Skocz do zawartości
v1ru5

Gt Legends

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem dzisiaj za 69 w sklepie. Zainstalowalem no i ... 4 godziny jezdzilem bez przerwy. A juz sie balem ze mi czerwony logi na szafie zaplesieje bo dawno nie uzywalem. Swietne sa poziomy trudnosci, kazdy moze dobrac cos dla siebie. Aktualnie katuje mustangi:) Zaluje ze tej gry nie kupilem wczesniej. Dawno w nic nie gralem tak dlugo za jednym podejsciem.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Zamierzam dzis postawić server dedykowany, czy ktos jest chetny na granie?

Jakby co serek stanie o 21:00 IP 83.31.253.192 haslo: worms

Zapraszam

Edytowane przez Worms14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka.

Czy ktoś z was miał taką przypadłośc, że po uruchomieniu GTL-a w trakcie trwania rozmowy na scype przestaje być słyszalny rozmówca?

Przyznam się że pierwszy raz mi się coś takiego przytrafiło, zawsze było ok. Postawiłem sysa od nowa i taka dziwna niespodzianka, gdzie szukać rozwiązania?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cobra

 

Dzieki za pomoc!

Sterownikow uzywam troche innych, ale sciagne 4.60.

 

Co mnie dziwi jeszcze to przeciwnicy, jezdze na poziomie Amateur (ustawienia fizyki mam na professional, tylko AI jest amateur) i przeciwnicy w kwalifikacjach wykrecaja czasy na moim poziomie, a juz w wyscigu odstawiam wszystkich po 2 zakretach i czasy tez maja wyraznie gorsze, o co chodzi? Nie wiem jak mam sobie dobrac poziom, nie chce startowac caly czas z ostatniej pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

Co mnie dziwi jeszcze to przeciwnicy, jezdze na poziomie Amateur (ustawienia fizyki mam na professional, tylko AI jest amateur) i przeciwnicy w kwalifikacjach wykrecaja czasy na moim poziomie, a juz w wyscigu odstawiam wszystkich po 2 zakretach i czasy tez maja wyraznie gorsze, o co chodzi? Nie wiem jak mam sobie dobrac poziom, nie chce startowac caly czas z ostatniej pozycji.

Też to zauważyłem ;) Graj online, nie przejmuj się ;)

 

BTW. Panowie powiem Wam tyle, zagrałem w rFactor z modem PCC i bez porównania. Żałuję że jego nie kupiłem zamiast GT Legends. System kolizji jest 1000x lepszy walka na torze... a nie jak w GTL uderzysz leciutko w dupkę i obrót :/ Sam MP też niebo a ziemia w porównaniu do GT Legends. To samo FF...

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to ustawiles? bo ja tez tak chce, ale nie wiem jak ustawic osobno AI i osobno fizyke

Można ustawić poziom przeciwników jaki się chce przy nie zmienionym modelu jazdy, wystarczy za pomocą klawiszy F1-F8 powyłączać helpy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt multi w rF jest lepsze.. ale ta gra to tysiace modow - nie wiadomo co wybrac..Niedlugo na simracing.pl prawdopodobnie ruszy tez liga rF :)

Co do FF to nie sadze ze jest lepszy niz w GTR czy GPL.

BTW. Profesjonalna liga GTL rusza juz we wtorek !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś znowu miło spędziłem wieczór w towarzystwie 3 panów (bez podtekstów, proszę ;) ): Cobry, Lcs'a i Ojejku (przelotem był także z nami Worms14).

 

Oprócz szkoły driftowania w wykonaniu Lcs'a i mnie (Cobra wolał walczyć z czasem :P), był także szalony wyścig na kolejce górskiej aka Bathurst- oj, działo się działo :D

 

Pozdrówki dla driverów i do następnego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze jutro sie zmusze, zeby pojechac do Alfa Centrum do empiku i kupic GTL tylko w empuku jecza za nia 100pln a w media 90 :/ macie jakies tansze propozycje??

 

Draak => a moze TRD3?? to mam na stanie i mniej wiecej juz umiem tymi furcami jezdzic ;] clio V6 roxuje maksymalnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze jutro sie zmusze, zeby pojechac do Alfa Centrum do empiku i kupic GTL tylko w empuku jecza za nia 100pln a w media 90 :/ macie jakies tansze propozycje??

 

Draak => a moze TRD3?? to mam na stanie i mniej wiecej juz umiem tymi furcami jezdzic ;] clio V6 roxuje maksymalnie :D

to jakos drogo u Ciebie w media, w moherowie za 80pln jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze jutro sie zmusze, zeby pojechac do Alfa Centrum do empiku i kupic GTL tylko w empuku jecza za nia 100pln a w media 90 :/ macie jakies tansze propozycje??

 

Draak => a moze TRD3?? to mam na stanie i mniej wiecej juz umiem tymi furcami jezdzic ;] clio V6 roxuje maksymalnie :D

Jak chcesz to wejdź na prs, tam Sewer, może załatwić za 75zł + przesyłka :>

 

btw. fajnie się jeździło :P więcej gadacie na TS'ie niż jeździcie hehe ^^ :) Zna ktoś może jakąś fajną stronę poświęconą DFP ?? chodzi mi o fotki bebechów itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze jutro sie zmusze, zeby pojechac do Alfa Centrum do empiku i kupic GTL tylko w empuku jecza za nia 100pln a w media 90 :/ macie jakies tansze propozycje??

