Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

dzej nawet sie nie zastanawiaj nad Big Bang Theory MUSISZ to zobaczyc. Dorownuje poziomem How I met Your Mother, a moze i nawet przebija! Pewnie lubisz teksty Barneya to jak uslyszysz teksty Wolowitza to padniesz ;] Sheldon tez jest dobry. Ogolnie swietny serial.

 

Z dobrych seriali komediowych jeszcze angielski The ID Crowd, tez niezly serialik i kolejne odcinki coraz lepsze, 3 seria wrecz genialna!

My name is Earl tez fajna komedia (juz nie sit-com). Polecam.

 

Jak Ci zostanie czasu to jeszcze pomysl o Californication, Weeds i Greek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozowe lata 70-te bylo super. lecialo kiedys na tv4 bodajze. pamietam, ze bardzo chetnie to ogladalem. dwoch i pol ogladalem 4 sezony bodajze. kolejne tez trzymaja poziom? myslalem jeszcze o takim starszym serialu "Luz we dwóch" ("Off centre")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to nie wiem, czy Dwóch i pół jest tak samo dobre po dwóch pierwszych sezonach, bo dalej juz nie ogladałam ;) Ale z innych propozycji, które możesz przejrzeć polecam: Scrubs, klasycznych już The Simpsons i Joey (nawet jesli nie ogladaleś Przyjaciół).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz jakis czas temu, bo przed swietami, skonczylem ogladac (pewnie tak samo jak inni) Dextera oraz Californication. Nie powiem w zasadzie nic nowego, kolejne bardzo dobre sezony bardzo dobrych seriali. Dexter troche inaczej w porownaniu do poprzednich dwoch sezonow, ale imho wyszlo z tego cos naprawde ciekawego. A jezeli chodzi o Californication, to klasa sama w sobie, mozna by powiedziec ;)

 

Po przerwie wracamy do dalszego ogladania.

 

Knight Rider 1x09 - ja nie wiem, jak oni mogli to dac do telewizji... n/c.

 

Mentalist - ten serial w zasadzie od samego poczatku zbiera pochlebne opinie - i nie ma sie co dziwic, po prostu dobry serial.

 

Fringe - nie ma jeszce nowego odcinka po przerwie, ale chyba dam sobie spokoj juz z tym serialem. Na poczatku zapowiadalo sie niezle, ale im dalej, tym gorzej...

 

House/HIMYM/Life - juz sie nie moge doczekac :]

 

Flashpoint - no to zaczynamy drugi sezon! Co prawda w sieci dostepne byly juz jakies preairy, ale wstrzymalem sie do oficjalnych premier w telepudle.

 

Tyle na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy drugi sezon Life'a ma tylko 12 odcinków? Bo nie mogę się doczekać na następne odc.;D.

http://www.tvguide.com/News/Life-Gets-Season-58330.aspx

"The network has ordered the back nine episodes of the quirky cop drama, giving it a full 22-episode season pick-up."

 

http://www.tv.com/life/show/68729/episode_listings.html

"24 Re-Entry 2/4/2009"

 

Wyglada na to, ze drugi sezon "Life" bedzie zawieral 22 odcinki i wroci na antene na poczatku lutego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flashpoint - no to zaczynamy drugi sezon! Co prawda w sieci dostepne byly juz jakies preairy, ale wstrzymalem sie do oficjalnych premier w telepudle.

2x01 już jest w wersji z telepudła ;]

 

A dzisiaj wieczorem premiera 1 odcinka 7 sezonu 24 :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2x01 już jest w wersji z telepudła ;]

 

A dzisiaj wieczorem premiera 1 odcinka 7 sezonu 24 :mrgreen:

Dlatego napisalem, ze zaczynamy drugi sezon ;) Wczoraj zaliczylem juz pierwszy odcinek - IMHO jest dobrze - czekam na kolejne :)

 

