Skocz do zawartości
dem

Athlon X2 - Wszystko O Dwurdzeniówkach Amd

Rekomendowane odpowiedzi

No raczej... teraz to juz chyba wszyscy szukaja CD-eka :D hahahha szukajcie szukajcie poki jeszcze sa... w apollo w poniedzialek bedzie nowa dostawa mozliwe ze to beda CD-eki.. bo w calej polsce mozna znalezc wiec te resztki od AMD sa pewnie na Toledo wszystkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest ....na GPU mam 42C...proc bardziej grzeje od niego ?

Jeszcze jeden problem jest....nie moge wlaczyc kompa na 4 x 512 tych pamieci...

Nie pomaga nic...clear cmosa, ustawienie 2T...komp piszczy ze boot ok i stoi .... z 2 x 512 nie ma tego problemu

ad1. Proc jest większą grzałką niż wcześniejszy, chłodnica nie jest w stanie zbić temperatur do poprzednich wartości .... Tam są do schłodzenia dwa jajka a nie jedno

ad2. http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=147020&hl=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oxygen.. jak masz tak goraco w domu i jeszcze te wentyle na Ladzie na 7V to sie nie dziwie.. ja mam 2 Crystale na 12V leca... pozatym nie mam bloku na NB i grafa to 6600GT takze duzo mniejsza grzalka niz Twoja... Masz cieplutka wode po prostu :) powietrze 30 stopni i takie grzalki... przy pelnym stressie dlugotrwalym woda pewnie pod 40 stopni? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niee.. PowerX zaslania cala czapke... wiec czemu mialby byc za duzy? :] Finy nie musza byc nad calym jadrem.. a i tak chyba beda bo te jadra X2 nie sa wcale takie duze ;)

 

to 4400 golasek :D

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co za ch... na rope w tym apollo pracuja. Dopiero dzisiaj anulowalem u nich zamowienie i wzialem skad indziej procka.. mowili ze najwczesniej w PON beda... a tutaj cyk i sa nagle po 599. :/ na szczescie ja juz mam zaklepanego CD gdzie indziej. Gdzie to powiem pozniej bo znowu sie pozbede procka sprzed nosa jak to mialo miejsce z Oxygenem w krakowie.. ja zamowilem o 14:30 on przyjechal o 16 i kupil ostatniego a dla mnie nie bylo? LOL :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O LOL

niedostepne a juz dzwonilem zeby ich opier.... ze anulowalem moje zamowienie dzisiaj. kreca Ci kolesie w tym apollo... tak kreca jak ich procki prawie :D Andy spoko sa. Na Xtremeforums jakis spory czass temu ktos trafil tego procka i sie dobrze krecil.. teraz maja 2 osoby z forum i kazdy jest ponadprzecietny... :) Ja zamowilem mam nadzieje ze nie pozaluje.. jako ze jade w gory w niedziele to relacja z o/c bedzie dopiero w pon za tydzien.. :) dzien przed wejsciem C2D do sklepow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie mialem jechac do Apollo, niezle w 20min znikly...

To lepiej sie upewnij 3 razy ze Ci odlozyli pod lade :D hehe. w poniedzialek ma byc dostawa wiec zadzwon z rana i spytaj o serie a pozniej kup ;)

 

Mieli dzisiaj w 4speed.pl i we wrocławskim oddziale Proline.

Aha.. a w proline dzwoniles do wszystkich oddzialow? Pytales sie o konkretne serie prockow (CD) czy w ogole czy sa? :]

 

P.S Ja zamowilem w 4speed i chyba dzisiaj mi juz wysla kurierem :] (tylko cena 620 zl z wysylka... ale co tam :)

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha.. a w proline dzwoniles do wszystkich oddzialow? Pytales sie o konkretne serie prockow (CD) czy w ogole czy sa? :]

Dzwoniłem do Wrocławia, bo raz że tam mam najbliżej, dwa, wg stanów magazynowych dostępnych na ich stronach tam mieli najwięcej.

Pytałem się o konkretny procek, z końcówką CD. W Lubinie mieli, ale BV :?

 

BTW, może by wreszcie ktoś zmodyfikował opis wątku ?

Edytowane przez katoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AM2 to juz nie Toledo tylko Windsor (tak mi sie wydaje) wiec nie wiadomo co i jak...

 

Qrde strasznie cieplo jest na o/c....nie moge przeskoczyc na wiecej niz 3050 spi32MB stable..temp do 60C dochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzę ktoś na pewno ściągnął czapkę z X2, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś to robił przy chłodzeniem AC i co to dało jakie, czy w ogóle były jakieś spadki temperatur, jak tak to o ile, czy wzrósł OC?

Na pewno jest później problem z montażem, więc jeżeli zabieg nie jest tego wart, to wole tego ryzyka nie ponosić.

 

Co do temperatur, to mogłoby się już trochę ochłodzić, przynajmniej w nocy, w moim przypadku nie idzie wysiedzieć przy kompie, ciepłe powietrze z niego bucha.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzę ktoś na pewno ściągnął czapkę z X2, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś to robił przy chłodzeniem AC i co to dało jakie, czy w ogóle były jakieś spadki temperatur, jak tak to o ile, czy wzrósł OC?

...

W tym wątku ale troche wcześniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzę ktoś na pewno ściągnął czapkę z X2, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś to robił przy chłodzeniem AC i co to dało jakie, czy w ogóle były jakieś spadki temperatur, jak tak to o ile, czy wzrósł OC?

Na pewno jest później problem z montażem, więc jeżeli zabieg nie jest tego wart, to wole tego ryzyka nie ponosić.

Pozdro

 

masz caly watek o zdejmowaniu czapki zajzyj tam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...