Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

tuż po treningu to carbo banan/wingrona a twaróg jak wyżej powiedziano wieczorem :) co do koksów to ja niejestem przeciwnikiem dopingu u ludzi którzy wiedzą co robią, wiedzą ja tego używać i mają odpowiednio długi staż... bez koksu się osiągnie dany pułap którego na sucho się nie przekroczy... a branie koksu przez ludzi dopiero zaczynających to głupota, szybciej spadnie niż przyjdzie ;) zero poszanowania dla swojego zdrowia...

 

pcmax: troche dziwne że wyciskałeś tylko 110kg a setke brałeś 3razy, ja wyciskując 117.5kg brałem setke 3-4razy tylko :( w poniedziałek przypomne sobie sztange bo dawno jej nie używałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

ja osobiscie często zmieniam hantelki na sztangei odwrotnie, ale tylko przy wyciskaniu na skosie w góre

ostatnio zrobiłem tak jak juz wspomniałem trenning plecy i bary i powiem szczerze, że na kapturach takich zakwasów dawno nie miałem (żadnych szrugsów nei robiłem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś na siłce byłem, przyglądać się jak kumple ćwiczą. Od czasu do czasu coś mi założą i podnoszę. Dziś kilka serii zrobiłem. Ogólnie to ja pionek jestem, jakoś nie dla mnie taki sport, nie mam czasu, ochoty. Jakoś dziwne, że wszystkich to zaczęło kręcić, większość ludzi zaczyna sięgać po koksy itp. Tylko po co? I jakim kosztem? A później 30 lat i czarny worek...

Mowisz o sterydach czy odzywkach i suplementach?

 

tuż po treningu to carbo banan/wingrona a twaróg jak wyżej powiedziano wieczorem :) co do koksów to ja niejestem przeciwnikiem dopingu u ludzi którzy wiedzą co robią, wiedzą ja tego używać i mają odpowiednio długi staż... bez koksu się osiągnie dany pułap którego na sucho się nie przekroczy... a branie koksu przez ludzi dopiero zaczynających to głupota, szybciej spadnie niż przyjdzie ;) zero poszanowania dla swojego zdrowia...

 

pcmax: troche dziwne że wyciskałeś tylko 110kg a setke brałeś 3razy, ja wyciskując 117.5kg brałem setke 3-4razy tylko :( w poniedziałek przypomne sobie sztange bo dawno jej nie używałem ;)

Przed treningiem tez warto zjesc cos z weglami ;] \

 

Chyba zrobie jakis faq bo robi sie pomalu burdel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom faq by sie przydalo:)

 

nom ja koncze silownie o 19:30 i jescze mam poltorej kilometra do domciu czyli gdzies tak za 10 8 jestem w domciu jem moja kolacyjke twarogowa 9wiec mozna powiedziec ze wieczor

 

110kg malo jak podniose 100kg 3 razy hmm moze i troskze jest malo moze mialem slabszy dzien albo cos bo nie zawsze ma sie full sile teraz jak bede bil keidys jakis record zjem czekkolade i wypije troskze kawwy (powinno cos da cbo do obu rzeczy wcale nie jestem przyzwyczajony a kawy wcale nie pijam)

teraz chce w ciagu 4 tygodni powrocic do mojej formy 110kg a w lutym chce miec juz na maxa ok 120kg jzu by bylo ladnie biorac pod uwage ze waze 68kg majac 179cm wzrostu

 

quarantino piszeszz ze po silowni woinogrona tak?? hmm sokzda ze dopiero teraz sie dowiedzialem mam tle winogron w domu ( bo rosna sobie na moim ogordku, no teraz jzu sie koncza) wiec bylbym dobrzez zaopatrzony, ja codziennie w skzole mam dwa jablka 2 pomidory i chleb albo z serem albo z jakas szyneczka wiec staram sie duzo zadac i energetyczne posilki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

po siłowni węgle proste, białeczko szybko przyswajalny, najlepiej zadnych tłuszczy 9mowie zaraz po trenningu, nei o nastepnych posilkach), z własnych dowsiadczen wiem ,ze przed siłownią tylko węgle złozone, ewen mała ilosc prostych, przy wiekszej ilosci jestesmy ospali i do [gluteus maximus] i w ogóle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

jak mi polecaliście, kupiłem środek kofeinowy z guaraną herbapolu w celu pobudzenia, dzisiaj wziełem po treningu klatki jedną tabletke bo musze się wykuć z angola :) kosztował 13.20zł gratis zgrabna uśmiechnięta farmaceutka :) tabletek jest 20, sposób użycia 2-3kapsułki dziennie (na 5dni starczy jak będe brał 4dziennie :lol: ) zobaczymy co to jest ;) a teraz do książek :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy trening z CP. Ladnie napompowalo klatke i miesnie ktore pracuja przy treningu klatki. Tric zrobil sie wieeeelki. Wrrr a to dopiero 1 dzien ! Bedzie ostro.

