Skocz do zawartości
v1ru5

Gt Legends

Rekomendowane odpowiedzi

wowowowow pojawilo sie demo cudnie sie zapowiadajacej scigałki, narazie widze tylko na www.fileshack.com ale pewnie zaraz bedzie na wszystkich stronach. Posiadaczy konta na tej stronce zapraszam do ssania http://www.fileshack.com/file_download.x?fid=7530

 

jest juz na http://www.3dgamers.com/dlselect/games/gtl...s_demo.exe.html

 

a dla niezorientowanych galeryjka http://www.3dgamers.com/games/gtlegends/screenshots/

Edytowane przez v1ru5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu macie zrobilem kolko dla kumpla zeby pokazac mu gre. Moim zdaniem super tytul sie szykuje. Fize, zeby poczuc trzeba pozmieniac troche 1 na 0 w pliku PLR i jezdzi sie niesamowicie miodnie. A co do wymagan no to sa wyzsze niz w GTR, ale wylaczylem ludzi przy drodze i zjechalem jedynie z cieniami na medium, reszta max i z AAx2 i Anisox8 srednio 55FPS wiec nie najgorzej :) A tu jest filmik:

 

http://mlodykaras.neostrada.pl/gtl.avi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karas, czy chodzi o te zmiany / helpy dostępne pod klawiszami F1-F9 ?

Czy moze jeszcze coś innego zmianiasz w tym pliku ?

Zaraz ide po kierownice do szafy żeby troche pojeździc ;)

 

ps. ja ściągnąłem z torrenta przy średniej 110kbps. linka znajdziecie wyżej.

 

pps. premier zapowiadana jest na paxdziernik (wg. gry-online). Ciekawe , czy do na trafi z takim samym opóźnieniem jak GTR.... Bo pewnie polskim dystrubutorem również będzie Play.

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie nie jest tak różowo :sad: na średnich detalach wywala do winshita ale jeszcze jutro pokombinuje. Nie pośmigałem ale w menu i ustawieniach widze kilka wyczesanych opcji :D np. dla osób grających na klawiszach sa przeznaczone opcje czułości gazu, hamulców, sterowania, sprzęgła :D Automatyczny limiter prędkości w pitstop, szybkość mijania czasu (można sie zabawić w le mans 24 :D nawet realne 24 :D :D ), czy ma byc pokazana skrzynia a jeżeli tak to czy ma być wyświetlany bieg i w którym miejscu ekranu. Jeszcze na moment wróce do wyswietleń :] Wreszcie moge wybrać czy przeciwnik ma byc "ładny" czy "brzydki" :D jak głosny ma byc jego silnik, odgłos toczenia się, odgłos silnika mój i przeciwnika ( dla mnie pożądny ryk silnika jest bardzo wazny :D ), sporo rzeczy pominołem ale to dlatego że jest mnóstwo opcji ! co bardzo mi sie spodobało.

 

 

Jak skończe walke ze złomem to powiem jak mi się śmigało :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś podłącze kiere bo miałem małe przemeblowanie, napisze wieczorem.

jedno jest pewne - wzrosły wymagania i moja karta dostała zadyszki nawet w 1024 (ale dowaliłem wszystko na maxa i w tle chodziło troche programów ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez mnie nawet nie denerwuj z tym xtpe i zadyszka..! ;)

 

Ja jeszcze 3 tygodnie bede z dala od momo'ska, a na strzalkach i notebooku nie bede profanowal tego symulatora.

 

PS. Petrumi- ile masz smarkow w 3dm2k5 (ciekawi mnie jak 3200+ Barton obsluguje tego xtpe)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

wooow

 

no na screenach wyglada naprawde pieknie

odpalal to ktos na R9550? bo tylko do kompa z takim radkiem mam dostep i nie wiem czy jest sens sciagac demko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:? Kurzce a ja mam problem. Gra zawiesza mi całkowicie kompa i to już w menu. :-| . Zostaje tylko restet kompa. Zreszta z demo GRT mialem dokladnie to samo :blink: . Może wie ktos z was o co chodzi??

Edytowane przez yonash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U jaaa, ten filmik potwierdza ze to sim.

Karas cos bardzo zmieniales w ustawieniach wozu czy po prostu odpaliles i smigales ?

 

A jezeli chodzi jak GTR (prawie) to nie mam sie czym martwic bo GTR demko smigal na max det. nawet na mojej bylej ti4200.

 

Podobno bedzie tryb kariery.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@draak

 

na ustawianiech karty 620/1240 coś koło 6600 w '05 i 12300 w '03.

ale trafił mi się fajny model tego XT PE - jestem zadowolony z kręcenia.

procek idzie na fsb 200 bo mam teraz słabe pamięci - 2 x 1GB modułu ale dośc wolne , stąd takie wyniki..

