Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Pb 2x22

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Było mowione, że 3 sezon będzie pod inna nazwą - jako inny serial, cos jak spin off. Szkoda ze nie zrobili alternatywnego zakonczenia (bracia uciekaja Kimowi ten ginie i serial definitywnie sie konczy na koniec piekne obrazy typu slub Michaela i Sary :D) Wowczas moglibysmy uznac ze serial sie skonczyl. Dla zainteresowanych byłby 3 sezon pod nowa nazwa.

Co do samego odcinka... szkoda Kellermana ("chyba" nie zyje?), Sucre przezyje bo musza dokonczyc watek z Maricruz. Połączy siły z Lincolnem i Sara by uwolnic Michaela (na doczepkę Mahone, Bellick i T-Bag uciekna razem z nim :D:D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, Prison Break juz zdecydowanie dziekujemy.

Jak dla mnie porazka, z reszta jak wiekszosc tego naciaganego sezonu.

 

@FastlY - nie sadze, za duzo "magic mushrooms" scenarzysci sie najedli...

Edytowane przez toolboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 22

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dziwny odcinek jak na zakończenie sezonu ale daje autorom dużo możliwości jeśli chodzi o kolejny bo imo na chwilę obecną sami chyba nie wiedzą jak 3 będzie wyglądał...

 

Kellerman - nie był bym taki pewny jego śmierci, jak już ktoś wspominał nie wiadomo do kogo padły strzały bo ciał nie pokazali, a o ile mnie pamięć nie myli jak ktoś ginął w tym serialu to zwłoki były zawsze ukazane więc nie zdziwię się jeśli go za pół roku również zobaczymy a jeśli nie to hmm... lepsza taka śmierć niż samobójstwo, przynajmniej odszedł w chwale :D

 

SONA - no właśnie zastanawia mnie co to za miejsce do którego przewieźli Bellick`a, Michaela i Mahone`a(Ciekawe też czemu zabrali go w inną stronę niż resztę) bo nie wygląda to na zwykłe więzienie(o ile wg nim jest) i domyślam się że będzie miało jakieś przełomowe(?) znaczenie w serialu skoro sam Generał o nim wspomina i cieszy się z tego że Michael(Linc`a chcieli się już pozbyć :? ) się w nim znalazł - może będzie musiał kogoś z niego wyciągnąć? No i ciekawe co było za drzwiami :D

 

Szczerze powiem że średnio mi się ten odcinek podobał to chciałbym już widzieć kolejne... :)

 

Mayo

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Co do tego że na ziemi leżał Bellick nie mam wątpliwości, bo któż by inny skoro Michael nawet na chwilę się przy nim zatrzymał, a ten jak widać mimo urazu go poznał, choć co się stało raczej ciężko stwierdzić no ale wyglądał jakby go ktoś troszku obił :D
Edytowane przez HaNz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prison Break 2x22

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jak zwykle za dużo pytań:

Czy zabili Kellermana?

Czy Sucre znajdzie Maricruz?

Czy to na końcu, leżące na ziemi w konwulsjach to Bellick, jeśli tak, to co się stało?

Gdzie wszedł Michael?

etc, etc...

 

Nie no, fajnie, ale kończy się zbyt wcześnie, pozostawia zbyt wiele kwestii niewyjaśnionych. Ja rozumiem, że trzeba było nakręcić ludzi na s03, ale to juz trochę przesada. Odcinek mi się podobał fifty-fifty. Bo styl i napięcie w porządku, ale zbyt to naciągane wszystko...

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

No własnie.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Każdyn nażeka, że do bani końcówka a właśnie według mnie jest świetna. Czego oczekiwaliscie ?

Linc, Michael i Sara żyli długo i szczęśliwie... ??

Edytowane przez f.e.a.r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he, czekałem aż pojawią się przeciwne komentarze.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Prawda jest taka, że sielankowe zakończenie nie pasuje do tego serialu. Powiem nawet, że samo zakończenie 2. sezonu jest bardziej udane od zakończenia 1. sezonu.

Oceniając cały 2. sezon to jednak było w nim kilka kiepskich odcinków i kilka przeciętnych. Ostatni do nich nie należy w moim mniemaniu.

Nudne wątki pokończyły się definitywnie w 2. sezonie, mamy za to parę nowych zagadek, tyle że się jeszcze nie rozwinęły na dobre (tylko dają nieco do myślenia), więc:

teraz można sobie odpuścić lub czekać na 3. sezon, jak kto woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Tylko że taki odcinek mogli by dać dużo wcześcniej a nie na koniec sezonu :unsure: .