 

Ostrowia czekoladowa hmmm to nie czekolada, slabo sie rozpuszcza ale ujdzie ;].

 

Zapowiadaja sie super efekty po cp. Do tego chce dorzucic jeszcze jakiegos gainerka ale nie duzo. A po cyklu brac przez pewien czas mono. Dietke trzymam ;] jak zwykle bialko na noc i zincas forte i wit b6.

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie

prosze o rade ktora kreatyne i jakiego gainera wybrac,

interesuje mnie tylko jeden cykl z kreatyna i 8 tyg. z gainerem, 3 tyg. przed rozpoczeciem zabawy z kreatyna według rad @qbass któremu z góry dziekuje :)

 

panowie zakupy tylko w tym sklepie mam zamiar robic, bo jest dobry i pewny.

http://sklep.paco.pl/product_info.php?cPat...roducts_id=1215

 

pomózcie w wyborze jakiegos w miare dobrej i taniej krety i gainera.

nie chce oszczedzic 10 zł, ma to byc dobre i na poczatek

Moje wymiary

175 cm wzrostu 68kg wagi 35-36 cm w bicu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogo jak sku*^*y syn!

 

Jak krede to Olimp Powder sprawdzona przezmnie 300g.

 

Gainer mass xxl, gain bolic, gainer 1 te jedlem i jestem zadowolony. Jak bym mial kupowac to wzial bym taniego gainera i bialeczko ostrowia cenowo lepiej wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Shakell sorki ale skany prześle ci dopiero w pt bo kumpel nie oddał mi ksiązki jeszcze :oops:

@gbass dodaj sobie jakiejś przyprawy typu kakao albo cuś bo ostrowia jest syfiasta :D

@wadim co do kretki to ja polecam TREC'a a gainer w twoim przypadku lepiej wyjdzie kupic megabola 737 i jeść go sporoo wiecej B-) nie jest taki zły jak go malują

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja z silowni dziisaj wrcama:) tzn jzu wrocielm 2 godiznki temu ale pisze co robilme

 

plan uklada mi koels z ktorym cwicze bardzo dobrze mysle zna sie na miesniach i cwiczyeniach wie o co chodizi widac ze robi wsyztsko technicnzie dobrze

 

dzisiaj robilem bicepsa tricpesa i brzucha

 

biceps: modlitewnik 4 serie po 10 powtorzen, hantlem o oparta noge 4 serie po 8 powtorzen, no i to co na modlitewniku tylko ze na stojaco i wezszym uchwytem 4 serie po 10 razy

 

tricpes: francuz 2 serie po 7 razy bo musialem ksonczyc bo cos w lewym tricepsie ,mnie strasnize bolalo przy tym cwiczeniu i pozniej z hantlem cwiczyelm i podciagalem sie

miesnie ktore trenowalem sa naparwde niesamowicie zmeczone i wybrzuszone wiec mysle ze po 2 miesiecznym treningu beda efekty

 

 

ale chialbym zapytac: bo trenuje 3 razy w tygodniu i zawsze robilme 3 razy w tygodniu klate tzn wycisk klasyczny, a w tym planie jets jakos naprzemiennie tzn ze w tym tygodniu np raz ogolnie cala klate a w przyszlym dwa razy ogolnie cala klate, boje sie ze strace na moich dobrych wynikach na klate! czy to nie za malo, dodam ze jak wtedy cwiczylem wycisk to nie robilem nigdy skosa (rozpietki sporadycznie) a w tym jest to wsyztsko zawarte

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogo jak sku*^*y syn!

 

Jak krede to Olimp Powder sprawdzona przezmnie 300g.

 

Gainer mass xxl, gain bolic, gainer 1 te jedlem i jestem zadowolony. Jak bym mial kupowac to wzial bym taniego gainera i bialeczko ostrowia cenowo lepiej wychodzi.

wiem ze drogo, ale to najlepszy i pewny sklep w miescie.

myślałem o kapsułkach ale widze to nie bardzo sie opłaca, co o tym myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az tak zle nie jest :D ale i tak zakupie kakao :)

 

Gainer 737 ja bym tego nie bral, wolal bym kupic cos lepszego. Sporo wiecej? 750gram , za 50 z groszami mam gainera 1 i napewno jest lepszy od 737 tak mysle. Musial bym przetestowac ale wole kupic cos pewnego i sprawdzonego.