 

w sumie zastanawiałem się nad zmiana na A64 ale jeszcze chyba nie ma sensu. przyrost mocy byłby za mały. poczekam na FX ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak , napisałem wyżej ze odpalałem GT Legends na biegu z działającym bitcometem w tle :) . Ciekawośc mnie zrżerała jak gierka wygląda dlatego nawet nie wyłączyłem niektórych programów. GT ustawił sobie jakieś domyślne ustawiani graficzne , ja mu dodałem max antyaliasing i było ok. (w 1024)

Za drugim razem włączyłem wszystkie możliwe opcje (graphics i advance) i wtedy były skoki. Dziś odpale na gołym sysie i sprawdze jeszcze raz.

Ale zauważyłem , że pojawiły się nowe opcje graficzne w porównaniu do GTR'a. Nie pamiętam teraz nazw ale nie było ich w tamtej ściagałce.

 

Tak więc nie przejmuj się moimi narzekaniami, dziś wieczorem wszystko wyprostuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U jaaa, ten filmik potwierdza ze to sim.

Karas cos bardzo zmieniales w ustawieniach wozu czy po prostu odpaliles i smigales ?

 

A jezeli chodzi jak GTR (prawie) to nie mam sie czym martwic bo GTR demko smigal na max det. nawet na mojej bylej ti4200.

 

Podobno bedzie tryb kariery.

1600064[/snapback]

no obejrzalem sobie filmik tez i stwierdzam ze gierka kozak!!!

sciagne demko to sie podziele wrazeniami;]

edit:

nom i mam juz demo pogralem

to co 1 sie rzuca w oczy - piekna grafika - wszystko chodzi bardzo plynnie - gralem w 1280x1024 AAx2 anisox8 i zadnych zwolnien nie bylo - wszystko na maxa ustawione

fizyka bardzo dobra, duzo bajerow - no prawie jest to symulator:) szkoda ze nie mam kierownicy to napewno lepiej by sie jezdzilo:)

demko polecam kazdemu;)

Edytowane przez genghiskhan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOOOOOO taaaaaaak odpaliłem dziada jednego :D dobry jestem :]

 

No więc śmigać jest ciężko jak się źle ustawi czułość sterowania i gazu, nadal się ucze uzywac tego sprzęgła :D no i mam problem z zazucaniem przy redukcji ( chyba za wcześnie ją robie :) ) Ustawiłem pojemność zbiornika na 10L i kiedy sie kończy wyraźnie czuć a nawet troche słychać że silnik nie ma papu :D Ale kiedy jest zero paliwka to tak nienaturalnie gaśnie :blink: Grafika nawet na zerowych detalach jest zjadliwa szczerze mówiąc :D Coś pominołem ? a no tak, w garażu jest cała masa opcji typu wysokość zawiecha, twardość amorów, poziom skuteczności dyferencjału i chyba ( nie patrzyłem uważnie ) ciśnienie w oponach.

 

Bajer gierca ale nie na słabe kompy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu macie zrobilem kolko dla kumpla zeby pokazac mu gre. Moim zdaniem super tytul sie szykuje. Fize, zeby poczuc trzeba pozmieniac troche 1 na 0 w pliku PLR i jezdzi sie niesamowicie miodnie. A co do wymagan no to sa wyzsze niz w GTR, ale wylaczylem ludzi przy drodze i zjechalem jedynie z cieniami na medium, reszta max i z AAx2 i Anisox8 srednio 55FPS wiec nie najgorzej :) A tu jest filmik:

 

1599372[/snapback]

jak ty zrobiles ten film

jak ja wlaczam nagrywanie to mi strasznie framerate spada i jest tylko kolo 10fps a chcialem tez se filmik nagrac;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze pokolei. Fize bez helpow calkowicie da sie zmienic poprzez edycje pliku .prl .Znajduje sie on w nastepujacym miejscu /GTL Demo/Userdata/nick/nick.prl gdzie nick to nazwa profilu jaki sobie wybraliscie. Wewnatrz pliku zmieniamy dzial [driving aids] aby wygladal nastepujaco:

[ DRIVING AIDS ]

Steering Help="0"

Steering Help Functionality="0" // 0 = new help, 1 = new help + grip, 2 = original, 3 = original + grip

Throttle Control="0"

Brake Help="0"

Antilock Brakes="0"

Spin Recovery="0"

Invulnerability="0"

Autopit="1"

Opposite Lock="0"

Stability Control="0"

 

Coz co do nastepnej odpowiedzi to nic nie zmienialem w secie auta (jeszcze :wink:) Odpalilem i jechalem. Film robilem frapsem. Dalem HalfSize i 25fps i ladnie chodzilo nawet. A co do porownania tego tytulu do GTR to oczywiscie jest to krok naprzod. Fiza jeszcze bardziej zaawansowana, nowy engine graficzny itp. Napewno nie jest gorsza :wink: Ciekawy tylko jestem jak multi bedzie wygladac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...