Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie w 24 najbardziej wkurzała Chloe O'Brian :unsure: .

Bardziej irytującej kobiety nie mogli znaleźć :damage_wall: .

 

 

Lost

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Coraz bardziej zbliża się koniec sezonu a tu zamiast coś w końcu wyjaśnić to dają nowe zagadki :angry: .

Mam nadzieje że w następnym odcinku będzie więcej Locka i jego ojca ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 2x22

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
21 odcinkow mieszali i przeciagali aby w ostatnim odcinku w 10 minut rozwiazac sprawe Linca i Sary :) Co do Sony to juz ktos powiedzial. Firma ma tam jakas wazna osobe i mimo swoich macek na calym swiecie nie potrafi wyluskac go z Panamy. Conajmniej dwa razy bylo pokazane w odcinku, ze tam policja i wladza jest zupelnie inna (najpierw z Mahone`yem - odrazu kajnady i do paki z tekstem typu "tu jest Panama facet", pozniej z Ballickiem odrazu odwiedzionym za morderstwo (nawet nie raczyli sprawdzic czy faktycznie zabil dziwke czy nie ktos inny), oraz przy oblezeniu Michaela i Sary grozili, ze ich rozwala w 5 minut. Tak jakby byli ponad prawem. Ja sie zatem sklaniam do tego iz firma ma kogos waznego w Sonie i nie chce ujawniac jego prawdziwego ID poprzez robienie miedzynarodowego balaganu. Pocichutku Michaela tam wprowadza, a on im pomoze

Prosze, powiedzcie mi ile juz wyszlo odcinkow Gotowe na wszystko z 3 sezonu. I czy jak ktos ogladal 16 odcinek to tez urwal sie jakby w 90% ?

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Kaeres

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

IMHO zakonczyli to REWELACYJNIE. Wiadomo juz bylo do miesiaca czy dluzej ze bedzie 3 sezon a watki wszystkie co byly chca zakonczyc do 2... wiec nad tym nie ma co dyskutowac. Nastepny sezon szykuje sie wypasne [;. Beda musieli wyciagnac kogos dla firmy z wiezenia... a tu paradoks teraz lincoln jest na zewnatrz i bedzie chcial wejsc do srodka :D Lepiej tego nie mogli zakonczyc jezeli chca krecic 3 sezon. Mile mnie zaskoczyli. A Belick tam sie ladnie wil poobijany na podlodze [; Wiezenie bardzo realnie tak na 1 rzut oka oddali... podobnie bylo w programie Cela jak ktos pamieta te wiezenia z Ameryki Srodkowej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 2x22.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jeszcze taka myśl mnie naszła: jak Michael przechadzał się po nowym więzieniu, to poczułem ponownie klimat pierwszego sezonu, tyle że ze zdwojoną siłą.

Opcja z wyciągnięciem kogoś z firmy jest jedyną sensowną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 2x22

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jak dla mnie ta opcja jest bardzo prawdopodobna ale beznadziejna... To tu firma obsadza największe posady w kraju, potrafi wymazać człowieka i sprawić że nie istnieje, idealnie ukartować śmierć a nagle nie potrafi wyciągnąć kogoś z paki? Jak dla mnie bardzo naciągane :D Może jeszcze się okaże że Michael ma wyciągnąć kolejnego brata, zaginionego podczas porodu równie inteligentnego jak on :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiem twierdzić , że 3 sezon będzie zajebisty jak dwa pozostałe a decyzja o koontynuacji serialu jest decyzją wielce trafioną , jak ktoś nie chce niech nie ogląda ja już odliczam dni pozostałe do kontynuacji tego serialu wszechczasów. Wolę żeby było świetne, trzymające w napięciu , przekoloryzowane masło maślane o dziwnych zwrotach akcji w 3 serii niż żeby nic nie było. A co do lostów to ostatni odcinek według mnie był świetny i bardzo przyjemnie się oglądało sporo się można było o Kate dowiedzieć m.in.

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 2x22.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Co nie zmienia faktu, ze bylo to strasznie naciagane. Ze ten azjata ich znajdzie i ze go akurat zabija. Ze nie uda im sie uciec, itp. Od poczatku byly w tym serialu naciagane akcje, ale teraz to zaczyna podchodzic jakims Lostem niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

piszecie o tej firmie i czlowieku w srodku ktorego ma uwolnic...

wszytsko fajnie pasuje poza faktem - skad niby firma widziala ze ucieczka michaela skonczy sie w panamie gdzie 'przypadkiem' znajduje sie Sona i ich czlowiek w srodku ?

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
SGJ odpowiedział, a oprócz tego opcja że Michael jest królikiem doświadczalnym już w ogóle nie pasuje, przecież wcześniej mieli go uśmiercić.

