Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

LOST 16 i 17 :zonk:

Totalna miazga, najlepszy odcinek(w sumie dwa połączone w jeden) z 3 ostatnich sezonów (5,4,3). 10/10 jak nic. Półtorej godziny ciągłej akcji i zajebistego napięcia [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOST S05E16/17 - j.w. odcinek swietny , opis napisze nieco pozniej jak znajde wolny czas.

Jednak:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "spoiler"
Final, a nie dosc ze dowiedzielismy sie smiesznie malo to powstalo miliard innych nowych pytan ktore byc moze zostana rozwiazne w nastepnym sezonie choc szczerze watpie.... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House 5x24 - Poziamiatał wszystko co tylko było :smoke: :zonk: :legal: . Zakończenie faktycznie mogło by być tym ostatnim jednak pozostał by niedosyt a tak czekamy na sezon 6 :D Oby był jeszcze lepszy niż 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kończy się sezon...

Supernatural - mocna końcówka w stylu "w piz**, i co teraz?". No właśnie... trzeba będzie poczekać do jesieni żeby się dowiedzieć. :(

Lie To Me - bez specjalnego zakończenia, ale ten serial to wg mnie sukces. Nie wiem co prawda jak z oglądalnością w USA, ale jak dla mnie bomba. Formuła się nie wyczerpała przez 13 odcinków.

The Unit - szkoda będzie jak utną, świetnie się ogląda. Z tym, że obecny, 4 sezon jest najlepszy się chyba nie zgodzę - za bardzo przeginają jeśli chodzi o żony. Dużo dobrych odcinków było w 2 sezonie.

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost -Last part sezonu :P

 

Po tym co tam się działa to 6 sezon można wymyślić i będzie miał sens

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "nie czytać"

Jeżeli Dżuliet wysadzi bombę to nie zbudują bunkra -> nie będzie trza wklepywać kodu-> nikt się nie pomyli... jeśli nie zdetonuje to Sojer będzie się marał z piegowatą a w tym czasie Lok [kopia Loka?] zawładnie wyspą i chgw co się stanie :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost -Last part sezonu :P

 

Po tym co tam się działa to 6 sezon można wymyślić i będzie miał sens

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "nie czytać"

Jeżeli Dżuliet wysadzi bombę to nie zbudują bunkra -> nie będzie trza wklepywać kodu-> nikt się nie pomyli... jeśli nie zdetonuje to Sojer będzie się marał z piegowatą a w tym czasie Lok [kopia Loka?] zawładnie wyspą i chgw co się stanie :unsure:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "DUZY SPOILER"
Teori na necie jest tyle ze glowa mala , ja jestem za tym ze :

Bomba wybuchnie co doprowadzi tak naprawde do przeniesienia tej czesci rozbitkow z 1977 do 2007 ( they're coming?) i wtedy tam juz sie rozegra wojna , dobro vs zlo ( jacob vs ten koles z pierwszej sceny ala Lock), w ktorej Ben i Widmore byli tylko malymi pionkami tak samo jak reszta. Wnioskujac po 1 scenie konflikt ten trwa od wielu wielu lat. A i dobrze ze wyjasnilo sie dlaczego akurat nasi bohaterowie rozbili sie na wyspie-Jacob sam ich wybral co bylo widac w flashbackach. Ciekaw jestem co maja wspolnego z "pasazerami" BlackPerl'y ktora w 1 scenie plynie na wyspe rowniez dzieki jacobowi ...Pytan jest cala masa , czekam z niecierpliwoscia na 6 sezen ale to jeszcze kawal czasu ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lost super naprawde tak popsuli glowke, ze teraz tylko sie zastanawiac i czekac.

teorii jest mnostwo, ale wiadomo ze zadna i tak sie nie sprawdzi :P

 

postac Jacoba mnie zaskoczyla, ten sam aktor gral Paula w Dexterze, gdzie byl cpunem ;)

troche zle spasowanie wg mnie

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final PB juz ktos ogladal?

Taa, oglądałem z 2h temu.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "bu"
Co tu dużo mówić -> o_O
Edytowane przez wistler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LPKorn3324 : nie za ma co

 

nie wiem co to za tajemnica, jaki autor gral jacoba

a jesli o sama jego postac chodzi, to od paru odcinkow bylo wiadomo jak i kiedy

 

pozdr

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz po finale PB:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "spoiler, nie czytaj jesli nie ogladales finalu!"
Mi nie podpasowalo kompletnie , zakonczenie na sile, z nieba pojawil sie kellerman i rozprawil sie z firma w 5min. Sara dala popalic christynie, self jest sparalizowany , t-bag szuka chlopaka w pace. To ze majkel na samiutkim koncu ginie rowniez mi sie nie podoba . Glowna postac zabili w ostatnich 5min calego serialu , ot tak sobie majkel is dead i kropka :lol: ( wiem wiem , choroba , guz mozgu itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz po finale PB:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "spoiler, nie czytaj jesli nie ogladales finalu!"
Mi nie podpasowalo kompletnie , zakonczenie na sile, z nieba pojawil sie kellerman i rozprawil sie z firma w 5min. Sara dala popalic christynie, self jest sparalizowany , t-bag szuka chlopaka w pace. To ze majkel na samiutkim koncu ginie rowniez mi sie nie podoba . Glowna postac zabili w ostatnich 5min calego serialu , ot tak sobie majkel is dead i kropka :lol: ( wiem wiem , choroba , guz mozgu itp)

