Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

PB nudny ? A co jest ciekawszego? Heroes , którego się oglądać już nie da czy może lost gdzie już scenarzyści nie wiedzą co chcą. Dla mnie nowy odcinek PB oglądało się super i mam ochotę na więcej i chcę więcej (niech się nigdy nie kończy).

Jest mnóstwo ciekawych seriali - no ale widzę, że ograniczasz się do trzech pozycji nie najwyższych lotów.

 

jesteś masochistą :lol2: ? Jak mi coś się nie podoba do tego stopnia jak ty to opisałeś to po prostu nie oglądam ...

Ja mam tak, że oglądam serial do końca dla świętego spokoju ;] No chyba, że go ciągną niemiłosiernie przez X sezonów (vide lost, pb i kilka innych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nowy odcinek PB oglądało się super i mam ochotę na więcej i chcę więcej (niech się nigdy nie kończy).

Nie no nie przesadzaj co ty chcesz zeby telenowele zrobili, chodź juz właściwie jest jak telenowela :P

odcinek był w miare ok ale niczym nie powalał, oglądam tylko dlatego że to juz koniec i chce poznac zakończenie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pb do wszedl chyba na miejsce terminatora, ktorego final byl tydzien temu.

2ga seria terminatora, strasznie przegadana, malo efektow, jakby im obcieli budzet. Pod wzgledem nasycenia efektami i scenami akcji w porownaniu do tych paru odcinkow z pierwszego "sezonu" to 2jka wypada bardzo blado. No i efekty jezeli juz byly to slabe. W finale motyw jak ta ruda T-1000 zamienia sie w oslone z cieklego metalu.. to wyglada gorzej niz efekty z serialu Xena Wojownicza Ksiezniczka, ktory lecial na polsacie ladnych pare lat temu :) porownujac to do o ile starszego terminatora2 (film), to bylo to zrobione 100x lepiej i to jak dawno temu.

Juz nie wspomne o zakonczeniu i manipulacji podrozami w czasie (trzeba sie mocno postarac zeby jakos logicznie uzasadnic sens tego co tam sie stalo). Ogolnie nie polecam :/

 

Moze zarzuce wreszcie ten firefly, kazdy mowi ze dobre, wszyscy nie moga sie mylic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalni ludzie z super mocami w normalnym swiecie, powiazanie z nauka tak, ze wydaje sie to mozliwe, walki pomiedzy herosami -> uwielbiam to. 3 seria tak strasznie zaczela mnie nudzic kolo 20 odcinka, tak wiec juz dobije do konca, ogladne 4x1 i jezeli nic sie nie zmieni to przestane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poważnie? w komentach na tv.com czytałem coś o tym by przenieść serial z nbc do abc ale nie przykładałem dio tego uwagi specjalnie :/ Jeżeli w istocie tak jest to po raz kolejny nie rozumiem takiej sytuacji- serial znakomity, każdy odcinek na wysokim poziomie był nawet nominowany do jakiś nagród i wylatuje z ramówki podcza gdy reszta przeciętnych tasiemców trzyma się w najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firefly - nie ma co chwalic, moze byc ale bez rewelacji.

Terminator - nie bede komentował, ciach!o im z tego wyszło! Ale napewno jesli dobrze zrobia serie w bunkrach to bedzie bedzie bardzo ciekawie.

PB - może być tak jak cała 4 seria

Big Bang Theory - trzyma klimat

How I meet your mother - juz mi sie nudzi :P

Heroes - a mi sie podobał :P ostatni odcinek

To chyba wszystko :P

 

A i The Beast - polecam :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polece:

 

Breaking Bad

Po odkryciu, że pozostały mu dwa lata życia Walter White, licealny nauczyciel postanawia przeewaluować swoje życie. By zapewnić dobrobyt rodzinie decyduje się otworzyć laboratorium metamfetaminy. Do pomocy nakłania niezbyt bystrego byłego ucznia, a by zabezpieczyć wszystkie ślady umieszcza je na kółkach. Pomieszczenie znajduje się bowiem w środku przyczepy campingowej...

Dołączona grafika

 

Crash

Crash to pierwsza własna produkcja stworzona przez sieć Starz. Bazuje na filmie z 2004 roku pod tą samą nazwą, który został uhonorowany przez Akademię Filmową. Ukazuje ona różnorodne postacie zmagające się z własnym życiem jak i napięciami rasowymi w Los Angeles. Cały projekt nadzorował m.in. Paul Haggis, a także nagrodzony aktor Don Cheadle. Prócz tego do produkcji zostały zatrudnione osoby związane z The Shield, Life, Sopranos czy Deadwood (źródło). Jedną z ról zagrał Dennis Hopper, reszta obsady jest także bardzo mocna.

