Skocz do zawartości
forest kila zbila

Prawybory 2005 @ Tweak.pl ;-]

na kogo zaglosujesz w niedziele ?  

351 użytkowników zagłosowało

  1. 1. na kogo zaglosujesz w niedziele ?

    • Liga Polskich Rodzin (LPR)
      6
    • Parta Demokratyczna (PD)
      12
    • Prawo i Sprawiedliwosc (PiS)
      61
    • Platforma JKM (P-JKM)
      29
    • Platforma Obywatelska (PO)
      152
    • Polska Partia Narodowa (PPN)
      3
    • Polska Partia Pracy (PPP)
      1
    • Polskie Stronnictwo Ludowe (PSL)
      3
    • Ruch Patriotyczny (RP)
      0
    • Socjaldemokracja Polska (SdPl)
      10
    • SLD
      15
    • Samoobrona
      7
    • nie bede glosowal/glosowala
      52


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Proszę o nie głosowanie ludzi, który nie mają czynnego prawa wyborczego (tj. poniżej 18go roku życia lub ludzi, którzy zostali go pozbawieni)

 

Prosił bym o nie dyskutowanie w tym temacie (jest choćby temat "polityka;]"),, komentarze "dlaczego?" mile widziane

 

Pozdrawiam :-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe teoria spiskowa jakoby masoni byli odpowiedzialni za cale zlo na swiecie

? :P za duzo radia ma ryja tv trwam i naszego dziennika ...

 

 

A ja zaglosuje na sld - jako jedyne z lewicy ma szanse przekroczyc prog wyborczy a opozycja sie przyda w tym sejmie i bynajmiej nie chodzi mi o samoobrone :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO, myślałem też o PIS, bo plan podatkowy PO nie jest do końca chyba przemyślany, ale tam jest Kaczyński, a ja mieszkam w Wawie...

Dokladnie, tej Gorczewskiej to on chyba nigdy nie skonczy remontowac :? Czasami tylko sie tam jacys robotnicy krecą :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SLD, ponieważ PiS zrobi z Polski jeden wielki trybunał stanu, a PO to praktycznie były AWS a ich troche nie lubie ;) Poza tym w większość "kiełbasy wyborczej" i tak nie wierzę bo sie nie spełni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle nie PSL, LPR, Samoobrona. Pomimo iz mam 17 lat ; ], uważam, że nie ma na dzieiejszy dzień partii godnej zaufania. KAŻDY ma coś za pazurami, KAŻDY. Polityka to bardzo brudna gra, podstawianie świni, reklamowanie (jebitne bilbo(a)rdy, tv, prasa, radio) na każdym kroku, kiełbacha przedwyborcza etc. W sumie zagłosować wypadałoby, ja gdybym miał 18 lat teraz, spełniłbym obywatelski obowiązek, poziom polityki w naszym kraju jest bardzo niski. Boże uchroń nas przed latynosem i frankenstainem. Ja gdybym miał 18 lat zagłosowałbym na... no właśnie, nie ma na kogo. Za rządów SLD działo się u nas nie najlepiej, ciągłe afery, w ogóle w naszym kraju jest jeden wielki syf, bezrobocie, afery, korupcja. Echh aż się niedobrze robi. Wątpie, żeby było lepiej. Co 4 lata jak jakaś partia dochodzi do władzy zajmuje się własnymi interesami, nachapią się i żyją w luksusach a nam prostym, biednym ludziom wciskają taki kit, że masakra. Nie rozumiem naiwności ludzkiej, jak można głosować na LPR czy na Samoobronę ? ; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zagłosuje najprawdopodobniej na PPN poniewaz moje poglady jak najbardziej pokrywaja sie z programem wyborczym partii

 

PS najbardziej podobala mi sie umieszczona w ich biuletynie wyborczym "Lista Zakonspirowanych Żydów" :) wymienieni są praktycznie wszyscy kandydaci na prezydenta (oprócz Donalda Tuska)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wiesz jak?  :lol:  Jak można być tak krótkowzrocznym...

1664564[/snapback]

krotkowzrocznym? a powiedz no mi ktora to partia ma jasny, przejrzysty program reform, naprawy kraju itp, w ktorej partii sa ludzie ktorym nie zalezy tylko na dorwaniu sie do koryta? jesli sa to tylko wyjatki, idealisci, ktorzy i tak beda zgnojeni przez reszte bydla...

to ze nie glosuje wynika tylko i wylacznie z tego ze nie widze partii ktora by mnie godnie reprezentowala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Synek - gdzie ty masz komunistów w PO? Chyba ci się z SLD pomyliły nazwy ;]

1664655[/snapback]

Dla mnie Tusk to zero a Rokita jak go widze i szlysze jego wypowiedzi to mnie krew zalewa.

