Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Dexter z odcinka na odcinek robi się coraz ciekawszy, ale chyba już każdy wie jaki będzie koniec. Chociaż posiadając doświadczenie z poprzednich sezonów niczego nie można być pewnym

 

Fringe - Zrobił na mnie dobre 1 wrażenie, a teraz z odcinka na odcinek mój entuzjazm słabnie, gdyby nie Walter to serial by tracił 70% uroku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z inszej beczki pytanie..

 

widział ktoś może XIII ? ..w zasadzie to nie słyszałem wcześniej, żeby ktoś w ogóle coś działał w tej sprawie, a tu przez przypadek w sumie trafiłem na nią..jeden z moich ulubionych komiksów, gra zresztą też bardzo mi się podobała (btw pełna wersja XIII w nowym CDA :) ). Z tego co się orientuję miał to być mini-serial..

 

a i jeszcze jedno..

 

Bruno Heller coś przebąkuje o pełnometrażowej kontynuacji Rzymu.. ;)

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 4x13, tak jak odcinek 12, powrót do koncepcji z sezonu 2, ale jest dobrze i kolejny zapowiada się podobnie po tym co widać na promo 4x14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "PB 4x13"
Edytowane przez Miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "PB 4x13"
Odcinek ok. Self pokazał, że jest całkiem chytry, choć i tak Michael go przerasta.

 

A właśnie - Michael nie miał przypadkiem stawić się jak najszybciej do szpitala, bo inaczej zginie?

Zobacz promo 3x14 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cali 2 x 10 dziwny odcinek szczerze mówiąc ... chociaż nie nudny oj nie :P

 

dex

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - " "
oj tego się nie spodziewałem o0

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter 3x10

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - " "
Powrót do starego dobrego Dextera. Tylko te porwanie to mi się podejrzane wydaje, mam nadzieje, że ten czarny worek nie ściągnie Masuka :D

Cali 2x10

 

Ten serial potrafi rozbawić człowieka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hirosi to zmierzają powoli w stronę betonu.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Moje głębokie filozoficzne rozważania. "
Poprzedni odcinek zakończył się sceną, gdy Okularnik Bennet miał głowę Sylara na celowniku. Natomiast w nowym odcinku strzelać zaczął dopiero po scenie "łóżkowej". No sorry, popatrzeć sobie chciał? A skuteczność strzałów to po prostu poraża, jak ktoś z takim aim'em został agentem?

 

Wątek Sylara - kurde, on się teraz zachowuje jak baba. Ciągle zmienia zdanie, nie wie czego chce. Luuuuuuuuuudzie, czy to jakaś telenowela?

W dodatku zabili mi pannę Mars :( Same minusyyyyyyy :rolleyes:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hałs 5 x 10

 

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "mistrz"
hahahahaha motyw ze stroną genialny :D

 

13 chyba będzie miała bliższy kontakt z Formanem :D

 

btw zauważyliście że w ciągu 5 sezonów były odcinki o każdym z bohaterów tylko nie o jednym ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hałs 5x10 i wcześniejsze..

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - 123
Relacje między Hausem i Cuddy mistrzowskie :D..motyw z szufladą na końcu 5x09 :lol:, sam 5x09 świetny..

ale tej ściemy Hausa nic nie przebije, Kuttner - :D

Co do Foremana i XIII - można było się spodziewać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnimi dniami szybko nadrobiłem Californication i nie żałuje... ostatni 11 odcinek całkowicie nieprzewidywalny - dobre zwroty akcji no i ta końcówka... naprawde polecam tym co nie śledzą tego serialu by dołączyli go do playlisty ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnimi dniami szybko nadrobiłem Californication i nie żałuje... ostatni 11 odcinek całkowicie nieprzewidywalny - dobre zwroty akcji no i ta końcówka... naprawde polecam tym co nie śledzą tego serialu by dołączyli go do playlisty ;]

Potwierdzam, właśnie skończyłem oglądać pierwszy sezon i zaraz zabieram się za nastepny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "PB 4x14"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "PB 4x14"
No i wszystko poszło się .....

 

Alex aresztowany, a Lincoln zmuszony do pracy dla wroga...

 

A gdyby Michael poddał się wcześniejszej operacji - nie byłoby tego złego.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "pb 4x14"
To jest nic innego jak tylko przedłużanie sezonu, który mógł się skończyć w tym lub następnym odcinku. Wiem, że w serialu nie musi być wszystko super realistyczne, ale chociaż mogłoby być logiczne. Kto wysyła na taką akcje człowieka z nowotworem? Tylko scenarzyści Prison Break...

 

Narzekam, ale następny odcinek i tak obejrzę :rolleyes:

Edytowane przez ^goku^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter 3x11

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - " "
Ogólnie to pozytywny odcinek. Ale... rozwalił mnie moment gdy Dex wchodzi do pokoju hotelowego Prado a tam laptop włączony na stole i migające na czerwono nazwisko LaGuerta. :D

 

Co do 12 odcinka to zastanawiam się czy ten skinner ma być asem z rękawa który wyłamie mi nadgarstki z zdziwienia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pb 4x14

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - 123
Przedłużanie sezonu przedłużaniem, ale ten motyw z hołmejdową wersją granatnika mnie rozwalił :blink:, a myślałem, że scenarzyści Losta mają fantazję..

Tombstone jak mniemam ma coś wspólnego z ojcem Michaela i Lincolna ?..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "pb 4x14"
To jest nic innego jak tylko przedłużanie sezonu, który mógł się skończyć w tym lub następnym odcinku. Wiem, że w serialu nie musi być wszystko super realistyczne, ale chociaż mogłoby być logiczne. Kto wysyła na taką akcje człowieka z nowotworem? Tylko scenarzyści Prison Break...

 

Narzekam, ale następny odcinek i tak obejrzę :rolleyes:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
jak o logice już piszesz... ekipa działa dobrowolnie, to nie jakaś jednostka rządowa czy coś gdzie ktoś podejmuje takie decyzje, Michael zdecydował że chce działać więc działa...

Jak dla mnie odcinek wypaśny, jak narazie najlepszy z całego sezonu 4.

 

pb 4x14

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - 123
Przedłużanie sezonu przedłużaniem, ale ten motyw z hołmejdową wersją granatnika mnie rozwalił :blink:, a myślałem, że scenarzyści Losta mają fantazję..

Tombstone jak mniemam ma coś wspólnego z ojcem Michaela i Lincolna ?..

Granatnik to nie jest skomplikowane urządzenie, choć problemem tu może być jego celność w wersji "samoróbka."

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "PB 4x14"
No i wszystko poszło się .....

 

Alex aresztowany, a Lincoln zmuszony do pracy dla wroga...

 

A gdyby Michael poddał się wcześniejszej operacji - nie byłoby tego złego.

Ale wtedy wszystko skończyło by się zwyczajnie, banalnie, wg mnie obrót spraw przedstawionych w 4x14 jest bardzo ciekawy, a znając sezon 4 można się spodziewać że w ciągu 2 odcinków wszystko obróci się o 180', więc o przedłużanie zbytnio bym się nie martwił. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że powstaje, bo sam się budowanie takich rzeczy bawiłem (wyrzutnie ziemniaków ;d), ale właśnie ta celność jak już HiS zauważył i sam efekt jak to wyglądało mnie rozwalił ;p

 

 

czas na Hałza, przez przypadek końcówkę zobaczyłem <_<, ale w sumie można było się tego spodziewać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...