Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

no jakby bylo multi to cud miod i malina... ale zapomanieliscie o kosnolarzach chyba, przeciez to do nich glwonie GTA jest kierowane.

Mogliby zrobic, ze gra sie gliniarzem. Np. nie kradniesz samochodow, tylko pokazujesz odznake i zabierasz fure. Moglbys brac lapkowki, wykonywac zadania od bandziorow, od komendanta itp. Fajnie by bylo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Ludzie,tak samo bylo w innych tematach,w ktorych ktos pisal,ze nie bedzie na pc.GTA to jest jeden z tych tytulow,dla ktorych pecet jest motywem przewodnim i to na niego powstala najpierw 1 czesc serii a dopiero potem na psx1 a jesli cos powstalo najpierw na pecety to nie ma takiej mozliwosci by komtynuacja tego nie powstala na peceta.Jesli znacie taki tytul,ktory mial taka sytuacje to go wymiencie,ale zapewne bedziecie mieli z tym spory klopot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ctx0075b

prędzej czy później powstanie multiplayer na PC, do San Andreas przecież coś powstało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie co się dzieje, kolejna gra która jest zapowiedziana tylko na xboxa 360 i ps3. Polityka microsoftu stara się wykupywać gry na swoje nowe dziecko, zobaczcie co się dzieje na targach, dużo mniej gier na pc niż w zeszłym roku. Cał i druty 3 też jest zapowiedziane tylko na konsole, normalnie lol :) Mnie to cieszy bo wiecej użytkowników konsol = wiecej gier na te wspaniałe maszynki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi by sie przydal, zabawa w pare osob w GTA2 byla przednia.

 

Tak sobie mysle, ze skoro PC tak zaczyna kulec (nie tylko ze wzgledu na gry, ale tez sprzet - vide PPU) to za te 1,5 roku powinienem miec juz jakies pudelko nowej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jezeli jest to prawda, to lipa...

 

Ale z tego co pamietam zawsze (gt3, vice city) mowiono ze NIE BEDZIE NA PC, a jakos wychodzilo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie,tak samo bylo w innych tematach,w ktorych ktos pisal,ze nie bedzie na pc.GTA to jest jeden z tych tytulow,dla ktorych pecet jest motywem przewodnim i to na niego powstala najpierw 1 czesc serii a dopiero potem na psx1 a jesli cos powstalo najpierw na pecety to nie ma takiej mozliwosci by komtynuacja tego nie powstala na peceta.Jesli znacie taki tytul,ktory mial taka sytuacje to go wymiencie,ale zapewne bedziecie mieli z tym spory klopot

Mortal Kombat...

Ghost Recon, bo 2 nie było wcale, a 3 to zupełnie inna gra.

 

To 2 tytuły na ktore wpadłem w ciagu 5 sec po przeczytaniu Twojego posta. Po zastanowieniu napewno znalazłbym jeszcze kilka tytułów.

 

A co do GTA na PC, to i pewnie bedzie, ale tak... hmmm... rok po premierze na nextgeny.

 

6 miecha czekalismy na GTA3

6 miecha na GTA:VC

na GTA:SA 8 miecha

wiec terac... GTA4 - CU@October 2008 ;F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Mortal Kombat...

Ghost Recon, bo 2 nie było wcale, a 3 to zupełnie inna gra.

 

To 2 tytuły na ktore wpadłem w ciagu 5 sec po przeczytaniu Twojego posta. Po zastanowieniu napewno znalazłbym jeszcze kilka tytułów.

 

A co do GTA na PC, to i pewnie bedzie, ale tak... hmmm... rok po premierze na nextgeny.

 

6 miecha czekalismy na GTA3

6 miecha na GTA:VC

na GTA:SA 8 miecha

wiec terac... GTA4 - CU@October 2008 ;F

MK bylo najpierw na Amige a potem powstala czesc 4 i nowsza nie wyszla do tej pory na konsole z tego co mi wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MK bylo najpierw na Amige a potem powstala czesc 4 i nowsza nie wyszla do tej pory na konsole z tego co mi wiadomo

wiec z tego co Ci wiadomo, ja bym prosił, zebys o konsolach sie nie wypowiadał

 

bo na konsole jest

Mortal Kombat 5

Mortal Kombat 6

Mortal Kombat: Shaolin Monks

 

i juz powstaje kolejna wersja

 

a i fakt, ze powstało na amige, ale amiga to pradziadek PC, jesli chodzi o gry. 1,2,3 i 4 byly na PC wiec wg Twojego pogladu, reszta czesci tez powinna, ale jak widać Midway ma w powazaniu PC juz od 3 czesci. stad moj przyklad.

 

 

Pozatym PC musi jeszcze dostac Liberty City Stories przed 4, ktora wg mnie jesli sie w ogole pojawi, to bedzie miała niewąski poslizg. Jeśli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

wiec z tego co Ci wiadomo, ja bym prosił, zebys o konsolach sie nie wypowiadał

 

bo na konsole jest

Mortal Kombat 5

Mortal Kombat 6

Mortal Kombat: Shaolin Monks

 

i juz powstaje kolejna wersja

 

a i fakt, ze powstało na amige, ale amiga to pradziadek PC, jesli chodzi o gry. 1,2,3 i 4 byly na PC wiec wg Twojego pogladu, reszta czesci tez powinna, ale jak widać Midway ma w powazaniu PC juz od 3 czesci. stad moj przyklad.

Pozatym PC musi jeszcze dostac Liberty City Stories przed 4, ktora wg mnie jesli sie w ogole pojawi, to bedzie miała niewąski poslizg. Jeśli...

