Skocz do zawartości
ath

Windows Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja, która dostali testerzy to nie RC2(chociac jest tak oznakowany).

 

heh mam nadzieje ze jednak bedzie normanie moze pobrac ze stronki ms a jak nie to cza szukac innego zrodla w koncu mam ladny legalny kluczycz i chce z niego kozysatc.

Chciec to sobie mozesz...

Klucz dostałes do wersji udostepnionych w ramach CPP i jezeli sciągniesz wersje, która nie była udostepniona, korzystasz NIElegalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mi powie, dlaczego po pobraniu ze strony microsoftu RC1 mam napisane na dole w windowise ze mam 5600? Pozatym jak zamykam laptop i potem go otwieram to musze robic reset, nie dziala usypianie ;/ Tj zostaje z czarnym ekranem mam hp nx7400 ma ktos tez taki problem?

Edytowane przez Stnkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktos wie czy wersja RTM bedzie dostepn dla wszystkich albo chociz dla beta testerow??

Bo podobno ma byc ona dostepna juz po 25 pazdziernika czyli zaniecale 3 tygodnie.Wiec niewiem czy mi sie oplaca ta wersje sciagac jak za 3 tygonie bedzie wersja RTM czyli gotowa do wydania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie 5744 ja mam 5728 i sie psuje z deksza windows media player nie wlacza sie wogole od pewnego czasu tak sama tool bar ten z boku ekranu gdzie ejst zegar itp popsul sie co kolwiek dodam do tego baru to nie dziala zamiast dodanej rzeczy widze same kwadraciki jakies krzaczki czasem musze po wlaczeniu kopmutera resetowa go bo nie ma internetu a po rescie wszytko ok. sciagam wlasnie 5744 ponoc to rc2 mam andzieje ze ebdzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktos wie czy wersja RTM bedzie dostepn dla wszystkich albo chociz dla beta testerow??

Bo podobno ma byc ona dostepna juz po 25 pazdziernika czyli zaniecale 3 tygodnie.Wiec niewiem czy mi sie oplaca ta wersje sciagac jak za 3 tygonie bedzie wersja RTM czyli gotowa do wydania :D

Dla wszystkich bedzie dostepna w styczniu(za odpowiednią ilość $$).

 

 

=========

"This page includes information to help you download Windows Vista RC2, a new test build."

 

"This build (5744) has a number of improvements and updates from previous builds, and has been through daily testing processes to refine quality and performance. "

 

"We are making this release available for a limited time only (and only by download) in order to get broad distribution and testing in a variety of PC configurations."

 

"Please note: This build may not have the same level of support or servicing via Windows Update as RC1, and you may not be able to upgrade from this build to the final version of Windows Vista."

 

Dlatego własnie nie jest to 'normalne rc2', a tylko nowszy build testowy.

 

Prawdopodobnie nie bedzie RC2(takiego jak wczesniej wydany rc1).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasuja te same co do B2 i RC1, btw nie wie jak wy, ale ja nie zauwazylem jakis szczegolnych roznic w stosunku do RC1 i 5728

A jakie by miały byc róznice? Na tym etapie juz sie tylko poprawia znalezione błedy i wprowadza optymalizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mam zainstalowanego na laptopie, czy w tym niby rc2 dalej wystepuje cos takiego ze jak sie da sleep/zamknie klapke to potem monitor jest czarny na niektorych lapach po otworzeniu? Ja akurat tak mam ;/ Grr sciagnalem sobie nowsza wersje i mi sie nie zapisala........

Edytowane przez Stnkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersaj na jnowsza visty czyli build 5744 to na 100% RC2!!! Wlasnie zainstalowalem i standardowo w dolnym prawym rogu pisze "Windows Vista RC2,Evaluation Copy.Build 5744."wiec co to za glupoty ze nie??

A ja mam znowu problem zainstalowalem ta viste i znowu niemam areo.Jak biore Window color and appearance to po lewej niemam windows areo tlko classic,basic i standard.Mimo ze zinstalowalem dopiero viste i stry 91.33 do visty.a mam grafe leadteka winfast 6600 128mb.i w notach w viscie za grafike mam 4.1.

Poprzednio tez tak mialem.pomoglo jak przeinstalowalem sytem.

A jak napisalem o tym tutaj na forum to jakis kolega mnie zeszkalowal ze co ja wygaduje itp.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersaj na jnowsza visty czyli build 5744 to na 100% RC2!!! Wlasnie zainstalowalem i standardowo w dolnym prawym rogu pisze "Windows Vista™ RC2,Evaluation Copy.Build 5744."wiec co to za glupoty ze nie??

A moze zanim cos napiszesz nauczysz sie czytac ze zrozumieniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Dlatego własnie nie jest to 'normalne rc2', a tylko nowszy build testowy.

 

Prawdopodobnie nie bedzie RC2(takiego jak wczesniej wydany rc1).

This page includes information to help you download Windows Vista RC2, a new test build. :)

 

http://download.windowsvista.com/preview/rc2/en/download.htm

 

EDIT SGJ -> jaśniej już się nie dało ;)

Edytowane przez piaskoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SGJ

a powiedz mi czemu mam problemy z tym areo glass.wczesniej na wersji 5600 mialem tak,pomoglo reinstalka systemu.teraz znowu na tej wersji 5744 mam tak ze w window colr and appearance niemam aero glass,tylko mam standard,classic,basic.i niemoge wiec wybraz aero glas a co zatym idzie transparency-czyli przezroczystosci.mam zainsatowane drivery do grafy do visty 91.33 do nvidia 6600 128mb 128bit ramu tez mam 512 wiec niewiem czmu sie tak dzieje .pomozcie niemam ochoty znowu 9insatwoac visty od nowa.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wlasnie zainstalowalem Viste i stery do karty dzwiekowej Realtek AC'97 - przez pewien czas wszystko bylo oki , ale nagle po ktoryms resecie nagle ikonka glosnika dostala krzyzyk i nie ma dzwieku w windowsie

Czy ktos moze sie orientuje co jest nie tak , co mogo sie stac ? (kilka razy odinstalowaywalem stery i instalowalem i nic nie pomaga

 

zauwazylem w zakladce "uslugi" ze jest wylaczona usluga Windows Audio - w zaden sposob nie moge jej wlaczyc , wyskuje jakis tam blad

Ma ktos pomysl na rozwiazanie problemu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...