Dołączona grafika

 

Penguins of Madagascar

Gwiazdy słynnego filmu Madagaskar powracaja!!!

Stacja Nickelodeon zamówiła 52 odcinki serialu animowanego o pingwinach znanych z filmów Madagascar.

Pingwiny z Madagaskaru mają tylu fanów, że będą miały własny serial. Premiera zapowiedziana jest w Stanach Zjednoczonych na 28 marca w stacji Nickelodeon.

Zobaczymy ponownie Skippera, Kowalskiego, Rico i Szeregowego. Za dnia są zwykłymi mieszkańcami Zoo, a nocą udają się na tajne misje na ulice Nowego Jorku. Pewnego dnia wprowadza się do nich nowy sąsiad – samozwańczy król lemurów – Julien. Będziemy mogli też spotkać Morta oraz postaci znane z kinowych filmów. Nie zabraknie także nowych zwierząt.

Producentami wykonawczymi serialu The Penguins of Madagascar są Mark McCorkle i Bob Schooley,

Z kinowego filmu powróci Tom McGrath jako Skipper oraz Andy Richter jako Mort.

Jeff Bennett wcieli się w Kowalskiego, James Patrick Stuart w Szeregowego, John DiMaggio w Rico, Nicol Sulluvan w Marlene a Danny Jacobs w Juliena, króla lemurów.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes 03x24 - I Am Sylar

Omijać szerokim łukiem...

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
3/4 odcinka poświęcone temu jak Sylar poszukuje siebie...na dodatek płacze... WTF? co oni zrobili z tym serialem? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o opinie nt tego serialu. bo ocena 9,7/10 na imdb jest baaardzo zachecajaca ;] to nie jest serial dokumentalny, tak?

 

co do heroesow to mi ostatni odcinek nawet sie podobal, choc ...

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
tych bzdur na temat sylara za duzo, ale reszta calkiem ciekawa. ten hiro to taki lostowy sie zrobil :D sylar natomiast jest taki zmiennoksztaltny, ze "przestawil" sobie ten swoj "czuly punkt" czy co?
Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do heroesow to mi ostatni odcinek nawet sie podobal, choc ...

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
tych bzdur na temat sylara za duzo, ale reszta calkiem ciekawa. ten hiro to taki lostowy sie zrobil :D sylar natomiast jest taki zmiennoksztaltny, ze "przestawil" sobie ten swoj "czuly punkt" czy co?
» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "sajlar"
Jakieś 2 czy 3 odcinki wcześniej zdobył ta umiejętność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chuck 02x20 Najlepszy odcinek Chucka IMO. Szkoda tylko, ze to chyba bedzie ostatni sezon bo serial jest zajebisty. Heroesów pewnie zostawia chociaz kazdy odcinek jest gorszy od poprzedniego a tutaj sie wszystko rozkreca i nagle przerywaja. 10/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglada ktos z was "the wire" ?

Ogladalem 3-4 odcinki i wynudzilem sie strasznie.

Zmuszalem sie, aby ogladac dalej i dalej, ale wkoncu sie poddalem.

Nie rozumiem zachwytu nad tym serialem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladal juz ktos pilota nowego serialu tworcow bsg mianowicie caprica?:)

 

pierwsza wrazenia pozytywne i pilot wyjasnia juz tyle watkow ze mozna go pomylic z ostatnim odcinkiem.

imo pilot daje rade, ciekawe jak wypadnie cały sezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem wczoraj (mimo tego co pisałem wcześniej) i jestem pod wrażeniem.

Widać, że serial skierowany do innego grona odbiorców. Terroryzm, wojny religijne - taka nasza ziemia, tylko trochę bardziej rozwinięta.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Zabolały dwie rzeczy"
-trochę za wcześnie pokazali stworzenie cylonów. Byłem przekonany, że dowiemy się o tym w trakcie trwania serialu, a nie od razu w pilocie.

-młody Will Adama. Po co?

 

Ale to tylko pilot, więc specjalnie się nie napalam. Szczególnie po świetnym pilocie terminatora, bionic woman, knight ridera...itd. Wszystko można spieprzyć :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy sezon - pomyślałem, że po prostu potwierdzono kolejny sezon.

To już zostało dawno potwierdzone ;)..o ile się dobrze orientuję to Hugh ma kontrakt na 8 sezonów (nie wiem nawet czy w tym topicu ktoś nie przytaczał jakiegoś źródła)

 

PB4x18

powiem krótko - kończ waść, wstydu oszczędź..

scenarzystom się pomysły jakieś 3 lata temu skończyły chyba..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...