Skocz do zawartości
CrazyTomHero

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czego ludzie tak wychwalają D1 a tak ganią D2.

Jak dla mnie D2 jest kompletnie wyprane z klimatu, ktory stanowil o charakterze jedynki. Gdzie te lochy, podziemia, umieszczone tu i owdzie tomiszcza z roznymi historiami nie majacymi zwiazku z fabula, a jedynie budujacymi klimat, gdzie ten mrok?

 

Zamiast tego dostajemy: pustynie, las tropkalny i komicznych pigmejow z dmuchawkami :? A do tego jeszcze: jednowymiarowe postacie (barbarzynca nie porzuca czarow, a czarodziejka nie pomacha wielkim toporem) i zawsze te same questy... innymi slowy schemat.

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będe archeologiem, w grze oprócz klimatu liczy się także grywalność, zresztą bez przesady z tym klimatem, w grze najważniejsza jest właśnie grywalność, bo jeżeli gra nadrabia brak grywalnośc klimatem do du... z taką grą

A D2 właśnie to miał/ma o czym świadczy to iż w dalszym ciągu wielu ludzi w to gra, mimo upływu czasu, porównajcie sobię te sytuacje z wieloma waszymi klimatycznymi RPG które od dawna są zapomniane, lub rzadko grywane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ludzie grają, bo są prywatne serwery (blizzard zadbał o swój battlenet) w innych mamy namiastke tego.

 

Ma diablo 2 swój klimat, ale on nie jest za fajny, schemat, moją czarodziejką na prywatnym serwie, mam 90 level. Pyk, pyk teleport poziom hell idziemy do Andriel która ma taki sam drop jak Diablo, pykamy ją w 2 minuty z naszym najemnikiem na 80 poziomie i z defensem na poziomie 2500. Bierzemy dropy, albo pomagamy innym robiąc za taxi i co dalej ?? Właśnie nic i tu gra leży. Na prywatnych serwach osiągnąć 90 poziom to jest 3-5 dni grania. Na singlu to już potrzebujemy miesiąca przynajmniej (ale wątpi, że komuś się chce przechodzić te same questy 3 razy !???)

 

 

Jakos znudziło mi sie szybko Diablo2. Myślę, że jeśli bedzie "Trzecia" część to będzie to coś pomiędzy Lineage2 a Guild Wars.

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg ,gralem w to ponad 3 lata na BN i pewno gralbym do teraz gdyby nie rozpadly siee stare ekipy.Tylko na hardcore ,gralem na modemie ,i na 7-15 fps,zanim zmienilem kompa.Piekna gra mimo swojej schematycznosci.Takiej ilosci zmarnowanego czasu nie przebilo nawet C-64 w dziecinstwie:) .Diablo 1 tez gralem ,po sieci raczej malo,i nie che wypowiadac sie na temat domniemanej tutaj przez niektoryh wyzszosci bo to dyskusja jak o wyzszosci swiat.Sacred trudno porownywac dodiablo ,na pewno jest jego milym klonem ,ale jakos nie trafila do mnie zbytnio.Co do diablo 3 to ja caly czas mam nadzieje,a postaci B.Ropera nie przecenialbym zbytnio-on raczej nie byl lubiany przez fanow.Pozdrawiam wszystkich fanow tego udownego Hack n' slasha(to jest gatunek w ktorym nalezy umiejsowic diablo) i do zoabczenie moze keidys na BN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem D1 and D2 na kazdym poziomie i gralem w to lacznie ponad 3 lata i uwazam ze jest to swietna gra i powinnienem na moim kompie doczekac sie czasow D3:) w baldura 1 i 2 tez sie super gralo i nwn i heroesa takie wlasnie gierce lubie!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3

 

Ile razy słyszeliśmy to? Dema i screeny mają się pojawić na targach E3 więc chyba nadzieja poparta faktami. Nierozumiem, czemu ludzi wychodzą z założenia że to będzie konkurencja dla WoW. Przecież to dwie różne gry, mówią chyba tak ludzie którzy nei widzą różnicy między jedną a drugą i niewyobrażają sobie jako może wyglądać dzisiaj Diablo3 przy takiej grze jak WoW, Lineage2 czy Guild Wars?

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby to była prawda. A jeśli jest to bedzie w co ponapierać :D Do tej pory od czasu do czsu pogrywam na CBN w Diabełka.

Zresztą to 2 najbardziej oczekiwany tytułzaraz po Fallout 3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was zla/nie zla informacje ...

 

Diablo 3 najprawdopodobniej wyjdzie za rok

kolejna sprawa to najprawdopodobniej bedzie platna ;-( tak jak ma to miejsce w WoW

tak wiec Lipa na maxa - cos nowa polityka ...

