Skocz do zawartości
Hakunamatata

Jak Nagrać Na Płytę Plik O Rozmiarze 820 Mb?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam taką sprawę. Chcę nagrać na grę. Mam pliki: *.bin i *.cue, no a *.bin ma 820 MB. Jak mam nagrać ten plik? Czy będzie mi niezbędna płyta o pojemności 870 MB (bo wyczytałam, że takie są), czy też jest jakiś sposób, aby zmieścić tę grę na płycie o pojemności 800 MB?

 

Proszę o pomoc!

Dziękuję!

Edytowane przez Hakunamatata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to zależy od tego jak nowa masz nagrywarke i jaką masz płytę. Do tego uzywa się overburningu, ale IMO wątpie, żeby nadgrał aż 120MB, to się sprawdza do 50MB chyba, czy coś takiego. Później u mnie przynajmniej występowały problemy z odtworzeniem płytki. Płytka 800MB na pewno bedzie ok :)

Edytowane przez danrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontuj obraz płytki w DAEMON Tools i zobacz jaki rozmiar będzie miałą ta płyta w CD-ROM'ie. Jak koło 700MB to nagrywaj na normalny CD-R 700Mb a jak coś koło 800 to juz kup odpowiednią płyte :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Parówkowy_Skrytożerca

a jak nagrać plik avi za duży do płyty 700 MB o dosłownie 3-4 MB? Nero pokazuje wielkośc płytki na 703 MB - każdej ... nagrywałem na płytkę max. 701-702 MB i wchodziło zawsze ale sciagnąłem sobie filmik - polska sztuka teatralna: "Igraszki z diabłem" i nie chce mi wiejśc na płytę :)

 

P.S. nie czepiać się, ze pytanie o piractwo bo:

 

a) nie pytam siejak spiratować albo skad sciagnąć pirata :)

B) już mam i się cieszę bo sztuka zajebista :)

c) jest to sztuka ponad 25 letnia i chyba prawa autorskie już jej nie obejmują tak jak starych filmów z Bolkiem i Lolkiem czy Koziołkiem Matołkiem :)

 

czy nagrywarka LG GCE 8320B (chyba ma taki symbol) obsługuje overburning? jeśłi tak to jakie płytki? tylko 800 MB czy też 870?

 

czy uaktualnienie biosu tej nagrywarki ma sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak nagrać plik avi za duży do płyty 700 MB o dosłownie 3-4 MB? Nero pokazuje wielkośc płytki na 703 MB - każdej ... nagrywałem na płytkę max. 701-702 MB i wchodziło zawsze ale sciagnąłem sobie filmik - polska sztuka teatralna: "Igraszki z diabłem" i nie chce mi wiejśc na płytę :)

 

P.S. nie czepiać się, ze pytanie o piractwo bo:

 

a) nie pytam siejak spiratować albo skad sciagnąć pirata :)

B) już mam i się cieszę bo sztuka zajebista :)

c) jest to sztuka ponad 25 letnia i chyba prawa autorskie już jej nie obejmują tak jak starych filmów z Bolkiem i Lolkiem czy Koziołkiem Matołkiem :)

 

czy nagrywarka LG GCE 8320B (chyba ma taki symbol) obsługuje overburning? jeśłi tak to jakie płytki? tylko 800 MB czy też 870?

 

czy uaktualnienie biosu tej nagrywarki ma sens?

1585688[/snapback]

w nero zaznacz opcje overburningu

plik--preferencje--zaawansowane--włacz overbu...i ustaw na np.99min

Edytowane przez bartezjusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Parówkowy_Skrytożerca

juz to zrobiłem - pasek długości płyty się przesunął ale jak wciakam "more" i "disc info" to choć na bank mam 800 lub 870 Mb płytę w napędzie to i tak pokazuje mi, że jest 703 Mb :) kupe zrobię - ta nagrywarka chyba nie obsługuje nadmiarowych płyt :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz to zrobiłem - pasek długości płyty się przesunął ale jak wciakam "more" i "disc info" to choć na bank mam 800 lub 870 Mb płytę w napędzie to i tak pokazuje mi, że jest 703 Mb :) kupe zrobię - ta nagrywarka chyba nie obsługuje nadmiarowych płyt :(

1586459[/snapback]

Szukać się nie chce?

 

 

Jakiej płyty nie wsadzisz zawsze pokaże tylko ~703 MB.

Normalnie nagrywasz i wyskoczy okienko z pytaniem czy włączyć overburning(jezeli wczesniej był włączony w opcjach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojojoj ;)

jak tak poczytalem pierwsze posty o metodach nagrywania obrazow to az mi sie humor poprawil :D

 

co do OB dziala tylko w trybie DAO, jesli uzywasz nero musisz opcje OB wlaczyc w opcjach (zwiekszyc dlugosc plyty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Parówkowy_Skrytożerca

Szukać się nie chce?

Jakiej płyty nie wsadzisz zawsze pokaże tylko ~703 MB.

Normalnie nagrywasz i wyskoczy okienko z pytaniem czy włączyć overburning(jezeli wczesniej był włączony w opcjach).

1597702[/snapback]

kupa prawda - mam wlączony over a jak wcisnę nagrywaj to mi wyskakuje, że na płycie jest za mało miejsca i nie da sie nagrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Parówkowy_Skrytożerca

może jestem gooopi ale nie idiota :) na nagranej płytce t oraczej bym nie próbował :) aha - sprawdzałem z 4 rodzaje i zawsze jest tak samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupa prawda - mam wlączony over a jak wcisnę nagrywaj to mi wyskakuje, że na płycie jest za mało miejsca i nie da sie nagrać :)

1613800[/snapback]

Nie wiem co prawda w jakim programie nagrywasz te dane, ale przykladowo Nero ma mozliwosc ustawienia ile danych chcesz zmiescic nagrywajac z overburningiem. Standardowo jest to dosc restrykcyjnie ustawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath zassałem DEMCO i jest mega wypass :D To jak ?? Kiedy jakaś ustawka ? Tylko jest problem bo w FPP ostatnio mało gram i dlatego też jestem cieńki jak... nie wiem co :P

1688052[/snapback]

Troche pogralismy (3 os.), calkiem smiesznie, tak samo jak w quake'u "rail" (w fear jest odpowiednik wlasnie tej broni ;] ) kroluje. Na mapke factory dobre jest kilka os. np. 6, w 3ke gralo sie nawet nawet, ale jeszcze bylo troszke malo luda. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zaznaczony trby DAO i ustw. 99 min i LIPA!!!!!!!!!! :(

pomozcie

1688232[/snapback]

Masz najaktualniejszy bios? I zaktualizowaną wersję Nero. W moim przypadku -LiteON LTR 40125 W, pomogła aktualizacja i wgranie najnowszej dostępnej wersji Nero (aktualnie jadę na 5.5.10.56). Na pierwotnym biosie i wersji Nero dołączonej na płycie, też nie chciał nadpalać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe... jest jeszcze jeden sposob na nagrywanie pliku 705MB na plytke 700Mb .... hehe... ja tak zrobilem bo nie mialem innego pomyslu.... hehe.... po prostu.... hehe .... spakowalem avika! op spakowaniu... hehe ...... wazyl 698 Mb .... hehe.... i problem z glowy.... hehe..... a ze pakowal sie pol godziny? no coz.... hehe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...