Coz, PB stal sie bajka juz od drugiego sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - 123
2 lata czekałem i się doczekałem - liczyłem na to, że Kellerman nie zginął i jeszcze namiesza - i namieszał, choć mogli to faktycznie bardziej rozbudować scenarzyści, takie pojawienie się i wyzamiatanie bez słowa wszystkiego trochę na odwal..(choć patrząc na ich formę przez ostatnie 2 sezony - i tak było dobrze)..Śmierci Majkela się akurat nie spodziewałem (do momentu tego spaceru na plaży, kiedy zaczął krwawić)..Ogólnie zakończenie (imho) może być - choć serial powinien zejść u szczytu popularności 3 lata temu - jako jeden z najlepszych/najklimatyczniejszych w historii..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prison Break - final czwartego sezonu

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "blablabla - nie czytac, kto nie widzial"
IMHO ten final to wygladal jak pisany na kolanie... Sucrego pokazali - o fajnie; tego drugiego afroamerykanina (nie pamietam jak sie nazywal) - ujdzie; ale jak zobaczylem Kellermana, to doslownie zaczalem kwiczec :lol: Nie mam nic przeciwko jego postaci, bo w sumie nawet ja lubie, ale watek z nim przydalby sie troche dluzszy niz te parenascie minut... Szkoda, ze Scofieldowi zabraklo naboi - chetnie bym zobaczyl, jak strzela kulke miedzy oczy swojej mamuski. Jego smierci na sam koniec tez nie przewidywalem do momentu krwi na plazy. Coz... tez mi to nie podeszlo, choc napis na nagrobku calkiem niezle podsumowal. Deko biednie, niestety.

 

Popieram raven'a - ten serial definitywnie powinien sie skonczyc na pierwszym sezonie...

Private Practice - final drugiego sezonu - nie wiem, czy ktos tutaj to oglada, ale jak dla mnie caly serial jest naprawde dobry (jako sam w sobie oraz jako spin-off do Grey's Anatomy) - final mocny i nieprzecietny od samego poczatku do konca.

 

Lie to Me - final pierwszego sezonu - odcinek raczej nie odbiegajacy od innych - czyli bardzo dobry! Jeden z najciekawszych seriali jakie mialem przyjemnosc ogladac... i bede ja mial dalej (i pewnie nie tylko ja), bo serial dostaje drugi sezon :twisted:

 

Flashpoint 2x12 - nic nowego nie powiem - kolejny bardzo dobry odcinek.

 

Fox zapowiedzial na 26 maja premiere nowego serialu medycznego - Mental - w ktorym glowna postacia bedzie lekarz psychiatra (aktor grajacy Whistlera w PB), wykorzystujacy nietypowe metody. Jednym z pacjentow (pewnie goscinnym) bedzie postac grana przez aktora wystepujacego takze w PB - a chodzi o Charlesa Patoshika (tak, ten psychiczny ;)).

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok c.d. 'seasons finale'

 

Fringe 1x20 - odcinek stojący na wysokim poziomie jak zresztą cały sezon, ostatnie minuty wraz z zakończeniem jak dla mnie przeniosły serial na kolejny poziom fantastyki. Czekam na kolejny sezon oby podchwycił (ba musi!) wątek z zakończenia, a jak tak się stanie to możemy być spokojni o emocje w kolejnych 12 czy obojetnie ile będzie zrealizowane odcinkach 2 sezonu. Ten sezon dostaje ode mnie zdecydowanie +

 

Lie to me 1x13 - finał mocny, akcja przez 40 minut. Świeża formuła serialu zachowana przez te 13 odcinków przez co na serial czekałem z tygodnia na tydzień. Dla mnie najlepszy nowy serial w tym roku/którego rozpoczęto niedawno emisję. +

 

House 5x24 - spodziewałem się czegoś bardziej zaskakującego (prawdę mówiąc cały czas czułem, że w na końcu okaże się, że ... wiadomo co ;)) stąd dla mnie wielkiej niespodzianki nie było. Pozostaje czekać na kolejny sezon bo czy jest to sezon 1, 3 czy 5 to serial daje radę. +

 

