Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

PB 4x20

"Hi mom" :lol:

Tekst roku.
» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Hi mom :P"
A już myślałem, że jej coś zrobi. ;]

 

Co zrobi nasz inteligentny Misiael? Sara - zbyt oczywiste, Linc the sinc - nie zrobi tego Sarze (w "nieprzewidywalny" sposób dowie się o potomku). Obstawiam, iż urządzi mały meeting całej rodzinki (Krantz okaże się ojcem :P) i sam weźmie Linca, Sarę, Scyllę i T-Baga do podawania drinków :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@_Ran'dall_

Lost S05E15

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "*"
lost trzyma poziom, a z odcincka na odcinek napiecie narasta. zastanawiam sie tylko dlaczego jack tak ochoczo brnie w pomocy przy detonacji bomby. skoro wybuch spowoduje, ze do katastrofy lotu 815 nigdy nie dojdzie, wiec lostowicze nie trafia nigdy na wyspe. na moje powinni w takim wypadku umrzec... sam richard mowil sun, ze wszyscy ktorych spotkal zgineli. sam sie juz troche gubie hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lost 5x15

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
mowi sie, ze locke to nie locke. no bo jakby nie patrzec to sie zachowuje bardzo dziwnie. no i ben "dead is dead". a na tej wyspie wszystko jest mozliwe. ale co by sie nie stalo, final 5 sezonu ma kopac dupe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@_kukifas lostS05E15

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "spoiler"
hmmmm jack mi sie wydaje poprostu sadzi, ze wszystkie ofiary wyspy poprostu nie umra.( a czuje sie winny smierci conajmniej kilkoro z nich-->kto by to liczyl :lol2:) Stad jego determinacja do realizacji planu faraday'a. Ja osobiscie po slowach Alperta nie wiem co myslec bo ten serial ostatnio stal sie nieprzewidywalny i rownie dobrze tworcy moga zrobic z filmem wszystko :wink: Co do Johna, jak dla mnie jest to nadal ten sam john tyle ze z jasnym celem i niewiarygodna wiedza o wyspie nabyta grom wie gdzie ( zaswiaty itp :P)

Reszta watkow pozostalych rozbitkow jest rowniez ciekawa i z niecierpliwoscia czekam na pozostale odcinki , bo nie moge sie doczekac jak to wszystko sie rozwiaze/wyjasni .

Gdzies czytalem artykul z wypowiedzia aktora który gra Sawyer'a

"Czekalem z niecierpliwoscia na nakrecenie ostatnich odcinkow żeby w koncu dowiedziec sie o co chodzi " :lol2:

 

Feluś "Lost nuda , nuda i jeszcze raz nuda, pozostaje czekac na dextera i mam nadzieje na nowy sezon PB , ale to już raczej nie nastąpi:( "

 

Nie jestem pewien czy ogladamy ten sam serial bo jak dla mnie PB zszedl na dno o wiele glebiej anizeli lost, w zagubionych autorzy maja przynajmniej ciekawe pomysly ( dla mnie caly 5 sezon tchnal w losta troche zycia) nie to co w PB

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "spoiler

"

Linc i Majk nie sa bracmi itp , przechwytywanie scylli jest poprostu nudne w kazdym odcinku jednie co sie dzieje to pogon za scylla....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB

Jak to przed chwilą mój kumpel określił - "to są jakieś kosmiczne jaja"..i dużo w tym racji bo z odcinka na odcinek serial jest durniejszy..na szczęście koniec blisko..

 

Lost

Trochę lepiej, da się oglądać - choć nie mam pojęcia czym oni zapełnią 6 sezon..

 

Wziąłem się wreszcie za 24 (:blink:), pierwsze 15 odcinków wessałem w 2 dni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek 24 pierwsze sezony sycą niesamowicie, a 2 sezon jak dla mnie the best ze wszystkich serialów w historii (no ew na równi z pierwszym sezonem, a w szczególności 12 odcinkami PB), obecny sezon również trzyma poziom choć to nie to co pierwsze sezony jednak ;) więc życzę miłych seansów i duuużo wolnego czasu na nie :)

 

Dollhouse 1x12 [Final episode] [...ostatni w ogóle?] - jak na finał to za wiele nie wyjaśnił widać od razu, że jest to szeroko otwarta furtka na sezon no. 2 ale nie wiadomo czy serial nie dostanie cancela co nie było by zaskoczeniem bo muszę z czystym sumieniem przyznać, że serial nie porywa. Na 12 odcinków może z 3 były na prawdę fajne reszta to albo "może być" bądź też "następny odcinek musi być lepszy!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Unit - season final - ostatnie odcinki bardzo mi się podobały, pozostaje mieć nadzieje że serial jednak doczeka się kolejnego sezonu (20 maja upfront stacji)

 

Tak w ogóle ładny tydzień mamy, same finały :) House, DH, The Unit, PB, Supernatural i pewnie jeszcze o czymś zapomniałem ;)

Edytowane przez michu98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle ładny tydzień mamy, same finały :) House, DH, The Unit, PB, Supernatural i pewnie jeszcze o czymś zapomniałem ;)

Lost, a finał PB jest w czerwcu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RBEJ

I jak tam się podobał finał House-a??.

