Skocz do zawartości
poca

Geforce 7800 Gt

Rekomendowane odpowiedzi

to trafiła ci sie bardzo dobra karta graficzna bo mi sie udało bez artefaktów i bios modu na 460 max :(:(

Pewnie tak :) Mam szczesliwa reke :) Albo firma w ktorej kupilem jest taka good ;) Wczesniej mialem 6800GS i tez sie ladnie krecil :)

Heheh, ale tak powaznie sadze ze moze dobre chlodzenie ma na to wplyw. Karta ma w idle 31 stopni, a w stresie 39-40. Wiec raczej sie nie przegrzewa :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak :) Mam szczesliwa reke :) Albo firma w ktorej kupilem jest taka good ;) Wczesniej mialem 6800GS i tez sie ladnie krecil :)

Heheh, ale tak powaznie sadze ze moze dobre chlodzenie ma na to wplyw. Karta ma w idle 31 stopni, a w stresie 39-40. Wiec raczej sie nie przegrzewa :wink:

Wątpie żeby to była zasługa WC, ja na swoim 7900GT miałem założonego VF700-Cu i troche za słaby był, ale na WC jego OC wcale sie nie polepszyło, nawet o 1MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HELP!!! Po zainstalowaniu innych sterownikow nizli forceware 81.98, zadna gra nie chce sie uruchomic. probowalem juz wszystkich po koleji. komputer dlugo nie odpowiada po czym restartuje sie.

sprzet- asus a8n sli deluxe, amd64 san diego 2.2, samsung spin point 200gb.

2gb ram crossfire cas lat. 2.0 2x7800gt . na 81.98 pracuje bez problemu.

bios mobo 02-13-06, czy wina moze lezec po stronie biosu kart graficznych? bios kart/ 5.70.02.13.00

jak bezpiecznie podmienic go na nowy?

czy to w ogole jest jakies rozwiazanie?

dzieki za ewentualna pomoc.

Edytowane przez Uzdrowiciel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

raczej bez roznicy... w sumie diody sie tesh grzeja.. ;]

 

ten bez moze tez byc niezauwazalnie cichszy i slabszy wydajnosciowo -> oprocz wiatraczka zasilane sa jeszcze diody i predkosc wiatraczka spada minimalnie

Edytowane przez 05_03_1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w sumie mam zamknięta obudowe i nikt tam nie zagląda, więc brać tego bez led tak??

A co naprzykąd o accelero wchodzi ono wogole na gf7800gt? Czy lepiej brac zalmana i juz??

Edytowane przez tony_tr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

lepiej zalmana vf900cu ;] za 150zl.. ale jak jush vf700 to ja mam bez led i nie narzekam ;) chociaz wc byloby lepszym rozwiazaniem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki epytanie moja karta na taktowaniu rdzenia na 475 osiąga 16100 3dmarków w 3dmarku o3, lecz puźniej jak kręce wyżej wynik się nie zwiększa. Na zegarze 490 jest tak samo jak na 475 (490 na 1,45V) Prosze o jakieś wyjaśnienia...:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki epytanie moja karta na taktowaniu rdzenia na 475 osiąga 16100 3dmarków w 3dmarku o3, lecz puźniej jak kręce wyżej wynik się nie zwiększa. Na zegarze 490 jest tak samo jak na 475 (490 na 1,45V) Prosze o jakieś wyjaśnienia...:/

to normalne przy nv.

karta zwalnia po wyzej okreslonej temp.

lepsze chlodzenie i powinno byc lepiej.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna jakos dokladniej ustawic zegar gpu? RivaTuner raportuje 513 przy ustawieniu 500, natomiast przy nizszym ustawieniu jest 486, skok co 27MHz. Chcialbym troche wiecej niz 486 ale na 513 sa minimalne arty :(

Edytowane przez Pinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...