60 zl miesiecznie to nie jest mala kasa ... (tyle wychodzi uciecha miesieczna w WoWa + sama gra +150-200 zl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was zla/nie zla informacje ...

 

Diablo 3 najprawdopodobniej wyjdzie za rok

kolejna sprawa to najprawdopodobniej bedzie platna ;-( tak jak ma to miejsce w WoW

tak wiec Lipa na maxa - cos nowa polityka ...

60 zl miesiecznie to nie jest mala kasa ... (tyle wychodzi uciecha miesieczna w WoWa + sama gra +150-200 zl)

Byłoby rozsądniej z twojej strony, jakbyś podał źródło tej fascynuącej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dziwi mnie podejście Blizzarda do tego, nie dośc, że grube pieniądze zarobią na samej sprzedązy gry to jeszcze miesięcznie będą zbjać gruba kase.

Dla przykładu, ostatnio na wirtualnej polsce napisane było, iż WoW liczy sobie już ponad 4 mln graczy, teraz przeliczmy to razy 15(15 euro to miesięczny abonament) i już wiemy jakie zyski ma Blizzard. Oczywiście biore tutaj pod uwage utrzymanie serverów itp. ale po ich odliczeniu suma i tak jest ogromna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Skoro sa chetni i do grania i do placenia, to co sie dziwisz? Czy gdybys Ty wymyslil gre, ktora zebralaby 4 miliony uzytkownikow, ktorzy co miesiac wplacaliby Ci 15$ od lebka to wydawalbys inne gry? Robilbys w kolko ten sam schemat. Kasy nigdy za wiele ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro sa chetni i do grania i do placenia, to co sie dziwisz? Czy gdybys Ty wymyslil gre, ktora zebralaby 4 miliony uzytkownikow, ktorzy co miesiac wplacaliby Ci 15$ od lebka to wydawalbys inne gry? Robilbys w kolko ten sam schemat. Kasy nigdy za wiele ;)

Tak tylko moim zdanie jest to zachowanie nie fer producenta, pozatym jeżeki będzie płatna, to nie znajdzie tylu nabywców co np D2, ja osobiście lubie serie Diablo, a 2 to ostanio jedyna gierka w jaką gram, oczywiście na BN, fakt nie jest to /rpg, ale ten klimat gry mi odpowiada, co do 3 to najpierw zassam jakieś demo (jak będzie), potem moge się zastanowić czy warto ów tytuł nabyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dziwi mnie podejście Blizzarda do tego, nie dośc, że grube pieniądze zarobią na samej sprzedązy gry to jeszcze miesięcznie będą zbjać gruba kase.

A co w tym dziwnego? Znalezli kure skladajaca zlote jajka to ciagna ile sie da.

IMHO Diablo 3 zobaczymy za jakies 2-3 lata, gdy szal na WoW zacznie powoli mijac. Blizz nie mialby interesu w wypuszczeniu drugiej gry nastawionej glownie na MP gdy jedna odnosi nieprawdopodobny wrecz sukces. Malo ludzi graloby jednoczesnie w wowa i diabelka, duza czesc poszlaby w strone tego drugiego tytulu - czyli zyski mniejsze :) Jakkolwiek ciesze sie na wiesc o nowej odslonce gry, ktora odebrala mi wiele godzin snu, nie robie sobie nadziei na ujrzenie jej przed 2008.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarno widze kolejna czesci diablo w 3d grafie....

wiekszosc gier ktore pierw mialy klimat i grafe 2d traciły w 3d (moim zdaniem tak stalo sie z warcraftem 3 - kompletnie gra bez klimatu...

podobnie z BG i rzekomą kontynuacja w stylu neverwinter nights w 3d....

najlepszy klimacik w diablo to czesc pierwsza

w 2 mozna bylo juz dluzej grac (bo wicej grania bylo, klimat tez nawet nawet)

ale tego 3d to poprostu nie widze, tak jak nie widze fallouta 3 w 3d :(

ale pozyjemy zobaczymy co bedzie

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coz mysle ze masz racje co do NWN mozna sie tam nie doszuklac klimatu, mialo byc nastepca baldura ale ciezko ja o to posadzic ;P

 

co do diablo to zupelnie nie widze tej gry z kamerka za plecami. ale jesli dadza pelne 3d z rzutem izometrycznym to juz co inego :D jesli bezie to mniej wiecej to samo co diablo 2 tylko grafa bezdie zmieniona na 3d, czyli wyglad teoretycznie sie nie zmieni, to jaj estem za :) tylko zeby nie zastrzelilo to kompa po wbiciu sie w bosa z 10 slugami ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się wtrące, czy to Hell Gate ma nie być następcą diablo jako FPP ?? W wielu miejscach tak czytałem :> Nawet z opisu gry wygląda na to... Może nie będzie nawiązywać fabułą do 2 części, inne czasy itd., ale z diablo ma mnóstwo wspólnego poczynając od developerów.