Hmmm... 24... mysle o tym serialu od jakiegos roku i w dalszym ciagu cos sie nie moge za niego wziac - nie zebym mial jakies ale do tego serialu - bo zbiera bardzo dobre opinie i w zasadzie jestem pewien, ze by mi sie spodobal - ale jakis za leniwy jestem, zeby go dorwac :) Ale damy rade ;)

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... 24... mysle o tym serialu od jakiegos roku i w dalszym ciagu cos sie nie moge za niego wziac - nie zebym mial jakies ale do tego serialu - bo zbiera bardzo dobre opinie i w zasadzie jestem pewien, ze by mi sie spodobal - ale jakis za leniwy jestem, zeby go dorwac :) Ale damy rade ;)

Też sceptycznie podchodziłem do 24, ale jak już ściągnąłem to pierwsze 4 sezony obejrzałem w kilka dni :D .

 

 

Co do 24...

Niedawno leciał odcinek co się nazywał "24-Redemption".

 

To jakiś wstęp do 7 serii, czy pełny "film"?

Warto się za to brać?

Tak, jest to wprowadzenie do 7 sezonu (to chyba miała być końcówka 6 ale przez strajk została wycięta )

Warto się zabrać bo naprawdę przyjemnie się ogląda :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest to wprowadzenie do 7 sezonu (to chyba miała być końcówka 6 ale przez strajk została wycięta )

Warto się zabrać bo naprawdę przyjemnie się ogląda :) .

Nawet jak nie oglądało się żadnego z 6 sezonów ? :rolleyes:

Będę wiedział o co chodzi ?

Jakoś przedtem nie trafiłem w ten serial... Zawsze było co innego do oglądania, ew. nadrabiałem zaległości w innych serialach...

Edytowane przez oskarro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzej nawet sie nie zastanawiaj nad Big Bang Theory MUSISZ to zobaczyc. Dorownuje poziomem How I met Your Mother, a moze i nawet przebija! Pewnie lubisz teksty Barneya to jak uslyszysz teksty Wolowitza to padniesz ;] Sheldon tez jest dobry. Ogolnie swietny serial.

Oj tak zabijają mnie jego teksty :razz: jestem w połowie 2 sezonu. Jutro ostatni odcinek sezonu 2 :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak nie oglądało się żadnego z 6 sezonów ? :rolleyes:

Będę wiedział o co chodzi ?

Jakoś przedtem nie trafiłem w ten serial... Zawsze było co innego do oglądania, ew. nadrabiałem zaległości w innych serialach...

W sumie lepiej nie podchodzić do 7 sezonu nie oglądając poprzednich. Bo w każdym sezonie są jakieś nawiązania do poprzednich i potem nie będziesz wiedział o co chodzi.

 

Chociaż każdy sezon jest o czymś innym, tak więc można oglądać jeśli nie przeszkadza ci to o czym pisałem wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 jak to w 24 bywa na początku każdego sezonu - rozkręca się po czasie.

W aktualnym sezonie jakoś pod koniec 1szego odcinka :) Ale to jeszcze nie to, jeśli chodzi o akcję i napięcie.

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nip/Tuck dalej ruszył po długiej przerwie. Co prawda nie z 6 serią, ale dalej piąta seria leci...

Były już dwa nowe epizody. Całkiem dobre.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "asdw"
Dobry jest ten hindus - RAŻ (RAJ).

"I'm 17. But I'm a genius." :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CSI:NY S05E12

Przyzwoity odcinek, choć moim zdaniem trochę odstawał od poprzednich 11. Nie podobało mi się osobiste powiązanie Hawks'a ze sprawą.

 

Numb3rs S05E11

Powrót do "czarnego charakteru" sprzed dwóch sezonów ale jakość - niestety - pozostała z tego najnowszego.

 

 

/może warto by przykleić ten temat?

Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supernatural 4x11 niezly odcinek, pierwszosezonowy klimat. Aczkolwiek ja jednak wole gdy mamy rozwiniecie glownych watkow i klimat poprzednich odcinkow 4 serii. Ale juz przyzwyczailem sie do 'przerywnikow' w kazdej z serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...