Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Dexter E11 i E12 wyciekły do sieci :P

Cooo ???? Gdzie!!! ??

PW me plllsss :)

 

Eee, co ty wkręcasz ludzi :P Ja się już napaliłem a tu nic nie przeciekło :>

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem po 11 odc Herosow ... swietny byl. Szkoda tylko ze juz koniec serii ( glupi strajk ;/ ) Swoja droga ciekawe kiedy bedzie nastepna seria??

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jestem ciekaw kto zabil Nathana, bo wedlug mnie mozliwe ze to byl Peter!!!! Co o tym sadzicie?
Edytowane przez *V*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użyj spojlera!!

juz jest ;)

 

następna seria pewnie w wrześniu :/ a szkoda...

luuu to lipnie jak by byla dopiero we wrzesniu ;/ dobrze ze juz niedlugo LOST sie zaczyna ;] no i zostal jeszcze dexter :D Edytowane przez *V*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem nowy SGA...

Kolejna zapchajdziura.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

6/10

I na tym odcinku chyba jeszcze oszczedzali $$ co widac miejscami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem po 11 odc Herosow ... swietny byl. Szkoda tylko ze juz koniec serii ( glupi strajk ;/ ) Swoja droga ciekawe kiedy bedzie nastepna seria??

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jestem ciekaw kto zabil Nathana, bo wedlug mnie mozliwe ze to byl Peter!!!! Co o tym sadzicie?

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Niby jak :lol: Przecież Peter stał koło niego, i w momencie kiedy Nathan miał powiedziec o zdolności jeszcze na niego spojrzał, a zaraz chwilę padły strzały.

IHMO, zabójstwo a raczej uciszenie , unieszkodliwienie Nathana zleciła jego matka...

 

Czemu to jest w tym cytacie ??

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cooo ???? Gdzie!!! ??

PW me plllsss :)

 

Eee, co ty wkręcasz ludzi :P Ja się już napaliłem a tu nic nie przeciekło :>

Przeciekło, przeciekło. ;)

Dziś już za późno na oglądanie Dexterka. Odcinki poczekają sobie, aż się wyśpię. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Niby jak :lol: Przecież Peter stał koło niego, i w momencie kiedy Nathan miał powiedziec o zdolności jeszcze na niego spojrzał, a zaraz chwilę padły strzały.

IHMO, zabójstwo a raczej uciszenie , unieszkodliwienie Nathana zleciła jego matka...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
tak jak hiro (z przyszlosci) sie przeniosl w czasie w 1 sezonie (scena w metrze bodajrze) ? To moze byc Peter z przyszlosci ktory wie ze to nie byl dobry pomysl ( ujawnianie sie ). Uwazam ze bylo to ciekawsze rozwiazanie niz zabojca pracujacy dla matki choc pewnie tak bedzie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heroes

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Zabójca najpewniej pracujący dla matki i na 99% był to Bennett, nie było twarzy widać, ale sylwetka imho do niego pasuje...
Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heroes

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Zabójca najpewniej pracujący dla matki i na 99% był to Bennett, nie było twarzy widać, ale sylwetka imho do niego pasuje...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Bennet nosi specyficzne okulary, a ten koles co zabil brat Petera na 60% ich nie mial ;p wiec to chyba nie byl jednak Bennet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że drugi sezon skończył się tak nijako...

Zresztą znając życie to

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Przynajmniej jedna z "zabitych" w tym odcinku postaci, powróci :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter 2x11, 2x12
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Piękne zwięczenie dzieła. Lyla próbuje się odegrać i w sumie namieszała dość znacznie. Końcówka była bardzo przewidywalna, ale takie zakończenie najbardziej pasowało tutaj. Tylko teraz Dexter musi wymyślić sobie nowy sposób zabijania skoro Doakes a'ka Bay Harbor Butcher został rozerwany na strzępy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter już jest, wystarczy poszukać :P

 

Co do Heroes

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Na zlecenie matki ? To po co by robiła taką durną mine, i mówiła, że otworzyliście puszkę Pandory...

Edytowane przez Dudek89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter 2x11, 2x12

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Piękne zwięczenie dzieła. Lyla próbuje się odegrać i w sumie namieszała dość znacznie. Końcówka była bardzo przewidywalna, ale takie zakończenie najbardziej pasowało tutaj. Tylko teraz Dexter musi wymyślić sobie nowy sposób zabijania skoro Doakes a'ka Bay Harbor Butcher został rozerwany na strzępy :wink:
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Swietne zakonczenie...imo to powinno byc zakonczenie tego serialu ;) Nie zostawili juz nic co spowodowaloby ze z niecierpliwoscia bede czekal na kolejny sezon (a tak bylo kiedy skonczylem ogladac trzeci sezon). Szkoda mi tylko Doakes'a, na "lepsze" towarzystwo nie mogl trafic... Najpierw Dexter a pozniej ta idiotka (fucking corpse :lol:)

 

Co do Heroes 2x11

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Poczatkowo sylwetka zabojcy Nathan'a pasowala mi do Sylar'a, no ale przeciez on mial na glowie inne sprawy. Pewnie okaze sie ze "Firma" jest tylko pionkiem i nad nimi jeszcze ktos jest. No ciekawe co wymysla...
Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter:

Ten serial jest Genialny w pełnym tego słowa znaczeniu. Czekałem z tym stwierdzeniem do finału. Najlepszy serial jaki oglądałemw życiu, w moim odczuciu bije 1 sezon PB. Rola Dextera jest specyficzna, mistrzowsko grana. Nie chcę tutaj wywoływać wojny między DeX'em a PB, ale teraz na tle Dextera dobrze widać różnice w grze aktorskiej.

 

Teraz zabieram się za czytanie książek,- leżą już przygotowane. Z pierwszych 50 stron wywnioskowałem że różnią się od filmu, może detalami ale istotnymi. Rzadko to można powiedzieć ale odczułem wrażenie że serial nakręcony został lepiej.

 

3 sezon to kwestia dyskusyjna ale w tym wypadku ufam producentom, i jeśli wyjdzie pewnie będzie równie dobry i pewnie przyciągnie równie dużą rzeszę ludzi.

 

Nie bądźcie od razu negatywnie nastawieni.

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...