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się wtrące, czy to Hell Gate ma nie być następcą diablo jako FPP ?? W wielu miejscach tak czytałem :> Nawet z opisu gry wygląda na to... Może nie będzie nawiązywać fabułą do 2 części, inne czasy itd., ale z diablo ma mnóstwo wspólnego poczynając od developerów.

 

pozdro.

 

To bedzie raczej tak.. Diablo 3 jest robione przez blizzard'a..... Hell Gate jest robione przez ludzi odpowiedzialnych za Diablo 1 i 2 (czyli znających się już na żeczy z przeogromnym doświadczeniem) ale ale.. no i tu wybór pozostaje dla nas.. ja pewnie bede się zagrywał w obie gry... a która się okaże lepsza poznamy po 3 latach po wyjściu obu tytułów.. bo to przecież zależy od fanów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2D w roku 2007 ? Wolne zarty, przeciez mlodzi gracze w zyciu by do tego nie podeszli, mowie oczywiscie o tych ktorzy nie zaznali smaku poprzednich czesci.

 

Bylbym zadowolony gdyby DiabloIII bylo przedstawione podobnie do DungeonSiege. Byloby to optymalne moizm daniem, bo nie moge sobie wyobrazic diablo z pespektywy takiej jak np. Oblivion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wizja D3 - perspektywa jak w D2 + znacznie lepsza grafa (ale bez przesady, zeby 79GTX nie byl za slaby :D) + całkiem nowy swiat, dodatkowe postacie, przedmioty, umiejetnosci, zadania, itp :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że w Diablo 3 nie będzie tylko zadań typu: Idź tam i zabij wszystko co żyje i na drzewo nie ucieka. Przez to po połowie godziny oddałem kumplowi D2 za 15 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe racja, z drugiej jednak strony troche dziwne zeby w grach hack'n'slash nie chodzic i zabijac wszystko co sie rusza a nawet i na drzewo ucieka.Dungeon Siege 2 bylo jest juz duzo lepsze,ale imho jesli przesadza z bardziej wymyslnymi qustami to wyjdzie z tego gothic...to ja juz wole chodzic i kosic wszystko pokolei niz zbierac rzepe...

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że w Diablo 3 nie będzie tylko zadań typu: Idź tam i zabij wszystko co żyje i na drzewo nie ucieka. Przez to po połowie godziny oddałem kumplowi D2 za 15 zł...

a ja mam nadzieję, że będzie zupełnie odwrotnie i będę znowu ciął wszystko co napotkam na swojej drodze :blurp:

hehe racja, z drugiej jednak strony troche dziwne zeby w grach hack'n'slash nie chodzic i zabijac wszystko co sie rusza a nawet i na drzewo ucieka.Dungeon Siege 2 bylo jest juz duzo lepsze,ale imho jesli przesadza z bardziej wymyslnymi qustami to wyjdzie z tego gothic...to ja juz wole chodzic i kosic wszystko pokolei niz zbierac rzepe...

pzd

widzę że kolega wie co dobre :) hack'n'slash w wydaniu Blizarda to majstersztyk

http://ads.ign.com/advertisers/cp/e3_06/E3_TOC_728x90.swf?

 

Popatrzcie na tytuly w tle. Jest DIABLO 3 :D

popatrz kilka postów wyżej :lol2:

 

a grafa może być nawet w 2D :), ale i tak wiem że przyjdzie nam walczyć już w trójwymiarowych katakumbach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2117015[/snapback]

a ja mam nadzieję, że będzie zupełnie odwrotnie i będę znowu ciął wszystko co napotkam na swojej drodze :blurp:

widzę że kolega wie co dobre :) hack'n'slash w wydaniu Blizarda to majstersztyk

popatrz kilka postów wyżej :lol2:

 

a grafa może być nawet w 2D :), ale i tak wiem że przyjdzie nam walczyć już w trójwymiarowych katakumbach

Dokładnie, za to wszyscy kochali diablo (1 i 2) które żyja do dziś. Pamiętam jak na 2 się czekało to były czasy ;]]] a jak już wyszło to świata nie było widać :P Muzyka i klimat zabijały zwłaszcza te w 1 części ;). W 1 to się jeszcze po kabelku szeregowym grało :))

 

W 3 chciałbym żeby było po prostu... wszystkiego więcej :D Klas, itemów, fabuły, miast, itd itd ;] Chociaż patrząc na to jak się LOD skończył to nic nie wiadomo (;

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...