Strasznie bronisz tych konsol i dlatego uwazam,ze powinienes sprzedac peceta.Nie mam nic do osob,ktorzy posiadaja mocny sprzet i jednoczesnie dobra konsole (nawet podziwiam takie osoby,ze je na to stac),ale jesli widze takie wypowiedzi przez kogos posiadajacego naprawde dobrego peceta to cos tu nie gra prawda? MK5,6 - moze wyszly,ok - tu moj blad,ale wymien tytul,ktory powstal najpierw na peceta a nie na (jak sam to mowisz) pradziadka a potem na konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec z tego co Ci wiadomo, ja bym prosił, zebys o konsolach sie nie wypowiadał

 

bo na konsole jest

Mortal Kombat 5

Mortal Kombat 6

Mortal Kombat: Shaolin Monks

 

i juz powstaje kolejna wersja

 

a i fakt, ze powstało na amige, ale amiga to pradziadek PC, jesli chodzi o gry. 1,2,3 i 4 byly na PC wiec wg Twojego pogladu, reszta czesci tez powinna, ale jak widać Midway ma w powazaniu PC juz od 3 czesci. stad moj przyklad.

Pozatym PC musi jeszcze dostac Liberty City Stories przed 4, ktora wg mnie jesli sie w ogole pojawi, to bedzie miała niewąski poslizg. Jeśli...

 

A sorry szefie ale na co najpierw wyszedl Mortal Kombat ? To ze Midway ma w powazaniu PC to znaczy ze pracuja tam sami debile... to samo tyczy sie RG i GTA... wydaja cos na PC co zdobywa ogromna slawe i sprzedaje sie w milionach kopii po czym nagle rezygnuja z tej platformy bo na PC jest wychodzi sporo piratow... Ehh konsolowcy :mur:

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA osadzone w realiach Polski byłoby niesamowite. :)

 

-kradniesz auto w zimie a tu zonk takie zaspy że nie da sie wyjechać z parkingu osiedlowego

-zatankujesz na tej stacji co nie trzeba i auto stanie po 5metrach

-zjesz wędline z Constaru i bedziesz mieć zielony ekran.

-Dziury takie że nie dojedziesz nawet do dziupli auto stanie w płomieniach od uszkodzeń...

-Stojąc na światłach moga tobie samemu ukraść pojazd.

-Wsiadając rano do ukradzionego wczesniej samochodu radio ci nawet nie zagra bo sobie juz ktoś je pożyczył.

-Policja będzie cie goniła Polonezami w roli głównej porucznik Borewicz....

-zawsze bedziesz miał 3 sekundy gratis do ucieczki w czasie kiedy policjant będzie oddawał strzały ostrzegawcze

-Kradzież taboru PKP może być zgubna gdyż ktoś mógl sobie już pożyczyć tory...

-Wyjazd za miasto moze być problematyczny ponieważ rolnicy wpadną na pomysł zrobienia blokady strajkowej.

-a gdy będziesz potrzebował pomocy po nieudanej strzelaninie to i tak przyjedzie łódzkie pogotwie

 

 

Widze też plusy:

-"pouczanie na światłach" dresów w rozklekotanych Bandit Motor Wagenach

-napier...i z zajeżdżającymi ci droge taksiarzami

-Nie bedziesz musiał czekać na pore wieczorową żeby spotkać jakąś "córe koryntu" wystarczy że podjedziesz na wylotówke zawsze sie coś trafi.

-możnaby ukraść Żuka pełnego kapusty po czym przejechać paru dresów

-zrobić polskiego Bangbusa z poczciwej Nysy czy Tarpana

-Odtworzyć akcje filmu Speed przy użyciu Autosana ogórka czy Jelcza z cysterną

-drifitng skradzionym Ikarusem z pasażerami w środku :D

Edytowane przez GSI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie bronisz tych konsol i dlatego uwazam,ze powinienes sprzedac peceta.Nie mam nic do osob,ktorzy posiadaja mocny sprzet i jednoczesnie dobra konsole (nawet podziwiam takie osoby,ze je na to stac),ale jesli widze takie wypowiedzi przez kogos posiadajacego naprawde dobrego peceta to cos tu nie gra prawda? MK5,6 - moze wyszly,ok - tu moj blad,ale wymien tytul,ktory powstal najpierw na peceta a nie na (jak sam to mowisz) pradziadka a potem na konsole

A może dlatego, ze mimo mocnego sprzętu potrafie OBIEKTYWNIE spojrzec na całą sytuacje odnosnie konsol, pc i w ogole rynku gier? Gry podam, jak wroce z uczelni. Jak zapomne to mi przypomnij, bo jest 7:35, a ja na 8 ide ;P

 

A sorry szefie ale na co najpierw wyszedl Mortal Kombat ? To ze Midway ma w powazaniu PC to znaczy ze pracuja tam sami debile... to samo tyczy sie RG i GTA... wydaja cos na PC co zdobywa ogromna slawe i sprzedaje sie w milionach kopii po czym nagle rezygnuja z tej platformy bo na PC jest wychodzi sporo piratow... Ehh konsolowcy :mur:

ale serio. Sprawdz wyniki sprzedaży, a potem pogadamy, ok ;)

Jest naprawde tylko kilka gier na PC, co sprzedały sie w milionach kopii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Nie ma fiksa. Na pewno dadza na PC. To jest jednak wciąż za duży rynek żeby ot tak sobie go odpuścić. Zwłaszcza jeśli chodzi o GTA. Będzie tylko z poślizgiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dywagacje na temat czy cos bedzie czy nie bedzie za 2 lata

2 lata to jest kupa czasu i sie duzo moze pozmieniać. Co teraz wiemy - gre planuja najpierw wydać na konsole... reszte sie dowiemy w przyszłosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...