Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Supernatural - black & white case. :D

Widać, że scenarzystom zaczęli lepiej płacić. ;)

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ""
Nie wiem czemu ale na scenie w której było widać cień typa grającego na fortepianie trochę się uśmiałem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o 3 sezon Dextera, to nie ma co dużo gadać - ten serial chyba nigdy nie zejdzie na psy. Co do Heroes, to moja opinia się różni od większości, bo imho cała ta historia zaczyna się w końcu rozkręcać, jest to co brakowało w poprzednich sezonach - akcja, akcja :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes - ogólnie na tak jestem, faktycznie - cały czas się coś dzieje...aczkolwiek nie jestem zwolennikiem kombinowania z czasem..

 

House - Hałz ciągle w formie, choć brakuje mi starych dobrych odcinków, gdzie na pierwszym planie był jednak przypadek..

 

Supernatural - odcinek przekozacki, nic więcej nie powiem :D...

 

btw szkoda tylko, że serial jest emitowany w czasie, gdy leci CSI, które kasuje publikę <_<

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - 123
też się uśmiałem przy tej scenie z klawiszami, podobnie zresztą w momencie, gdy Dracula skuterem uciekał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozbila w tym odcinku scena jak Dean bajeruje ta barmanke na samym poczatku - bezcenne :)

Supernatural to jeden z lepszych i lepiej "trzymajacych forme" seriali. I wlasnie takie zabawy konwencja sa najlepszym dodatkiem, bo i tematyka bardziej na to pozwala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fringe 1x05 - coraz ciekawiej, serial nabiera tempa.

 

Knight Rider 1x04 - mam podobne odczucia do SGJ. Chyba najlepszy odcinek z dotychczas wyemitowanych - przebajerowanie nie bilo az tak po oczach jak w poprzednich odcinkach. Jak zobaczylem KITT-a jako furgonetke, to az zaczalem sie zastanawiac, w co jeszcze bedzie sie transformowal - kilkanascie minut potem dostalem swoja odpowiedz ;)

 

House 5x04 - niezly obrot spraw. I szczerze mowiac nie przeszkadza mi to, ze przypadek jest na drugim planie - ot takie inne spojrzenie na serial.

 

Jestem w trakcie ogladania serialu s-f Firefly - dowiedzialem sie o nim przy okazji filmu Serenity. Nie jestem jakims fanem s-f, ale to mi nawet lezy - spodobaly mi sie dialogi i smiechowe sytuacje, przyjemnie sie to oglada. No i fajnie popatrzec na pania mloda terminator w innej roli :)

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie jakoś Fringe nie przekonuje...trochę to..drętwe, ale to chyba przez tą główną bohaterkę, ni jak mi nie pasuje ta aktorka...najlepszy z towarzystwa czarny G-Man jest :]

 

Knight Rider - przeleciałem fragmentami 1x03 i za Chiny nie mogę się przemóc żeby go obejrzeć, ale jak mówicie, że 1x04 lepiej to się poświęcę jakoś :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Californication 2x04 kolejny poje... odcinek w pozytywnym sensie :razz: warto obejrzeć.

 

PS..

Bardziej poje... od poprzednich, Hank to ma jazdy :lol2: No i wygląda na to, że stary dobry Hank z poprzedniego epizodu wraca.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 4x08

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - 123
No wreszcie tego hakiera odstrzelili, wpieniał mnie prawie tak samo jak pani doktor <_<, która nadal mnie wkurza..

Ciekawe co Mahone zrobi gościowi w czerni..;)

ogólnie...w sumie nie jest tragicznie :]

 

Heroes 3x06

tu to jak zwykle się dzieje

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - 321
Szkoda Adama Monroe, lubiłem gościa ;]...Mohinder bad madafaka się zrobił xD..ojciec Petera niezłego skilla ma, taka ulepszona wersja Sylara..

a dziś hałz (w którym ponoć ma się dużo dziać ;)) i frincz, ale to na wieczór pewnie..

 

btw..

jeszcze więcej Dextera..nie jestem do końca przekonany czy to dobry pomysł..

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prison Break 4x08:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "asd"
hakjer wnerwial mnie jeszcze bardziej niz Sara (ta mi byla raczej obojetna) - bardzo dobrze, ze go w koncu zdjeli, bo juz sie patrzec na niego nie dalo...

Californication 2x04:

chyba najbardziej pokrecony odcinek w tym sezonie :] Niezla zapowiedz kolejnego.

 

 

Przeczytalem przed chwila na filmwebie o kolejnych sezonach Dextera - mialem dac info, ale raven mnie wyprzedziles ;)

IMHO jezeli beda tak samo dobre jak poprzednie, to jestem na tak. Oczywiscie przekonamy sie, jak je wyemituja ;)

 

Terminator i Knight Rider dostaly pelne sezony.

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prison Break 4x08:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "asd"
hakjer wnerwial mnie jeszcze bardziej niz Sara (ta mi byla raczej obojetna) - bardzo dobrze, ze go w koncu zdjeli, bo juz sie patrzec na niego nie dalo...
» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "PB"
Nie tylko nas ale producentów chyba też zaczął irytować :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hałz 5x05

 

imho najlepszy odcinek 5 serii..;)

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - 123
przez przypadek w zasadzie przeczytałem gdzieś wcześniej spoiler, więc mniej więcej wiedziałem co się będzie działo w kwestii Trzynastki, ale motyw na samym końcu - :lol:

btw...Foremanowi chyba wpadła w oko.. :D

no i Cuddy..Wilson z House'm za wujków będą robić ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę pisał o housie, californication i terminatorze - bo oglądam i nie mam im nic do zarzucenia.

 

Natomiast:

 

Sga - po raz kolejny mamy jakąś zapyziałą wioskę i atakujących ją wraith. Oczywiście nasza dzielna drużyna wszystkich broni, a potem żyli długo i szczęśliwie. Nawet tego nie wrzucam w spoiler, bo jeżeli dla kogoś jest to niespodzianka to współczuje. Ile można serwować to samo? Niech już skończą ten serial, bo z odcinka na odcinek jest coraz smutniej. Pamiętam pierwsze sezony SGA, kiedy sobie mówiłem "o kurde, to jest lepsze od sg-1". No cóż, tak jak sg-1 poziom pikuje w dół i chyba sami scenarzyści nei wiedzą już o czym walnąć kolejny odcinek.

 

Hirosi - tutaj też powoli scenarzyści zaczynają przeginać, bo serial zaczyna przypominać mode na sutkens - wszyscy wszystkich znają, jakieś zwroty akcji rodem ze star warsów "piter, ajm jor vater"....bez kitu, jakieś 5latki dorwały się do scenariusza? Ciekawe kiedy pojawi się grubas z losta, który tak naprawdę jest 4 bliźniakiem i ma superśmoc przewidywania przeszłości :mur:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fringe 1x06 - eee...mdłe to strasznie jak dla mnie...im dalej tym gorzej imho..

 

Supernatural 4x06

 

scenarzyści chyba coś biorą tworząc kolejne odcinki :D

Eye of the tiger wykonane perfekcyjnie :P

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Californication - dosyć ciekawy serial na nudne popołudnia. Czasami można się pośmiać a czasem nie. Nic specjalnego się tam nie dzieje. Poza tym wszystkim jest bardzo sympatyczny i fajnie się go ogląda. David Duchovny gra świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...