Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

PB 3x05

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

A nie chodzi czasem o dosypanie do kawki/herbaty jakiegos srodka na przeczyszczenie :lol: ? Moze Sucre bedzie mial do nich jakis dostep.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

wydaje mi się że Sucre w końcu złapią za przemycanie i dołączy on do swoich kolegów w Sonie :] więc pożytku z niego będzie mało(przynajmniej na zew :] ) a ucieczka przedłuży się do ostatniego odcinka 3 sezonu :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kogoś to interesuję to pulstv od niedzieli zmienia ramówkę.

Pojawi się wiele ciekawych seriali (głownie starocie) i przede wszystkim....

Niedzielnym popołudniem, w godzinach 16-19 nadawany będzie star trek tos :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe BSG w kwietniu 2008 :lol:

 

Nic tylko czekać do soboty na Travelers (4x05) bo tenże zapowiada się całkiem smacznie;]

Super odcinek;] Wreszcie coś się działo, chociaż wątek głowny wcale tak mocno nie ruszył do przodu.

Szkoda że następny odcinek zapowiada się tak sobie ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Dexter niestety mnie zawiodl. :sad:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Prawdopodobnie popelnilem blad czytajac druga czesc ksiazki, ale podejrzewam, ze nawet bez tego drugi sezon mniej by mi sie podobal. Generalnie ksiazka vol.2 i serial vol.2 to sa jakby alternatywne do siebie historie. I o ile ksiazka jest jeszcze bardziej mroczna i pokrecona od pierwowzoru, o tyle serial zawodzi mnie teraz coraz bardziej. Dexter przestaje powoli byc kochanym genialnym seryjnym morderca z mrocznym poczuciem humoru i staje sie niemal placzaca sierota, ktora probuje sobie poradzic z "problemami". Chyba nawet nikogo nie zabil w tym sezonie, a przynajmniej nikogo... ciekawego. Wogole to teraz Dexter wlasciwie walczy jedynie z Dexterem. Nieee no zawiodlem sie na calej linii. Dexter staje sie czlowiekiem, a z serialu robi sie melodramat...

 

A juz wogole motyw z czyszczeniem lodzi pod okiem kamery... WTF? Za to ta akcja z algami jest tak naciagana jakby wyszla z Prison Break...

Mam nadzieje, ze 2 sezon potrwa z 20-pare odcinkow i zacznie sie jakis logiczny watek glowny wkrotce. Bo chyba autorzy bali sie pojsc w bardziej mroczne klimaty i nie wiedza wlasciwie co chca teraz zrobic. Żal.

Edytowane przez qba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

A juz wogole motyw z czyszczeniem lodzi pod okiem kamery... WTF? Za to ta akcja z algami jest tak naciagana jakby wyszla z Prison Break...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Czego tu mozna nie rozumiec? Po prostu nie dotarla do niego wiadomosc ze ta przystan bedzie teraz pod obserwacja gliniarzy no i bedzie zonk.
Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Czego tu mozna nie rozumiec? Po prostu nie dotarla do niego wiadomosc ze ta przystan bedzie teraz pod obserwacja gliniarzy no i bedzie zonk.
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
No ale przeciez to nie jest jakis tam Michael Scofield, tylko Darkly Dreaming Dexter. Wogole nie podoba mi sie to, ze zrobili z niego taka fajtłapę w drugim sezonie. Dlatego ten serial teraz przypomina coraz bardziej Prison Break - tam tez co jakis czas scenarzysci robia jakas "wpadke" glownych bochaterow, zeby troche zakrecic akcją. Mi osobiscie to do Dextera nie pasuje. To byl zawsze jego najwiekszy atrybut - wiedzial jak nie zostac zlapanym. Tutaj natomiast widze, ze chyba przez caly sezon bedzie uciekal przed glinami zamiast zabijac. :lol: Albo sie po prostu nawroci i skruszony przyzna policji. :?
To juz po prostu nie ten sam Dexter.

