Skocz do zawartości
poca

Geforce 7800 Gt

Rekomendowane odpowiedzi

No Panowie! Wreszcie przesiadam się na PCI-E :D

 

Dzisiaj zamówiłem XFX 7800 GT i płytkę ASUS AN8 SLI PREMIUM :)

 

Stwierdziłem ,że bardziej mi się opłaca kupić płytę+grafę, niż samą 7800 pod AGP.

 

No i ta wydajność... 20 potoków i 7 werteksów :) Nie to co 16/6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie ostatnio gram w Tomb Rider - legends i tam jest taka opcja jak NGC (Next Generation Content) poprawa obrazu jest bardzo znacząca a co za tym idzie obiciążenie na grafike kolosalne ja mam winfasta px 7800 gt podkręconego na 450 - 1170 i po włączeniu tej funkcji i ustawieniu rozdzielczosci na 1024-768 to jest masakra od srednio gdzieś 25-30 klatek z częstymy przycięciami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to w 7800 GT można jakiegoś moda z napieciem zrobić poprzez zamalowanienie jakiejś sciezki ??

Czytasz tutaj czasami czy tylko piszesz??? :? Mozna olowkiem podbic napiecie na pamieciach ,a lutujac rezystor podbic napiecie na gpu (powyzej 1,5V) :wink: pozdro Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytasz tutaj czasami czy tylko piszesz??? :? Mozna olowkiem podbic napiecie na pamieciach ,a lutujac rezystor podbic napiecie na gpu (powyzej 1,5V) :wink: pozdro

 

a ma ktoś jakieś zdjecia jak do zrobic ?? bo ja na pamieciach cos takiego sobie zrobił tak samo jak na gpu:p ale i tak po zmianie biosu i danie napiecia 1,45 to dalej ładna kiszka u mnie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ma ktoś jakieś zdjecia jak do zrobic ?? bo ja na pamieciach cos takiego sobie zrobił tak samo jak na gpu:p ale i tak po zmianie biosu i danie napiecia 1,45 to dalej ładna kiszka u mnie pozdrawiam

zerknij kilka postów wcześniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

A jak myslisz??? Czy kazde Twoje pytanie bedzie owocowac postem??? Czy az tak trudno samemu wywnioskowac co kto zrobil i z czego korzystal :? Przeciez wszystko jest napisane w temacie :-| pozdro

Jak widzisz Inteligencja zawodzi a na tym forum nie rzadko :wink: Fanatyzm też robi swoje. Ale do tematu wracając. Co do Tomb Raidera to nazwa Next Gen może nam wskazywać, że ta opcja będzie płynnie chodziła dopiero na kartach następnej generacji :lol:

Pozatym chłopakio nie załamujcie sie 9k punktów w marku 05 bo ja mam tam nawet nie tysiąc ;] I z chęcia bym sie zamienił.

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...