 

ja uwazam ze mono to mono , po co przeplacac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak tylko napisze ze zyje ..

schudlem przez wakacje 6kg ... jak? ano tak

hyhyhhy

 

rzezba +

obwody -

sila pi razy oko jest jakas taka jak byla

 

legitymacja AZS na nowy rok podbita ..

w miare mozliwosci powrot na silke ze 3x w tyg

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qbass skoncz juz o cp, bo jak sobie pomysle, ze go mialem i musialem przerwac to @%^! mnie strzela ;]

co do gainera, ja teraz wybieram cos z posrod Monster Mass Biogenix/Vitalmax Gainer2/chwalone gainer od Weider'a, ale drogie.

jednak tak na trzezwo myslac, to najtrudniej jest spozyc dzienna porcje bialka, wegle zawsze jakos tam sie da nadrobic...No i mam tak samo, dlatego pewnie najlepszym rozwiazaniem byl by tani gainer+ostrowia. Tylko raz, nie mam pieniedzy, dwa, matka jak zobaczy dwa wiadra to wykorkuje ;]

Dlatego zaczalem sie zastanawiac nad jakims gainerem zawierającym proporcje bialka do wegli 50/50, Olimp Profi Whey Mass czy cos w tym rodzaju, mial ktos stycznosc z takimi bardziej bialkowymi gainerami ?

 

btw. ja nadal chory <yes>!

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy masówkach nie ide na jakosc tylko na ilosc i nie jest źle :) wycinka planowana w maju i wtedy pomyslisie nad czymś lepszym:)

odnosnie megabola 737 to nie jest taki zły wielu moich znajomych te go wszama i mają podobną opinie ważniejsza, jest i tak dieta B-)

@Chaos atrakcyjne bywają tam kelnerki?

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam dość głupią sprawę, ale zaryzykuje :)

 

Zapewne wielu miało początkowo problem z tym, chodzi o motywację do ćwiczeń. Czy da się jakoś temu zaradzić? Wiecie, weekend cały zawalony, bo studiuję, w tygodniu siedzę chwilowo w domu, ale nie mam absolutnie chęci do ćwiczeń, nie mam chęci na nic, dopiero późnym wieczorem nabieram jej :)

Czy to nie dziwne, że późnym wieczorem, niekiedy po 24 lub 1 jestem bardziej "aktywny" niż w dzień? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy masówkach nie ide na jakosc tylko na ilosc i nie jest źle :) wycinka planowana w maju i wtedy pomyslisie nad czymś lepszym:)

odnosnie megabola 737 to nie jest taki zły wielu moich znajomych te go wszama i mają podobną opinie ważniejsza, jest i tak dieta B-)

@Chaos atrakcyjne bywają tam kelnerki?

ja tam jestem kelnerem

 

bo sphinx to tylko meska obsługa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wszedł mi w głowe Nitrobolon II w kapsułkach, stosował ktoś? Słyszałem ze przy tej kreatynie nie trzeba juz brac np. gainera, mam na ta zabawe ok. 150 zł wiec na gainera mi kolo 40 zł zostanie.

I czy będzie to dobra kreta na p[ierwszy a zarazem ostatni raz? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

fajnie nitrobolon nazwany kreatyną..... poczytaj o nim, jakie ma działanie i po co sie nitro i podobne suple sotsuje, to ręcze cie, że go eni kupisz na piwerwszy=ostatni cykl

zresztą co ma kreaty na go gainerów, itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wiadomo z samych odzywek sie nie wyzyje :D wiec takie pytanie:

poszukuje przepisy/nazwy dan/ co z czym jesc, aby to zawieralo jak najwiecej bialka, no bo ile mozna jesc "suchego" ryzu

 

no i jako poczatkujacy bialko z ostrowi kilka razy dziennie + weglowodany Olimpu przezd i po treningu :D

 

na kreatyne , gainery itd nie ma kasy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wiadomo z samych odzywek sie nie wyzyje :D wiec takie pytanie:

poszukuje przepisy/nazwy dan/ co z czym jesc, aby to zawieralo jak najwiecej bialka, no bo ile mozna jesc "suchego" ryzu

 

no i jako poczatkujacy bialko z ostrowi kilka razy dziennie + weglowodany Olimpu przezd i po treningu :D

 

na kreatyne , gainery itd nie ma kasy :D

ryz? to chyba ma weglowodany co?

 

Z wegli to: platki owsiane, makaron, dzem, ryz, jagurty, rodzynki,miod

 

Bialko: twarozek, serek wiejski, kotlety sojowe, piers z kurczaka, szynka z kurczaka, jajka,

 

A tak wogóle to: http://www.dobradieta.pl/tabele.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.sfd.pl/temat173140/

 

http://www.sfd.pl/temat276436/

 

 

przeczytajcie i ściągnijce dziennik posiłków, wszystko się rozjaśni w waszych głowach.

 

edit. byłem na solarium :D

 

Dołączona grafika

Edytowane przez quarantino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...