 

Californication final mnie nie zawiodl jednak. Jestem ciekawy co wymysla w drugim sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem ogladac drugi sezon Grey's Anatomy.

Stwierdzam jednoznacznie, ze od czasu jak zatrzymalem sie w polowie drugiego sezonu Prison Break - nic mnie tak nie wciagnelo jak wlasnie Grey's Anatomy. Od pierwszego odcinka jest 'to cos', ktore nie pozwala oderwac sie jak od czytania ksiazki Tom'a Clancy'ego, caly czas masz chec na kolejna strone i chcesz wiedziec co sie wydarzy. Niebawem zabieram sie za trzeci sezon i wiem jedno, ze moze byc tylko lepiej.

Szczerze moge polecic ten serial kazdemu, kto choc w namiastce interesuje sie funkcjonowaniem szpitala, operacjami, zawiloscia ludzkiego zycia i codziennymi jego problemami. Serial jest po prostu swietny, wyjatkowy i zaskakujacy. Polecam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam kazdemu THE SHIELD'a. Znacznie lepszy od PB , znacznie ciekawszy i nie przegadany... Juz 6 sezonow.

Zgadzam się w 100%. Szkoda że 7 sezon dopiero za pół roku i niestety będzie to sezon ostatni. Z jednej strony dobrze że się skończy bo co za dużo to nie zdrowo i poziom może spaść ale z drugiej strony trochę będzie szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heroes 2x07

 

przewidywalne do bolu, denerwujace, jak zwykle polowa odcinka to przypomnienie co bylo wczesniej, ale

.. ale ma to dziwne cos w sobie, ktore nakazuje z zapartym tchem ogladac, pomimo ze znamy(lub domyslamy sie jakie bedzie) zakonczenie.

jakby istotny byl nie cel, ale sposob dojscia do niego

8/10

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
jak namiot rozwalil hiro bylem na 1000000000% pewien ze ten koles ze schiza zniszczenia swiata to kensei

 

edit:

pb: :lol: po prostu dno, metr mulu i wiezienie w panamie :lol:

(minus) -200/10

Edytowane przez tukamon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
No to już widzimy, że na tym sezonie się serial nie skończy... W 3. do końca będą uciekać z Sony, w 4. Michael będzie szukał zabójców Sary i ogólnie zapowiada sie do bani...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe SGA

Zapowiadało się nudno i standardowo. Wyszło naprawdę super. Mimo że temacik troszkę oklepany w s-f :P

 

Hirosi nadal trzymają fason :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obiektywnie oceniając PB 3x6 i 7 ...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
porywająco na pewno nie było, ale tragicznie tez nie, na 2 godziny odpoczynku po pracy w sam raz :E

taki trochę monotonny, lekko usypiający :lol2:

3x6

5/10

 

3x7

ciekawszy 7/10

 

 

trailer odcinka 3x8 pokazuje że jak nie da się po cichu :] to trzeba z buta :D ... widać jak firma wysyła jakiś uzbrojony śmigłowiec

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 3x6and7

Ogolnie dno, chyba koncze ogladac ten serial bo 7 ep upewnil mnie w przekonaniu ze jest prawie 100% przewidywalny.

Heroes 2x7

Najlepszy ep tego sezonu poki co ;-).

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Tylko denerwuje mnie aktor grajacy Adama ;p niezbyt go lubie i pamietam z czasow Aliasa ;p
Edytowane przez DdK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe odcinki PB są wybitne jak na 3 sezon , szczególnie 7 odcinek mega od 1 do ostatniej minuty. Świetne kino.Jak dla was jest przewidywalne to chyba jesteście jasnowidzami, zwroty akcji i do końca nie było wiadomo co się stanie. Californication leci na hbo dzisiaj oglądałem 1 odcinek , fajnie się zapowiada. Podoba mi się ten zboczony klimat :)

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...