Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

final natomiast ma byc o rownie ciekawej postaci, jesli nie ciekawszej.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
o Jacobie

dorwalem ostatnio kolejny serial. "Reaper". bardzo fajnie sie oglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firefly - serial dla mnie jest czasami troche nudny i lepiej jest moim zdaniem obejrzeć film niż cały serial. Po komentarzach powalający w praktyce już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 4x19 - dobrze, że to już (prawie) koniec..

 

Supernatural 4x20 - mówiłem, że mnie ta cała akcja z aniołami denerwuje ?..jak nie to mówię..szczerze mówiąc wolałem starego sup'a z rozwiązywaniem problemów, głupimi docinkami, ładnymi dziewczynami i Kansas w tle..

 

Fringe 1x18 - na swoim poziomie, nie wiem czemu, ale lubię ten serial, główna bohaterka się trochę rozkręciła..

 

Lost 5x14 - i tak to będę oglądał do końca, bo ciekawość przezwycięży w tym przypadku wszelkie niedoróbki..w sumie może być, tragedii nie ma..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

true choć mi 4x19 całkiem przypasował (co prawda chwytają sięj uż wszystkiego by uczynić fabułę choć minimalnie zaskakującą jak w 1 sezonie) i czekam na kolejny

 

ostatni lost kozacki właśnie za takie akcje polubiłem ten serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 4x19 - jak wyzej (odnosnie chwytania sie wszystkiego), taka troche moda na sukces ;)

 

Flashpoint 2x10 - IMHO swietny odcinek

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - takie tam
Rozowa wraca, szkoda, ze Donna idzie do innej jednostki. Mam nadzieje, ze ja jeszcze zobaczymy - bardzo dobra postac.
Dollhouse 1x11 - calkiem calkiem, dawal rade - dobry motyw z marchewkami ;) Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem cale weeds, podsumowujac jeden z lepszych seriali jakie widzialem.

 

Jeden z lepszych momentow, final 3ciego sezonu, piosenka Douga (poskladana z 3 klipow pochodzacych z roznych momentow odcinka):

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzone już dawno ;)

Tak swoją drogą, jak ktoś nie widział - lista

A wszystko i tak dopiero sie okaze podczas oficjalnych ogloszen...

Mam nadzieje, ze jednak im sie cos aby nie odwidzi :lol:

 

Swoja droga to szkoda, ze nie planuja drugiego sezonu Knight Ridera - w ostatnich odcinkach zrobil sie juz calkiem niezly i nawet dobrze sie to ogladalo. Mialem nadzieje, ze pociagna z jeszcze jeden sezon, coz...

 

A jak Flashpointa zdejma... :mur:

 

@aerial:

zgadzam sie, choc 4 sezon nie byl juz taki dobry jak poprzednie, ale mimo wszystko serial i tak jest swietny :D

Teraz tylko czekac na kolejny sezon ;)

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House.5x23

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
Wkońcu House i Cuddy :D
Yeah ;) Odcinek trzyma poziom tego sezonu :)

Prison Break 4xIleśtam (najnowszy)

OMG... Jaka nuda... Niech się skończy to już...

Edytowane przez Manhunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!@#$% SPOILER! :mur:

 

nauczcie sie ludzie (coponiektorzy) uzywac taga spoiler, bo przez takie cos naprawde mozna popsuc innym ogladanie odcinka...

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat jest o serialach, nie tylko o Housie (czy tam serialu x - obojetne).

Gdyby byl tylko o Housie, to pewnie bym nie zagladal (<edit>przed obejrzeniem nowego odcinka</edit>), a ze jest inaczej i pisze sie o innych serialach (ktorych odcinki moglem juz widziec), to powinno sie korzystac z tego udogodnienia jakim jest wlasnie spoiler... Ty przekazujesz info odnosnie tresci odcinka, a osoba, ktora widziala ten odcinek, moze sobie to przeczytac. Inna natomiast poczeka - wszyscy zadowoleni, nikt sie nie ciepie.

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa taki tam skrot myslowy - oczywiscie do takiego tematu nie zagladal bym przed obejrzeniem nowego odcinka, zeby nie narazic sie na przypadkowy spoiler :)

A tak to House miazdzy cyce :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB nie sięga dna... on z odcinka na odcinek już dawno ryje pod ziemią - absurd i na siłe szukanie "wciągających" motywów sięga już debilizmów z losta czy herosów

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "4x19"
"kończ waść wstydu oszczędź" to najlepszy komentarz

 

 

ostatnio zacząłem oglądać Chucka - w połowie 1 sezonu jestem - pierdółki w stylu MacGywera ale miło sie ogląda (min. dzięki Sarze ;)) - mozna polecic - przynajmniej nie wieje nudą jak z PB :)

 

btw - ktoś wie czy będzie nowy Dexter ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie? No to klapa, przyjemnie się ogląda Jednostke :( Mogę prosić o jakiś link z potwierdzeniem tego?

Edytowane przez michu98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost S05E15 Swietny odcinek :

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Duzy Spoiler , czytac na wlasna odpowiedzialnosc!"
Widac ze wszystko zmierza do konca , starcie dharma vs others wisi w powietrzu . Do tego detonacja bobmby ktorej wybuch ma wszystko niby naprawic ....Do tego watek Lock-Richard-Ben , Lock wydaje sie byc kompletnie opanowanym i dazy do celu ktory wyjawia w koncowce ( nie bede wyjawial lepiej samemu sie zdziwic ;) ) , fajnie wygladaja miny bena gdy kompletnie nie moze sie odnalezc w nowej sytuacji, w sumie to nawet Richard nie zna intencji nowego Lidera :lol2: Dr Chang wreszcie przejrzal na oczy , ewakuacja wyspy itp.

Sawyer ze swoja lasencja daja dzide z wyspy , choc trzeba przyznac twardy byl koles :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...