Prison Break 3x21/22 - Wpierw odniosę się do finałowych odcinków - znacie kawał gdzie w zależności od opowiadającego, w rosyjskim zakładzie po wyliczeniu jednego dnia w tygodniu, w którym pracownicy będą chodzić do pracy jeden z nich pyta "długo będziemy tak zapierdalać!?". Tak samo można było zapytać siebie oglądając te ostatnie dwa odcinki. Wszystko co się dało poruszyć, każdą postać wykorzystać tak umieszczono to w ostatnich odcinkach przez co wyszło jak dla mnie mydło i powidło.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "jak już obejrzałeś ... "
Przez 19 odcinków bracia&przyjaciele zapierdalają za Scyllą, nikt nie może rozwiązać sytuacji, a tu nagle ostatni odcinek pojawia się Kellerman, raz dwa trzy: Scylla oddana, cztery: podpisanie uniewinnienia i wszyscy żyli długo i szczęśliwie (no prawie ... ). Wszystkie wątki rozwiązano w tempie błyskawicy bez żadnego polotu. Po 20 minutach 1 odcinka finału odpuściłem sobie pogląd, że a nóż widelec scenarzyści wezmą się w garść i w wielkim stylu a'la I sezon logicznie i w dobrym stylu zakończą historię raz na zawsze. Niestety tak się nie stało. Nie zrozumcie mnie źle- odcinki te podpasowały mi bo wolę masę akcji i wyjaśnienie tego co nazbierało się przez 4 sezony nawet kosztem stylu w jakim to zrobiono niż wiejące nudą i nonsensem odcinki gdzieś z połowy sezonu.

A końcówka? Nie rozumiem trochę zamierzenia autorów w wypadku posadzenia Selfa na wózku i opuszczenia Pam przez Mahona (który w końcu wypruwał sobie flaki przez cały sezon dla niej...), T-Bag skończył tam gdzie można było się spodziewać, Burrows happy, no i Scofield martwy. Mocny akcent na koniec, szkoda chłopa, na prawdę szkoda ale z drugiej strony to chyba tylko dzięki temu wydarzeniu zapamiętamy, że PB kończył się na 4 sezonie jego śmiercią. Ogólnie ten sezon to: Scylla tu, Scylla tam, Scofield umiera.

Cały sezon oceniam słabo, I sezon jest jak dla mnie na równi z II sezonem 24 - dwa najlepsze sezony ze wszystkiego co dotąd oglądałem. I sezon PB zapisał się w annałach historii, a później już była równia pochyła, a 4 sezon to wypadek przy pracy. Zdecydowanie lepiej było by napisać inny III sezon (który również do najlepszych nie należał) może z elementami IV sezonu i tak na choćby dobrym, zadowalającym poziomie zakończyć serial. Tymczasem IV S. -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie takiego zakończenie PB się spodziewałem..

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Zauważyliście?"
Michael dostał kulkę od Christiny z lewej strony a w scenach z Kellermanem trzymał się za prawą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stivo - zauważyli i uśmiechnęli się pod nosem ;)

 

Fringe - podzielam opinię LPKorn3324, choć nie jest to dla mnie ta sama liga co Hałz, Dex czy 24, to oglądało się 1szy sezon bardzo dobrze i też czekam na ciąg dalszy ;)

 

Supernatural - takiego zakończenia się w zasadzie spodziewałem.. i choć ogólnie 4 sezon mi nie do końca spasował (wolałem starego Supernaturala z ładnymi dziewczynkami, sprośnymi dowcipami i śpiewaniem 'wanted dead or alive' przez Winchesterów ;)), czekam na dalszy ciąg bo Sama&Deana nie da się nie lubić :)..

Swoją drogą w obecnej sytuacji to im chyba tylko Jakub W. może pomóc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB się skończył , moje życie straciło sens najpierw się upiję a później powieszę. Serial był wybitny i mówcie co chcecie , ale serial był genialny. To czekanie na nowe epki , nie spanie w nocy by nowy odcinek obejrzeć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie płacz, bedzie kolejny sezon.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ""

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost 5x16&17 - jestem szczerze zawiedziony. Nie działo się zbyt wiele przez te prawie, że półtorej godziny; oczekiwałem, że wyjaśni się choć kilka głównych wątków, a tymczasem tak na prawdę to doszły nowe. Ostatnia sekundy - cóż można dodać? W stylu losta czyli nie wiesz o co chodzi, nie wiesz co będzie, czekasz pół roku+ :D:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle to się wtrącę nt. polskich seriali - wczoraj obejrzałem z dziewczyną Teraz albo nigdy i byłem szczerze zaskoczony. Nie myślałem że polskie seriale sięgneły już aż takiego dna. Nie wiem jaką to ma oglądalność, ale montaż jest na poziomie bezbudżetowego offu, reżyseria woła o pomstę do nieba(90% aktorów potrafi zrobić dwie miny - uśmiech i "co ja tu robię") do tego muzyka nie pasująca do scen, bohaterzy bez wyrazu, a już tekst na samym początku "bylibyćmy razem "bejbe" - bravo girl się kłania.

Mam przynajmniej mobilizację by co niedziela wychodzić gdzieś z dziewcyzną wieczorem, byle tylko nie oglądała tego bagna ;)

 

PS. Trzebiatowska umie tylko jedną minę - psa preriowego.

Tym bardziej dziwię się co robi w TVN Kasprzykowski - chyba skusiła go kasa, bo talentem odstaje wyraźnie od reszty stawki.

Edytowane przez srekal34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...