 

Draak => a moze TRD3?? to mam na stanie i mniej wiecej juz umiem tymi furcami jezdzic ;] clio V6 roxuje maksymalnie :D

Niemiec, przymierzam się dopiero do wizyty w empiku, jak już wyrwę się z roboty w przyszłym tyg. to z pewnością kupię- możemy wtedy poupalać online, będzie to przyjemny relax po GTL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...ludzie to co kupować bo okaze sie ze kupie gre a tu nikt z tweakowiczów nie gra :P GTL czy TRD3?

GTL, jasna sprawa, wiekszy fun, bardziej sim i do tego w jakim towarzystwie :)

 

ojejku: wiecej gadamy niz jezdzimy ... bo to gra towarzyska jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...ludzie to co kupować bo okaze sie ze kupie gre a tu nikt z tweakowiczów nie gra :P GTL czy TRD3?

Kup to co bardziej lubisz, pograj w demka i sam zdecyduj. Obie gry dość skrajnie się od siebie różnią, trochę jak quake od op. flashpoint więc wybór nie będzie trudny. W obie gry po sieci będzie śmigać podobna ilość ludzi, na tweaku narazie prym wiedzie GTL, ale jest na rynku już od jakiegoś czasu, w przeciwieństwie do TRD3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne wiecie ukazalo sie wiele torow do GTL'a i wiekszosc z nich mozna pobrac z sieci. Zmuszeni jestesmy jednak do skakania z serwera na serwer ,aby wszystkie skompletowac (nie zapominajac,ze spora ich czesc ma poprawki czy to tekstur czy AI, jak i screen'ow ladowania). Na wyrazna wiec p(g)ros(z)be ;) jednego z czlonkow simowej spolecznosci zwanego przez wtajemniczone osoby niewiedziec czemu Lcs'em ;) uleglem pod naporem sily argumentow i zamiescilem na serwerze kompilacje wszystkich torow (a przynajmniej wiekszosci z nich) jakie do tej pory sie ukazaly, w jednym 2027189[/snapback]

... (Cobra wolał walczyć z czasem :P)...

ehh ... Nie wiem kiedy sie tego nauczysz ;) - ja nie walcze z czasem ,ja podobnie jak On nieublagalnie zapier... :D

Edytowane przez Cobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co tak sie bedziecie krtecic bez sensu? Zapisujcie sie do ligi GTL na PRS ! Super driverzy , cala liga fullPRO ! :) Pierwszy wyscig juz w ten wtorek !

 

a ja powiem tak, wszystko fajnie pieknie gdyby wyscigi nie odbywaly sie wtygodniu a w piatki albo soboty :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos moze jakies kody/trainery do gry ...

brzmi to troche lamersko :) ale ja nie mam czasu na odkrywanie wszystkich wozow i tras

chce sobie pograc od czasu do czasu dla przyjemnosci i sprawdzic wiekszosc wozow :)

czekam na cheaty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glupio troche cytowac samego siebie ;) ...

 

Dla potomnych ;) CLICK . Sciagniety plik rozpakowywujemy w glownym katalogu z gra. Aby moc skozystac z odblokowanych wszystkich tras ,aut (wszystkie teamy) i miec 100 baniek na drobne wydatki musimy stworzyc nowy profil. Enjoy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lcs tylko zwroc uwage ze na PRS jest kilka lig ! kazdemu nie da sie dogodzic :) ale sa tez treningi na ktore mozna wpadac bez ograniczen.

pretensji nie mam przeciez, napisalem jedynie ze mi akurat niestety nie pasuje a nie przecze, ze chetnie bym z Wami pojezdzil. Coz takie zycie, wpadne w takim razie moze czasami na treningi :)

Edytowane przez Lcs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pretensji nie mam przeciez, napisalem jedynie ze mi akurat niestety nie pasuje a nie przecze, ze chetnie bym z Wami pojezdzil. Coz takie zycie, wpadne w takim razie moze czasami na treningi :)

No tak, ja to samo a takie plany miałem ;( dzisiaj wyścig a w gtl nie grałem już z tydzień-dwa, tyle roboty :(((( szokda jednak że nie inne dni niż wtorki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my wlasnei skonczylismy wyscigi na donnington national.. szkoda ze nie jezdzicie bo frekfencja po[gluteus maximus]da... bylo chyba ze 12 osob jak nie 11..

Powiem tyle GT Legends jest wypas !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my wlasnei skonczylismy wyscigi na donnington national.. szkoda ze nie jezdzicie bo frekfencja po[gluteus maximus]da... bylo chyba ze 12 osob jak nie 11..

Powiem tyle GT Legends jest wypas !!

no widzisz, zly dzien na takie zabawy ... my za to jezdzimy w piatki wieczor albo w soboty i do rana :D z frekwencja tez roznie bywa ale zawsze ubaw po pachy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...