 

ale to nie jest temat i rozmowa w tzm topicu EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Para, nie stresuj sie. Ludziom sie juz miesza we lbach. Najprosciej jest kogos obrazic w ten sposob (gdybym Cie nie lubil, a Cie lubie to bym powiedzial): Paranoik ty komuchu ! I juz jestes przekreslony. Najczesciej takie wypowiedzi sa spowodowane glupota i brakiem wiadomosci. Ja zaglosuje na PO, bo pomimo ze nie lubie JM Rokity,to uwazam, ze program obnizenia podatkow moze przyniesc sporo dobrego.

 

BTW do zakladajacego temat, czemu wszystkie partie sa wyroznione z rozwinieneciem nazwy, a SLD to tylko SLD , a nie Sojusz Lewicy Demokratycznej (SLD) ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Tusk to zero a Rokita jak go widze i szlysze jego wypowiedzi to mnie krew zalewa.

 

ale to nie jest temat i rozmowa w tzm topicu EOT

1664687[/snapback]

heh ja mam to samo jak widze jakiegokolwiek polityka (no moze poza frasyniukiem albo olechowskim ale o nim to juz chyba nie uslyszymy)... chyba mam na nich uczulenie :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze nie glosuje wynika tylko i wylacznie z tego ze nie widze partii ktora by mnie godnie reprezentowala...

1664672[/snapback]

Dokladnie mysle podobnie... te sku*** tylko chca sie dostac do koryta, i tylko mnie rozsmieszaja tymi swoimi 'kielbasami wyborczymi' ktore nigdy sie nie spelnia :lol2:

 

Co roku to samo :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie mysle podobnie... te sku*** tylko chca sie dostac do koryta, i tylko mnie rozsmieszaja tymi swoimi 'kielbasami wyborczymi' ktore nigdy sie nie spelnia  :lol2:

 

Co roku to samo  :mad:

1664712[/snapback]

chyba co cztery lata :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Para, nie stresuj sie. Ludziom sie juz miesza we lbach. Najprosciej jest kogos obrazic w ten sposob (gdybym Cie nie lubil, a Cie lubie to bym powiedzial): Paranoik ty komuchu ! I juz jestes przekreslony. Najczesciej takie wypowiedzi sa spowodowane glupota i brakiem wiadomosci. Ja zaglosuje na PO, bo pomimo ze nie lubie JM Rokity,to uwazam, ze program obnizenia podatkow moze przyniesc sporo dobrego.

1664691[/snapback]

Ale dziwisz się? Chodzi taki dzieciak do gimnazjum/liceum, słucha co w domu mówią i powtarza. Przecież taka osoba nawet nie ma żadnego poglądu wyrobionego (nie mówiąc o znajomości historii). Więcej - nie wie nawet kto to jest komunista. Więc jak z taką patologią niby walczyć?

 

A, żeby nie było - nie każę mu głosować na PO, SLD, Samoobronę czy cokolwiek innego - ale wkurza mnie nazywanie normalnych ludzi komunistami z powodu braku argumentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niegłosowanie to nie jest wyjście - to ma sens wtedy, kiedy większość ludzi nie głosuje. W obecnym przypadku ktoś zawsze wygra, a ci co nie głosują tak naprawdę przyczyniają się do zwiększenia szans na wygranie takich partii jak LPR czy Samoobrona, bo ci co są za nimi pójdą do głosowania.

 

Niestety wiele ludzi, którzy wybrali by mniejsze zło - bo taka jest prawda nie idzie do wyborów - dlatego niegłosowanie to nie jest wyjście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW do zakladajacego temat, czemu wszystkie partie sa wyroznione z rozwinieneciem nazwy, a SLD to tylko SLD , a nie Sojusz Lewicy Demokratycznej (SLD) ? :)

1664691[/snapback]

 

Ponieważ ja dodałem te partie do ankiety (wczeniej ich nie było) i jakoś nie myślałem nad pełną ich nazwą bo w sumie czy ma to jakieś znaczenie ?? wiadomo o kogo chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dziwisz się? Chodzi taki dzieciak do gimnazjum/liceum, słucha co w domu mówią i powtarza. Przecież taka osoba nawet nie ma żadnego poglądu wyrobionego (nie mówiąc o znajomości historii). Więcej - nie wie nawet kto to jest komunista. Więc jak z taką patologią niby walczyć?

 

A, żeby nie było - nie każę mu głosować na PO, SLD, Samoobronę czy cokolwiek innego - ale wkurza mnie nazywanie normalnych ludzi komunistami z powodu braku argumentów.

Popieram. Mnie tez denerwuja "poglądy" kamilo:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...