Skocz do zawartości
Gość on23warszawa

Komentarze Pod Newsami I Burdel Z Nimi Zwiazany

Rekomendowane odpowiedzi

Logowanie lub usunąć narazie komentarze wogule. Lub komentarze na forum jak pisali poprzednicy. Ten temat już był wiele razy poruszany.

1539946[/snapback]

Administratorzy pisali przecież: nowe zasady z newsami beda po zaaplikowaniu nowego layout'u SG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Administratorzy pisali przecież: nowe zasady z newsami beda po zaaplikowaniu nowego layout'u SG.

1540305[/snapback]

Poprostu napisałem że już na forum omawiano to i już. Nic innego nie zostaje jak czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli za 100 lat  :wink:

1540397[/snapback]

 

Podobno już w miare wszystko jest zrobione. Tylko nie wiem czy już pocieli lay pod ipb (?)

 

A wtedy [ ci ktorzy widzieli probke lay spostrzegli pewnie belke z logowaniem ] bedzie juz wszystko zintegrowane.

 

Proponuje zakonczyc dyskusje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poca 'sokole oko' ma racje ;]

 

będzie nowy lej - będzie logowanie.

1547524[/snapback]

Oby szybko , bo to co teraz jest pod newsami to woła o pomste do nieba, twórca Tweak powinno zależeć ,nad wizerunkiem witryny, a tweak coraz bardziej koajrzy mi sie niestety z takimi komentarzami jak np http://tweak.pl/wpis_3047.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze by tak banowac na forum tych co robia burdel w komentarzach:)?

1591750[/snapback]

Aaa.. czyli jak ktos w newsach poda sie za użytkownika Overclocked i zacznie bluznic itp. to mam go zbanować.. Tak?

Zrozumiales co chcialem powyzszym zdaniem przekazac.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked

Aaa.. czyli jak ktos w newsach poda sie za użytkownika Overclocked i zacznie bluznic itp. to mam go zbanować.. Tak?

Zrozumiales co chcialem powyzszym zdaniem przekazac.. ;]

1591789[/snapback]

podobno mialo byc logowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno mialo byc logowanie...

1591869[/snapback]

Wiec wtedy Twoja sugestia jest wrecz oczywista..

Kto by sie odwazył wypisywac bzdury mając i bedąc zalogowany kontem na Tweaku...

 

Poza tym - wydaje mi sie ze mowiles o stanie terazniejszym...

A nie o przyszłum logowaniu itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarze nie wymagają rejestracji, bo kiedyś był zupełnie inny poziom... Jednak internautów przybywa z roku na rok... Teraz chyba je wyłączymy, a docelowo będą one zintegrowane z forum co znacznie poprawi porządek.

 

Tak czy inaczej w tej sprawie trzeba uciskać marco i ParanoiK'a - oni tym władają na Tweak'u :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no trzeba zrobic cos z tymi komentarzami bo rzeczywiscie, odechciewa sie czlowiekowi pisac tam cokolwiek jak czyta te idiotyczne opinie albo co chwile wojny fanatykow o to co lepsze i kto glupszy.... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po kiego te komentarze na stronie ???

Zlikwidować !!!! :angry:

Jeżeli ktoś chce coś rzeczywiście skomentować to zawsze może założyć topic w nowościach podając link do konkretnego artykułu

Łatwe, szybkie, nie wymagające skomplikowanych rozwiązań B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po kiego te komentarze na stronie ???

Zlikwidować !!!! :angry:

Jeżeli ktoś chce coś rzeczywiście skomentować to zawsze może założyć topic w nowościach podając link do konkretnego artykułu

Łatwe, szybkie, nie wymagające skomplikowanych rozwiązań B)

1634082[/snapback]

i 10 userow na raz zaklada temat zeby skomentowac.... a co drugi bedzie pisal "pierwszy" :D

niech zostana na stronie tylko trzeba zintegrowac z forum zeby bylo wiadomo kto pisze a nie anonimy....

Edytowane przez Sir_ice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i 10 userow na raz zaklada temat zeby skomentowac.... a co drugi bedzie pisal "pierwszy" :D

niech zostana na stronie tylko trzeba zintegrowac z forum zeby bylo wiadomo kto pisze a nie anonimy....

1634117[/snapback]

 

Przeczytaj to co napisałeś!!!!

 

Najpierw odrzucas moją propozycje a następnie proponujesz niemal identyczne rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj to co napisałeś!!!!

 

Najpierw odrzucas moją propozycje a następnie proponujesz niemal identyczne rozwiązanie

1634193[/snapback]

Moze przeczytaj najpierw inne posty i to co sam napisales!!!

Bo zintegrowanie komentarzy z forum wcale nie oznacza ze będa one pisane na forum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Może sam sobie to przemysl, bo sam pierwszy zwróciłes komuś uwage, a rozwiązanie wcale nie jest "niemal identyczne"!

no wlasnie.

 

oo cooo cii kuuurde choodzi EsiuWWW? Chciales zablysnac? :lol:

 

EDIT

a co wy na pomysl zeby komenty mogli dodawac uzytkownicy z minimum np. 10-cioma postami? - taka asekuracja zeby zaden noob sie nie rejstrowal na forum tylko zeby pobluzgac na glownej tweak'a. Nie bylo by problemu z usuwaniem takich jednorazowych kont.

Edytowane przez Sir_ice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co wy na pomysl zeby komenty mogli dodawac uzytkownicy z minimum np. 10-cioma postami? - taka asekuracja zeby zaden noob sie nie rejstrowal na forum tylko zeby pobluzgac na glownej tweak'a. Nie bylo by problemu z usuwaniem takich jednorazowych kont.

To mi sie podoba - popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sam sobie to przemysl, bo sam pierwszy zwróciłes komuś uwage, a rozwiązanie wcale nie jest "niemal identyczne"!

1634306[/snapback]

Ja tam nic nie musze przemyslać, skoro nie umiesz wczytać kontekstu moich poprzednich wypowiedzi to twój problem mam to gdzieś

 

@ Sir_ice :lol: :lol:

 

Ja nic nie chce, napisałem tylko swoje zdanie na dane zagadnienie

Skoro ktoś będzie walił durne posty na forum, to tymbardziej będzie to robił w komentach, zaproponowałem rozwiązanie najprostsze z możliwych i najbardziej efektywne, zamist tworzyć jakieś niestworzone rzeczy. Wydaje mi się iż absurdem jest tworzenie jakichś podfur na stronie skoro tu istnieje tak wielkie i rozbudowane forum, co do tych 10 postów lipa, zawsze moga znaleźć się ludzie którzy będą sztucznie nabijali posty by móc tam pisać, a tak jest dział "nowości" jest moderacja, da się regułe jeden artykuł/nowość jeden temat i spokój, ale skoro chcecie się bawić to bardzo prosze

Edytowane przez EsiuWWW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...