 

PB

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Co nie zmienia faktu, ze bylo to strasznie naciagane. Ze ten azjata ich znajdzie i ze go akurat zabija. Ze nie uda im sie uciec, itp. Od poczatku byly w tym serialu naciagane akcje, ale teraz to zaczyna podchodzic jakims Lostem niestety...
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
A no jest niestety naciągany, naciągany był już 1. sezon tak szczerze, przymykam na to oko, bo innego wyjścia nie ma.

Weźmy choćby przykład z odkręcaniem śrubki, do której potrzebował klucz imbusowy. Odkręcił ją szlifowaną na wzór z tatuaża śrubą z przełożeniem 1:1. Jeszcze wypadek Linca w 18 odc- jako jedyny przeżył, jeszcze znalazł się na zewnątrz autobusu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Czwartkowy lost

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Eh... no i już wszystkie fanki serialu będą zadowolone, sexi Sayer zostanie szefem grupy, stara gwardia wraca do obozu, Jack puknie Juliet i gazetka bravo grils bedzie miala o czym pisac.

 

A dla 'prawdziwych' fanów rzucono jakiś ochłap, czyli pokazano 2 razy dymek i jest fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś dla fanów PB i Google Earth:

Prawie wszystkie miejsca z 2 serii PB (niestety nie ma tutaj nic z 22 odcinka ;( ) ;) .

 

http://eragonek.kgb.pl/PB.kml

 

hej, nie otwiera mi się ta stronka :P wyskakuje tylko:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><kml xmlns="http://earth.google.com/kml/2.0"><Document><visibility>1</visibility><NetworkLink>  <name>Fugitive Tracker</name>  <flyToView>1</flyToView>  <Url>	<href>http://www.canada.com/globaltv/globalshows/prisonbreak/maps/FugitiveTracker.kmz</href>	<refreshMode>onInterval</refreshMode>	<refreshInterval>43200</refreshInterval>	<viewRefreshMode>never</viewRefreshMode>	<viewRefreshTime>0</viewRefreshTime>	<viewFormat>BBOX=[bboxWest],[bboxSouth],[bboxEast],[bboxNorth],[lookatLon],[lookatLat],[lookatRange],[lookatTilt],[lookatHeading]</viewFormat>  </Url><refreshVisibility>1</refreshVisibility></NetworkLink></Document></kml>

 

;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tych naciagniec to:

1)W wiezeniu wszystko jest atestowane i sruby sie nie da wykrecic da sie tylko wyrwac

2)Sruba nie odreci sie sruby z gwintem imbusowym. Imbusem ciezko bylo by odkrecic ta strona co -------' (wyglada tak) a co dopiero czyms takim --------

3)Wypadek-nie do przezycia

i wiele innych ktorych teraz nie pamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jericho 1x18

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

No i powoli pokazuja nam jak to jest z Hopkinsem. Bardzo podobal mi sie ten odcinek, od poczatku interesowalo mnie jak ten facet sie w to wciagnal i cale zaplecze tego "projektu" 9+/10

 

Pozdrawiam

Edytowane przez evocati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zmusilem sie i obejrzalem ostatnie 3 odcinki BSG. Moje wrazenia:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wbrew pozorom az tak tragicznie nie bylo jak bym sie spodziewal. Ale tez bez rewelacji. IMO ta czworka to nie Cyloni. W sumie cos od okolo 6 odcinkow nie bylo atakow Cylonow, wiec gdyby ich teoria byla prawdziwa, to slyszeliby muzyke wczesniej. Wedlug mnie ma to cos wspolnego z droga mleczna. Podejrzewam, ze jest to zostawiony jakis genetyczny slad dla ludzi chcacych wrocic. (Wiem, ze troche naciagane, ale jak dla mnie jednak najbardziej realne.) Jeszcze sam tytul utworu "All along the watch tower". :lol: Generalnie opcja z 5 cylonami jest troche bezsensu, bo "hisotria" ludzkiego modelu nie moze byc starsza niz okres pierwszej wolny z Cylonami, a to z roznych wzgledow wyklucza wieksza czesc bohaterow. Z ciekawosci zobacze co bedzie dalej, ale juz mnie to tak nie fascynuje...

Generalnie mam wrazenie, ze tworcy graja na czas. Daja ostatnio same watki, z ktorych sie pozniej wycofuja.

Edytowane przez qba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że PB sie skonczyl, LOST zszedl na psy, wzialem sie za Family Guya ;D a nastepnie w kolejce Desperate (moja dziewczyna sie z tego powodu raduje)

Sam sie bedziesz radowal.

Drugi sezon najnudniejszy.

Jezeli juz sie interesujesz tym serialem to daj znac ile odcinkow jest juz z 3 sezonu bo nie potrafie znalezc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...