Skocz do zawartości
v1ru5

Gt Legends

Rekomendowane odpowiedzi

na simracing.pl reaktywowana ostaje liga GTL :)

wiem wiem :)

czytalem.

moze wystartuje w lidze, choc nie sadze bym mial szanse...

warunkiem napewno bedzie kierownica, krorej nistety nie posiadam. kupic by wypadalo...

Edytowane przez krzyss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bump :)

 

odświeżyłem klasyka, po chyba już dwuletnim romansie z rfactorem fajnie jest wrócić do staroci :) nigdy do gt nie dogrywałem dodatków a jak widzę jest tego dużo i niektóre są bardzo dobre,, dużo 911 :D 911s, 934 turbo, targa, ruf yellowb.. odlot :)

 

ktoś gra jeszcze ?? jakieś fajne miejsce z modami się znajdzie poza nogrip ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tworzysz plik:

SDNDTG.DYN

 

i wrzucasz do głównego katalogu gry. Potem zakładasz nowy profil w grze i wsio winno być odblokowane.

 

edit:

soreks plik zwie się:

TG2001.DYN

 

to pierwsze do GTR2 :P

Edytowane przez foh_23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem tak bylo ze serwery cos szwankowaly. Nie gralem juz sporo czasu w GTL`a, ale chetnie bym strzelil jakas partyjke kiedys :]

Mozliwe jest tez ze postawione serwery sa na zmodyfikowanej wersji gry... No coz, zawsze mozna stworzyc serwerek i rozegrac jakis wyscig. Ja sie pisze, jesli tylko bede mial czas, to z checia poscigam sie z Wami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie że tak powiem już krew mnie zalewa kupiłem oryginalną płyte GT LEGENDS ( nie jeżdze na piratach to swoja drogą ) i mam problem bo gdy zainstaluje grę to każe mi restartować komputer ( laptopa w moim przypadku ) mam windowsa 7 też oryginał a problem polega na tym iż program starforce pro nie pozwala mi uruchomić gry , co mam zrobić nie chce sciągać żadnych cracków bo nie po to kupuje oryginalne gry żeby bawić się w crackowanie

 

Wiecie może Panowie co z tym fantem zrobić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z tym nie zrobisz, męczyłem się z tym długo i pozostaje tylko crack. Czy komuś udało się odpalić Nordschleife 06 na win7? nie wiem czy system ma coś z tym wspólnego ale u mnie wywala do pulpitu po wybraniu auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...