 

Prawdę mówiąc nic się jeszcze nie wyjaśniło tylko doszły nowe zagadki (np. gdzie zamknęli Michałka itp.) :damage_wall:

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Przeciez to był własnie głowny wątek serialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh no odcinek taki troche poprzewracał :P

 

najbardziej jednak podoba mi sie wypowiedz jakiegoś gościa na jednym z for o pb:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

"Obejrzałem odcinek sona i uważam że to chodzi o jakąś grubszą rzec.Ponieważ jak się kończył odcinek byli naukowcy i mówili miedzy sobą że o to im właśnie chodzi żeby Scofield uciekł z wiezienia.Odebrałem go tak jak by to jakiś ten Scofield był kosmitą rozwijającym swoje umiejętności na ziemi itp brata dali do fox rive i on go wyciagnoł po do żeby się rozwijał te umiejętności naprawde nie wiem ale mi się zdaje że będzie zwrot o 180 stopni i teraz 3 sezon będzie paranormalny bo jak w 1 sezonie był zwrot o 180 stopni od 2 to czego ma w 3 nie być? A jak wy go odebraliście?"

 

:lol:

 

co do bellika którego widać na końcu odcinka... to chyba mu ktoś porządnie doopala przeczyścił heheh

 

mam nadzieje że ten serial nie pójdzie w takim kierunku...

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

heheh no odcinek taki troche poprzewracał :P

 

:lol:

 

co do bellika którego widać na końcu odcinka... to chyba mu ktoś porządnie doopala przeczyścił heheh

 

mam nadzieje że ten serial nie pójdzie w takim kierunku...

:lol:.

 

Co do teori michael'a

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jesli dadzą cos w tym stylu, ze Michael byl trenowany/mial wstrzepiony chip/jest kosmita i dzieki temu jest tak inteligentny to nie wiem co mam myslec. Ale w sumei sie na cos w tym stylu zapowiada ;], ehhh, serial schodzi na psy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pewnie będzie tak :

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Link będzie próbował uratować Michałka więc cały się wytatuuje i da się zamknąć w tym "więzieniu" niestety on jest troszeczkę za głupi więc jednak nie uciekną i skażą go znowu na śmierć (tylko że zamiast krzesła będzie strzykawka ;) ) .

 

A w czwartej serii Sara cała się wytatuuje i będzie próbować uratować Scofielda i Linka :lol2: .

 

Najbardziej mnie teraz denerwuje to że polaczki nie wiedza co to jest Prison break, ale oglądają Skazanego na śmierć :mad: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Rzeczywiscie biedne "polaczki" ogladaja Skazanego na smierc... ehh, mnie tez tak to denerwuje, że nie wiem co ze sobą zrobic. To takie straszne.

 

Czy oglada ktos tutaj 24? [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prison Break S02E22

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Mi ta sprawa z SONA wygląda trochę inaczej tzn. żadnych paranormalnych zjawisk, super umiejętności u Michael'a itp. IMO Generał ma w SONA kogoś, kto musi wyjść a nie mają tam władzy i chcą żeby Micheal uciekł razem z tą ważną dla nich osobą. Tak czy inaczej czekamy do przyszłego wtorku, może będzie e23
Edytowane przez Puma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 2x22

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Nie no z tym wyciągnięciem kogoś z "SONY" to było by trochę przegięcie, nie mówcie że FIRMA która ma wystarczającą siłę by ich człowiek stał się prezydentem Stanów nie potrafiła by bez pomocy Michaela kogoś wyciągnąć z paki, no bez jaj... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Xanagaz:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
No nie wiem, nie zabili by raczej niewinnych ludzi bo wydaje mi sie, ze tylko ten kierowca byl od Firmy a reszta to zwykli ochroniarze/straznicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oglada ktos tutaj 24? [;

Oglada, szkoda tylko ze co sezon to coraz gorzej ;] , ten serial nie ma juz nic nowego do zaoferowania ale z przyzwyczajenia i sympati do bauera sie oglada ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem ogladać ostatni odc. 3 sezonu BSg i powiem jedno: WOW. W życiu bym sie nie spodziewał tego co pokazali. Wreszcie cos ciekawego sie zaczyna dziać.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
No i w końcu widać ze są w Drodze Mlecznej. Niedługo będzie Ziemia. Przynajmniej w klasyku tak było. Ale to że nie zabili Baltara... aż sie zdenerwowałem.

 

No i nowa muzyka wymiata ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oglada ktos tutaj 24? [;

+1

 

Ale 6 sezon juz niestety cieniuje. Widac brak pomysłów i pewne znuzenie tymi postaciami, rowniez Jackiem "damn it - copy that" Bauerem.

6x16

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jeden ze słabszych odcinkow nie tylko sezonu ale w ogole. Pierwsza połowa to polityczne dyskusje, a druga to poscig Jacka za T-Bagiem... ups znaczy Gredenką :D. Ale tu przynajmniej gosc po chwili fiknął, a nie jak Teddy Bagwell urządza sobie tournee po USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja czekam az caly 6 sezon wyjdzie i obejrze, wtedy ocenie. Sezony 1-5 mi sie podobaly, tak samo pierwsze 7 odcinków 6 serii, może potem już przesadzają ale tego nie wiem.

 

W całym 24 wkurzało mnie to, że

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Co chwile ktoś ginął. Zaczynałem lubieć jakieś postacie, i już umierały (Tony, Michelle i inni których nie pamietam). W którymś sezonie "stara gwardia" ostro wymarła, doszły nowe postacie których z początku nie lubiałem, a kiedy już się do nich przyzwyczajałem to znowu umierali :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...