak to zrobiono przed premierą trzeciego sezonu z webisodami).

 

:lol: :lol: :lol:

 

Nie no ktos naprawde tam mysli. Serial stracił oglądalnosc przez nic nie wnoszące wątki to dadzą ich jeszcze wiecej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB na początku zaskakiwał nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Ostatnio ma to do siebie, że autorzy serialu z nimi przesadzają... Praktycznie nie ma sprawy związanej z braćmi która potoczyła by się bez żadnych problemów. Jest to trochę wkurzające, lecz serial nadal miło się ogląda.

 

Zgadzam się w pełni.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Musieli jakoś przyciągnąć a raczej utrzymać widzów przy 2 sezonie. Dzieje sie to tak. Dzieje się jakaś akcja po czym zwrot. Np ta scena z C-notem w celi. Zapowiadało się że to koniec ,ale jednak cudem jakoś ocalał. Takich sytuacji był już wiele i to w 1 sezonie. Coś się źle zaczyna i zwykle dobrze kończy ,albo na odwrót. Teraz w 2 sezonie tego mamy jeszcze więcej. Jak z Agentem Machone ,który nagle wyrastał z podziemi i zaczął gonić braci. Zawsze jakoś mu potem uciekali :lol: No ale ważne że jest ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
będzie 23 odcinek? to chyba nie jest zakonczenie 2 serii no bez jaj sie w[ciach!]iłem bo wódkę całą noc piłem i czegoś innego się spodziewałem i co teraz do wuja mam czekać do pazdziernika by się majkel uwolnił fak mać, przesadzili maksymalnie rózne żródła róznie podają , że niby ma być 23 odcinek , szczerze w to wierze że Sona nie jest ostatnim odcinkiem się nie zakończy 2 seria tak bo jak tak to porażka roku, czuje niesmak, pozytywnym aspektem się to powinno skończyć jak ktoś powiedział jest sukces a zaraz smierdząca kupa
Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

No i dla mnie wlasnie pb sie zakonczylo koltes wrocil do wiezienia ;) Potem chyba juz bedzie wszystko od nowa +nowe watki milosne ilez mozna ciekawe czy zonka "przemytnika" przyjedzie do panamy aby wspomoc swojego upadajacego meza i ze to bedzie niby wielka proba milosci z Michaelem pewnie bedzie podobnie ....

milego ogladania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB e22

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
lol i tyle, jak to koniec 2 sezonu to jestem całkowicie poskładany ... wstrzymam się z dalszym komentarzem do czasu, aż ta plota zostanie potwierdzona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB e22

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Co to ma być ? :| Też mi się wydawało, że będzie jakieś pozytywne zakończenie, w sumie przez cały odcinek miało się takie wrażenie. A tu nagle kasa poleciała do wody, złapali Majkela i go do więzienia wrzucili :mur: I tym o to odcinkiem cały czar PB prysł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yup, to jest koniec 2 sezonu. Czy to się podoba, czy nie. ;)

Choć... wg tego Episode list for Prison Break czeka nas jeszcze jeden odcinek, ALE szukając u źródła, czyli fox.com za tydzień o tej samej porze jest już inny serial..

A tu takie "cuś" (bo zapowiedzią tego nie da się nazwać) o 3 sezonie.. http://www.youtube.com/watch?v=pub_ZkG4Sq0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pb

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
czy do kur... nedzy nie mozna bylo juz zrobic hapi endu? w 3 sezonie uciekne z tego wiezena czy co tam to jest, zas w 4 ucieknie z wieziena w centralnej afryce...

a co do tego generala, to chyba majkelowi za mlodu wszczepili czip do mozgu i teraz sa w trakcie obserwacji :| [/spolier]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

AHAHAHAH nowy Prison Break to jakis prima aprillisowy zart chyba.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

No nie moge, nie wiem od czego zaczac, kto widzial ten wie, normalnie mega-masakra, dawno sie tak nie usmialem. Z tego wszystkiego to szkoda mi jedynie Kellermana - zakonczenie 2 sezonu = dno.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...