Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie z emitowanych seriali śledzę tylko PB, ale chciałem zacząć oglądać coś nowego.

 

Co byście polecili z seriali w których się coś dzieje (nie obyczajowe :D) nie rozgrywających się w klimatach science-fiction? Dodam tylko, że Dextera całego widziałem, LOST mnie odrzucił już jakoś w 1 sezonie, a Heroesi mi się znudzili w 2.

Moze Jericho?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaki możecie polecić serial komediowy, bo po my name is earl, weeds i californication nie mam na razie czego ogladać. House'a nie chce ruszać, bo to kobyła jest, a po Sopranosach chce sobie zrobić dłuższą przerwe od sciagania 30gb. ;x

Licze na Was :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jericho dobre ale nie ma co sie napalać bo i tak pewnie nie będą kontynuować drugiego sezonu :(

Nie wiem skad masz takie informacje?

Obecnie w tv sa 3 pierwsze odcinki 2 serii (te ktore jakis czas temu juz byly w sieci), a na 4 kwietnia zaplanowany czwarty odcinek.

 

Co byście polecili z seriali w których się coś dzieje (nie obyczajowe icon_biggrin3.gif) nie rozgrywających się w klimatach science-fiction? Dodam tylko, że Dextera całego widziałem, LOST mnie odrzucił już jakoś w 1 sezonie, a Heroesi mi się znudzili w 2.

Akurat ja ogladam najczesciej cos w klimatach s-f, a z innych oprocz Dextera i Jericho polecam moj ulubiony serial - Housa, jesli lubisz historie o wampirach to Moonlight, ewen. lekka komedyjka Chuck, moze jeszcze Kyle Xy albo Supernatural ale nie wiem czy tu nie bedzie dla Ciebie za duzo fantastyki ;) Edytowane przez agr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skad masz takie informacje?

Pewnie z dowolnego portalu o serialach...

Jak donosi SyFy Portal już niedługo dowiemy się, czy serial Jericho będzie kontynuowany. W finale 2 sezonu, który zostanie wyemitowany 25 marca ma się znaleźć jedno z dwóch nakręconych zakończeń. Zakończenie otwarte, na wypadek gdyby trzeci sezon miał być nakręcony lub zakończenie, które zamknie wątki serialu.

 

To, które zakończenie zobaczymy zależy od rankingów, a te nie przemawiają na korzyść serialu. Są gorsze od najsłabszych wyników z pierwszego sezonu. Jednak, jak twierdzi anonimowe źródło z CBS, nie wszystko jest już przesądzone. Wszystko zależy od rankingów dwóch ostatnich odcinków przed finałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jericho mi sie wogle nie podobal, za duzo obyczajowki za malo motywu z bobami. Ostatnie odcinki pierwszej serii juz przewijalem.

Kyle tak oglnie nie jest zle, ale na dluzsza mete moze byc nieciekawie,wlasnie skonczylem 1 sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na pilotażowy odcinek "Nieustraszony / Knight Rider (2008)" właśnie do mnie wędruje na wieczór powinien już zagościć, więc będzie seans, z tego co widzę jest wysoko oceniany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na pilotażowy odcinek "Nieustraszony / Knight Rider (2008)"

Mamy sie powtarzać? ;]

 

 

Nowe SGA - całkiem całkiem.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Fajnie że Carson wrócił...ale i tak zginie głupio w następnym odcinku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terminator The Sarah Connor Chronicles

jak narazie 7 odc jest.

 

Ogolnie calkiem niezle. Dobry jest motyw tej laski terminatora ktora z jednej strony zachowuje sie jak maszyna, a z drugiej probuje nasladowac/uczyc sie ludzkich uczuc. Jest to o wiele bardziej przekonywujace niz w wykonaniu Arnolda :] (z calym szacunkiem dla 2 pierwszych czesci filmu terminator).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 odcinek Sary Conor niezły. Fajnie że jest dużo nawiązań do drugiej części filmu. Jedyne co brakuje, to Lindy Hamilton i Arniego. Ich naprawdę nie można zastąpić w tych rolach. Za to John Connor znacznie lepszy jest w serialu. Jedyne co się boję że zrobią z tego serial na 10 sezonów, którego już nikt nie będzie chciał oglądać. No i nie ma muzyki z oryginalnego Terminatora, która tak bardzo budowała klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terminator The Sarah Connor Chronicles

jak narazie 7 odc jest.

 

Ogolnie calkiem niezle. Dobry jest motyw tej laski terminatora ktora z jednej strony zachowuje sie jak maszyna, a z drugiej probuje nasladowac/uczyc sie ludzkich uczuc. Jest to o wiele bardziej przekonywujace niz w wykonaniu Arnolda :] (z calym szacunkiem dla 2 pierwszych czesci filmu terminator).

No 7 odcinek jest super ;) Ale z ta cameron to juz pisalem, ze skopali sprawe w pierwszym odcinku w jakim sie pojawila. Zachowywala sie bardzo naturalnie, a teraz ma wiecznie ta sama mine "glupiego robota". Troche im to nie wyszlo... Poza tym ona cos ukrywa. :rolleyes: A Arnold niczego nie udawal, od samego poczatku zachowaywal sie tak samo, do dzisiaj pamietam pierwsza scene w jakiej przystosowywal sie do otoczenia :lol: Potrzebuje twojego ubrania i motocykla :D Zdecydowanie musza robic drugi sezon bo serial sie rozkreca, zupelnie jak w przypadku Heroes'ow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, tylko nie wiadomo co dalej z tym serialem bo FOX'a nie zadowala oglądalność....

 

Skończyłem drugi sezon hałza-ostatni odcinek (z wybuchającym panem) zniszczył :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost bym powiedzial ze najlepszy z ostatnich

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
czy dziennik statku z licytacji w dzisiejszym odczinku nie byl ze statku z wyspy? z tego ktorego brali dynamit?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...