Skocz do zawartości
humax5400

Markowe perfumy, warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Więc zdecydowałem. Poczekam jeszcze troche, i jak za 2 tygodnie zacznie się szkoła to wstąpie do jakiejś perfumerii w mieście. Sprawdze sobie te perfumy :D Może być przypał, że będę sprawdzał zapach a nie kupie :D (tam pewnie drogo jak cholera)

Edytowane przez humax5400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@humax5400 sa 2 wersje Allure: normalna oraz Sport. Sport mi sie bardziej podoba (pewnie przez ten ogorkowy zapach :P ). Nie spotkalem jeszcze osoby, ktorej Allure by sie nie podobalo. Fahrenheit stal sie bardzo pospolity, tak samo jak Aqua Di Gio. Allure tez powszednieje, ale i tak zawsze to bedzie MOJ zapach :P Jest jeszcze kilka innych zapachow, ktore mi sie podobaja jednak ciezko zrezygnowac z Allure Sport :)

 

Zawsze mozesz zamowic probki perfum, ktore powinny byc darmowe, ale jednak na Allegro sprzedaja je za 4-5zl i sprawdzic jak dany perfum pachnie.

 

http://basenotes.net/ przejrzyj sobie ta strone. Jest to chyba najwieksza strona poswiecona permumom w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę miał próbki następujących perfum:

 

Calvin Klein Obsession oraz Eternity

 

Kenzo Pour Homme

 

Chanel Allure Homme Sport

 

Dior Fahrenheit

 

Hugo Boss Baldessarini

 

Hugo Boss Szary

 

Givenchy Pour Homme

 

8 zapachów, myśle że uda mi się coś z tego wybrać. Niektóre będą z atomizerami, więc będzie można sprawdzić je w akcji.

 

@asatek

 

O tym Azzaro Chrom także myślałem. I tak pewnie będę kupował ze 2 zapachy jakieś więc może i to będzie Azzaro. Sprawdze najpierw te próbki co będę miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calvin Klein, Kenzo i Givenchy o reszcie zapomnij ;) hehe...

Jesli chodzi o różnice.. między perfumami org i podróbami, to te lepiej trzymają, są duuuuużo droższe i "uwodzą" kobiety, ale jeśli kupisz podróbe połowe taniej to też nei bedziesz żałował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam te próbki.

 

Powiem wam tak , te perfumy Givenchy są po prostu świetne. Na równi z nimi dla mnie Calvin Klein Obsession. Reszta też jest świetna, ale jakoś tak ten Givenchy i CK mi odpowiadają. Zapach , dla mnie BOMBA !!

 

Napewno te wszystkie perfumy są o niebo lepsze niż te co używałem zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niechce zakladac nowego topicu wiec dopisze sie tutaj :)

 

mysle o zakupie perfum ale nie chce przeznaczyc na to zbyt wiele kasy wiec moje typy to:

testery:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69539878

lub

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69692973

 

lub podrobka fahrenheit badz jakich kolwiek innych perfumow ktore polecacie :)

 

prosze o rade i opinie o tych testerach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj brat kupuje juz od baaaardzo dluuuugiego czasu perfumy Fahrenheit! Moge sie go zapytac dokladnie jesli chcesz wiedziec wiecej... Kupuje je na allegro... Sa identyczne z oryginalnymi! Pisz na PW jesli chcesz uzyskac wiecej info ;) Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez od dawna korzystam z Fahrenheitow. Podrobki nieraz maja jednak mocno wypaczony ten zapach i oczywiste chyba, ze zapach trzyma sie duzo krocej. Tez mozna trafic na rozne. Dlatego wole oryginaly, pod warunkiem ze trafia sie jakies tanie (promocje, itp...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam polecam podrobki tych "markowych" perfum, jak dobrze poszukasz to znajdziesz perfumy ksoztujace 20-30zl, ktorych zapach praktycznie sie nie rozni, a trwalosc rowniez jest bardzo dobra, swoje teorie opieram na swoich doswiadczeniach ;))0 mialem zarowno markowe jak i podroby, takze wiem co mowie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam Roccobarocco Jeans... Coś fantastycznego. Dostałem oryginał z USA, zapach trzyma się strasznie długo, jak już ktoś wspominał nawet po praniu było go czuć... Tego zapachu nie da się opisać. :)

 

Niestety bardzo ciężko go dostać. Na allegro nie ma, u mnie w mieście w perfumeriach też nie ma... No cóż, poczekam na przesyłkę z USA.

 

P.S. Co do podróbek to POLECAM podróbkę CZARNEGO Adidasa robioną przez Christopher Dark. Sprawdzałem z oryginałem i osobiście nie czuję różnicy. Zapach trzyma się ok. 10-15h. Cena: 20zł za 100ml!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czyli moje przewidywania się sprawdziły ;)

A żebyś widział jak te perfumy dziewczyny uwodzą...

1602257[/snapback]

hehe. Ja mam zwykłe perfumy Puma za 25zł i już kilka razy słyszałem: "mmmm... Ale ty zarąbiście pachniesz..." (Inna sprawa, że najczęściej słyszałem od kuzynek ;-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje w perfumerii na mililitry ;)

1ML=1zł.

Chyba się opłaca, mam na miejscu mase zapachów mogę sobie zobaczy co kupuje a w szczególności powąchac ;)

na allegro trzeba wiedziec od kogo kupowac

jest kilka gości którzy mają oryginały na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie polecic jakiegos sprzedawce sprzedajacego fahrenheity podrobki ale o zapachu takim jak orginaly, ktore beda sie dlugo trzymac a nie wywietrzeja za chwile?

 

i czy warto kupic jakas podrobke drogiego perfumu czy lepiej org tester adidasa np. ten http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69692973

 

a i jeszcze jedno zauwazylem niepokojace zjawisko, perfumy w najatrakcyjniejszych cenach na allegro sprzedaja zazwyczaj osoby bez lub z b. mala iloscia komentarzy, ktore maja konto od 2 dni - co o tym myslicie ? walki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno zauwazylem niepokojace zjawisko, perfumy w najatrakcyjniejszych cenach na allegro sprzedaja zazwyczaj osoby bez lub z b. mala iloscia komentarzy, ktore maja konto od 2 dni - co o tym myslicie ? walki ?

1727189[/snapback]

 

podroby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...