 

Szok. Aczkolwiek w połowie odcinka podejrzewałem takie zakończenie i miałem rację. Mimo to końcówka wgniotła w fotel. Szkoda że będzie 6-ty sezon. Z takim zakończeniem ten serial przeszedłby to historii.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 sezon housa w mojej ocenie byl najlepszy. tak sie wszyscy zachwycamy tym serialem, a mi wlasciwie to szkoda gregory'ego housa. scenarzysci strasznie go torturuja ;] najlepsze natomiast jest to, ze wiekszosc fanow seriali uwielbia ta postac, a mimo to uwielbia takie odcinki jak te ostatnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hałz..

jak wino - im starszy tym lepszy.. też się wcześniej nadziałem na spoiler dotyczący 6 sezonu, ale..zakończenie i tak mistrzowskie :)

Nowi koledzy Greg'a to pewnie niezłe przypadki będą ;):D

 

24 skończyłem, syci ;) a ja biję się w piersi, że dopiero teraz się za to wziąłem, choć z drugiej strony będę bez czekania 7 sezonów łyknąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 sezon housa w mojej ocenie byl najlepszy. tak sie wszyscy zachwycamy tym serialem, a mi wlasciwie to szkoda gregory'ego housa. scenarzysci strasznie go torturuja ;] najlepsze natomiast jest to, ze wiekszosc fanow seriali uwielbia ta postac, a mimo to uwielbia takie odcinki jak te ostatnie.

Bo to jest po części dramat, szczególnie ostatnio. Zresztą, co ma jedno do drugiego, to nie telenowela. ;) Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a finał PB jest w czerwcu ;]

Jak to?! To ile jeszcze ma być odcinków? Info na stronia Foxa mówi, że dwugodzinny finał za te parę dni.

 

A House'a na oczy jeszcze nie widziałem. :P

Edytowane przez wistler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost, a finał PB jest w czerwcu ;]

Uaktualnij swoje informacje, bo masz niestety złe ;]

Finał jest za parę dni. W wersji DVD mają być jeszcze jakieś dwa dodatkowe odcinki, ale kto by to oglądał... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dollhouse 1x12 (final) - troche retrospekcji, troche przemyslen, troche wyjasnien w pewnych watkach - odcinek ogolnie ok, ale nic ponad to, moze troche lepiej niz srednia wszystkich odcinkow, ktore w wiekszosci byly, jak juz to LPKorn powiedzial, "moze byc". Miejsce na drugi sezon jest, ale jak dla mnie moga sobie to juz spokojnie podarowac

 

House 5x24 (final) - ja tylko potwierdzam slowa kolegow :) Z jednej strony rzeczywiscie takie zakonczenie moglo by byc tym ostatnim, ale w tym serialu drzewie za duzo potenccjalu, zeby go ot tak zmarnowac. Dlatego tez ze zniecierpliwieniem czekam na kolejny sezon! :twisted:

Swoja droga, to byla gdzies informacja, ze Hugh Laurie podpisal/przedluzyl kontrakt do 2012 roku.

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

the unit 4x22 [ostatni, w ogóle :/ ?] - ostatni odcinek był taki jak przeważająca część 4 sezonu - b.dobry. Przyznać trzeba, że ekipa stanęła na wysokości zadania i oddano nam bardzo udany i chyba najlepszy sezon the unit. Szukałem na necie info i nie mogłem się doszukać by serial anulowano - jeżeli to prawda to szkoda. Z jednej strony nie był to serial, na który czekałem z niecierpliwością z tygodnia na tydzień ale patrząc od drugiej strony jak w jakimś tygodniu była przerwa to od razu sam siebie pytałem "WTF?!?!? a gdzie the unit?". Serial był bardzo równy co dziś udaje się osiągnąć garstce seriali (właściwie to tylko House przychodzi mi na myśl - niezmiennie dobry od 1 sezonu) gdzie poza ~połową 1 sezonu wszystkie inne odcinki stoją na jednakowym wysokim i b.wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...